4,7



Na základe 30 hodnotení
Mercedes-Benz Le Parfum For Men, Woda perfumowana, 120ml
50,66 €
422,17 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Nishane Mana Ekstrakt perfum, 50 ml7 773,80 €/1l
388,69 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane - Nanshe Extrait de Parfum 50ml2 525,00 €/1l
126,25 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bohoboco Sandalwood Neroli Extrait de Parfum 50ml2 727,00 €/1l
136,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
PRADA Olfactories MARIENBAD EDP 100 ml1 070,60 €/1l
123,22 €
-16,16 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
107,06 €
Predajca: PerfumTraders

Mercedes-Benz 3595471021182, Muži, 120 ml, Sprej
491,42 €/1l
58,97 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Mercedes Benz - Ultimate EDP 120ml
266,75 €/1l
32,01 €
Predajca: BRASTYGroup

Mercedes-Benz Select Night Woda perfumowana, 100 ml
401,20 €/1l
40,12 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Mercedes-Benz Man Bright Woda perfumowana, 100 ml
323,00 €/1l
32,30 €
Predajca: BRASTYGroup

Mercedes-Benz Air parfémovaná voda pre mužov 100 ml
186,50 €/1l
18,65 €
Predajca: Denpoli-Venda

Mercedes-Benz Triology Sea, Muži, 60 ml, Tekutý parfém, Fialový, Mandarínka, Morské riasy
425,67 €/1l
25,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Mercedes-Benz Woman 90 ml, Ženy, 90 ml, Blackcurrant leaf, Gardénia, Hruška, Jazmín, Oranžový kvet, Kašmírové drevo, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL...
693,44 €/1l
62,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Mercedes-Benz Triology Land, Muži, 60 ml, Tekutý parfém, Pačuli, Tonka, Rosemary
407,33 €/1l
24,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Sign Your Power EDP Intense 50 ml M
607,00 €/1l
30,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mercedes-Benz Mercedes Benz Club, pánska toaletná voda, 100 ml
520,90 €/1l
52,09 €
Predajca: PerfumTraders

Mercedes-Benz AMG Black Thrill, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Koža, Šalvia, Mandarínka
459,40 €/1l
45,94 €
Predajca: BRASTYGroup

Mercedes Benz - Ultimate EDP 40ml
535,25 €/1l
21,41 €
Predajca: BRASTYGroup

Mercedes Benz - The Move Live The Moment EDP 100ml
341,90 €/1l
34,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Mercedes Benz - Woman In Red EDP 60 ml 90ml
379,67 €/1l
34,17 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánska parfumovaná voda
bergamot, ružové korenie
listy fialky, galbanum, šafran
pačuli, vetiver, agarové drevo (oud), jantár
Le Parfum For Men je parfumovaná voda od značky Mercedes-Benz. Drevitá a chyprová vonná kompozícia bola vydaná v roku 2015. Vôňa dynamická a tajomná, ktorá okolo vás vytvorí mimoriadne lákavú auru.
Nóty vône:
Hlavové tóny: bergamot, ružové korenie
Srdcové tóny: bergamot, ružové korenie
: fialové listy, galbanum, šafran
Základná nóta: fialové listy, galbanum, šafran
: pačuli, vetiver, agar (oud), jantár
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym pánskym parfémom Mercedes Benz EDP Le Parfum 120 ml a definujte svoju osobnosť vďaka jedinečnej, individuálnej vôni. Objavte 100 % originálne produkty Mercedes Benz!
- Pohlavie: muži
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Názov parfému: Le Parfum
- Objem: 120 ml
Mercedes-Benz Le Parfum For Men, Woda perfumowana, 120ml
Mercedes-Benz Le Parfum Eau De Parfum 120 ml (Mann)
- Model
- Le Parfum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 120 ml
- Zloženie
- Mercedes-Benz Le Parfum For Men, Woda perfumowana, 120ml
- Výrobca
- Mercedes-Benz
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3595471024800
- Číslo od výrobcu
- TRCAFU
- Model
- Le Parfum
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 120 ml
- Zloženie
- Mercedes-Benz Le Parfum For Men, Woda perfumowana, 120ml
- Výrobca
- Mercedes-Benz
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3595471024800
- Číslo od výrobcu
- TRCAFU
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Mercedes Benz - Ultimate EDP 120ml
266,75 €/1l
32,01 €
Predajca: BRASTYGroup

Mercedes-Benz Select Night Woda perfumowana, 100 ml
401,20 €/1l
40,12 €
Predajca: BRASTYGroup

Mercedes-Benz Intense, Woda toaletowa, 120ml
354,25 €/1l
42,51 €
Predajca: PerfumTraders

Mercedes-Benz Ultimate, Woda perfumowana, 75ml
380,00 €/1l
28,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml
452,00 €/1l
45,20 €
Predajca: PerfumTraders

Gisada Ambassador For Men, parfumovaná voda, 50 ml
1 744,80 €/1l
87,24 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Mercedes Benz Intense pre mužov - toaletná voda v spreji 120 ml
284,25 €/1l
34,11 €
Predajca: BRASTYGroup

Rochas - Moustache EDP 125ml
283,20 €/1l
35,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
490,00 €/1l
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani He toaletná voda 100ml
433,00 €/1l
43,30 €
Predajca: PerfumTraders

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,30 €/1l
52,86 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Mercedes-Benz Mercedes Benz Club, pánska toaletná voda, 100 ml
520,90 €/1l
52,09 €
Predajca: PerfumTraders

Mercedes Benz Man Private Woda perfumowana, 100ml
432,10 €/1l
43,21 €
Predajca: BRASTYGroup

Mercedes-Benz Club Woda toaletowa, 100 ml
419,30 €/1l
41,93 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Deep Red, parfémová voda, 50 ml
1 048,40 €/1l
52,42 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mercedes-Benz Sea parfémovaná voda pre mužov 100 ml
429,70 €/1l
42,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Paco Rabanne Ultraviolet Man Woda toaletowa, 100ml
410,30 €/1l
41,03 €
Predajca: BRASTYGroup

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,40 €/1l
26,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml
787,80 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum za skvelú cenu
Objem 0,1 l
Skvelý parfum za skvelú cenu! Veľmi rýchle dodanie a super balenie!
Hodnotenie z 25. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
všetko hore
Objem 0,1 l
Som veľmi spokojný, skvelá vôňa, dlhotrvajúci, rýchle dodanie, rád znova
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý parfém
Objem 0,12 l
Parfém krásne vonia a som s cenou veľmi spokojná
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Doplňujúca objednávka
Objem 0,1 l
Parfém sa nám páči natoľko, že sme si ho objednali znova.
Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá cena - skvelá vôňa
Objem 0,1 l
Skvelý produkt za bezkonkurenčnú cenu.
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,1 l
Neuveriteľne svieža vôňa
Hodnotenie z 10. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Objem 0,1 l
Všetko je v poriadku, s radosťou opäť.
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Objem 0,075 l
Všetko je v poriadku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l