Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml

41,74 €

397,52 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

ut 6. – št 8. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
237,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 663
23,75 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre By KILIAN Sacred Wood Woda perfumowana, 50ml
By KILIAN Sacred Wood Woda perfumowana, 50ml
3 878,40 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
193,92 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Creed Millesime Imperial Woda parfumovaná 100ml
Creed Millesime Imperial Woda parfumovaná 100ml
2 507,40 €/1l
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 12
250,74 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Armaf - Club De Nuit Milestone EDP 105ml
Armaf - Club De Nuit Milestone EDP 105ml
316,19 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 34
33,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
260,67 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 78
27,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Armaf - Club De Nuit Untold EDP 105ml
Armaf - Club De Nuit Untold EDP 105ml
303,81 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 52
31,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Armaf Niche Sapphire parfumovaná voda 90ml
Armaf Niche Sapphire parfumovaná voda 90ml
336,67 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 33
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
242,95 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 55
25,51 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Armaf Club de Nuit Maleka parfumovaná voda 105ml
Armaf Club de Nuit Maleka parfumovaná voda 105ml
247,24 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 22
25,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
302,57 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 79
31,77 €
Predajca: BRASTYGroup
Bestseller
Obrázok produktu pre Armaf Tag Her Woda perfumowana, 100 ml
Armaf Tag Her Woda perfumowana, 100 ml
229,80 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 19
22,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 270
52,84 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Armaf - Club de Nuit White Imperiale EDP 200ml
Armaf - Club de Nuit White Imperiale EDP 200ml
364,80 €/1l
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 2
72,96 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Armaf Club De Nuit Parfum Darčeková sada pre ženy Club De Nuit Women 30 ml + Club De Nuit Milestone 30 ml + Club De Nuit Intense Woman 30 ml
Armaf Club De Nuit Parfum Darčeková sada pre ženy Club De Nuit Women 30 ml + Club De Nuit Milestone 30 ml + Club De Nuit Intense Woman 30 ml
887,56 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 14
79,88 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 972
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
34,34 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 373
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Armaf Club De Nuit Imperiale Eau De Parfum 105ml – 105 ml

Armaf Club De Nuit Imperiale je ná, kvetinovo-orientálna vôňa, ktorá sa otvára živou kombináciou ovocných a korenistých tónov. Vrchné tóny zahŕňajú liči, bergamot a muškátový oriešok, zatiaľ čo srdce vône je tvorené tureckou ružou, vanilkou, pižmom a pivonkou. Základné tóny pozostávajú z vanilky, kašmíru, kadidla a cédru, ktoré vôni dodávajú hĺbku a teplo. Táto vôňa je určená pre ženy a je ideálna na večer alebo na špeciálne príležitosti.

Detaily produktu

  • Značka: Armaf
  • Produkt: Armaf Club De Nuit Imperiale Eau De Parfum 105ml
  • Objem: 105 ml
  • EAN: 6294015164169


Club de Nuit White Imperiale by Armaf je parfumovaná voda pre ženy. Dodáva sa v perleťovo bielom flakóne, ktorý kombinuje ovocie, korenie, kvetinové a drevité tóny a výraznú vôňu vanilky. Úvod je jasný a šťavnatý z liči a bergamotu, ľahko okorenený muškátovým orieškom. Kvetinové tóny tureckej ruže a pivonky zjemňuje pižmo a vanilka, ktoré nás vedú k drevitému základu z cédru, vetiveru, kašmíru a dymového dotyku kadidla. Táto podmanivá orientálna vôňa vás urobí neodolateľnou za každých okolností. uvedená na trh v roku 2022.



Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Armaf Club de Nuit White Imperiale a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Armaf!



  • Pohlavie:
    • Dámsky
    • Unisex
  • Objem: 105 ml
  • Typ: Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Typ vône: EDP
Od 60,87 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Armaf Europe Limited
Suite 1, 8th Floor City Exchange, 62 Mosley Street, Manchester, United Kingdom, M2 3HZ
M2 3HZ - Manchester
+441612365055
[email protected]



Club de Nuit White Imperiale je veľmi aromatická vôňa s výraznou zmesou liči a bergamotu, esencie tureckej ruže a bohatého kašmírového dreva a krémovej vanilky. Podmanivý parfém vytvorený pre elegantné ženy.



Armaf Club de Nuit White Imperiale.


Parfumovaná voda, pre ženy.


105 ml



Parfumovaná voda Armaf bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 105 ml vybranej vône.

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml

Parfémovaná voda  od značky Armaf bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 105 ml vami vybraté vône.

Armaf Club De Nuit White Imperiale Edp 105 mlin kvetinovo-ovocná gurmánska vôňa pre moderné ženy, ktoré rady vyniknú, vždy sa vynímajú nielen na večierkochpredstavená v roku 2022Skladanie vôneFascinujúce vrchné tóny ovocného liči, iskrivého bergamotu a pikantného muškátového orieška katapultujú nositeľku do centra diania. V srdci sa rozvinie opojný kokteil zvodnej ruže, zvodného pižma, pivonky a vanilky. Základ z kašmeranu, cédru, kadidla a vanilky dodáva celej vôni hypnotizujúci účinok.

Armaf Club De Nuit White Impériale EDP W 105 ml

Armaf Club De Nuit Imperiale parfumovaná voda 105 ml sprej
Hmotnosť
0 kg
Objem
105 ml
Zloženie
Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
Výrobca
Cieľové skupiny
Unisex
Dámy
EAN kód
6294015164169
Číslo od výrobcu
JTI-110743248

Hmotnosť
0 kg
Objem
105 ml
Zloženie
Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
Výrobca
Cieľové skupiny
Unisex
Dámy
EAN kód
6294015164169
Číslo od výrobcu
JTI-110743248
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 373
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 50
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 937
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
34,34 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
260,67 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 78
27,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Armaf - Club De Nuit Untold EDP 105ml
Armaf - Club De Nuit Untold EDP 105ml
303,81 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 52
31,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 884
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 270
52,84 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Armaf Club de Nuit Maleka parfumovaná voda 105ml
Armaf Club de Nuit Maleka parfumovaná voda 105ml
247,24 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 22
25,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 972
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 113
40,02 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 222
24,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 337
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 420
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 282
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 390
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 339
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 144
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
242,95 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 55
25,51 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 203
39,45 €
Predajca: Scentist
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
309,30 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 128
30,93 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lattafa Angham Second Song parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lattafa Angham Second Song parfémovaná voda pre ženy 100 ml
271,30 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 72
27,13 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
250,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 247
25,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
379,10 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 52
37,91 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
20,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 43 hodnotení
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dokonalá vôňa
Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelá vôňa
Hodnotenie z 21. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Woooww
Hodnotenie z 21. februára 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Kde
Hodnotenie z 15. júna 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Nádherná vôňa
Hodnotenie z 29. januára 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Parfumy
Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Doručenie trvalo príliš dlho. Inak je všetko v poriadku.
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Hodí sa
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l