Slnečnicový olej šéfkuchár, 10L PET studená a teplá kuchyňa občerstvenie reštaurácie vegan

47,23 €

4,72 € / 1l

plus 15,99 € poštovné

Doprava k vám domov

so 3. – ut 6. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Slnečnicové oleje a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Makový olej lisovaný za studena 250ml OLVITA
Makový olej lisovaný za studena 250ml OLVITA
19 290,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,29 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Repkový olej EUROLEN lisovaný za studena 2 l – na krátke smaženie, Obrázok generovaný UI
Repkový olej EUROLEN lisovaný za studena 2 l – na krátke smaženie
7,89 €/1l
15,77 €
0,80€ poukaz
Doprava zdarma
Predajca: FonderhillSp
Obrázok produktu pre Brölio – slnečnicový olej, 10 litrov v balení typu bag-in-box
Brölio – slnečnicový olej, 10 litrov v balení typu bag-in-box
5,35 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
53,46 €
Predajca: Fuduu-Shop
Obrázok produktu pre Brölio – olej na vyprážanie a smaženie, 2-litrová PET fľaša
Brölio – olej na vyprážanie a smaženie, 2-litrová PET fľaša
10,12 €/1l
20,24 €
Predajca: Fuduu-Shop
Obrázok produktu pre Slnečnicový olej Bartek, 1 liter, na vyprážanie
Slnečnicový olej Bartek, 1 liter, na vyprážanie
4,68 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
4,68 €
Predajca: Katomix
OLEJ SŁONECZNIKOWY TŁOCZONY NA ZIMNO BIO 3 L - BIO PLANETE
Organický Slnečnicový Olej Lisovaný Za Studena 3 Litre - Horeca Planete)
6,46 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,37 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Slnečnicový olej - panenský lisovaný za studena 750ml
Slnečnicový olej - panenský lisovaný za studena 750ml
21,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Olej - slnečnicový natívny 500ml
Olej - slnečnicový natívny 500ml
23,32 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
11,66 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Panenský slnečnicový olej 500ml
Panenský slnečnicový olej 500ml
19,88 €/1l
9,94 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Slnečnicový Olej Bez Zápachu,5 L - Horeca
Slnečnicový Olej Bez Zápachu,5 L - Horeca
9,72 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
48,62 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Zelený - organický slnečnicový olej panenský - 750ml
Zelený - organický slnečnicový olej panenský - 750ml
5,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Byodo 471630, Slnečnicový olej, 750 ml, Plastová fľaša, 830 kcal, 3415 kJ, 92 g
Byodo 471630, Slnečnicový olej, 750 ml, Plastová fľaša, 830 kcal, 3415 kJ, 92 g
7,51 €/1l
5,63 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre 100 W rýchlonabíjací kábel pre smartfóny, notebooky a tablety, magnetický nabíjací kábel 3 v 1, USB-C, Lightning, Micro USB, adaptér USB na USB-C, 1 meter, červený
100 W rýchlonabíjací kábel pre smartfóny, notebooky a tablety, magnetický nabíjací kábel 3 v 1, USB-C, Lightning, Micro USB, adaptér USB na USB-C, 1 meter, červený
368,57 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
12,90 €
Predajca: SOONTEC
Obrázok produktu pre Slnečnicový olej panenský - kanister 3l
Slnečnicový olej panenský - kanister 3l
9,09 €/1l
27,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Moritz organický slnečnicový olej prírodný orechový jemný 500ml
Moritz organický slnečnicový olej prírodný orechový jemný 500ml
13,10 €/1l
6,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Slnečnicový Olej Lisovaný Za Studena Na Varenie A Vypražovanie,1L - Ekko
Slnečnicový Olej Lisovaný Za Studena Na Varenie A Vypražovanie,1L - Ekko
6,92 €/1l
6,92 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Byodo Bio Bratöl Klassik 5l
Byodo Bio Bratöl Klassik 5l
5,87 €/1l
29,36 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Olej na vyprážanie - vysokoteplotný 500ml
Olej na vyprážanie - vysokoteplotný 500ml
12,72 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
6,36 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Reddy Sunflower Oil 1000 ml – za studena lisovaný čistý rastlinný olej na varenie a vyprážanie
Reddy Sunflower Oil 1000 ml – za studena lisovaný čistý rastlinný olej na varenie a vyprážanie
7,90 €/1kg
7,90 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Slnečnicový olej Küchenchef, 10 l PET na teplú a studenú kuchyňu

Slnečnicový olej Küchenchef je čistý slnečnicový olej a môže sa používať univerzálne na teplú aj studenú kuchyňu.

Tento výrobok je rastlinný olej potravinárskej kvality. Rastlinný olej je rafinovaný, nehydrogenovaný a zazimovaný.

Desaťlitrová PET fľaša je mimoriadne ľahko zlikvidovateľná, a preto je ideálna pre veľké domácnosti a veľkoodberateľov.

Výrobok je vhodný pre nasledujúce diéty:

Vegetariánske, vegánske, kóšer a halal


Podmienky skladovania:

Skladujte na chladnom mieste mimo dosahu svetla.

Objem
10 l
Zloženie
Slnečnicový olej
Výživové údaje
Nutričné hodnoty na 100 ml: Energetická hodnota [kJ]: 3404 Energetická hodnota [kcal]: 828 Tuky celkovo [g]: 92 z toho nasýtené mastné kyseliny [g]: 9,8 z toho mononenasýtené mastné kyseliny [g]: 29 z toho polynenasýtené mastné kyseliny [g]: 53 Sacharidy [g]: 0 z toho cukry [g]: 0 Bielkoviny [g]: 0 Soľ [g]: 0 Vitamín E [mg]: 58 Bod dymenia [°C]: >200
Hmotnosť
9200 g
Potravinársky podnik
VFI GmbH Vogelweiderstr. 71 , 4600 Wels ;Österreich
Obchodný názov
Slnečnicový olej
Výrobca
VFI
Rozsah dodávky
1 x slnečnicový olej Chef's, 10 litrov PET
EAN kód
9005200115968

Objem
10 l
Zloženie
Slnečnicový olej
Výživové údaje
Nutričné hodnoty na 100 ml: Energetická hodnota [kJ]: 3404 Energetická hodnota [kcal]: 828 Tuky celkovo [g]: 92 z toho nasýtené mastné kyseliny [g]: 9,8 z toho mononenasýtené mastné kyseliny [g]: 29 z toho polynenasýtené mastné kyseliny [g]: 53 Sacharidy [g]: 0 z toho cukry [g]: 0 Bielkoviny [g]: 0 Soľ [g]: 0 Vitamín E [mg]: 58 Bod dymenia [°C]: >200
Hmotnosť
9200 g
Potravinársky podnik
VFI GmbH Vogelweiderstr. 71 , 4600 Wels ;Österreich
Obchodný názov
Slnečnicový olej
Výrobca
VFI
Rozsah dodávky
1 x slnečnicový olej Chef's, 10 litrov PET
EAN kód
9005200115968
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 230
14,19 €
-42%
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand
Obrázok produktu pre Repkový olej Küchenchef 100 % čistý repkový olej v 10 litrovej PET fľaši pre studenú a teplú kuchyňu, občerstvenie, reštaurácie
Repkový olej Küchenchef 100 % čistý repkový olej v 10 litrovej PET fľaši pre studenú a teplú kuchyňu, občerstvenie, reštaurácie
4,72 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
47,23 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 405
Pšeničná múka typ 405
1,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 39
7,04 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 39
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
3,15 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Royal Tiger ryža jazmínová dlhozrnná 18kg
Royal Tiger ryža jazmínová dlhozrnná 18kg
5,13 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 217
92,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 l PET fľaša
Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 l PET fľaša
7,42 €/1l
55,63 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
Krakowska Sucha Tarczyński 330 g
23,42 €/1kg
8,09 €
-4%
7,73 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Bravčové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
Bravčové koleno Krakus ''Golonkowa'' 300g
11,03 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 11
3,31 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
2,07 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Viedenská klobása 180g
Viedenská klobása 180g
22,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,73 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Brettlspeck, brušná šunka, cca 1 kg. - Mäsiarstvo Hell
Brettlspeck, brušná šunka, cca 1 kg. - Mäsiarstvo Hell
32,61 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
32,61 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 188
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH
Obrázok produktu pre Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice Cestoviny 500g balenie 12
Barilla špagety číslo 5 z tvrdej pšenice Cestoviny 500g balenie 12
3,44 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
20,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 23
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand
Obrázok produktu pre Univerzálna záhradná lopata na zemné práce, 41 cm
Univerzálna záhradná lopata na zemné práce, 41 cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 27
9,04 €
Predajca: Kutilovo
Obrázok produktu pre Krakus Premium šunka 300 g
Krakus Premium šunka 300 g
13,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
5,52 €
-25%
4,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Brölio – olej na vyprážanie a smaženie, 2-litrová PET fľaša
Brölio – olej na vyprážanie a smaženie, 2-litrová PET fľaša
10,12 €/1l
20,24 €
Predajca: Fuduu-Shop
Obrázok produktu pre Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Infračervený bezkontaktný klinický teplomer na čelo a do ucha - digitálny bezkontaktný teplomer, rýchly a hygienický pre deti a dospelých
Infračervený bezkontaktný klinický teplomer na čelo a do ucha - digitálny bezkontaktný teplomer, rýchly a hygienický pre deti a dospelých
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 671
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Bestseller
Obrázok produktu pre Pikantná nátierková saláma 'nduja di Spilinga, 180 g
Pikantná nátierková saláma 'nduja di Spilinga, 180 g
60,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Dekoratívne drevené triesky oranžové 50L
Dekoratívne drevené triesky oranžové 50L
1,00 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
24,99 €
7% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Obrázok produktu pre WISFOR ťažký vešiak na oblečenie priemyselný vešiak na stenu 90/135/180 cm nastaviteľný s 3 háčikmi
WISFOR ťažký vešiak na oblečenie priemyselný vešiak na stenu 90/135/180 cm nastaviteľný s 3 háčikmi
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 229
22,89 €
6% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR
Obrázok produktu pre Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
163,00 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
17,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
2,78 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,32 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Farebný prací prášok Persil Professional Deep Clean Color 10 kg
Farebný prací prášok Persil Professional Deep Clean Color 10 kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 32
16,38 €
Predajca: BestGlobalBrand
Bestseller
Obrázok produktu pre AVANA rukavice na grilovanie aramidové rukavice do rúry odolné voči teplu do 800 °C, rukavice na pečenie rukavice na grilovanie univerzálna veľkosť - čierne
AVANA rukavice na grilovanie aramidové rukavice do rúry odolné voči teplu do 800 °C, rukavice na pečenie rukavice na grilovanie univerzálna veľkosť - čierne
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 85
15,99 €
Predajca: AVANA-Shop
Obrázok produktu pre Schwartau Karamelová omáčka lahodne chutná dezertná omáčka 125ml
Schwartau Karamelová omáčka lahodne chutná dezertná omáčka 125ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 hodnotení
Hodnotenie z 2. marca 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Olej
Hodnotenie z 4. januára 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 27. októbra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 8. januára 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Brölio – slnečnicový olej, 10 litrov v balení typu bag-in-box
Brölio – slnečnicový olej, 10 litrov v balení typu bag-in-box
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
53,46 €
Predajca: Fuduu-Shop
5,35 €/1l
Obrázok produktu pre Albaöl Air Fryer Spray 2 x 190 ml - olejový sprej s avokádovým olejom na nízkotučné vyprážanie, fritovanie a grilovanie - nízkokalorický a ideálny pre teplovzdušné fritézy
Albaöl Air Fryer Spray 2 x 190 ml - olejový sprej s avokádovým olejom na nízkotučné vyprážanie, fritovanie a grilovanie - nízkokalorický a ideálny pre teplovzdušné fritézy
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
17,00 €
Predajca: Fuduu-Shop
89,47 €/1l
Obrázok produktu pre Slnečnicový olej 1000ml - OLVITA
Slnečnicový olej 1000ml - OLVITA
11,49 €
Predajca: medpak_shop
11,49 €/1l
Obrázok produktu pre Moritz organický slnečnicový olej prírodný orechový jemný 500ml
Moritz organický slnečnicový olej prírodný orechový jemný 500ml
6,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,10 €/1l