5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 7.0395,00 €/1l
19,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 292,50 €/1kg
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 9 60 g208,33 €/1l
12,76 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 10.13 60ml208,33 €/1l
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Farba na vlasy Wella Koleston Perfect ME+ 10/86 60 ml
361,67 €/1l
21,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Blondor farba na vlasy Multi Blonde pre ženy 800 - Wella Professionals
47,77 €/1l
38,22 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Goldwell Elumen Clean 250ml
61,80 €/1l
15,45 €
Predajca: Friseurtotal

Loreal Majirel 4 3x50ml
595,00 €/1l
29,75 €
Predajca: MAGUHAAR

L'oreal Excellence No. 7 Blonde
90,62 €/1l
17,40 €
Predajca: Parfumtoi

Montibello Denuee Creme 33 Vol. 90 ( 9,9%)
119,33 €/1l
10,74 €
Predajca: somnia24

Montibello Cromatone 8 60 ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Syoss, Profesionálny Odličovač Odrostov, Čierny, 120ml
120,42 €/1l
14,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Subrina Professional, zosvetľovač, oxidačný prostriedok na vlasy, 500 g
20,09 €
Predajca: NutraBestBG

Montibello Cromatone P 8.11 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Joanna Naturia Color Prirodzený blond 210
17,19 €/1l
3,61 €
Predajca: Hanashop

Permanentné farbenie Cromatone Montibello Nº 6,36 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Revlon Magnet Blondes Developer 30 Vol 900ml
10,63 €/1l
9,57 €
Predajca: NutraBestBG

Loreal, Excellence Creme, Farba do włosów 3, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 245 000,06 €/1kg
44,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Permanentné farbivo Cromatone Montibello Nº 8,13 (60 ml)
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Montibello Oxibel Aktivujúci Krém 20 VOL 6% 60 ml
262,33 €/1l
15,74 €
Doprava zdarma
Predajca: BayMeNoW
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Schwarzkopf Professional Blondme Premium Lightener 9+, 450 g
Chcete mať dokonalé blond vlasy bez kompromisov? Schwarzkopf Professional Blondme Premium Lightener 9+ zosvetľovací prášok ich dokáže zosvetliť až o 9 stupňov bez ohľadu na vašu pôvodnú farbu. Pri zosvetľovaní sú vlasy chránené vďaka technológii Anti-Metal Bond Protection, ktorá účinne zabraňuje nežiaducemu lámaniu. Vaše vlasy neutrpia na kvalite a získajú krásnu studenú blond farbu, ktorá bude žiariť naokolo.
Vlastnosti: Vhodný na odfarbovanie vlasov, ktoré sú v súlade s požiadavkami na kvalitu vlasov:
- poskytuje až 9 stupňov zosvetlenia pre všetky odtiene vlasov
- chráni vlasové vlákno pred poškodením a lámaním počas svojho pôsobenia
- účinne potláča žlté podtóny a dodáva vlasom studený odtieň
- vhodný pre prírodné aj farbené vlasy
- určený na profesionálne použitie
Bieliaci prášok BLONDME Premium Lightener 9+ s technológiou proti kovom a technológiou posilňujúcou spojenie zabezpečuje maximálny výkon aj na najtmavších východiskových základoch. Zosvetľuje až do 9 tónov a umožňuje dokonalú neutralizáciu pre chladné, svetlé blond výsledky. Vhodný na všetky techniky.
[Vlastnosti]
- So zabudovanou technológiou proti kovom a technológiou na ochranu väzieb, ktorá chráni vlasové vlákno počas procesu odfarbovania, aby sa minimalizovalo lámanie vlasov
- Nie je potrebné pridávať ošetrenie proti kovom ani aditíva na lepenie
- Až 9 úrovní zosvetlenia
- Neutralizuje nežiaduce teplé tóny
Zloženie
Kremičitan sodný, persíran draselný, persíran amónny, hydroxid uhličitanu horečnatého, paraffinum liquidum (minerálny olej, Huile Minérale), celulózová guma, tetrasodná EDTA, kyselina jantárová, stearan draselný, Oxid kremičitý, parfum (vôňa), hexametafosfát sodný, polykvaternium-4, hydroxyetylcelulóza, trisodný dikarboxymetylalaninát, lyzín HCl, arginín, geraniol, citronelol, CI 77007 (ultramaríny)
Poznámka: Tento výrobok sa dodáva s požadovanými informáciami a pokynmi v nemčine.
Zosvetľujúci púder Bond Enforcing 9+ so zníženým obsahom prachu poskytuje zosvetlenie a starostlivosť zároveň. Neutralizuje žlté odtiene a zabraňuje ich vzniku.
Schwarzkopf BlondMe Premium Lightener 9+ 450g
Schwarzkopf BlondMe Premium Lightener 9+ 450g je ideálny produkt pre každého, kto si chce vlasy zosvetliť šetrne a účinne. S týmto zosvetľovačom môžete dosiahnuť krásny, žiarivý blond vzhľad.
Maximálne zosvetlenie a ochrana
Jedinečné zloženie zosvetľovača Schwarzkopf BlondMe Premium Lightener zaisťuje maximálne zosvetlenie a ochranu. Bohaté olejové zloženie chráni vaše vlasy pred poškodením a zároveň im poskytuje lesklý a zdravý vzhľad.
Jednoduché používanie
Používanie zosvetľovača Schwarzkopf BlondMe Premium je jednoduché a priamočiare. Jednoducho zmiešajte zosvetľovač s vhodným vývojovým prípravkom a zmes rovnomerne naneste na vlasy. Postupujte podľa pokynov uvedených na obale.
Dokonalý výsledok
So zosvetľovačom Schwarzkopf BlondMe Premium Lightener 9+ 450 g dosiahnete dokonalý výsledok. Vlasy zosvetlí a dodá im krásnu, prirodzenú blond farbu. Výsledok je dlhotrvajúci a vytvára svieži vzhľad.
Záver
Schwarzkopf BlondMe Premium Lightener 9+ 450 g je ideálny výrobok pre každého, kto si chce vlasy zosvetliť šetrne a účinne. S týmto zosvetľovačom môžete dosiahnuť krásny, žiarivý blond vzhľad a zároveň chrániť a starať sa o svoje vlasy. Vyskúšajte ho a dosiahnite dokonalý výsledok!
Prémiový zosvetľovač, maximálne zosvetlenie s minimálnym lámaním vlasov, až 9 tónov zosvetlenia
Schw. BM Premium Lift 9+ 450g BlondME Lightener (Highl
- Hmotnosť
- 450 g
- Objem
- 450 ml
- Zloženie
- podľa opisu ponuky
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4045787931563
- Číslo od výrobcu
- 2957235
- Hmotnosť
- 450 g
- Objem
- 450 ml
- Zloženie
- podľa opisu ponuky
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4045787931563
- Číslo od výrobcu
- 2957235
Hodí sa k tomu

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 1000 ml, Šampón, Unisex, Odfarbené vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Proti žltnutiu, Lesk
16,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Obývacie steny samolepiaci panel pop.up panel 3D béžovo hnedý krémový 2,50 m x 0,52 m 955721
16,92 €/1m²
21,99 €
Predajca: DIMEX-ART

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Farba na vlasy Wella Koleston Perfect ME+ 10/86 60 ml
361,67 €/1l
21,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Fanola No Yellow, 350 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Farebné vlasy, Blond
23,57 €/1l
8,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Keraphlex Set 50ml+100ml Krok 1+2
246,33 €/1kg
36,95 €
Predajca: Friseurtotal

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesionálna permanentná farba na vlasy 9/97 60 ml
164,17 €/1l
9,85 €
Predajca: Glamperfeu

Boxspringová posteľ 180x200 CANDICE - béžová + topper ZDARMA
790,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm
24,25 €/1l
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

SONGMICS Vešiak na kabáty, na kolieskach, s nosnosťou do 40 kg, s policou zo sieťoviny, čierny
95,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

BaByliss EasyWaves, Krepovačka na vlasy, Teplé, 160 °C, 200 °C, 60 s, Čierna, Strieborná
42,84 €
Predajca: FANEO

Toaleta pre mačky Vadigran s okrajom „Iriz“ 42 x 30,5 x 10 cm, sivá
26,85 €/1kg
8,19 €
Predajca: VISO

Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
9,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
30,51 €
Predajca: MANADA

Skrín S 4 Šuplami A 2 Dverami Rose
484,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixer, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Všetky typy vlasy, Ochrana, Lesk, Vyhladenie
520,67 €/1l
15,62 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Apple iPhone 12 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2778 x 1284 px, 256 GB, 12 MP, iOS 14, Modrá
Generálne opravený
467,38 €
Predajca: NESATEC

Remington CI91AW, Kulma, Teplé, 210 °C, 30 s, Čierna, Ružové zlato, 3 m
43,91 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
35,88 €
Predajca: M_plus_L

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

KUCHYNSKÁ JEDNOTKA MODERN 240 CM vstavaná kuchyňa tmavá Sonoma
399,94 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

Zvlhčovač vzduchu Difuzér Aroma Ultrazvukový LED olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapia miestnosti Kancelária Joga Pure Aroma svetlé drevo Retoo
9,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Tefal Easy Cook & Clean B55506, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Titán, Hliník, Termo indikátor
39,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kontaktný gril Tefal GC241D Inicio z nehrdzavejúcej ocele, grilovacia plocha 29 x 26 cm, nepriľnavé grilovacie dosky, integrovaný termostat
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Nástroj na zdvíhanie rias K-Pro
7,99 €
Predajca: Tadima-GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Doručenie bolo veľmi rýchle
Produkt je skvelý
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Olaplex Traveling Stylist Set sada 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(613)Počet hodnotení: 613
75,99 €
Predajca: pttonline
759,90 €/1l

Matrix Light Master Pre-Bonded 8 bieliaci prášok 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
31,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,00 €/1kg

L'Oréal Majirel 5.0 Farba na vlasy Intenzívna svetlo hnedá 50 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
500,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Majirel profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 8.0 50 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
460,00 €/1l

Loreal Majirel 9.3 3x50ml
28,25 €
Predajca: MAGUHAAR
188,33 €/1l

L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 7.0



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,75 €
Predajca: MAGUHAAR
395,00 €/1l

Matrix SOCOLOR.BEAUTY, Blond, 5RR+, Ženy, 90 ml, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(56)Počet hodnotení: 56
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
105,56 €/1l

Matrix Color Sync 10V Blonde Veľmi veľmi svetlá fialová 90ml
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
85,42 €/1kg

Milk_Shake Prášok na farbenie, priame farbenie, 100 ml, balenie: 1 ks. Kondicionér na farbenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,50 €/1l

Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 10.13 60ml
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
208,33 €/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 9 60 g
12,76 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
208,33 €/1l

Montibello Finalstyle Colour Mousse Silver 320 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
31,25 €/1l

American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage farba na vlasy pre mužov Medium Ash 5-6 3 x 40 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
3,13 €/1l

Loreal Majirel Cool Cover Farba do vlasov 5 B7 Svetlý hnedý 50ML



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
200,00 €/1l

L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
92,50 €/1kg

Montibello Denuee permanentná farba bez amoniaku 8.34 60ml
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR
179,17 €/1l

3 kusy Štetce na farbenie vlasov Kadernícky tónovací hrebeň Štetec na farbenie vlasov na domáce použitie v salóne Modrá
15,99 €
Predajca: Zanjo24

Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus 450 g bieliaci prášok
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,00 €/1kg

Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus 450 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
46,64 €/1kg

Permanentné farbenie Cromatone Montibello Nº 3 (60 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
5,00 €
Predajca: MAGUHAAR
83,33 €/1l