4,8



Na základe 4 hodnotení
Babor HSR Lifting Krém proti vráskam na krk a dekolt, 50ml
63,63 €
1 272,60 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml5 171,20 €/1l
258,56 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Skin CAVIAR hydratačná a spevňujúca emulzia 30 ml5 316,67 €/1l
159,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam250,48 €/1l
125,24 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

FARMSTAY Ceramide krém proti starnutiu 250 ml
91,96 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bielenda Spevňujúca peptidová maska proti vráskam, 8 g
380,00 €/1l
3,04 €
Predajca: MANADA

Eucerin Hyal Filler krm proti starnutiu 50ml na tvr
52 860,00 €/1l
52,86 €
Predajca: LAVONIO

Bielenda, Revitalizačný krém proti vráskam 70+ na omladenie pleti, 50 ml
183 166,67 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Cosrx Centella Blemish Cream výživný upokojujúci krém proti začervenaniu pleti 30 g
0,50 €/1l
14,99 €
Predajca: medpak_shop

MIZON 0,3% Retinol Youth Cream 26 g - krém proti starnutiu
1 268,85 €/1l
32,99 €
Predajca: LaRoseCare

Equilibra Vitaminica krém proti starnutiu, 50 ml
757,14 €/1kg
53,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi

L'Erboristica Krém na tvár proti vráskam
539,40 €/1l
26,97 €
Predajca: somnia24

BingoSpa Anti-Age krémová maska proti vráskam, 135 g
34,00 €/1kg
7,56 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,80 €
Predajca: MANADA

Murad Ošetrenie proti nedokonalostiam, 30 ml
464,13 €/1kg
39,10 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,13 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hydratačný krém na tvár proti nedokonalostiam 50 ml - UZDROVISCO (BEZ OLEJOV)
255,20 €/1l
12,76 €
Predajca: Katomix

Annemarie Borlind krémová maska proti starnutiu 50ml
1 494,80 €/1l
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

COSRX Hydratačný krém s ceramidovou ochranou pokožky 80 ml
255,00 €/1l
20,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

MIZON 0,1% Retinol Youth Serum 28 g - sérum proti starnutiu
1 071,07 €/1kg
29,99 €
Predajca: LaRoseCare

BIOLIQ Dermo, Koncentrát proti akné, 15 ml
651,33 €/1l
9,77 €
Predajca: MANADA

VYHLADZUJÚCE SÉRUM NA TVÁR PROTI STARNUTIU 30 ml - UZDROVISCO (BEZ OLEJOV)
449,67 €/1l
13,49 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Inovatívny Babor HSR Lifting Krém proti vráskam na krk a dekolt je špičkovým riešením pre dokonalejšiu pokožku. S jemnou a nou formulou bohatou na účinné látky, tento krém je navrhnutý na efektívne zjemnenie jemných línii a zvýšenie pevnosti pleti. Jeho vysoko kvalitné ingrediencie zanechávajú pokožku hydratovanú, sviežu a omladenú. S Babor HSR Lifting Krémom získate spoľahlivého partnera pre boj proti procesu starnutia pleti.
BABOR_Liftingový krém na krk a dekolt 50ml
BABOR_Liftingový krém na krk a dekolt 50ml
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Hyalurónová kyselina, Jojobový olej, Koenzým Q10, Ceramidy, Extrakt z kaviáru, Kolagén, Rýžové proteíny, Vitamín E, Aloe Vera, Betaglukány, Peptidy, Avokádový olej, Zelený čaj, Sacharidy, Extrakt z mořských rias, Extrakt z granátového jablka, Kyselina hyaluronová, Extrakt z červených rias, Extrakt z mandľov, Ochranný faktor SPF 30.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4015165356981
- Číslo od výrobcu
- 400916
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Hyalurónová kyselina, Jojobový olej, Koenzým Q10, Ceramidy, Extrakt z kaviáru, Kolagén, Rýžové proteíny, Vitamín E, Aloe Vera, Betaglukány, Peptidy, Avokádový olej, Zelený čaj, Sacharidy, Extrakt z mořských rias, Extrakt z granátového jablka, Kyselina hyaluronová, Extrakt z červených rias, Extrakt z mandľov, Ochranný faktor SPF 30.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4015165356981
- Číslo od výrobcu
- 400916
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Očný krém HSR Lifting (očný krém) 30ml
1 949,33 €/1l
58,48 €
Predajca: VISO

Pleťové sérum pre zrelú pleť HSR Lifting ( Sérum proti vráskam) 30ml
2 473,00 €/1l
74,19 €
Predajca: PerfumTraders

Haut krém pre zrelých a suchých Haut HSR Lifting (krém bohatý) 50ml
1 370,80 €/1l
68,54 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Liftingový kolagén-peptidový posilňujúci krém Rich 50ml
2 502,80 €/1l
125,14 €
Predajca: PerfumTraders

Luxusný krém proti vráskam HSR Lifting ( krém proti vráskam) 50ml
1 254,80 €/1l
62,74 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Doctor Babor Liftingový kolagén-peptidový posilňujúci krém 50ml
149,48 €/1l
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

Babor jemnozrnný krémový peeling na tvár, 50 ml
368,20 €/1l
18,41 €
Predajca: MANADA

Augencreme Babor SeaCreation Očný krém
8 002,67 €/1l
120,04 €
Predajca: VISO

Babor SeaCreation Sérum
4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Ostatné - starostlivosť o tvár Babor SeaCreation The Cream
6 247,60 €/1l
312,38 €
Predajca: somnia24

Babor Gel & Tonic čistiaci prípravok 200ml
30,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Babor hydratačná penová maska Skinovage 75 ml
390,53 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

BABOR Collagen Booster, Zrelá pokožka, 14 ml
2 245,71 €/1l
31,44 €
Predajca: MANADA

Babor Doctor Babor Liftingové kolagén-peptidové sérum (30 ml)
2 289,33 €/1l
68,68 €
Predajca: PerfumTraders

Babor - HY-ÖL Cleanser - Čistiaci pleťový olej pre suchú a citlivú pleť 200 ml
26,41 €/1kg
26,41 €
Predajca: VISO

Babor Complex C 24H krém
1 102,60 €/1l
55,13 €
Predajca: MANADA

Babor Sensitive krém proti začervenaniu 50ml
1 050,40 €/1l
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

BABOR Perfect Glow, Matná pokožka, Zrelá pokožka, 14 ml
2 040,00 €/1l
28,56 €
Predajca: MANADA

Obnovujúci krém Doctor Babor 50 ml
1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

BABOR Ampoule Concentrates Multi Vitamin, Matná pokožka, 14 ml
1 731,43 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Liftingový krém s okamžitým liftingovým účinkom 50ml
1 729,60 €/1l
86,48 €
Predajca: Denpoli-Venda

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
944,10 €/1l
94,41 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler sérum (30 ml)
1 851,67 €/1l
58,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Hydratačný očný krém Skinovage 15 ml
2 552,00 €/1l
38,28 €
Predajca: somnia24

Babor Hydratačný hydroregeneračný gél 50 ml
1 698,00 €/1l
84,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

BABOR Lift Express, Matná pokožka, 14 ml
2 455,00 €/1l
34,37 €
Predajca: somnia24

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Výživný, hydratačný, vyhladzujúci arganový krém Babor
959,40 €/1l
47,97 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré !
Používam ho už dlho !!!
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l