5,0



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g66,58 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Včielka – cukrovinky Choco Bits 185 g42,05 €/1kg
21,99 €
-63%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g56,55 €/1kg
33,93 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
25G Fisherm.friend Malina O.zucker56,55 €/1kg
33,93 €
Predajca: AllYouNeed

Káva Cavendish & Harvey Deluxe Drops 175 g
710,00 €/1kg
124,25 €
Predajca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Tropické ovocné cukrovinky 200 g
621,25 €/1kg
124,25 €
Predajca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey – cukrovinky s ovocnou príchuťou 200 g
621,25 €/1kg
124,25 €
Predajca: SpiritsFlavour

Kvapky Cavendish a Harvey malina a broskyňa 175 gramov
176,86 €/1kg
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Yellow-Webshop

Cavendish & Harvey Citrus Selection 966 g
434,59 €/1kg
419,81 €
Predajca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Fizzy Fruits 270 g
965,59 €/1kg
260,71 €
Predajca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Tropical Selection 966 g
435,73 €/1kg
420,92 €
Predajca: SpiritsFlavour

Smint – kyslé jahody – 6x 70 g
876,53 €/1kg
42,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Cavendish & Harvey Výber bobuľového ovocia 966 g
434,59 €/1kg
419,81 €
Predajca: SpiritsFlavour

Fisherman's Friend - Mäta pieporná bez cukru - 24x25gr
70,58 €/1kg
42,35 €
Predajca: AllYouNeed

Fisherman's Friend - aníz - 24er
98,25 €/1kg
58,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Open Food 3360102300017, Palmový olej, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
83,60 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Fishermans Friend Anis pastilky 25 g
68,15 €/1kg
1,84 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cukierki Jelly Bean 36 smaków 75 g
42,00 €/1kg
3,67 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,36 €
Predajca: Katomix

Fishermans Friend Spearmint o.Z.
69,20 €/1kg
1,73 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cavendish & Harvey Karamelové čokoládové guličky s náplňou, 130 g
955,77 €/1kg
124,25 €
Predajca: SpiritsFlavour
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lahôdka pre vaše chuťové poháriky: Cavendish & Harvey Clear Mint Drops sú
extra veľké cukrovinky, ktoré si vás získajú
svojou intenzívnou mätovou chuťou. Tieto obrovské tvrdé karamelky osviežujú mimoriadne
aromatickým spôsobom.
- Zloženie
- Glukózový sirup, cukor, prírodné arómy mäty priepornej, eukalyptový olej, mentol. Môže obsahovať stopy mlieka. Tu nájdete ďalšie informácie o tomto produkte, ktoré nám výrobca poskytol. UPOZORNENIA NA ALERGÉNY: Môže obsahovať stopy
- Výživové údaje
- Energia: 1666 kJ / 392 kcal; Tuky: < 0,5 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: < 0,1 g; Sacharidy: 98 g; z toho cukry: 70 g; Bielkoviny: < 0,5 g; Soľ: < 0,01 g
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Cavendish & Harvey Confectionery GmbH Carl-Zeiss-Strasse 14-16 24568 Kaltenkirchen Deutschland
- Obchodný názov
- Extra veľké tvrdé karamely s príchuťou mäty. V znovuuzatvárateľnej plechovej dóze.
- Výrobca
- Cavendish & Harvey
- Číslo od výrobcu
- 6711760022
- EAN kód
- 4013197767119
- Zloženie
- Glukózový sirup, cukor, prírodné arómy mäty priepornej, eukalyptový olej, mentol. Môže obsahovať stopy mlieka. Tu nájdete ďalšie informácie o tomto produkte, ktoré nám výrobca poskytol. UPOZORNENIA NA ALERGÉNY: Môže obsahovať stopy
- Výživové údaje
- Energia: 1666 kJ / 392 kcal; Tuky: < 0,5 g; z toho nasýtené mastné kyseliny: < 0,1 g; Sacharidy: 98 g; z toho cukry: 70 g; Bielkoviny: < 0,5 g; Soľ: < 0,01 g
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Cavendish & Harvey Confectionery GmbH Carl-Zeiss-Strasse 14-16 24568 Kaltenkirchen Deutschland
- Obchodný názov
- Extra veľké tvrdé karamely s príchuťou mäty. V znovuuzatvárateľnej plechovej dóze.
- Výrobca
- Cavendish & Harvey
- Číslo od výrobcu
- 6711760022
- EAN kód
- 4013197767119
Hodí sa k tomu

Cavendish & Harvey Kyslé čerešňové bonbóny 200 g
621,25 €/1kg
124,25 €
Predajca: SpiritsFlavour

Káva Cavendish & Harvey Deluxe Drops 175 g
710,00 €/1kg
124,25 €
Predajca: SpiritsFlavour

Cavendish & Harvey Kyslé citrónové cukrovinky 200 g
621,25 €/1kg
124,25 €
Predajca: SpiritsFlavour

Trumpf Noble Drops v orechových ovocných likéroch plnených alkoholom 250g
36,20 €/1kg
9,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
11,36 €/1kg
25,23 €
Predajca: somnia24

Open Food 4037719066993, 200 g, B, 1665 kJ, 392 kcal, 70 g, 3 g
154,75 €/1kg
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Yellow-Webshop

Bahlsen koláč "Comtess Marble", 350 g
12,31 €/1kg
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g
10,45 €/1kg
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cavendish & Harvey Tropické ovocné kvapky ZF 175g
985,31 €/1kg
172,43 €
Predajca: SpiritsFlavour

KuchenMeister čokoládový koláč s čokoládovými lupienkami 400g
8,37 €/1kg
3,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle doručenie a dobre zabalené
Zvyčajná dobrá kvalita
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Mega delicious
Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg

Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg

Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg

Mampfi jedlý papier karamel 290g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg

Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg

Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg

Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg

Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg

Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg

Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg

VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg

Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg

Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg

Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(14)Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg

Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,93 €
Predajca: AllYouNeed
56,55 €/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,45 €/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg

Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg

Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg