5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy L'interdit The Body Milk 200ml237,35 €/1l
47,47 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Juvena Body Care Vyhladzujúce a spevňujúce telové mlieko 200 ml93,60 €/1l
19,22 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hydratačné telové mlieko 500ml50,40 €/1l
25,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Eveline Cosmetics Sensual Body – telové mlieko, hydratácia, upokojenie25,95 €/1l
5,19 €
Predajca: Eveline_Cosmetics

Telové mlieko s mandľovým mliekom od The Body Shop
112,85 €/1l
22,57 €
Predajca: Denpoli-Venda

The Body Shop Bambucké telové maslo 50ml
184,00 €/1l
9,20 €
Predajca: NutraBestBG

Telové mlieko na telo The Body Shop
94,05 €/1l
18,81 €
Predajca: VISO

Hydratačné telové mlieko The Body Shop Coconut 200 ml
119,65 €/1l
23,93 €
Predajca: Denpoli-Venda

Telové maslo The Body Shop
111,00 €/1l
22,20 €
Predajca: VISO

The Body Shop Bambucký krém na ruky 100ml
194,20 €/1l
19,42 €
Predajca: VISO

Telové mlieko Senti2 SENTI100 (100 ml)
133,90 €/1l
13,39 €
Predajca: somnia24

Garnier Body Repair Telové mlieko 400 ml
27,05 €/1l
10,82 €
Predajca: MANADA

Telové mlieko Sebamed
34,81 €/1l
26,11 €
Predajca: somnia24

Telový balzam Moringa Body Yogurt pre ženy 200 - The Body Shop
88,70 €/1l
17,74 €
Predajca: VISO

The Body Shop Olivové telové mlieko 200ml
67,30 €/1l
13,46 €
Predajca: VISO

Telové maslo Body shop jahoda 200ml
123,55 €/1l
24,71 €
Predajca: NutraBestBG

Samoopaľovacie telové mlieko Cupuacu 300 ml
26,20 €/1l
7,86 €
Predajca: VISO

Zwitsal - Telové mlieko - 400ml
39,87 €/1l
15,95 €
Predajca: Friseurtotal

The Body Shop Mango telový jogurt 200ml
90,35 €/1l
18,07 €
Predajca: VISO

Ziaja telové mlieko s extraktom z kaschmíru, 400ml
13,70 €/1l
5,48 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Milujte svoje telo a starajte sa oň ako nikdy predtým s naším najlepším bambuckým telovým mliekom vôbec a doprajte mu zamatovú hebkosť. Teraz je vegánske a obsahuje 93 % zložiek prírodného pôvodu vrátane ručne vyrobeného bambuckého masla Community Fair z Ghany. Naše krémové telové mlieko sa rýchlo vstrebáva do extrémne suchej pokožky.
Okamžite je jemnejšia a hladšia bez toho, aby bola lepkavá alebo mastná. Tento výrobok s exotickou vôňou hydratuje pokožku až 72 hodín a dodáva jej zdravý vzhľad. Naše telové mlieko sa teraz dodáva aj v tube vyrobenej z 30 % recyklovaného plastu.
Recyklujte tubu a uzáver a postarajte sa o našu planétu. Nelepivé, nemastné telové mlieko nanášajte v tenkej vrstve alebo vo veľkom množstve.
Krémové telové mlieko
Ideálne pre extrémne suchú pokožku
Hydratuje a zjemňuje pokožku až na 72 hodín
Nelepivé, nemastné
Vyrobené z 93 % zo zložiek prírodného pôvodu
Registrované u The Vegan Society
Dermatologicky testované
Telové mlieko s orechovou vôňou a ručne vyrábaným bambuckým maslom z Ghany sa ľahko vstrebáva a zanecháva pokožku okamžite jemnejšiu a hladšiu. Poskytuje pokožke hydratáciu a výživu až na 72 hodín.
Telové mlieko The Body Shop Shea 200 ml
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a/alebo na jeho obale. Odporúčame vždy skontrolovať informácie o zložkách priamo na výrobku.
- Výrobca
- Big Buy Cooking
- Rozsah dodávky
- 1x 200 ml
- EAN kód
- 5028197345341
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a/alebo na jeho obale. Odporúčame vždy skontrolovať informácie o zložkách priamo na výrobku.
- Výrobca
- Big Buy Cooking
- Rozsah dodávky
- 1x 200 ml
- EAN kód
- 5028197345341
Hodí sa k tomu

Telové mlieko s mandľovým mliekom od The Body Shop
112,85 €/1l
22,57 €
Predajca: Denpoli-Venda

The Body Shop Bambucké telové maslo 50ml
184,00 €/1l
9,20 €
Predajca: NutraBestBG

The Body Shop Bambucký balzam na ruky 30ml
550,33 €/1l
16,51 €
Predajca: Bugelo

Body shop bambucká telová hmla 100ml
177,90 €/1l
17,79 €
Predajca: VISO

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Suchá koža, 200 ml, Bambucké maslo
181,70 €/1l
36,34 €
Predajca: VISO

Merax rohová pohovka, pohovka v tvare L s funkciou spania a lôžkovou časťou, pohovka s držiakom na poháre, 3-miestna pohovka do obývačky, sedacia súprava, rozkladacia pohovka, sivá
759,99 €
-127,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
632,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Vichy Traitement Anti-Transpirant 48H Dezodorant w kulce, 50 ml
274,60 €/1l
13,73 €
Predajca: VISO

KUCHYNSKÁ JEDNOTKA MODERN 240 CM Kuchynská linka BETON
407,80 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System čistiaci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml
43,54 €/1l
65,31 €
Predajca: Parfumtoi

Chloé Love Story, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Neroli, Neroli, Jazmín, Oranžový kvet
1 475,67 €/1l
44,27 €
Predajca: BRASTYGroup

KOTARBAU® vertikálny zametací kýbel a metla s hliníkovou rukoväťou
20,48 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,43 €
Predajca: KOTARBAU

BB Red Line Hand&Body Lotion 500ml
37,38 €/1l
18,69 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

L'Occitane Gentle & Balance, 300 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby
80,00 €/1l
24,00 €
Predajca: VISO

The Body Shop Kokosové telové maslo 200ml
111,50 €/1l
22,30 €
Predajca: VISO

Ecover, Kvapalný prací prostriedok pre jemné tkaniny, 1 l
21 900,00 €/1kg
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Šampon Schwarzkopf BC Moisture Kick, 1000ml
18,25 €/1l
18,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Bezvreckové, 1,5 L, Pena, HEPA
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Chloé Eau De Parfum, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Pivonka, Magnólia, Ruže, ambra, Céder
1 233,00 €/1l
61,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

BRUBAKER 4 balenia dámskych nohavičiek
19,99 €
Predajca: BRUBAKER

Ergonomický komfortný penový topper | 90 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
39,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,70 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

WMF sada kuchynských misiek 4-dielna Gourmet, sada misiek, okrúhla, nerezová oceľ, nerezová oceľ
46,97 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Minerálny tónovaný fluid SPF50+ od Avene
503,50 €/1l
20,14 €
Predajca: VISO

Nivea telové mlieko 625ml
21,92 €/1l
13,70 €
Predajca: LAVONIO

WENKO nastaviteľný uholník Universal v čiernej farbe Kúpeľňové sprchy Hliníková kúpeľňa
1 670,50 €/1m
33,41 €
Predajca: EDAXO_cz

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand

SPORTNOW Činky, sada 2 ks, krátke činky 2x3 kg, sada činkov na silový tréning
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Escada Santorini Sunrise Limited Edition Woda toaletowa, 50ml
457,80 €/1l
22,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Perwoll Color Renew tekutý prací prostriedok 3,96 l
2,95 €/1l
11,70 €
Predajca: BestGlobalBrand
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
699,11 €/1kg

Pâte Grise Matujúci dvojfázový púder, 125 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
119,60 €/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
142,07 €
-4,68 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
137,39 €
Predajca: PerfumTraders
858,69 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,34 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Australian Gold 54402250068, Tvár a telo, 237 ml, Gél, Upokojujúce, Chladenie, Hojivé, Upokojujúci, Ženy, Sprej
14,75 €
Predajca: MAGUHAAR
62,24 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

Jo Malone English Pear & Freesia Body Crème 175 ml
65,93 €
Predajca: PerfumTraders
376,74 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,81 €
Predajca: PerfumTraders
432,07 €/1l

CeraVe hydratačný krém - na suchú až veľmi suchú pokožku tváre a tela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
22,97 €
Predajca: Serica
229,70 €/1l