4,0



Na základe 14 hodnotení
Moka horák - Bruleur Kaffe
54,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €-5%
346,60 € / 1l
plus 15,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kapsuly NEOflorax9 128,26 €/1l
48,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
PARAZAX complex 30 kapsúl originál3 339,11 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl33 990,00 €/1l
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Insunol
1 296,67 €/1l
42,99 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,90 €
Predajca: Natucap

NEMANEX - Kvapky na PASSPOTICKÉ A TOXÍNOVÉ CHOROBY 30ml
32 140,00 €/1l
32,14 €
Doprava zdarma
Predajca: supersuplement

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Neradin active kapsuly špeciálne pre potreby mužov, 70 kapsúl
868,15 €/1kg
46,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

Micardium doplnok stravy 20 kapsúl
2 966,36 €/1l
32,63 €
Doprava zdarma
Predajca: UnicornGroup

CYSTI NORM AKTIV - doplnok stravy na podporu zdravia močových ciest, 30 kapsúl
2 897,65 €/1kg
49,26 €
Doprava zdarma
Predajca: AltaShop

Keto Diet doplnok stravy 20 kapsúl
39 000,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IMPERIUM-HERBALS

NÁPOJ SO ŽELEZOROM PRE TEHOTNÉ A DOJČUJÚCE ŽENY 450 ml - ROTBACKCHEN
17,76 €/1l
7,99 €
Predajca: taleoo

Arthro Pro
447,98 €/1l
52,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,50 €
Predajca: WR-Products

Výživový doplnok na podporu funkcie pečene Naturhof LeberKur, 60 kapsúl
125,94 €/1kg
45,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

Normadex
77,67 €/1l
34,95 €
Predajca: Natucap

Dioptik - 60 kapsúl
50 280,00 €/1kg
25,14 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Mleté plodnice Cordycepsu (100 g)
204,67 €/1kg
30,70 €
Predajca: Lymeherbs

Kapsule Regener8
902,35 €/1l
52,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,99 €
Predajca: WR-Products

Unourol kapsule
7 753,06 €/1l
54,99 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Predajca: WR-Products

DIABETO kapsuly, 60 kapsúl
183,79 €/1kg
18,93 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
KávovýdoplnokMocha Brenner Bruleur
Inovatívne prírodné vybrané zložky
Vegetariánsky, bez GMO a bez lepku, bez prísad, farbív a konzervačných látok
Čo je vo vnútri Mokka:
Suchý extrakt zo zelených kávových zŕn
Suchý extrakt z listov zeleného čaju
Suchý extrakt zo semien guarany
Kofeín
L-karnitín tatrát
Vápnik
Chróm
Chlorid
Mocha sa ľahko užíva:
Dospelí užívajú mocha horák raz denne ráno 1 odmerku 5 g do kávy.
Dĺžka užívania je 3-6 mesiacov. Kúru možno v prípade potreby opakovať.
o Francúzsku
Obsah Mocha:
obsahuje: 1 plechovku s odmerkou s obsahom 150 g
Minimálna trvanlivosť: 02.2025
Otvorené výrobky sú vylúčené z výmeny a vrátenia!
Dôležité upozornenie:
Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
Neodporúča sa deťom a mladistvým do 18 rokov, nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Ak si nie ste istí, pred užitím výrobku sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.
Keďže účinok výrobku sa môže u jednotlivých osôb líšiť, neposkytujeme žiadnu záruku. Výrobok si, prosím, zakúpte len v prípade, že s tým súhlasíte.
Nie je to zdravotnícky výrobok.
Obrázok sa môže líšiť.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Chlorogénová kyselina, chróm, zelený čaj, L-karnitín, guarana, polyfenoly
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 150 g
- Potravinársky podnik
- WR-Products
- Obchodný názov
- Moka horák - Bruleur Kaffe
- Výrobca
- keine Eigenmarke
- Rozsah dodávky
- 1 plechovka s obsahom 150 g
- Označenie množstva
- ja
- Počet kusov
- 30
- Odporúčania pre konzumáciu
- Dospelí užívajú Mocha Burner raz denne ráno 1 odmerku 5 g do kávy.
- Číslo od výrobcu
- 03082026
- EAN kód
- 3770017644159
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Chlorogénová kyselina, chróm, zelený čaj, L-karnitín, guarana, polyfenoly
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 150 g
- Potravinársky podnik
- WR-Products
- Obchodný názov
- Moka horák - Bruleur Kaffe
- Výrobca
- keine Eigenmarke
- Rozsah dodávky
- 1 plechovka s obsahom 150 g
- Označenie množstva
- ja
- Počet kusov
- 30
- Odporúčania pre konzumáciu
- Dospelí užívajú Mocha Burner raz denne ráno 1 odmerku 5 g do kávy.
- Číslo od výrobcu
- 03082026
- EAN kód
- 3770017644159
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Rýchlovarná kanvica Lehmann 1,7 l s reguláciou teploty 45-100 ?C, nerezová kanvica s funkciou udržiavania teploty a dotykovým panelom, matná čierna
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

SONGMICS Kôš na odpadky 24 l nerezový odpadkový kôš vnútorný kôš 3 x 8 l pedálový kôš
90,44 €
Predajca: Lumarko

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

akumulátorový vyžínač 12000 ot/min, akumulátorový krovinorez s 2x 5200mAh batériami, priemer rezu 26cm, bezkartáčový predný motor, bezpečnostná ochrana, 3 typy nožov pre záhradu, dvor
129,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LUMIDRA

HP DeskJet 2810e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Kopírka, skener, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Biela
57,33 €
Predajca: ADI_Global_Store

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Extrémne výkonná LED baterka Reflektor Superbeam Baterka SOS lampa Svetlo IPX5 Retoo
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

5 párov dámskych a pánskych kompresných ponožiek farebných A0521, všetkých 5 farieb S/M
19,99 €
Predajca: Trendhaus-Hamburg

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
32,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,08 €
Predajca: TR8

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

TABWEE T20 Android 16 tablet 10,1 palca, 24+256 GB s príslušenstvom tabletový počítač, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8MP + 5MP, GPS
109,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: BVODEShop

Intex 64136NP, Madrac, Obdĺžnik, Vnútorný, Vstavaná vzduchová pumpa
59,81 €
Predajca: Sedco

Prenosný elektronický tlakomer Domáci tlakomer na ruku s LCD displejom Presné meranie
17,59 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Nafukovacie lôžko vrátane pumpy pre 2 osoby, 203x152x42 cm
60,21 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Sedco

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
174,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
109,09 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Kombinovaná drevená vysoká stolička Roba Little Stars, prírodná
64,04 €
Predajca: conquestgmbh

travelite batoh na voľný čas Backpack Basics Roll-Up Backpack Plane 19L Light Green light green
36,51 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: membags

Balenie 3 dámskych nohavičiek s vysokým pásom Menštruačné nohavičky Pohodlné ľahké čistenie Hipster Plus veľkosť (L-6XL) A
18,37 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,72 €
Predajca: odsellingaaa

OMNi-BiOTiC metabolické vrecúška, 30 ks. Vrecúško
270,28 €/1kg
38,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

GOURMETmaxx Buch Heißluft-Fritteuse mit 70 Rezepten Snacks Hauptgerichte Desserts passend zu GOURMETmaxx Heißluft-Fritteuse Schnell Zubereiten fettarm
9,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Low Carb Rezepte für die Heißluftfritteuse Das Kochbuch für Mittagessen Abendessen Desserts
8,35 €
Predajca: M_plus_L

nabbi Obývacia stena Kalina - white wood / betón
121,00 €
Predajca: nabbi

Nastaviteľný stojan na bicykel
44,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Holste Kaiser prášok do pečiva pre kuchyňu a domácnosť jemne alkalický 250g
10,31 €/1kg
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nádoba Weck 12 ks/1 ks v tvare mini tulipánu 220 ml
36,13 €
Predajca: Fuduu-Shop

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

balenie 5 dámskych nohavičiek so vzorom, 100% bavlna L (44/46), vyšívané, vysoký pás s elastickým pásom, hipster nohavičky s vysokým komfortom nosenia
12,99 €
Predajca: Bestlivings

LED solárne osvetlenie so senzorom Solárna lampa Solárne svetlo s detektorom pohybu Solárny reflektor Reflektor so senzorom pohybu IP65 108 LED Retoo
12,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
71% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
71%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%7% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
7%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%21% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
21%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Horák Mocha
Dobrý deň, myslím, že moka horák je skvelý a objednávka bola bez problémov a ja som zistil, že chuť mojej kávy je naozaj lahodná a ja som stratil 100 gramov, ale to nie je zlé, že telo sa musí najprv prispôsobiť potom určite schudnem viac vďaka
Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Práve som to vyskúšal a som zvedavý, či to pomôže
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chudnutie a metabolizmus
Kúpila som si Mokka-Brenner prvýkrát a vyskúšala som ho jeden mesiac. Káva bola trochu sladkastá a prášok sa dobre rozpustil. Nie som s ním celkom spokojná, čo sa týka chudnutia. Napriek práci na záhrade, domácim prácam a všeobecnému pohybu som, žiaľ, nezhodila žiadne kilá. Napriek tomu to ešte raz vyskúšam, možno treba prášok užívať dlhšie.
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg