Kľúčové informácie v kocke

  • Objavte živú a elegantnú dámsku parfumovanú vodu Lattafa Haya.
  • Užívajte si harmonickú vôňu s tónmi iskrivého šampanského, sladkej jahody a zmyselného santalového dreva.
  • S objemom 100 ml Vám poskytne dlhotrvajúci zážitok.
  • Ide o 100% originálny produkt, ktorý dokonale zvýrazní Vašu ženskosť.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml

25,33 €

253,30 € / 1l

plus 4,99 € poštovné

Doprava k vám domov

so 3. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Xerjoff - Torino21 EDP 50ml
Xerjoff - Torino21 EDP 50ml
2 740,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 40
137,00 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline
Obrázok produktu pre Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 100 ml
1 997,30 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
199,73 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Divine Couture Eau de Parfum v spreji (s náplňou) (100 ml)
Jean Paul Gaultier Divine Couture Eau de Parfum v spreji (s náplňou) (100 ml)
1 205,40 €/1l
120,54 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Lattafa Sakeena, Ženy, 100 ml
Lattafa Sakeena, Ženy, 100 ml
261,90 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 53
26,19 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 125
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
35,36 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 281
21,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
236,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 63
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 220
21,85 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 373
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1029
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 420
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 112
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 937
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 188
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 327
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Lattafa Haya Eau de Parfum 100 ml – 100 ml

Lattafa Haya je živá a elegantná dámska vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2022. Spája ovocnú sladkosť, kvetinovú eleganciu a teplú zmyselnosť v fascinujúcej kompozícii.

Vôňa:

  • Vrchné tóny: Šampanské, jahoda, ruža, mandarínka, pomaranč
  • Stredné tóny: Gardenia, jazmín, vanilková orchidea
  • Základné tóny: Amber, santalové drevo, lieskovec

Vôňa sa otvára sviežimi vrchnými tónmi šampanského, jahody, ruže, mandarínky a pomaranča, po ktorých nasleduje kvetinová srdcová vôňa s gardeniou, jazmínom a vanilkovou orhideou. Základ vône tvorí teplá kompozícia z ambra, santalového dreva a lieskovca.

Detaily produktu

  • Značka: Lattafa
  • Produkt: Lattafa Haya Eau de Parfum 100 ml
  • Objem: 100 ml
  • EAN: 6291108738504


Lattafa Haya je ženská kvetinovo-sladká parfumovaná voda s drevitými tónmi. Povzneste sa nad každodennú realitu s opojnou vôňou, ktorá vás očarí tónmi iskrivého ružového šampanského a sladkej jahody. Prejdite sa po červenom koberci a nechajte túto vôňu zažiariť. Okvetné lístky ruže ukrývajú šťavnaté tóny mandarínky a krvavého pomaranča. Gardénia, jazmín a neodolateľná vanilková orchidea hrajú dôležitú úlohu v srdci parfumovanej vody a nakoniec prichádza vôňa gaštanu, hrejivej ambry a o santalového dreva. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2022.



Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Lattafa Haya EDP 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Lattafa!



  • Gender: Lady
  • Typ: Dámsky dezodorant: Typ produktu: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov vône: Haya
  • Objem: 100 ml
Od 43,67 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Lattafa Perfumes
Dubai Investment Park, PO Box 22573, Dubai, United Arab Emirates
22573 - Dubai
+97148866272
[email protected]



  • Značka: Lattafa
  • Obsah: 100 ml
  • Odporúčanie: pre dámy
  • Vrchné tóny: krvavý pomaranč, mandarínka, šampanské, ružová frézia, ružové bobule
  • Srdcové tóny: orchidea, gardénia, jazmín, vanilka
  • Základné tóny: santalové drevo, ambra
  • Fľaša s rozprašovačom
  • Krajina výroby: Spojené arabské emiráty


Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml Standard package. Unisex.

Parfumovaná voda Lattafa bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.

Parfémovaná voda  od značky Lattafa bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Objavte zvodnú vôňu parfumovanej vody Lattafa Haya, nádherný parfum, ktorý naplní každý okamih dňa eleganciou. Tento jedinečný parfém sa dodáva vo veľkorysom 100 ml flakóne, ktorý vám zaručí dlhotrvajúci zážitok z vône. / / Lattafa Haya je harmonickou kompozíciou vysokokvalitných ingrediencií, ktoré spolu vytvárajú nezabudnuteľnú vôňu. Vrchná nóta dodáva parfumu osviežujúcu a živú auru, zatiaľ čo kvetinové akcenty v srdcovej nóte dodávajú parfumu nádych sofistikovanosti. Základná nóta dotvára profil vône s hrejivou a zmyselnou hĺbkou. / / Parfumovaná voda Lattafa Haya je ideálna na každú príležitosť a je nevyhnutnosťou pre milovníčky parfumov, ktoré chcú zanechať trvalý dojem. Či už v kancelárii, pri formálnej príležitosti alebo na špeciálnom stretnutí, táto vôňa je univerzálna a nadčasová. Nechajte sa očariť nou aurou a nezameniteľnou prítomnosťou vône Lattafa Haya.

Príjemná, dievčenská a orientačná vôňa Haya, ktorá spríjemní každý teplejší deň, je veľmi ženskou ponukou značky Lattafa.

Lattafa Haya Edp Spray

Lattafa Haya Unisex parfém 100 ml

Lotfy, šťava a 100 ml

Lattafa Haya Eau De Parfum 100ml
Rozmery
100 ml
Hmotnosť
1 kg
Druh vône
Orientálne, Aromatické, Vodné, Kvetinové, Vône pre všetky ročné obdobia, Púdrové, Sladké, Drevité, Jarné parfumy, Jesenné parfumy, Zimné parfumy, Vône pre všetky ročné obdobia, Aromatické,
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
6291108738504

Rozmery
100 ml
Hmotnosť
1 kg
Druh vône
Orientálne, Aromatické, Vodné, Kvetinové, Vône pre všetky ročné obdobia, Púdrové, Sladké, Drevité, Jarné parfumy, Jesenné parfumy, Zimné parfumy, Vône pre všetky ročné obdobia, Aromatické,
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
6291108738504
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 937
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 373
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
35,36 €
Predajca: Glamperfeu
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1029
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 281
21,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
20,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 420
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
351,50 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 89
35,15 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 220
21,85 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Sakeena, Ženy, 100 ml
Lattafa Sakeena, Ženy, 100 ml
261,90 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 53
26,19 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
188,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 59
18,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 222
24,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 125
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline
Obrázok produktu pre Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 128
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Obrázok produktu pre Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
253,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 177
25,35 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 327
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 144
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
284,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 128
28,40 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 112
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 663
24,97 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 130
27,65 €
Predajca: FragraDE
Obrázok produktu pre Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 336
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
236,10 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 247
23,61 €
Predajca: NutraBestBG

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 107 hodnotení

Obrázky od zákazníkov

Hodnotenie z 14. marca 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi chutné
Hodnotenie z 18. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobrá vôňa
Hodnotenie z 15. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Naozaj skvelá alternatíva k YFSL
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Al Nashama Caprice
Hodnotenie z 17. decembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Tolerantná dlhotrvajúca vôňa
Hodnotenie z 28. mája 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Krásna vôňa
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Zázrak
Hodnotenie z 2. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelé!
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l