5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g21,50 €/1kg
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4000512013341, 85 g, B, e428, 1525 kJ, 359 kcal, 69 g13,88 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4000512463801, Palmový olej, 150 g, B, e100, e133, e14xx, e296, e330, e350, e350i, 1471 kJ, 346 kcal6,87 €/1kg
1,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 1000g14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
10,60 €/1kg
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512463443, Palmový olej, Niacin, vitamin e, pantothenic acid, vitamin b6, folic acid, biotin, vitamin b12, 150 g, A, e270, e330, e420, e428, 1425 kJ
19,07 €/1kg
2,86 €
Predajca: M_plus_L

Trolli 4000512463429 Trolli ovocné gumené cukrovinky KYSELÉ SVETIACE ČERVIČKY, 150 g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Strawberry Kiss 150g
40,60 €/1kg
6,09 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g
5,92 €/1kg
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Pingummi 1000g
17,99 €/1kg
17,99 €
Predajca: Candyspot

Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

Trolli Jablkový sad 150g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g
8,45 €/1kg
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Choco Bananas Banány s penovým cukrom a čokoládovou náplňou 150g
27,33 €/1kg
4,10 €
Predajca: M_plus_L

Katjes Wunderland kyslé vegánske ovocné žuvačky magicky lahodné 175g
8,39 €/1kg
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512463436, želé bonbóny Trolli Fruchtgummi PFIRSICHRINGE, 150 g
46,60 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Open Food 9002975378840, Palmový olej, 160 g, A, e330, e428, 1433 kJ, 337 kcal
12,19 €/1kg
2,65 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,95 €
Predajca: Katomix

Trolli Bizzl Mix 150g
36,27 €/1kg
5,44 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Trolli Červené ovocné krúžky príchuť jahoda malina a čerešňa 150g
Trolli Red Fruit Mini Rings sú lahodnou pochúťkou s intenzívnou chuťou. Ovocné gumené krúžky majú jemnú konzistenciu a intenzívnu ovocnú chuť, ktorá poteší tónmi jahôd, malín a čerešní. Vďaka náznaku jogurtu je pochúťka dokonalá. Červené pochúťky sú ideálne pre všetkých, ktorí milujú vyváženú kombináciu sladkej a kyslej chuti.
Trolli GmbHOststrasse 9490763 Fürth (D)Zodpovedný prevádzkovateľ potravinárskeho podniku (EÚ)
Trolli GmbH
Oststr. 94, 90763 Fürth, Nemecko
Názov potraviny
Gumové kvapky s penovým cukrom
Zoznam zložiek
Zloženie: Sladké cukríky s cukrom: Glukózový sirup; cukor; 5 % ovocnej šťavy z koncentrátov ovocných štiav (jahoda, čerešňa, malina); želatína; okysľujúca látka: kyselina citrónová, kyselina mliečna; zvlhčovadlo: sorbitol; farbivá (čierne ríbezle, mrkva, sladké zemiaky, reďkovka, jablko, baza); prírodné arómy.
Osobitné pokyny na skladovanie
Chráňte pred teplom a vlhkosťou
Priemerné výživové hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota v kJ 1427
Kalorická hodnota v kcal 336
Tuk v g 0,00
Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 0,00v g 0,00
Sacharidy v g 79,00
Sacharidy, z toho cukor v g 51,00
Bielkoviny v g 4,50
Soľ v g 0,20
Zmes obľúbených odrôd jahôd, čerešní a malín je zjemnená krémovou, sviežou jogurtovou príchuťou.
Intenzívnu ovocnú chuť a jagavé červené tóny dodávajú iba prírodné arómy a farbivá.
Červené ovocné minikrúžky majú ideálnu veľkosť na občerstvenie.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- lukozy sirup; cukor; 5% ovocnej šťavy z koncentrátov ovocných štiav (jahoda, čerešňa, malina); želatína; okysľujúce látky: kyselina citrónová, kyselina mliečna; zvlhčovadlo: sorbitol; farbivá (čierne ríbezle, mrkva, sladké zemiaky, reďkovka, jablko, baza); prírodné arómy.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 336,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 427,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 Sacharidy: 79,00 Sacharidy, z toho cukor: 51,00 Bielkoviny: 4,50 Soľ: 0,20
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 150 g
- Potravinársky podnik
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Obchodný názov
- Gumové kvapky s penovým cukrom
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 177180
- EAN kód
- 4000512463740
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- lukozy sirup; cukor; 5% ovocnej šťavy z koncentrátov ovocných štiav (jahoda, čerešňa, malina); želatína; okysľujúce látky: kyselina citrónová, kyselina mliečna; zvlhčovadlo: sorbitol; farbivá (čierne ríbezle, mrkva, sladké zemiaky, reďkovka, jablko, baza); prírodné arómy.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 336,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 427,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,00 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 Sacharidy: 79,00 Sacharidy, z toho cukor: 51,00 Bielkoviny: 4,50 Soľ: 0,20
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 150 g
- Potravinársky podnik
- Trolli GmbHOststrasse 94 90763 Fürth (D)
- Obchodný názov
- Gumové kvapky s penovým cukrom
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 177180
- EAN kód
- 4000512463740
Hodí sa k tomu

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g
8,35 €/1kg
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Milchkuu sáčok 1kg
17,99 €/1kg
32,80 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,99 €
Predajca: Candyspot

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
10,60 €/1kg
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512463429 Trolli ovocné gumené cukrovinky KYSELÉ SVETIACE ČERVIČKY, 150 g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Party Burger Minis z penového cukru a ovocných žuvačiek 600g
16,66 €/1kg
12,83 €
Predajca: LAVONIO

Open Food 4000512463443, Palmový olej, Niacin, vitamin e, pantothenic acid, vitamin b6, folic acid, biotin, vitamin b12, 150 g, A, e270, e330, e420, e428, 1425 kJ
19,07 €/1kg
2,86 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Choco Bananas Banány s penovým cukrom a čokoládovou náplňou 150g
27,33 €/1kg
4,10 €
Predajca: M_plus_L

Haribo Fruitmania Berry s ovocnou šťavou a bobuľami Veggie 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumené cukrovinky ŽRALOKY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
46,52 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
17,80 €/1kg
20,02 €
Predajca: somnia24

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
7,53 €/1kg
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Pingummi 1000g
17,99 €/1kg
17,99 €
Predajca: Candyspot

Trolli 4000512463436, želé bonbóny Trolli Fruchtgummi PFIRSICHRINGE, 150 g
46,60 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Trolli Jablkový sad 150g
36,07 €/1kg
5,41 €
Predajca: M_plus_L

Trolli Strawberry Kiss 150g
40,60 €/1kg
6,09 €
Predajca: M_plus_L

Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Katjes Wunderland kyslé vegánske ovocné žuvačky magicky lahodné 175g
8,39 €/1kg
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žraloky Trolli 1000g
15,38 €/1kg
15,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Hitschies Kyslé dračie jazyky Modrá ovocná žuvačka 125g
38,32 €/1kg
4,79 €
Predajca: M_plus_L

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
9,24 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994244 Trolli ovocné gumené cukrovinky BROSKVOVÉ KRUHY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
13,63 €/1kg
16,36 €
Predajca: somnia24

Trolli Mallow Stars extra mäkké marshmallow ovocie s náplňou 150g
45,67 €/1kg
6,85 €
Predajca: M_plus_L

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 9002975378840, Palmový olej, 160 g, A, e330, e428, 1433 kJ, 337 kcal
12,19 €/1kg
2,65 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,95 €
Predajca: Katomix

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
14,72 €/1kg
14,72 €
Predajca: somnia24

hitschies brizzl Ufos s ovocnou príchuťou šumivá náplň balenie 75g
85,20 €/1kg
6,39 €
Predajca: M_plus_L

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
18,49 €
Predajca: somnia24

MAOAM 57548 MAOAM petarda modrá plechovka
20,40 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg