4,3



Na základe 3 hodnotení
Schwarzkopf Professional Osis+ Glow uhladzujúce sérum pre hebkosť a lesk vlasov 50 ml
11,92 €
238,40 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 3,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Séra na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Aminexil Advanced, Leave In Scalp Treatment Serum, 90 ml70,50 €/1kg
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml500,00 €/1l
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.137,50 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Olaplex Professional Traveling Stylist Kit286,17 €/1l
85,85 €
Predajca: PerfumTraders

Sachajuan Sérum na lesk vlasov 30 ml
731,67 €/1l
23,65 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Professional Upokojujúce sérum 100 ml
224,40 €/1l
22,44 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Oreal Professionnel, SteamPod, Hair Serum, For Smoothening, 50 ml
76,00 €/1kg
38,00 €
Predajca: Parfumtoi

Keratin Reparative Hair Serum
29,00 €
Predajca: JERICHO

ARGANICARE sérum na vlasy s keratínom, 100 ml
207,20 €/1l
20,72 €
Predajca: NutraBestBG

KATIVA COCO intenzívna rekonštrukčná kúra pre lesk vlasov 300 ml
55,57 €/1l
16,67 €
Predajca: somnia24

BLONDME BOND REPAIR Intensiveö l 50 ml
255,00 €/1l
12,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Goldwell Dualsenses Serum w ampułkach do włosów zniszczonych, 12x18ml
335,42 €/1l
72,45 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Maskara na uhladenie nepoddajných vlasov Kerasilk (Flyaway Wand) 8 ml
1 529,17 €/1kg
18,35 €
Predajca: PerfumTraders

Redist Arganové a keratínové sérum na vlasy 125ml
89,68 €/1l
11,21 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Intenzívne ošetrujúce sérum 12 x 18 ml
229,12 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Echosline Discipline Serum uhladzujúce sérum proti krepateniu vlasov 100 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: Tersorte

Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml
81,67 €/1l
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Joanna CURLS Hydratačné sérum na kučeravé vlasy 50 g
79,00 €/1l
3,95 €
Predajca: MANADA

Phyto Phytocyane Progressive Treatment 12x5ml
1 150,67 €/1l
69,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Redken Frizz Dismiss Instant Deflate Oil-In Serum 125 ml
191,47 €/1kg
29,29 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bezsilikónové zloženie s bambuckým maslom prípravku Osis+ Glow dodáva drsným a matným vlasom pružnosť bez toho, aby ich zaťažovalo. Krotí krepatenie a nepoddajné vlasy a zaisťuje lesklý a hladký povrch. Sérum možno používať aj s ďalšími výrobkami OSiS+, ktoré vlasom dodajú ešte väčší lesk.
- Lesk bez silikónov a pocit dobre upravených vlasov.
- Ľahké, nezaťažujúce zloženie
- poletovanie vlasov a pomáha chrániť pred vlhkosťou.
- Uľahčuje rozčesávanie a úpravu hrubých vlasov.
[Použitie]
Sérum proti krepovateniu a lesku možno použiť na vlhké alebo suché vlasy.
Zloženie
Aqua (voda, Eau), Dicaprylyl Carbonate, Dicaprylyl Ether, Polyquaternium-37, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum (Fragrance), Cetearyl Alcohol, Sodium Benzoate, Linalool, Isopropyl Alcohol, Citric Acid, Limonene, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Methyl Benzoate, Ethyl Benzoate
Nechajte svoju jedinečnú osobnosť zažiariť s týmto sérom proti strapateniu!vďaka zloženiu bez obsahu silikónov s maslom s bambuckým semienkom / sú hrubé a matné vlasy pružné, lesklé a ľahko sa upravujú. /vyživí aj tie najnepoddajnejšie vlasy a dodá im zdravý vzhľad.
- Lesk a výživa vlasov bez použitia silikónov - Ľahké zloženie, ktoré nezaťažuje vlasy - Jednoduché rozčesávanie a úprava nepoddajných vlasov - Jednoduché rozčesávanie a úprava nepoddajných vlasov
Spôsob použitia: Naneste na vlhké alebo suché vlasy. Bez oplachovania.
Vlasové sérum potláča matnosť a hrubosť vlasov bez ich zaťaženia. Dodáva vlasom lesk, ich krepovatenie a bojuje proti statickej elektrine a poletovaniu.
Sprej na lesk Schwarzkopf
{Potešte sa žiarivým leskom svojich vlasov vďaka ľahkému séru na lesk Schwarzkopf OSiS+ Glow v praktickej pumpičke, ktoré dodá vašim vlasom hodvábny a lesklý vzhľad bez zaťaženia. Ideálne na vytvorenie žiarivého vzhľadu s prirodzeným leskom}
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Séra na vlasy značky Schwarzkopf Professional z kolekcie Osis+ boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce nepoddajné vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 50 ml.
Zažite dokonalý lesk a bezkonkurenčnú hebkosť so sérom Schwarzkopf Professional Osis+ Shine. Toto sérum je špeciálne vyvinuté tak, aby vašim vlasom dodalo žiarivý zrkadlový lesk, ktorý im dodá zdravý a žiarivý vzhľad. Vďaka praktickej veľkosti 50 ml je ideálne na každodenné použitie a ideálne na to, aby ste si ho mohli vziať so sebou na cesty. Ľahké nemastné zloženie sa ľahko nanáša a nezaťažuje vlasy. Je ideálny pre všetky typy vlasov, ktoré intenzívne vyživuje a chráni pred vonkajšími vplyvmi. Zlepšite svoju rutinnú starostlivosť o vlasy týmto základným produktom od Schwarzkopf Professional a predvádzajte svoje najkrajšie vlasy každý deň.
Exkluzívne riešenie pre nepoddajné a poletujúce vlasy. Sérum proti krepovateniu Schwarzkopf Professional Osis+ Glow bojuje proti hrubým a matným vlasom bez ich zaťaženia. Sérum zaisťuje dokonalé, hladké a lesklé vlasy a zaisťuje rovnomernú hydratáciu bez nepríjemného krepovatenia. Okrem toho vytvára ochrannú bariéru, ktorá zaručuje hladkosť, lesk a pružnosť vlasov.
Čierne sérum OSIS+ Glow Frizz Control & Shine 50ml
OSIS MAGIC Sérum proti krepovateniu #1 Light Control 50 ml
Sérum proti krepovateniu a lesku. Zloženie bez silikónov s bambuckým maslom dodáva drsným vlasom pružnosť.
Schwarzkopf Osis Sérum na kontrolu krepovatenia a lesk 50 ml
Schwarzkopf OSiS+ Glow Sérum proti krepovateniu 50ml
Schwarzkopf Professional OSiS Glow (50 ml) je sérum proti krepovateniu, ktoré dodáva vlasom krásny lesk. Sérum robí vlasy hladkými a jemnými, statickú elektrinu a zaisťuje prirodzený, zdravý vzhľad. Výrobok je ideálny na použitie pri úprave lesklých vlasov a je vhodný pre všetky typy vlasov.
- Hmotnosť
- 79 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Schwarzkopf Professional Osis+ Glow sérum na lesk vlasov, 50 ml
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- Počet kusov
- 34
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 4045787999754
- Číslo od výrobcu
- 2985373
- Hmotnosť
- 79 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Schwarzkopf Professional Osis+ Glow sérum na lesk vlasov, 50 ml
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- Počet kusov
- 34
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 4045787999754
- Číslo od výrobcu
- 2985373
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pre extra silnú fixáciu 300 ml
22,33 €/1l
6,70 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Elastic Medium Hold Hairspray lak na vlasy pre strednú fixáciu 300 ml
26,80 €/1l
8,04 €
Predajca: MANADA

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
36,64 €/1l
9,16 €
Predajca: MANADA

Schwarzkopf Professional - Osis+ Air Whip Flexible Mousse 200ml
35,00 €/1l
7,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Session lak na vlasy pre extra silnú fixáciu 500 ml
20,24 €/1kg
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional - Osis+ Bounty Balm Rich Curl Cream 150ml
74,20 €/1l
11,13 €
Predajca: Glamperfeu

Schwarzkopf Professional - Session - Extremely strong hairspray 100ml
5,53 €/1kg
5,53 €
Predajca: MANADA

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
18,71 €/1l
29,00 €
Predajca: Glamperfeu

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam 300ml
29,17 €/1l
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Craft textúrovací sprej pre objem a posilnenie vlasov 300 ml
33,33 €/1l
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: YourFragrance

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Schwarzkopf Creme Osis+ Volume Upload
43,75 €/1l
8,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Dreame Hair Gleam, 110000 ot/min, 65 m/s, 55 m³/h, 59 dB, Šedá, 1600 W
268,94 €/1kg
88,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
60,85 €/1l
12,17 €
Predajca: MANADA

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

Schwarzkopf Professional R-TWO Bonacure Rescuing Treatment posilňujúca maska na veľmi suché a poškodené vlasy 200 ml
79,65 €/1l
15,93 €
Predajca: Tersorte

Goldwell - Stylesign Volume Root Boost Spray 200ml
81,25 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov
51,00 €/1l
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
31,74 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: Friseurtotal

Schwarzkopf BC Hydratačný kondicionér pre normálne a suché vlasy, 1000ml.
23,41 €/1l
23,41 €
Predajca: Tersorte

ZMH LED stolová lampa na batérie Dotykové stmievateľné dymové sivé nočné svietidlo Stolová lampa moderná do spálne Obývacia izba Kancelária
45,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

Schwarzkopf OSiS+ ROCK HARD Stylingové lepidlo 150ml
97,53 €/1l
14,63 €
Predajca: VISO

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
20,34 €/1l
30,51 €
Predajca: MANADA

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED čierna
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

L´Oréal Professionnel - Expert Series Absolut Repair Oil 10-in-1 90ml
178 800,00 €/1kg
17,88 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%33% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
33%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najvyššia spokojnosť
Článok je jednoducho skvelý. Cena je bezkonkurenčná. Ďakujem veľmi pekne a vrátim sa znova
Hodnotenie z 4. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Aminexil Advanced, Leave In Scalp Treatment Serum, 90 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
35,25 €
Predajca: MAGUHAAR
70,50 €/1kg

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy sérum proti vypadávaniu vlasov 100 ml
83,50 €
Predajca: MAGUHAAR
835,00 €/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000 ml
126,99 €
Predajca: Keratinshop
126,99 €/1l

L'Oréal | Sérum proti vypadávaniu vlasov | 2x90 ml
68,50 €
Predajca: MAGUHAAR
380,56 €/1l

Nioxin | Sérum proti vypadávaniu vlasov 70ml - Posilňuje vlasové korienky - Znižuje vypadávanie vlasov
50,75 €
Predajca: MAGUHAAR
725,00 €/1l

Felps Brazilian Nuts keratínový orech 250 ml
58,99 €
Predajca: Keratinshop
235,96 €/1l

Loreal Super Dust 2x7g
27,75 €
Predajca: MAGUHAAR
1 982,14 €/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Sérum proti vypadávaniu vlasov
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
520,00 €/1l

Loreal Aminexil Advanced 10x6ml NOVINKA
25,75 €
Predajca: MAGUHAAR
429,17 €/1l

L´Oréal Professionnel Steampod Protecting Concentrate ochranné sérum pre všetky typy vlasov 50 ml



2,6Priemerné hodnotenie: 2,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
500,00 €/1l

Láska elixír NO FRIZZ! Pena lesk
35,99 €
Predajca: Keratinshop
71,98 €/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Kosmetika Príroda
36,99 €
Predajca: Keratinshop
123,30 €/1l

ESSENCE ABSOLUE nä vyživujúca ochranaö l 150 ml
115,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
767,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
82,00 €/1l

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Sérum na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti zamotávaniu, Lesk, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
14,75 €
Predajca: MAGUHAAR
147,50 €/1l

Goldwell Hladkujúca Sérum pre Suché a Poškodené Vlasy, 100 ml.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
137,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,50 €
Predajca: MAGUHAAR
140,00 €/1l

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Root Activating Serum sérum pre aktiváciu korienkov 8 x 7ml
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
162,50 €/1kg

Loreal SE Aminexil Advanced roll-on 42x6ml Serie Expert



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
93,93 €
Predajca: PerfumTraders
372,74 €/1l

HaloGrow sérum na podporu rastu vlasov, 20 ml – sérum na starostlivosť o vlasy s obsahom biotínu, kofeínu a peptidov
30,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: WR-Products
1 399,50 €/1l