5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fater Kryc denn krm na odstrnenie zaervenania 50ml28 700,00 €/1kg
28,70 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Resveratrol B E Antioxydant6 497,67 €/1l
194,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dermalogica Active Moist 100 ml868,60 €/1l
86,86 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Denné mikrodávkové sérum Kiehl's s retinolom na obnovu pleti1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Biotrade Pure Skin Glow Revival denn krm SPF 50+ s kyselinou hyalurnovou 50 ml
599,80 €/1l
29,99 €
Predajca: Zeitburg

Biotrade Acnut regeneran krm Na ple so zaervenanm a kvrnami po akn SPF 30
876,33 €/1l
27,10 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,29 €
Predajca: Zeitburg

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Eucerin Denn krm proti pigmentovm kvrnm Lsf 30 50 ml
40 400,00 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Kruterhof Hyaluron Phytocomplex denn krm 50ml
532,00 €/1l
26,60 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sebamed Denn ochrann krm proti vysuovaniu
198,00 €/1kg
13,86 €
Predajca: MANADA

Eucerin Srum proti pigmentovm kvrnm na ple 30 ml
1 414,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Synchroline Rosacure upokojujúci denný krém SPF30
19 530,00 €/1l
41,40 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

It's Skin - Hydratan srum s kyselinou hyalurnovou+ 40 ml
0,12 €/1l
12,00 €
Predajca: HMKT

Juvena Skin Specialists Retinol a kyselina hyalurónová 50ml
828,20 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Mizon Cicaluronic hydratan krm 50 ml
555,40 €/1l
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Uriage Xémose Lipidový regeneračný krém proti podráždeniu 200ml
16 960,00 €/1kg
16,96 €
Predajca: NutraBestBG

Ziaja, krém proti vráskam pre zrelú pleť, 50ml
154,80 €/1l
7,74 €
Predajca: VISO

Payot Upokojujúci krém proti začervenaniu 50ml
652,00 €/1l
32,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Seren Garancia Elixer Marabout Sérum proti nedokonalostiam
4 351,33 €/1l
65,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Eucerin Egh Q10 Active krm proti vrskam 50 ml
681,00 €/1l
34,05 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Denný krém na zosvetlenie pigmentových škvŕn, ako sú: spáleniny od slnka, starecké škvrny, tehotenské škvrny, jazvy po akné a škvrny po hormonálnej liečbe, pehy. Zabezpečuje vysoko účinnú ochranu pred slnkom so širokopásmovým UVA/UVB filtrom a ochranným faktorom SPF 50+, aby pokožka predčasne nestarla a nevznikali nové pigmentové škvrny. Obsahuje kyselinu fytánovú, ktorá stimuluje syntézu kolagénu a vyrovnáva tón pleti. Rýchlo a ľahko sa vstrebáva do pokožky bez zanechania mastného filmu. Ideálny ako podklad pod make-up.
Indikácie: Vhodný na nanášanie podkladového make-upu:
jemný rozjasňujúci účinok
Zjednocuje a zlepšuje celkový tón pleti
Veľmi vysoká ochrana pred UVA/UVB žiarením (SPF 50+)
Chráni pleť pred opakovanou pigmentáciou a starnutím pleti spôsobeným svetlom
Ideálny ako podklad pod make-up, rýchlo sa vstrebáva do pokožky a hydratuje ju
Použitie:
Aplikujte ráno a večer na vopred vyčistenú pleť tváre, vyhnite sa oblasti očí. V prípade dlhodobého pobytu vonku aplikujte každé 2 - 3 hodiny.
Dôležité:
Pokiaľ používate produkty s rozjasňujúcim účinkom, nemali by ste používať krémy s obsahom retinu A a derivátov vitamínu A.
Ak je vaša pokožka citlivejšia, môžete pocítiť mierne pálenie a/alebo štípanie, ktoré rýchlo zmizne.
Účinné látky:
Kyselina fytová - zastavuje melanogenézu (tvorbu melanínu), stimuluje fibroblasty (kožné bunky) a je úplne šetrná k pokožke
Glycerín - zjemňuje pokožku, hydratuje ju a zvyšuje jej pružnosť, chráni ju pred vysúšaním a posilňuje jej ochrannú funkciu
Vitamín E - má protizápalový a antioxidačný účinok; zvyšuje ochrannú funkciu pokožky a transepidermálnu stratu vody; zlepšuje elasticitu pokožkyFiltre na ochranu pred svetlom - 2 fyzikálne, 3 chemické
- Rozmery
- 6 x 5 x 9,8 cm
- Model
- Melabel aufhellende Tagescreme SPF 50+
- Hmotnosť
- 110 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- AQUA, BIS-ETYLHEXYLOXYFENYL METOXIFENYL TRIAZÍN, ETYLHEXYL SALICYLÁT, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETEARYL ALKOHOL, PEG-30 LANOLÍN, PEG-75 LANOLÍN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHÁN, CETYL ALKOHOL, GLYCERYL STEARÁT, PEG-75 STEARÁT, CETETH-20, STEARETH-20, PEG-20 METYL GLUKÓZOVÝ SESQUISTEARÁT, GLYCERÍN, BUTYROSPERMUM PARKII (BOREALNÉ MASLO), METYL GLUKÓZOVÝ SESQUISTEARÁT, DIMETIKÓN, KYSELINA FÝTIKOVÁ, OXID TITANIČITÝ, OXID ZINOČITÝ, PARFÉM, ACETÁT TOKOFERYLU, XANTOVÁ GUMARÁ, BHT, LINALOOL, ACETÁT LINALYLU, TETRAMETYL ACETYLOKTANOVÝ ANHYDRID, ACETÁT GERANYLU, GERANIOL, DIMETYL FENETYL ACETÁT, TRIMETYLCYKLOPENTENYL METYLISOPENTENOL
- Výrobca
- biotrade
- Rozsah dodávky
- Celá položka
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3800221840617
- Rozmery
- 6 x 5 x 9,8 cm
- Model
- Melabel aufhellende Tagescreme SPF 50+
- Hmotnosť
- 110 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- AQUA, BIS-ETYLHEXYLOXYFENYL METOXIFENYL TRIAZÍN, ETYLHEXYL SALICYLÁT, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETEARYL ALKOHOL, PEG-30 LANOLÍN, PEG-75 LANOLÍN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHÁN, CETYL ALKOHOL, GLYCERYL STEARÁT, PEG-75 STEARÁT, CETETH-20, STEARETH-20, PEG-20 METYL GLUKÓZOVÝ SESQUISTEARÁT, GLYCERÍN, BUTYROSPERMUM PARKII (BOREALNÉ MASLO), METYL GLUKÓZOVÝ SESQUISTEARÁT, DIMETIKÓN, KYSELINA FÝTIKOVÁ, OXID TITANIČITÝ, OXID ZINOČITÝ, PARFÉM, ACETÁT TOKOFERYLU, XANTOVÁ GUMARÁ, BHT, LINALOOL, ACETÁT LINALYLU, TETRAMETYL ACETYLOKTANOVÝ ANHYDRID, ACETÁT GERANYLU, GERANIOL, DIMETYL FENETYL ACETÁT, TRIMETYLCYKLOPENTENYL METYLISOPENTENOL
- Výrobca
- biotrade
- Rozsah dodávky
- Celá položka
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3800221840617
Hodí sa k tomu

Biotrade Pure Skin exfolian tonikum proti vekm prom a iernym bodkm 60ml
26,35 €
Predajca: Zeitburg

Biotrade Melabel Sun opaovac krm SPF 50+ UVA a UVB 50ml
527,20 €/1l
26,36 €
Predajca: Zeitburg

Biotrade Pure Skin istiaca pena proti vekm prom a iernym bodkm 150ml
22,38 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Biotrade Pure Skin Glow Revival Non hydratan fluid na tvr 50ml
579,20 €/1l
28,96 €
Predajca: Zeitburg

AVANA Samsung Galaxy S23 / S23 Plus ochranná fólia na fotoaparát sklenená fólia pancierové sklo ochranná fólia na fotoaparát pancierové sklo ochranné sklo 2 ks
7,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Čistiaca pena pre mastnú a problematickú pleť Acnaut (Cleansing Foam) 150 ml
20,99 €
Predajca: Emerosa

Kettlebell Sedco Rubber-chrome Profi 4
16,67 €
Predajca: Sedco

Biotrade Melabel rozjasujci non krm proti pigmentovm kvrnm 50ml
564,20 €/1l
30,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,21 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Biotrade Melabel Forte bieliaci krm s vitamnom C proti pigmentovm kvrnm 30 ml
1 131,33 €/1l
33,94 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
86,69 €
Predajca: Lumarko

Biotrade Acnaut Active Lotion odstrauje komedny pupienky
28,08 €
Predajca: Zeitburg

Biotrade Pure Skin Glow Revival denn krm SPF 50+ s kyselinou hyalurnovou 50 ml
599,80 €/1l
29,99 €
Predajca: Zeitburg

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 492,76 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Vehe_Shop_DE

COSTWAY Detský toaletný stolík so stoličkou, zásuvkou a odnímateľným zrkadlom Drevený toaletný stolík 70x34x105cm Biely
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

vidaXL Šliapacie autíčko pre deti Biele
68,34 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Biotrade Acnut regeneran krm Na ple so zaervenanm a kvrnami po akn SPF 30
876,33 €/1l
27,10 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,29 €
Predajca: Zeitburg

Ochranný kryt pre Samsung Galaxy S23 Transparent Slim Cover Clear Case
7,99 €
Predajca: CoolGadget

CANDeal Punching Bag dospelí 160 cm, stojace boxovacie vrece Stojace nafukovacie boxovacie vrecia Tumbler Dospelí Fitness dekompresné vrecia Sandbags Kick Fighting Training, s manuálnou vzduchovou pumpou a boxerskými rukavicami (čierna)
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Kuchynská linka 120/180 cm MILLA - dub sonoma / béžová
254,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
64,80 €
Predajca: Jurhan

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Krém na problematickú pleť Haut Acnaut (aktívny krém) 30 ml
31,09 €
Predajca: Emerosa

Biotrade Acnaut Hydro Active Cream krém na mastnú pleť 60 ml
541,33 €/1l
32,48 €
Predajca: somnia24

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,38 €/1kg
18,95 €
Predajca: LaRoseCare

Biotrade Melabel rozjasujca istiaca pena na tvr 150ml
22,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR
25 180,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,98 €
Predajca: MAGUHAAR
179,90 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
75,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
419,17 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 670,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
81,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 603,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l