5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml0,07 €/1kg
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
American Crew Fiber Modelovacia guma pre silnú fixáciu 85 g102,78 €/1l
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g141,18 €/1kg
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
American Crew Classic Formovací krém 85ml Styling392,12 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 113 g, Muži, Všetky typy vlasy, Plechovka, Fixačný
529 250,01 €/1kg
21,17 €
Predajca: Katomix

American Crew Matte Clay 85ml Styling
72,72 €/1kg
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

American Crew Cream Pomade, Pasta na vlasy, Všetky typy vlasy, 85 g, Textúrovacie, Hrniec, Aqua/Water/Eau, Lanolin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, VP/VA...
200,82 €/1kg
17,07 €
Predajca: VISO

American Crew - Defining Paste 85.0g
175,00 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
116 571,43 €/1kg
8,16 €
Predajca: Tersorte

American Crew, Molding Clay, Hair Styling Pomade, Strong Hold, 85 g
168,82 €/1kg
14,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

American Crew, Pomade, Glycerin, Hair Styling Cream, Medium Hold, 85 g
102,50 €/1kg
14,35 €
Predajca: VISO

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
14,75 €/1kg
14,75 €
Predajca: Tersorte

Pomáda Extreme Hold Matte, 95 g
179,93 €/1kg
25,19 €
Predajca: M_plus_L

Reuzel Extreme Hold Matte Pomade 35g
134,33 €/1kg
8,06 €
Predajca: Tersorte

Revlon Style Masters Creator 3 Matt Clay 85 g
149,41 €/1l
12,70 €
Predajca: PerfumTraders

BarberTime Hair Wax Clay Matte Pomade 150ml
213,00 €/1l
31,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

American Crew Defining Paste 85ml Styling
282,46 €/1kg
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

American Crew Heavy Hold Pomade 85 g
106,30 €/1kg
14,35 €
Predajca: VISO

Reuzel Green Grease Pomade Medium Hold 113 g
135,98 €/1kg
17,95 €
Predajca: Tersorte

Morgan's Pomáda na vlasy Styling Fibre, 120 ml
45,85 €/1kg
15,13 €
Predajca: barberkosmetik
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Silne fixačná pasta na vlasy s matným efektom American Crew Matte Clay, 85g
Matná fixačná pasta na vlasy American Crew Matte Clay ponúka strednú až silnú fixáciu s prirodzene matným vzhľadom. Zanecháva vlasy jemné, nemastné a umožňuje vytvárať širokú škálu dlhotrvajúcich účesov. Hlina sa ľahko vymýva a je ideálna pre krátke až stredne dlhé vlasy.
Vlastnosti:
- Poskytuje strednú až vysokú fixáciu
- Poskytuje matný vzhľad bez mastného efektu
- Dodáva vlasom textúru a jemnosť
- Ľahko sa vymýva
- Vhodný pre krátke až stredne dlhé vlasy
Použitie:
- Naneste malé množstvo na suché alebo uterákom vysušené vlasy a upravte podľa potreby.
Špecifikácie:
- Značka: Vhodné na úpravu vlasov: Značka: American Crew
- Výrobok: Prípravok: Matná hlina
- Obsah: 85 g
American CrewMatte Clay | Matný stylingový íl 85g
American Crew Matte Clay - Matný stylingový íl pre flexibilnú fixáciu
Ideálna voľba pre krátke až stredne dlhé vlasy
American Crew Matte Clay je ideálna stylingová hlina, ktorá dodá vašim vlasom jemnú textúru a prirodzený vzhľad. Poskytuje strednú fixáciu s matným povrchom a mimoriadne ľahko sa používa. Stačí malý kúsok, aby váš účes vydržal celý deň!
Prečo American Crew Matte Clay?
- Flexibilita: Umožňuje bezproblémový styling a zmenu účesu.
- Textúra: Zvýrazní jednotlivé pramene alebo dodá objem celému účesu.
- Matný povrch: Pre prirodzený, moderný vzhľad.
- Jednoduché použitie: Votrite, zapracujte a upravte podľa potreby - to je všetko!
Objem:
85 g - ideálne množstvo na dlhotrvajúci styling.
S matnou hlinou American Crew sú možnosti stylingu nekonečné! Či už ide o definované pramene, alebo push-up efekt pri línii vlasov - popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte si akýkoľvek účes. Objednajte si ešte dnes a objavte ten rozdiel!
- Rozotrite malé množstvo prípravku v dlaniach - naneste hlinu na všetky pramene alebo len na niekoľko pramienkov a vytvarujte podľa potreby
Aqua/Water/Eau, Kaolin, Petrolatum, Cera Alba/Beeswax/Cire D'abeille, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Oleth-10, Cera Carnauba/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire De Carnauba, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minérale, Parfum (vôňa), Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate.
American Crew Matte Clay 85g
Sprej na konečnú úpravu so strednou fixáciou
American Crew Matte Clay 85g je stylingový sprej s prírodnými zložkami, ako je íl a včelí vosk, ktorý poskytuje stredne silnú fixáciu s hodvábne matným finišom. Matte Clay umožňuje vytvárať rôzne účesy vďaka jedinečnému texturalizačnému zloženiu a je ideálny na úpravu kratších až stredne dlhých vlasov.
Vlastnosti:
- Stylingová hlina s hodvábne matným povrchom
- ponúka strednú, tvarovateľnú fixáciu
- na tvorbu rôznych účesov
- ideálna na kratšie až stredne dlhé vlasy
Použitie:
- Umyte a dôkladne vysušte vlasy.
- Vezmite malé množstvo matného ílu American Crew a rozotrite ho medzi dlaňami, aby ste ho zahriali.
- Rovnomerne ho rozotrite po vlasoch a sústreďte sa na požadované oblasti alebo pramene.
- Tvarujte a upravujte vlasy podľa potreby, aby ste dosiahli požadovaný vzhľad.
- V prípade potreby môžete výrobok počas dňa nanášať opakovane, aby ste osviežili účes
Aqua/Water/Eau, Kaolin, Petrolatum, Cera Alba/Beeswax/Gire D'abeille, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Oleth-10, Cera Carnauba/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire De Carnauba, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minerale, Parfum (vôňa), Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate
American Crew Matte Clay ponúka strednú fixáciu, ktorá je ideálna na dokonalý styling vlasov. Prítomnosť kaolínového ílu a včelieho vosku udržuje vlasy po aplikácii pružné a nezanecháva zvyšky. Vaše vlasy tak nebudú pôsobiť stuhnutým dojmom a môžete ich ľahko upravovať počas celého dňa. Íl American Crew poskytuje matný povrch a zaručuje prirodzene vyzerajúci výsledok.
Aké sú kľúčové vlastnosti matného ílu American Crew?
Nižšie sme pre vás uviedli najdôležitejšie vlastnosti ílu American Crew, aby ste mohli rýchlo posúdiť, či je tento výrobok pre vás vhodný.
- Stylingová hlina
- Stredná
Matte Clay by American Crew
Tento stylingový prípravok je ideálny pre kratšie až stredne dlhé vlasy. Vďaka matnej povrchovej úprave dodá vášmu účesu strednú fixáciu. Vďaka tomu je možné vytvárať rôzne účesy. Texturujúce zloženie zároveň poskytuje textúru, je zmývateľné a nepôsobí mastne. Pre dlhotrvajúce, funkčné spevnenie a textúru.
Použitie
Rovnomerne naneste malé množstvo na suché alebo uterákom vysušené vlasy a upravte ich podľa potreby.
Poskytuje funkčnú podporu, vytvára textúru a dodáva vlasom hodvábne matný vzhľad.
Mö
American Crew, Matte, Hair Styling Clay, Medium Hold, 85 g
American Crew Matte Clay 85ml Styling
Texturizačné zloženie Matte Clay poskytuje funkčnú strednú fixáciu a hodvábne matný povrch, ktorý ľahko pomáha vytvárať širokú škálu účesov. Ideálne pre kratšie až stredne dlhé vlasy.
- Rozmery
- 85 g
- Hmotnosť
- 85 g
- Objem
- 85 ml
- Zloženie
- podľa opisu ponuky
- Výrobca
- American Crew
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 0738678002759738678002759
- Číslo od výrobcu
- 34441
- Rozmery
- 85 g
- Hmotnosť
- 85 g
- Objem
- 85 ml
- Zloženie
- podľa opisu ponuky
- Výrobca
- American Crew
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 0738678002759738678002759
- Číslo od výrobcu
- 34441
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pre extra silnú fixáciu 500 ml
20,24 €/1kg
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

American Crew Clay Styling Matte Clay
183,06 €/1l
15,56 €
Predajca: VISO

JACK&JONES 8-pack - Pánske bavlnené boxerky, nohavice pre mužov, L
25,95 €
Predajca: sport-versand24

Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 113 g, Muži, Všetky typy vlasy, Plechovka, Fixačný
529 250,01 €/1kg
21,17 €
Predajca: Katomix

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
14,75 €/1kg
14,75 €
Predajca: Tersorte

American Crew Matte Clay 85ml Styling
72,72 €/1kg
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
116 571,43 €/1kg
8,16 €
Predajca: Tersorte

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 340 g, Muži, Všetky typy vlasy, Plechovka, Fixačný
62,99 €/1kg
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

American Crew Cream Pomade, Pasta na vlasy, Všetky typy vlasy, 85 g, Textúrovacie, Hrniec, Aqua/Water/Eau, Lanolin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, VP/VA...
200,82 €/1kg
17,07 €
Predajca: VISO

De’Longhi Eletta Explore, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
799,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Gastromark

American Crew - Defining Paste 85.0g
175,00 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

American Crew Pomade 85g, Krém na vlasy, 85 g, Všetky typy vlasy, Hrniec, Aqua/Water/Eau, PEG-25 Hydrogenated Castor Oil, Oleth-10, Lanolin, Oleth-20, Diisopropyl Dimer..., 1 kusov
0,15 €/1l
14,64 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,16 €
Predajca: Glamperfeu

American Crew Fiber Modelovacia guma pre silnú fixáciu 85 g
102,78 €/1l
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
253,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Vehe_Shop_DE

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

American Crew Classic Fiber 2x85g
217,65 €/1l
18,50 €
Predajca: MAGUHAAR

American Crew Formovací krém 85g
0,12 €/1l
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

American Crew Fiber, Vosk na vlasy, 50 g, Muži, Fixačný, Matte, Aqua/Water/Eau, Lanolin Cera (Lanolin Wax) (Cire De Lanoline), Cetearyl Alcohol, PVP, Tridecyl...
180,60 €/1l
9,03 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Samsung Galaxy Buds2, slúchadlá, do uší, hovory/hudba, grafitové, binaurálne, prijatie/ukončenie hovoru, prehrávanie/pauza, skladba <, Ortung >
255,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sedacia súprava do U na každodenné spanie FREDERIK - šedá / čierna
650,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 340 g, Muži, Všetky typy vlasy, Plechovka, Fixačný



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(26)Počet hodnotení: 26
62,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
62,99 €/1kg

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR
0,07 €/1kg

American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR
141,18 €/1kg

Pomáda na lesklé vlasy (Červená pomáda rozpustná vo vode), 95 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,75 €
Predajca: MAGUHAAR
81,03 €/1kg

American Crew Fiber Modelovacia guma pre silnú fixáciu 85 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,78 €/1l

Uppercut Deluxe Matová Hlinená Pasta na Vlasy, 60 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
68,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
680 000,02 €/1kg

American Crew - Defining Paste 85.0g
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR
175,00 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up modelovacia guma pre matný efekt 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,86 €
Predajca: MAGUHAAR
52,37 €/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax vosk na vlasy pre extra silnú fixáciu 85 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
91,18 €/1l

1x WAX STRONG HOLD MATTE RED ONE CREATIVE CLAY 100 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,61 €
-78%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,36 €
Predajca: Royal_Gold_Care
83,60 €/1l

Vosk s matným efektom Redone, biely, 100 ml
39,45 €
-78%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,38 €
Predajca: Royal_Gold_Care
83,80 €/1l

American Crew Classic Formovací krém 85ml Styling
33,33 €
Predajca: PerfumTraders
392,12 €/1l

Orientfashion, Tyčinka na Vlasy, Hladký Povrch, Styling Vlasov, Stylingový Vosk na Vlasy
9,99 €
Predajca: NIKCORP
133,20 €/1l

RedOne pomáda na vlasy pre mužov – silná fixácia a klasický lesk – 100 ml
8,36 €
Predajca: Royal_Gold_Care
83,60 €/1l

Red One Keratin Matte Hair Wax 150 ml – matujúci vosk na vlasy, stylingový gél pre silnú fixáciu, štruktúru, prirodzený vzhľad, vhodné pre krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánsky styling, kadernícke potreby, pánsky styling, dostupné v Temu a TikTok Shop



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,49 €
Predajca: MFETradeShop
56,60 €/1l

REF Fiber Cream N°323 85 ml
15,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
184,71 €/1l

Layrite Supershine Cream stylingový krém pre lesk vlasov 120 g
22,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
185,42 €/1kg

Sebastian Paste Sebastian Seb Man Styling The Sculptor - Matný íl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
309,73 €/1l

Moroccanoil Texture Clay, Vosk na vlasy, 75 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Hrniec, Modelovanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,11 €
Predajca: PerfumTraders
374,80 €/1l

Maria Nila, Fixating Wax, Paraben-Free, Hair Styling Wax, Defining, Firm Hold, 100 ml
27,27 €
Predajca: PerfumTraders
272,70 €/1l