5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,20 €
Predajca: HAIRSALE
GELOVÝ LAK NA NEHTY Oh! My Gloss No Wipe 15 ml
974,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,61 €
Predajca: HAIRSALE
Victoria Vynn Build Gel 15 MILKY WHITE 15ml 3-fázový gél na stavbu
641,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,62 €
Predajca: HAIRSALE
Victoria Vynn - Build Gel UV/LED 50ml - jemná ružová
387,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
19,37 €
Predajca: HAIRSALE
Čistič na odstraňovanie nechtového laku, 1000 ml
16,00 €/1l
16,00 €
Predajca: SimplyBeauty
Victoria Vynn - Gélový lak TAPE BOND 8ml
336,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,04 €
Predajca: HAIRSALE
SALON NAIL PREP odmašťovač 15 ml
384,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,84 €
Predajca: HAIRSALE
JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP
Excellent PRO Acid Primer na odmastenie nechtovej platničky 11ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Excellent PRO | One Coat Top No Wipe - 11g - vysoký lesk - UV tesnenie - odolný proti poškriabaniu a s dlhou životnosťou
1 448,18 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,93 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Konštrukčný gél 4 Cover Nude, 15 ml
656,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,84 €
Predajca: HAIRSALE
Excellent Pro | Multifunkčná grafenová základná vrstva – 11 g – samonivelačná – vysoká odolnosť – pre hybridné laky
1 448,18 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,93 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Victoria Vynn Build Gel 11 Cover Powdery Pink 15 ml
1 066,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Victoria Vynn Salon Build Gel UV/LED č. 01 úplne číry, bezfarebný, 50 ml
106,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,36 €
Predajca: HAIRSALE
Hybridná báza na nechty PURE CREAMY HYBRID BASE 8 ml
1 096,25 €/1l
8,77 €
Predajca: SimplyBeauty
Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(77)Počet hodnotení: 77
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Excellent Pro | Gélový lak na modelovanie 50 g - Tixotropický gél na modelovanie, odtieň svetlá pokožka - Samovyrovnávací - UV kamufláž
375,00 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Victoria Vynn MASTER GEL 05 Krycí rúž 60 g
381,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,86 €
Predajca: SimplyBeauty
Build Gel Uv/Led 11 Cover púdrovo ružový 50ml
521,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,09 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Victoria Vynn | Insta Gel 05 Nude Mood – 40 ml – samonivelačný – pružná konzistencia – modelovací gél
370,00 €/1kg
14,80 €
Predajca: HAIRSALE
Konštrukčný gél, farba: svetloružová, objem: 15 ml
626,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,39 €
Predajca: HAIRSALE
Ošetrujúci olejček na nechtovú kožtičku 5 OILS COMPLEX 9 ml
506,67 €/1l
4,56 €
Predajca: HAIRSALE
TolleTour Elektrická fréza na nechty Manikúra Pedikúra Fréza na nechty Súprava nechtov Profesionálna fréza Brúsne kamene Diamantová brúska na nechty Pedikúra Zariadenie biela
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(13)Počet hodnotení: 13
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Podkladová báze MEGA BASE Nude 15 ml
900,00 €/1l
13,50 €
Predajca: HAIRSALE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 5,0
5,0Na základe 4 hodnotení
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%
0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.