4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(16)Počet hodnotení: 16
336,99 €
20% poukaz
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Klarstein
Drevená kuchyňa XXL s LED osvetlením, zásterou a príslušenstvom
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(489)Počet hodnotení: 489
79,90 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion
Bublinková palička morská panna veľká - cca 37,5 cm
63,18 €/1l
6,95 €
Predajca: M_plus_L
Pustefix Multi-Bubbler Super Bubbles 1/4l
58,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,55 €
Predajca: M_plus_L
ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(336)Počet hodnotení: 336
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Bazooka Prenosný Bluetooth reproduktor Boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 odolný voči striekajúcej vode/Rádio/microSD/Aux-In/USB/osvetlenie/port pre mikrofón
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(129)Počet hodnotení: 129
41,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1034)Počet hodnotení: 1034
97,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-2,00 €
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
LED disko guľa svetelné efekty hudba ovládané 3 farby strana Party osvetlenie scény 3W diaľkové ovládanieImitáciaácie klub Diskotéková svietiaca Retoo
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(78)Počet hodnotení: 78
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
hrozné
Výrobok vôbec nezodpovedá fotografii za peniaze. Je to len nočná mora, obyčajný kruh za 3 eurá a vykurovacie rúrky.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Fru Blu Kvet + tekutina 2x40ml
24,21 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
302,63 €/1l
Kiddygo odvoz vozidla s osvetlením a zvukovými efektmi, 19,5 cm
21,72 €
Predajca: Bambule
Detský fotoaparát bublinový stroj šľapky dizajn vonkajšie bublina hračka so svetlom hudba
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
499,75 €/1l
Aga Bublifuková kosačka Double Bubble
17,06 €
Predajca: Dareknaklik
144,58 €/1l
Sada 12 x 1 liter tekutiny na bubliny, náhradná fľaša, pre stroj na bubliny, pištoľ na bubliny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
42,99 €/1l
Balíček 240 ks na svadbu, s rukoväťou v tvare srdca, tekutina na bubliny, darček pre hostí, drobný darček, pre deti, biela
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
37,49 €/1l
Fúkač bublín MalPlay | sekací stroj pre interiér aj exteriér | s hudbou | bubliny pre deti od 3 rokov
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11
19,10 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
161,86 €/1l
Ricokids stroj na výrobu bublín RK-903
9,53 €
Predajca: Ennyroom_SK
MalPlay Bubble Machine s 2x tekutou bublinkovou pištoľou Bubble Machine pre detské hračky
17,60 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
176,00 €/1l
MalPlay bublifuk s tekutinou, vnútorná a vonkajšia bublifuková pištoľ, ružová
13,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
132,00 €/1l
Orbico Bing Sa Pritúlil
25,89 €
Predajca: 3DToys
Gabbyina bublinková pištoľ pre bábiky, 59 ml tekutina, na batérie
13,39 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
226,95 €/1l
Tuban TU3611, Bubble wand, 3 rok / roky
15,58 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
Sada 6 x 1 liter tekutiny na bubliny, náhradná fľaša, pre stroj na bubliny, pištoľ na bubliny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
5,50 €/1l
Balíček 96 ks na svadbu s bublinami, rukoväť v tvare srdca, tekutina na bubliny, darček pre hostí, drobný darček, deti, biela
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
66,65 €/1l
2 x náhradná náplň na bubliny, 2 litre tekutiny na bubliny, mydlový roztok do stroja na bubliny, oranžová
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
15,00 €/1l
Bestseller
LED hudobná mydlová bublinková mašina s efektom ohňostroja, opakovane použiteľná
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
0,05 €/1l
Stroj na bublinky s hudbou a svetlami, 12-kanálová bublinková mašina
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
15,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
0,06 €/1l
Detská bublifuková pištoľ so 69 otvormi a farebnými LED svetlami, Bublifuky (ružová farba + roztok, nádoba, batéria s nabíjačkou) - BUBBLEPUFF Ružová
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(26)Počet hodnotení: 26
14,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
2 818,00 €/1l
LED pištoľ na bublinky s 69 otvormi, stroj na bublinky s farebným svetlom
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4