4,7



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml13,27 €/1l
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
OLORCHEE Výživný kolagénový kondicionér na vlasy 800 ml44,99 €/1l
46,99 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kondicionér Redken Acidic Bonding Concentrate 500 ml80,80 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Kérastase Resistance Fondant Extentioniste Kondicionér na posilnenie dĺžky 200 ml
224,75 €/1l
44,95 €
Predajca: VISO

Kerastase Genesis Fort. Kondicionér proti padaniu vlasov
259,95 €/1l
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

L'Oréal Professionnel Serie Expert Inforcer Posilňujúci kondicionér pre lámavé vlasy, 200 ml
134,80 €/1l
26,96 €
Predajca: Katomix

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner kondicionér pre veľmi poškodené vlasy 750 ml
49,39 €/1l
37,04 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Aveda Nutri Plenish kondicionér Light Moisture 1000ml
110,95 €/1l
110,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Aminokyselinový kondicionér Kiehl's
161,05 €/1l
32,21 €
Predajca: Glamperfeu

Lazartigue Nourish-Light Light Nutrition Conditioner výživný kondicionér pre jemné vlasy 150 ml
124,47 €/1l
18,67 €
Predajca: NutraBestBG

Milva výživný kondicionér na vlasy s kofeínom 200ml
27,50 €/1l
5,50 €
Predajca: Milva

SALERM 21 Silk Protein Leave-in Conditioner 250 ml
134,20 €/1l
33,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Posilňujúci kondicionér na vlasy Viviscal 250ml
119,84 €/1l
29,96 €
Predajca: LAVONIO

OGX niacín a kofeín kondicionér
27 475,00 €/1kg
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Bioturm - regeneračný kondicionér - 150ml
113,27 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Moroccanoil Blonde Perfecting Purple Conditioner 1000 ml
66,49 €/1l
66,49 €
Predajca: Tersorte

We Are Paradoxx Detox Hydration Conditioner 250ml
45,92 €/1l
11,48 €
Predajca: NutraBestBG

Salerm Cosmetics 21 dvojfázový kondicionér 190ml
164,68 €/1l
31,29 €
Predajca: Denpoli-Venda
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hydratačný kondicionér je vhodný pre suché, jemné až stredne dlhé vlasy. Ultraľahké zloženie s rastlinnými proteínmi chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi, posilňuje prirodzenú hydrolipidovú bariéru vlasov a obnovuje bariéru vlákien.
Bezoplachový kondicionér s niacínamidmi a glycerínom preniká hlboko do vlasového vlákna, aby hydratoval a obnovil pružnosť a rozčesateľnosť.
Po umytí vlasov šampónom naneste na uterákom vysušené vlasy množstvo pomády veľkosti vlašského orecha. Vmasírujte a nechajte pôsobiť 2 až 3 minúty. Napenite a dôkladne opláchnite. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov doplňte starostlivosť o vlasy ďalšími ošetrujúcimi prípravkami z radu Kérastase Nutritive.
Objavte kvalitnú starostlivosť o vlasy, ktorá zabezpečí zdravý, silný a upravený vzhľad. Od každodennej čistenia a ošetrenia až po intenzívne procedúry – naše starostlivo vybrané produkty poskytujú vlasom a pokožke hlavy cenné látky, hydratujú ich a podporujú ich prirodzenú vitalitu. Vhodné pre všetky typy vlasov a individuálne potreby – aby vaše vlasy boli každý deň jemné, lesklé a plné života.
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- EAN kód
- 3474637154981
- Číslo od výrobcu
- E40400
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- EAN kód
- 3474637154981
- Číslo od výrobcu
- E40400
Hodí sa k tomu

Kérastase Nutritive Masquintense Deep Nutrition Soft Mask
368,75 €/1l
73,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Hydratační šampon pro suché vlasy KÉRASTASE Nutritive Bain Satin, 250ml
160,20 €/1l
40,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šampón na slabé vlasy so sklonom k vypadávaniu vlasov Genesis (posilňujúci šampón proti vypadávaniu vlasov), 250 ml
175,00 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Kérastase Genesis Thermal Defense 150 ml
346,40 €/1l
51,96 €
Predajca: ADI_Global_Store

Šampón Kérastase Nutritive Bain Satin Riche s vysokou výživou
138,76 €/1l
69,38 €
Predajca: Denpoli-Venda

KÉRASTASE Premiére Masque Réparateur 200 ml
367,10 €/1l
73,42 €
Predajca: M_plus_L

Tepelná ochrana pre normálne a suché vlasy Nutritive Lotion Thermique (Thermal Hair Protection) 150 ml
292,67 €/1l
43,90 €
Predajca: VISO

Kerastase Nutritive 8H Magic night: Nočné sérum pre intenzívnu výživu a regeneráciu vlasov počas spánku
841,56 €/1l
75,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Kerastase Nutritive Nectar Thermique Výživné mlieko 150 ml
362,53 €/1l
54,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Kerastase Genesis Sérum pre vlasy, 90ml
669 200,02 €/1kg
66,92 €
Predajca: M_plus_L

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

KÉRASTASE Nutritive sérum na pokožku hlavy 90 ml
650,44 €/1l
58,54 €
Predajca: VISO

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Kerastase Resistance Masque Therapiste Maska na obnovu kvality vlasového vlákna, 200 ml
337,65 €/1l
67,53 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Kerastase Resistance Bain Extentioniste, Kąpiel wzmacniająca do włosów, 250ml
134,76 €/1l
33,69 €
Predajca: VISO

Color Wow - Dream Coat Supernatural Spray - Sprej pro vyhlazení vlasů 200ml
142,25 €/1l
28,45 €
Predajca: Friseurtotal

Kérastase Resistance Fondant Extentioniste Kondicionér na posilnenie dĺžky 200 ml
224,75 €/1l
44,95 €
Predajca: VISO

Premiére Šampón na regeneráciu a odvápnenie vlasov (Odvápňujúci regeneračný šampón), 250 ml
198,80 €/1l
49,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olej na farbené vlasy Chroma Absolu (Radiance Sublimating Oil) 75 ml
972,00 €/1l
72,90 €
Predajca: VISO

Moroccanoil Hydration Intense Hydrating Mask 75 ml
238,80 €/1l
17,91 €
Predajca: PerfumTraders

Xiaomi Mi Roborock E5 Robotický čistič čierny
367,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kerastase, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych, 1000ml
94,80 €/1l
94,80 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: ELFEZONE

Vianočný stromček - španielska jedľa - elegantný a tradičný tvar - kovový stojan - 2,20 m
13,33 €/1kg
138,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Olaplex Maske Olaplex Bohatá hydratačná maska 200ml
151,50 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, arganový olej
615,70 €/1l
61,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Kérastase - Blond Absolu Bain Lumiere Šampón - Šampón pre oslnivý lesk 1000 ml
122,80 €/1l
122,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Brubaker 77 ks sada vianočných guľôčok ozdoby na stromček červené/strieborné
34,99 €
Predajca: BRUBAKER

180g Mochi Taro / lepkavý ryžový koláč s príchuťou taro
39,44 €/1kg
7,10 €
Predajca: LAVONIO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%50% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
50%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,50 €
Predajca: MAGUHAAR
27,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
23,25 €/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživujúci kondicionér na ochranu a lesk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,50 €
Predajca: MAGUHAAR
96,94 €/1kg

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
36,00 €
Predajca: MAGUHAAR
180,00 €/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
325,00 €/1l

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
134,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
268,50 €/1l

Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
31,00 €/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozjasňujúci kondicionér pre normálne vlasy 1000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,25 €/1l

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová starostlivosť na krehké vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
78,89 €/1kg

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,99 €/1l