Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rakytníkový olej 200ml PIJNONI107,95 €/1l
21,59 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Kenay doplnky stravy BI307928 890,00 €/1kg
28,89 €
Predajca: medpak_shop

Omega olej Woman 40+ 200ml
76,36 €/1l
38,18 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Herbalgem - RINALGEM - Sprej -- 15 ml
2 805,33 €/1l
42,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Herbalgem - OsteoGem - komplex pre zdravie kostí -- 30 ml
1 786,00 €/1l
53,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Herbalgem – Sève minceur (odtučňujúci výťažok) –– 250 ml
151,32 €/1l
37,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Histamed probio Pulver 60 g
547,33 €/1kg
32,84 €
Predajca: AbisZ-Markt

AHerb Herbarenol - prrodn diuretikum
26,91 €
Predajca: NutraBestBG

Herbalgem - LibidoGem pre ženy -- 30 ml
1 679,67 €/1l
50,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kenay doplnky stravy 5900672155440
135,00 €/1l
27,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Bioserum Metasulin 60 kapsúl
45,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Vitamín C Depot Kapsule 60 kapsúl
310,94 €/1kg
9,95 €
Predajca: AbisZ-Markt

EdRED Šakšuka s tofu 300 g
21,43 €/1kg
7,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,50 €
Predajca: Katomix

Posilňovač svalov
139,75 €/1l
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: PharmaStar

Vitamín K 50ug 30 kapsúl
48,64 €/1l
24,32 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Doplnok stravy Apyfarme Micronutrition Probio +, 60 kapsúl
58,99 €/1kg
58,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Triphala | 120 kapsúl
247,64 €/1l
17,83 €
Predajca: taleoo

Herbalgem – Sirup na upokojenie hlasiviek pri zachrípnutí –– 250 ml
166,20 €/1l
41,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Výživový doplnok pre ženy Ajy Ajyspm, 60 kapsúl
62,80 €/1kg
12,56 €
Predajca: SupportGroup

Femigard - 300ml
56,63 €/1l
16,99 €
Predajca: BioCare
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
BioMarine® - potravina na osobitné medicínske použitie (¿spm) bola použitá v 30 multicentrických a viacsmerných vedeckých štúdiách u pacientov liečených na: ťažké a opakujúce sa infekcie, autoimunitné ochorenia, ako napr: RA, psoriáza, Alzheimerova choroba, SM a poruchy krvného obrazu.
BioMarine® (žspm) je jedinečným zdrojom prírodného zloženia prevažne komplexných tukov: Alkylglyceroly a skvalén a vyššie nenasýtené mastné kyseliny: NA - kyselina nerónová , stavebné kamene, ktoré ľudský organizmus potrebuje pre svoju geneticko-fyziologickú štruktúru a funkciu:
- imunitný systém
- krvotvorný systém
- lymfatický systém
- koža
- závažných a opakujúcich sa bakteriálnych, vírusových, plesňových a zmiešaných infekcií,
- Autoimunitných ochorení štítnej žľazy (napr. Hashimotova choroba),
- Poruchy krvného obrazu,
- reumatoidnej artritídy,
- Psoriázy, atopickej dermatitídy.
- počas rekonvalescencie po infekciách,
- v čase zvýšeného výskytu infekčných ochorení.
- na pokrytie genetických a fyziologických výživových požiadaviek ľudského organizmu.
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- ZhrnutieVeľkosť balenia: 100 mlDávka: 2,5 mlPočet dávok v balení: 40Konzistencia: tekutáZLOŽENIE:Energetická hodnotaObsah na dávku: 87 kJ / 21 kcalTuky (rybí olej)Obsah na dávku: 2,36 gZ toho nasýtené mastné kyselinyObsah na dávku: 0,23 gSkvalénObsah na dávku: 525 mgAlkylglycerínyObsah na dávku: 525 mg Ostatné zložkyKombinácia biologických, zdravých, prírodných a neobohacovaných olejov z pečene 4 druhov hlbokomorských žralokov (Juhozápadný Pacifik a Tasmanovo more, oblasti okolo Nového Zélandu a Austrálie), chránená európskym patentom. Pomocné látky: Antioxidant – zmes tokoferolov (E306)Návod na použitieAk Vám to neodporúča lekár alebo odborník na výživu, odporúča sa používať tekutú výživu BioMarine® určenú na špeciálne lekárske účely v nasledujúcich množstvách: Dávkovanie produktu BioMarine® v tekutej forme u detí: Pri prvých príznakoch porúch imunitného systému: pri všetkých príznakoch slabosti organizmu Deti vo veku 3-12 rokov 0,1 ml / kg telesnej hmotnosti na neurčito Pri prvých prejavoch oslabenia imunity: pri každom prejave slabosti Deti vo veku 1-3 roky 1 ml denne na neurčito Pri prvých príznakoch oslabenia imunity: každý príznak oslabenia organizmu Deti vo veku od 6 mesiacov 1 ml každé dva dni na neurčito súčasne s liečbou - použitá preventívna dávka by mala byť zdvojnásobená Dávkovanie produktu BioMarine® v tekutej forme u dospelých a detí starších ako 12 rokov: Súčasne s liečbou ochorení v akútnom štádiu: ťažké a opakovane sa vyskytujúce infekcie, autoimunitné ochorenia v exacerbácii, závažné poruchy krvného obrazu 15-20 ml denne až 6 mesiacov Súčasne s liečbou ochorení v chronickom štádiu: reumatoidná artritída, psoriáza, atopický ekzém, ochorenia štítnej žľazy, mierne poruchy krvného obrazu a počas rekonvalescencie po infekciách 10 ml denne na neurčito Súčasne s diagnostikou porúch alebo ochorení: infekčné ochorenia, autoimunitné ochorenia spojené s poruchami krvného obrazu 5 ml denne na neurčito
- Výživové údaje
- ZhrnutieVeľkosť balenia: 100 mlDávka: 2,5 mlPočet dávok v balení: 40Konzistencia: tekutáZLOŽENIE:Energetická hodnotaObsah na dávku: 87 kJ / 21 kcalTuky (rybí olej)Obsah na dávku: 2,36 gZ toho nasýtené mastné kyselinyObsah na dávku: 0,23 gSkvalénObsah na dávku: 525 mgAlkylglycerínyObsah na dávku: 525 mg Ostatné zložkyKombinácia biologických, zdravých, prírodných a neobohacovaných olejov z pečene 4 druhov hlbokomorských žralokov (Juhozápadný Pacifik a Tasmanovo more, oblasti okolo Nového Zélandu a Austrálie), chránená európskym patentom. Pomocné látky: Antioxidant – zmes tokoferolov (E306)Návod na použitieAk Vám to neodporúča lekár alebo odborník na výživu, odporúča sa používať tekutú výživu BioMarine® určenú na špeciálne lekárske účely v nasledujúcich množstvách: Dávkovanie produktu BioMarine® v tekutej forme u detí: Pri prvých príznakoch porúch imunitného systému: pri všetkých príznakoch slabosti organizmu Deti vo veku 3-12 rokov 0,1 ml / kg telesnej hmotnosti na neurčito Pri prvých prejavoch oslabenia imunity: pri každom prejave slabosti Deti vo veku 1-3 roky 1 ml denne na neurčito Pri prvých príznakoch oslabenia imunity: každý príznak oslabenia organizmu Deti vo veku od 6 mesiacov 1 ml každé dva dni na neurčito súčasne s liečbou - použitá preventívna dávka by mala byť zdvojnásobená Dávkovanie produktu BioMarine® v tekutej forme u dospelých a detí starších ako 12 rokov: Súčasne s liečbou ochorení v akútnom štádiu: ťažké a opakovane sa vyskytujúce infekcie, autoimunitné ochorenia v exacerbácii, závažné poruchy krvného obrazu 15-20 ml denne až 6 mesiacov Súčasne s liečbou ochorení v chronickom štádiu: reumatoidná artritída, psoriáza, atopický ekzém, ochorenia štítnej žľazy, mierne poruchy krvného obrazu a počas rekonvalescencie po infekciách 10 ml denne na neurčito Súčasne s diagnostikou porúch alebo ochorení: infekčné ochorenia, autoimunitné ochorenia spojené s poruchami krvného obrazu 5 ml denne na neurčito
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Marinex
- Obchodný názov
- MARINEX BioMarine (olej z hlbokomorskej žraločej pečene) 100ml
- Výrobca
- Marinex
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- ZhrnutieVeľkosť balenia: 100 mlDávka: 2,5 mlPočet dávok v balení: 40Konzistencia: tekutáZLOŽENIE:Energetická hodnotaObsah na dávku: 87 kJ / 21 kcalTuky (rybí olej)Obsah na dávku: 2,36 gZ toho nasýtené mastné kyselinyObsah na dávku: 0,23 gSkvalénObsah na dávku: 525 mgAlkylglycerínyObsah na dávku: 525 mg Ostatné zložkyKombinácia biologických, zdravých, prírodných a neobohacovaných olejov z pečene 4 druhov hlbokomorských žralokov (Juhozápadný Pacifik a Tasmanovo more, oblasti okolo Nového Zélandu a Austrálie), chránená európskym patentom. Pomocné látky: Antioxidant – zmes tokoferolov (E306)Návod na použitieAk Vám to neodporúča lekár alebo odborník na výživu, odporúča sa používať tekutú výživu BioMarine®
- EAN kód
- 5903839934056
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- ZhrnutieVeľkosť balenia: 100 mlDávka: 2,5 mlPočet dávok v balení: 40Konzistencia: tekutáZLOŽENIE:Energetická hodnotaObsah na dávku: 87 kJ / 21 kcalTuky (rybí olej)Obsah na dávku: 2,36 gZ toho nasýtené mastné kyselinyObsah na dávku: 0,23 gSkvalénObsah na dávku: 525 mgAlkylglycerínyObsah na dávku: 525 mg Ostatné zložkyKombinácia biologických, zdravých, prírodných a neobohacovaných olejov z pečene 4 druhov hlbokomorských žralokov (Juhozápadný Pacifik a Tasmanovo more, oblasti okolo Nového Zélandu a Austrálie), chránená európskym patentom. Pomocné látky: Antioxidant – zmes tokoferolov (E306)Návod na použitieAk Vám to neodporúča lekár alebo odborník na výživu, odporúča sa používať tekutú výživu BioMarine® určenú na špeciálne lekárske účely v nasledujúcich množstvách: Dávkovanie produktu BioMarine® v tekutej forme u detí: Pri prvých príznakoch porúch imunitného systému: pri všetkých príznakoch slabosti organizmu Deti vo veku 3-12 rokov 0,1 ml / kg telesnej hmotnosti na neurčito Pri prvých prejavoch oslabenia imunity: pri každom prejave slabosti Deti vo veku 1-3 roky 1 ml denne na neurčito Pri prvých príznakoch oslabenia imunity: každý príznak oslabenia organizmu Deti vo veku od 6 mesiacov 1 ml každé dva dni na neurčito súčasne s liečbou - použitá preventívna dávka by mala byť zdvojnásobená Dávkovanie produktu BioMarine® v tekutej forme u dospelých a detí starších ako 12 rokov: Súčasne s liečbou ochorení v akútnom štádiu: ťažké a opakovane sa vyskytujúce infekcie, autoimunitné ochorenia v exacerbácii, závažné poruchy krvného obrazu 15-20 ml denne až 6 mesiacov Súčasne s liečbou ochorení v chronickom štádiu: reumatoidná artritída, psoriáza, atopický ekzém, ochorenia štítnej žľazy, mierne poruchy krvného obrazu a počas rekonvalescencie po infekciách 10 ml denne na neurčito Súčasne s diagnostikou porúch alebo ochorení: infekčné ochorenia, autoimunitné ochorenia spojené s poruchami krvného obrazu 5 ml denne na neurčito
- Výživové údaje
- ZhrnutieVeľkosť balenia: 100 mlDávka: 2,5 mlPočet dávok v balení: 40Konzistencia: tekutáZLOŽENIE:Energetická hodnotaObsah na dávku: 87 kJ / 21 kcalTuky (rybí olej)Obsah na dávku: 2,36 gZ toho nasýtené mastné kyselinyObsah na dávku: 0,23 gSkvalénObsah na dávku: 525 mgAlkylglycerínyObsah na dávku: 525 mg Ostatné zložkyKombinácia biologických, zdravých, prírodných a neobohacovaných olejov z pečene 4 druhov hlbokomorských žralokov (Juhozápadný Pacifik a Tasmanovo more, oblasti okolo Nového Zélandu a Austrálie), chránená európskym patentom. Pomocné látky: Antioxidant – zmes tokoferolov (E306)Návod na použitieAk Vám to neodporúča lekár alebo odborník na výživu, odporúča sa používať tekutú výživu BioMarine® určenú na špeciálne lekárske účely v nasledujúcich množstvách: Dávkovanie produktu BioMarine® v tekutej forme u detí: Pri prvých príznakoch porúch imunitného systému: pri všetkých príznakoch slabosti organizmu Deti vo veku 3-12 rokov 0,1 ml / kg telesnej hmotnosti na neurčito Pri prvých prejavoch oslabenia imunity: pri každom prejave slabosti Deti vo veku 1-3 roky 1 ml denne na neurčito Pri prvých príznakoch oslabenia imunity: každý príznak oslabenia organizmu Deti vo veku od 6 mesiacov 1 ml každé dva dni na neurčito súčasne s liečbou - použitá preventívna dávka by mala byť zdvojnásobená Dávkovanie produktu BioMarine® v tekutej forme u dospelých a detí starších ako 12 rokov: Súčasne s liečbou ochorení v akútnom štádiu: ťažké a opakovane sa vyskytujúce infekcie, autoimunitné ochorenia v exacerbácii, závažné poruchy krvného obrazu 15-20 ml denne až 6 mesiacov Súčasne s liečbou ochorení v chronickom štádiu: reumatoidná artritída, psoriáza, atopický ekzém, ochorenia štítnej žľazy, mierne poruchy krvného obrazu a počas rekonvalescencie po infekciách 10 ml denne na neurčito Súčasne s diagnostikou porúch alebo ochorení: infekčné ochorenia, autoimunitné ochorenia spojené s poruchami krvného obrazu 5 ml denne na neurčito
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Marinex
- Obchodný názov
- MARINEX BioMarine (olej z hlbokomorskej žraločej pečene) 100ml
- Výrobca
- Marinex
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- ZhrnutieVeľkosť balenia: 100 mlDávka: 2,5 mlPočet dávok v balení: 40Konzistencia: tekutáZLOŽENIE:Energetická hodnotaObsah na dávku: 87 kJ / 21 kcalTuky (rybí olej)Obsah na dávku: 2,36 gZ toho nasýtené mastné kyselinyObsah na dávku: 0,23 gSkvalénObsah na dávku: 525 mgAlkylglycerínyObsah na dávku: 525 mg Ostatné zložkyKombinácia biologických, zdravých, prírodných a neobohacovaných olejov z pečene 4 druhov hlbokomorských žralokov (Juhozápadný Pacifik a Tasmanovo more, oblasti okolo Nového Zélandu a Austrálie), chránená európskym patentom. Pomocné látky: Antioxidant – zmes tokoferolov (E306)Návod na použitieAk Vám to neodporúča lekár alebo odborník na výživu, odporúča sa používať tekutú výživu BioMarine®
- EAN kód
- 5903839934056
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
404,24 €/1kg
101,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte
![Obrázok produktu pre Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ac3c8d6f3119f8fad9bda82ff37353f8.webp)
Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
201 119,99 €/1kg
50,28 €
Predajca: AllYouNeed

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Melatonín 3 mg Zdravý spánok 180 Veg Capsules Now Foods
159,33 €/1kg
19,12 €
Doprava zdarma
Predajca: AuroxHealth

Double Wood Magnesium Bisglycinate | 180 vegnskych kapsl | 400 mg v kapsule | Glycint | Doplnok stravy | Magnesium Capsules
218,50 €/1l
39,33 €
Predajca: NutraBestBG

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami
499,80 €/1l
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

Sanprobi Super Formula 40 kapsułek
409 600,01 €/1kg
10,78 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,24 €
Predajca: Katomix

Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Nádoba
170,42 €/1kg
85,21 €
Predajca: taleoo

Doplnok výživy Biele moruše, 60 tabliet
77 000,00 €/1kg
5,39 €
Predajca: medpak_shop

Kurkuma + Piperín + Vitamín C vegan, 120 St KAP
139,00 €/1kg
19,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

Berberín HCL Intenso - 120 kapsúl s 500 mg
709,23 €/1kg
55,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Organické spirulina pelety - 600 tabliet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá riasa spirulina z kontrolovaného pestovania - Vegan - TRUE NATURE®
162,43 €/1kg
50,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

OstroVit Morský kolagén s kyselinou hyalurónovou a vitamínom C 120 kapsúl
243,00 €/1kg
21,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,32 €/1kg
29,16 €
Predajca: AbisZ-Markt

Myo-Inositol 1000 mg (120 Kps)
23 540,00 €/1l
23,54 €
Predajca: Vitaworld

HEPA STRONG COMPLEX+ KAPSule na podporu pečene 90 ks - HEMPKING (BIOWEN)
0,35 €/1kg
24,49 €
Predajca: medpak_shop

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
1,67 €/1l
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Vitamaze Vitamín D3 1 000 IU Denná vysoká dávka - 200 tabliet
133,77 €/1kg
9,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dr. Mercola doplnky stravy Liposomal Vitamin C For Kids, BI3244
155,00 €/1l
31,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

PARAZAX complex 30 kapsúl originál
3 339,11 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

ESN Designer Whey Protein, 1000 g vrecko
74,90 €/1l
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Neradin active kapsuly špeciálne pre potreby mužov, 70 kapsúl
868,15 €/1kg
46,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Wish VITAMÍN C kyselina L-askorbová 1 kg
12,09 €/1kg
12,09 €
Predajca: medpak_shop
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny
78,51 €/1kg
35,33 €
Predajca: WR-Products

Aurospirul doplnky stravy Kutki, 7874
170,00 €/1l
34,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Herbion Naturals Sirup proti kašľu z brečtanových listov s tymianom a sladkým drievkom, 5 FL Oz - upokojuje hrdlo a zmierňuje dýchacie ťažkosti - pre dospelých, deti od 13 rokov
21,08 €/1kg
5,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Herbion
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg