5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml40 320,00 €/1kg
20,16 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml95,69 €/1kg
33,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
A-Derma Exomega Control hydratan mlieko 400 ml29 650,00 €/1l
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
CeraVe hydratačné telové mlieko Daily Moisturizing Lotion Refill 473 ml22 370,00 €/1kg
22,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Biotrade Atopity zvlujci telov balzam na atopick pokoku 400 ml
83,52 €/1l
33,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Intenzívna starostlivosť o telo Cocoa Radiant 400 - Vaseline
17,72 €/1kg
7,09 €
Predajca: medpak_shop

Sebamed Lotion Urea Acute Špeciálna starostlivosť pre suchú pleť 200ml
49 650,00 €/1kg
9,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Amla olej olej na vlasy rast vlasov proti lupinám vypadávanie vlasov za studena lisovaný organický vegánsky, 1x 60ml
199,83 €/1l
11,99 €
Predajca: p-beauty

Lactovit Lactourea regeneračné telové mlieko 400ml
16,32 €/1l
6,53 €
Predajca: LAVONIO

Byphasse Vyivujce telov mlieko so sladkm mandovm olejom, 500 ml
46,50 €/1l
4,65 €
Predajca: NutraBestBG

Lactovit Lactourea reparačné telové mlieko 400ml
35,07 €/1l
14,03 €
Predajca: somnia24

ALLERGIKA Lipolotio Urea 5% telové mlieko, 200 ml
48,14 €/1kg
13,19 €
Predajca: AbisZ-Markt

Avène Balzam Avène XeraCalm A.D Relipiderende Balsem 400ml
63,70 €/1kg
25,48 €
Predajca: AbisZ-Markt

Lactovit LactoUrea Zpevňujúce telové mlieko
23,67 €/1l
9,47 €
Predajca: NutraBestBG

Lactovit Lacto-Urea regeneračné telové mlieko 400ML
33,12 €/1l
13,25 €
Predajca: somnia24

Zwitsal - Telové mlieko - 400ml
39,87 €/1l
15,95 €
Predajca: Friseurtotal

Isdin Ureadin Lotion10 Intenzívna hydratácia 400ml
76,87 €/1l
30,75 €
Predajca: somnia24

Vermione MILK 150 ml - vyživujúce mlieko s bioaktívnymi enzýmami
233,00 €/1l
34,95 €
Predajca: Dermione

Dexeryl ošetrujúce mlieko 500 ml
12 860,00 €/1l
12,86 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Telové mlieko s 12 % močoviny má prirodzený hydratačný účinok a je vhodné najmä na veľmi suchú, svrbiacu a šupinatú pokožku tela. Poskytuje každodennú hydratáciu a zvyšuje obsah vody v pokožke. Chráni a udržiava prirodzenú hydrolipidovú bariéru pokožky počas dlhodobého používania a obnovuje komfort a normálnu rovnováhu vlhkosti, obzvlášť účinné po kúpaní a vystavení sa slnku, vhodné na každodenné použitie pre deti aj dospelých. Rýchlo sa vstrebáva bez zanechania mastnej a lepkavej vrstvy.
Účinné:
Na veľmi suchú, napätú, šupinatú a svrbiacu pokožku tela pri každodennom používaní.
Po kúpaní a opaľovaní na hydratáciu.
Ako sprievodná liečba pri terapii liečby atopickej dermatitídy.
Indikácie: Na ošetrenie kožných a kožných ochorení:
Poskytuje intenzívnu hydratáciu a dlhodobo udržiava vlhkosť pokožky.
Vhodný na podporu exfoliácie odumretých kožných buniek.
Zmierňuje svrbenie a robí pokožku zamatovo jemnou a hladkou.
Použitie:
Denne jemne vmasírujte do pokožky celého tela. Obzvlášť účinné po kúpaní.
Prípravok sa môže aplikovať častejšie na obzvlášť suché oblasti pokožky so svrbením
Účinné látky: - Vhodné na ošetrenie pokožky:
Urea 12% - silný hydratačný účinok a jemný exfoliačný účinok
Glycerín - zjemňuje, hydratuje a zvyšuje elasticitu pokožky, chráni ju pred vysúšaním a posilňuje jej ochrannú funkciu
- Rozmery
- 7.6 x 7,6 x 17,5
- Model
- Keratolin Körperlotion mit 12% Urea
- Hmotnosť
- 460 g
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- VODA, MOČOVINA, KAPRYLOVÝ/KAPROVÝ TRIGLYCERID, TOKOFERYLACETÁT, GLYCERÍN, ARACHIDYLALKOHOL, FENOXYETANOL, AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR SODNÝ, BEHENYLALKOHOL, GLYCERYLSTEARÁT, PEG-100STEARÁT, PARFUM, ARACHIDYLGLUKOZID, LECITÍN, ETYLHEXYLGLYCERÍN, TETRAMETYL ACETYLHYDRONAFTALÉNY, LIMONÉN, LINALYL ACETÁT, OLEJ Z KÔRY CITRUSU LIMON, LINALOOL, OLEJ Z KÔRY CITRUSU AURANTIUM, HEXAMETYLINDANOPYRAN, OLEJ Z KVETOV CITRUSU AURANTIUM, PINÉN
- Výrobca
- biotrade
- Rozsah dodávky
- Celá položka
- EAN kód
- 3800221840945
- Číslo od výrobcu
- 10074
- Rozmery
- 7.6 x 7,6 x 17,5
- Model
- Keratolin Körperlotion mit 12% Urea
- Hmotnosť
- 460 g
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- VODA, MOČOVINA, KAPRYLOVÝ/KAPROVÝ TRIGLYCERID, TOKOFERYLACETÁT, GLYCERÍN, ARACHIDYLALKOHOL, FENOXYETANOL, AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR SODNÝ, BEHENYLALKOHOL, GLYCERYLSTEARÁT, PEG-100STEARÁT, PARFUM, ARACHIDYLGLUKOZID, LECITÍN, ETYLHEXYLGLYCERÍN, TETRAMETYL ACETYLHYDRONAFTALÉNY, LIMONÉN, LINALYL ACETÁT, OLEJ Z KÔRY CITRUSU LIMON, LINALOOL, OLEJ Z KÔRY CITRUSU AURANTIUM, HEXAMETYLINDANOPYRAN, OLEJ Z KVETOV CITRUSU AURANTIUM, PINÉN
- Výrobca
- biotrade
- Rozsah dodávky
- Celá položka
- EAN kód
- 3800221840945
- Číslo od výrobcu
- 10074
Hodí sa k tomu

Biotrade Keratolin sprchov gl na such pokoku s ureou 400ml
23,16 €
Predajca: Zeitburg

Biotrade Acnaut mydl s kyselinou salicylovou na vemi mastn a aknznu ple
14,11 €
Predajca: Zeitburg

Biotrade Keratolin telov mlieko s 8% mooviny na such pokoku 400ml
57,87 €/1l
23,15 €
Predajca: Emerosa

Biotrade Atopity zvlujci telov balzam na atopick pokoku 400 ml
83,52 €/1l
33,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Intenzívna starostlivosť o telo Cocoa Radiant 400 - Vaseline
17,72 €/1kg
7,09 €
Predajca: medpak_shop

Antiperspirant pre podpazušie a dlane Odorex Biotrade 40ml
317,43 €/1kg
22,22 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Krém na problematickú pleť Haut Acnaut (aktívny krém) 30 ml
31,09 €
Predajca: Emerosa

believa Natural Intensive Pflegecreme, 100 ml krém
100,62 €/1kg
12,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
37 625,00 €/1kg
15,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Prija hydratačný krém na ruky a telo s vitamínom E (380 ml) Testovaný hydratačný účinok - 100% VEGAN - jemná a hodvábna pokožka
35,13 €/1l
15,75 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

Lionelo Emma Buggy Malý skladací kočík s polohovaním do ľahu Dark Grey
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
23,79 €
Predajca: Amazinggirl

Biotrade Odorex Antiperspirant Deo Roll-On gegen Schwitzen 40 ml
20,96 €
Predajca: Zeitburg

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Severin ES 3566, Odstredivý odšťavovač, Čierna, Nerezová oceľ, 19000 ot/min, 1,5 L, 0,5 L, 1,21 m
44,85 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Biotrade Acnaut Active Lotion odstrauje komedny pupienky
28,08 €
Predajca: Zeitburg

Sebamed Lotion Urea Acute Špeciálna starostlivosť pre suchú pleť 200ml
49 650,00 €/1kg
9,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Chodítko Twinky® v hnedej farbe – chodítko so súpravou hračiek a príslušenstvom pre bezpečné a hravé učenie – vrátane podložky a madla
69,95 €
Predajca: Twinky

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Camry Premium CR 3042, Nerezová oceľ, Čierna, Výkon, 800 W, 220 - 240 V, 50 / 60 Hz, Type E/F
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Detská stolička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Turquoise
77,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MA-Trading

Samsung Galaxy A55 5G , 16,8 cm (6.6"), 1080 x 2340 px, 8 GB, 128 GB, 50 MP, Námorná
443,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mestská kolobežka AREBOS ružová | LED kolesá, výškovo nastaviteľná a skladacia
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

SONNI toaletný stolík biely s taburetkou a osvetlením Toaletný stolík so zrkadlom, so zásuvkou, 1080x400x1400mm
212,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemné.
Krém sa veľmi dobre rozotiera a rýchlo sa vstrebáva. Okamžite zanecháva príjemný pocit hladkosti. Pre mňa je tiež dôležité, že neobsahuje žiadne zložky na báze minerálnych olejov.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks








3% od 2 ks
2% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
844,44 €/1kg

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
45,98 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml
52,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
352,67 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

Hondroten – krém na podporu pohodlia kĺbov a pohyblivosti – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

ARTRO LUX - Kozmetický krém na svaly a kĺby, 50 ml Určený na vonkajšie použitie. Ideálny na masáž a každodennú starostlivosť o telo.
49,90 €
Predajca: AltaShop
998,00 €/1l

Krém Varikosette – podpora pre nohy, krvný obeh a každodennú starostlivosť o pokožku, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,05 €
Predajca: AltaShop
701,00 €/1kg

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

VariHelp – Chladivý krém na starostlivosť o nohy a žily pre unavené nohy – 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,00 €
Predajca: PremiumHealth24
760,00 €/1kg

Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml
33,49 €
Predajca: medpak_shop
95,69 €/1kg