5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4001686372852, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g, 6,9 g10,80 €/1kg
1,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 9002975378895, Palmový olej, 160 g, A, e296, e330, e428, e903, 1424 kJ, 340 kcal9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4000512013341, 85 g, B, e428, 1525 kJ, 359 kcal, 69 g13,88 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4014400907629, 250 g, D, 329 kcal, 61,8 g, 0,1 g, 0,1 g7,36 €/1kg
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Kirsch Cola veggie fľaše s príchuťou Kirsch Cola 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686376829, Jelly bean, 160 g, Viacfarebný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,64 €/1kg
19,73 €
Predajca: somnia24

Haribo Pommes Sauer kyslé ovocné žuvačky s cukrom 100g
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
10,00 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
9,24 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 980235 Ovocná žuvačka Pico-Balla 160g Vegan
88,50 €/1kg
14,16 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
56,97 €/1kg
9,97 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10051167 HARIBO Kinder Schnuller Fruchtgummi 175,0 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Balla, Mäkké cukríky, 160 g, Jablko, Kola, Citrón, Viacfarebný, 1638 kJ, 387 kcal
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Almdudler ovocné žuvačky s príchuťou bazy 160g
12,19 €/1kg
2,65 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,95 €
Predajca: Katomix

HARIBO 10051176 HARIBO GOLDBÄREN sauer Fruchtgummi 175,0 g
14,91 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Katjes Wunderland kyslé vegánske ovocné žuvačky magicky lahodné 175g
8,39 €/1kg
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Tropi Frutti ovocné želé tropické príchute 175g
53,28 €/1kg
9,59 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Nova classification:
- 4
- Objem na jednu porciu:
- 25 g
- Kapacita:
- 200 g
- Eco-score:
- D
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 344 kcal
- Obsah cukru (na 100 g):
- 50 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 0,5 g
- Nasýtený obsah tuku (na 100 g):
- 0,1 g
- Obsah proteínov (na 100 g):
- 0,5 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,2 g
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 86 g
- Fruits‚ vegetables‚ nuts and rapeseed‚ walnut and olive oils (estimate from ingredients list analysis):
- 2%
- Fruits‚ vegetables and legumes (estimate from ingredients list analysis):
- 1%
- Obsah sodíka (100 g):
- 0,08 g
- Energetická hodnota (na jednu porciu):
- 86 kcal
- Obsah tuku (na jednu porciu):
- 0,125 g
- Obsah bielkovín (na jednu porciu):
- 0,13 g
- Obsah soli (na jednu porciu):
- 0,049 g
- Obsahu uhľohydrátov (na jednu porciu):
- 21,5 g
- Obsah nasýtených tukov (na jednu porciu):
- 0,025 g
- Obsah sodíka (na jednu porciu):
- 0,02 g
- Energetická hodnota (na jednu porciu):
- 360 kJ
- Obsah cukru (na jednu porciu):
- 12,5 g
Haribo Super Gurken zeleninová ovocná žuvačka s uhorkami 175g
Haribo Super Gurky Veggie sú lahodné ovocné žuvačky s trojitým sortimentom, ktoré nielenže zaujmú svojou intenzívnou ovocnou chuťou, ale sú ideálne aj pre vegánsku stravu.
Výhody Super uhoriek:
- Vegánske: neobsahujú živočíšne zložky - ideálne pre vegánov.
- sortiment 3 druhov: Pestrý výber ovocných odrôd.
- Ovocná chuť: Chvíľa potešenia pre malých aj veľkých.
Ideálne na prestávky medzi jedlami, na oslavy alebo ako sladké prekvapenie - Haribo Super Cucumber Veggie prináša radosť do každej prestávky na občerstvenie!
HARIBO GmbH & Co KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
Je tu niekto, kto nepozná Super uhorky? Ťažko si to predstaviť, veď vegetariánske ovocné želé je k dispozícii v každom dobre zásobenom stánku už celé generácie. Z hľadiska chuti však nesiahame po uhorkách, ale po štipľavých, lahodných jahodách, malinách a citróne.
Haribo Super uhorky
Klasika v jahodovej, malinovej a citrónovej príchuti. Mierne kyslý, pikantný a lahodný chuťový zážitok.
Pokyny na skladovanie: Chráňte pred teplom a vlhkosťou.
Obsah: 175 g
Výrobca / Vyrobené pre:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Nemecko
Haribo Super Cucumber Veggie (175g vrecko)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup; cukor; škrob; okysľujúca látka: kyselina citrónová; ovocné a rastlinné koncentráty: svetlica, spirulina, pomaranč, baza, čierne ríbezle, citrón, aronia, hrozno; aróma; extrakt z bazy; karamelový sirup. Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 344,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 462,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 86,00 Sacharidy, z toho cukor: 50,00 Bielkoviny: 0,50 Soľ: 0,20
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 176 g
- Potravinársky podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 3226
- EAN kód
- 4001686103272
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Glukózový sirup; cukor; škrob; okysľujúca látka: kyselina citrónová; ovocné a rastlinné koncentráty: svetlica, spirulina, pomaranč, baza, čierne ríbezle, citrón, aronia, hrozno; aróma; extrakt z bazy; karamelový sirup. Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 344,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 462,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 86,00 Sacharidy, z toho cukor: 50,00 Bielkoviny: 0,50 Soľ: 0,20
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 176 g
- Potravinársky podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 3226
- EAN kód
- 4001686103272
Hodí sa k tomu

Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
10,00 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10046154 HARIBO Wackelgeister Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 1264671001 Ovocné žuvačky kyslé medvedie jazýčky - 150 kusov plechovka
33,08 €/1kg
44,66 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Haribo Kirsch Cola veggie fľaše s príchuťou Kirsch Cola 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686376829, Jelly bean, 160 g, Viacfarebný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
16,31 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Haribo Pfirsiche 175g
8,63 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
9,24 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Liquorice Parade mix so sladkým drievkom a dražé 175g
12,17 €/1kg
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 980235 Ovocná žuvačka Pico-Balla 160g Vegan
88,50 €/1kg
14,16 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686327814, Palmový olej, 25 g, 160 g, A, e14xx, e330, e901, 1446 kJ
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051174 HARIBO Happy Cherries Fruchtgummi 175,0 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051167 HARIBO Kinder Schnuller Fruchtgummi 175,0 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pico Balla ovocné želé s obojstrannou cukrárskou náplňou 65g
15,88 €/1kg
1,08 €
Predajca: Unicat-Candy

HARIBO 10051152 HARIBO QUAXI Fruchtgummi 175,0 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686120279, 160 g, B, 363 kcal, 57 g, 2,3 g, 1,3 g
9,46 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
62,31 €/1kg
9,97 €
Predajca: somnia24

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
54,80 €/1kg
9,59 €
Predajca: somnia24

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
10,60 €/1kg
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Mix Sour Strips ovocné kyslé ovocné žuvačky 85g
13,88 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sour Patch Kids Lemonade Fest (12 x 102g)
2,13 €/1kg
3,02 €
Predajca: Unicat-Candy

Tyčinka Twix chrumkavá sušienka s karamelom v mliečnej čokoláde 50g
271,60 €/1kg
13,58 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Haribo melóny trikolóra 3cm veľké ovocné žuvačky trikolóra 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka so 150 kusmi 1,35 kg
7,52 €/1kg
10,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo bezé srdiečka potiahnuté penovým cukrom ovocné 1050g
17,01 €/1kg
25,09 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,56 €
Predajca: Pantry_Intl
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Tutto Mare 175g
6,32 €
Predajca: M_plus_L
36,11 €/1kg