Makari – Telové mlieko 500 ml
77,99 €
155,98 € / 1l
plus 12,95 € poštovné
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Hydratačné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Najpredávanejšie produkty v kategórii Hydratačné krémy

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
2 375,00 €/1l
196,46 €
-53,96 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,50 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

Cetaphil Hydratačný krém, 456 ml Krém
54,32 €/1l
24,77 €
Predajca: AbisZ-Markt

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam
250,48 €/1l
125,24 €
Predajca: PerfumTraders

Cavilon krém na dlhodobú ochranu pokožky 3392g
350,22 €/1kg
32,22 €
Predajca: AbisZ-Markt

Deumavan ochranná masť neutrálna tuba, 125 ml mastná masť
126,08 €/1l
15,76 €
Predajca: AbisZ-Markt

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch
254,00 €/1l
127,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth-Inter

Clarins One-Step, Čistiace mlieko pre mejkap, Ženy, Univerzálna pleť, 200 ml, Fľaša, AQUA/WATER/EAU. CYCLOPENTASILOXANE. CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT WATER. ISOHEXADECANE....
206,20 €/1l
41,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Bioderma Sébium Hydra, Ženy, Náročná pokožka, Suchá koža, Mastná pleť, Krém, Upokojujúce, Hydratačný, regeneračné, All ages, 40 ml
348,75 €/1l
13,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g
70,60 €/1l
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Univerzálny pleťový krém Egyptian Magic 118 ml
205,97 €/1kg
31,72 €
Predajca: PerfumTraders

Tabaibaloe Aloe Vera krém na tvár a telo 300ml
18,96 €/1kg
6,35 €
Predajca: Pryor-Distribution

Anua PDRN Hyaluronic Acid Hydrating Capsule Mist Spray 100 ml
289,90 €/1l
28,99 €
Predajca: BYSARAH

Embryolisse Moisturizing Multi-Function 30 ml
322,00 €/1l
9,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,66 €
Predajca: MANADA

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striám, Pružnosť, Univerzálna pleť, 125 g, Rúra
51,92 €/1l
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Nivea Cellular Luminous 630 Serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki, 30ml
680,00 €/1l
20,40 €
Predajca: TR8

Nuxe Crme Frache de Beaut krm na tvr 3 v 1 100 ml
252,50 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Forever Aloe MSM Gél (118 ml) – upokojujúci gél s Aloe Vera a MSM
219,49 €/1l
25,90 €
Predajca: NaturEden

Medik8 Total Moisture denný krém na tvár 50 ml
1 217,00 €/1l
60,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dávkovač pleťového mlieka Linola 500 ml
48,04 €/1l
24,02 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
makari – telové mlieko 500 ml Toto tonizujúce mlieko je najúčinnejší produkt na zosvetlenie pleti od značky makari. Obsahuje Organiclarin, zosvetľujúcu zložku prírodného pôvodu, ktorá pôsobí na hyperpigmentáciu, jazvy a najtmavšie škvrny. Je bezpečné pre všetky typy pleti. Je to perfektná voľba pre všetkých, ktorí túžia po dokonale jasnej a jednotnej pleti. Výhody Redukuje hyperpigmentáciu a jazvy. Vytvára jednotný a žiarivý tón pleti. Vhodné pre všetky typy pleti. Jemné a vyživujúce zloženie. Návod na použitie Naneste veľkorysé množstvo na čistú a suchú pleť. Jemne vmasírujte, kým sa úplne nevstrebe. Používajte denne pre rovnomerný tón pleti.
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Webová stránka gt wolrd
- Výrobca
- GT WORLD OF BEAUTY
- EAN kód
- 988640084230098864008423098864008423
- Číslo od výrobcu
- 988380
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Webová stránka gt wolrd
- Výrobca
- GT WORLD OF BEAUTY
- EAN kód
- 988640084230098864008423098864008423
- Číslo od výrobcu
- 988380
Hodí sa k tomu

Makari Naturalle Intense Extreme Glow Omladzujúci krém na tvár Spf15 50 ml
359,60 €/1l
17,98 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Šatníková skriňa DANIELLA 4 - šírka 200 cm, biela
377,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Veľká šatníková skriňa so zrkadlom 250 cm HORTENSIA 4 - biela
536,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Šatníková skriňa so zrkadlom OFELIA D4 - biela
460,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Flieks jedálenské stoličky sada 6, konzolová stolička s kovovými nohami, čalúnené stoličky kuchynské stoličky pracovné stoličky, PU, sivá
571,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Fair & White So White Maxi Tone telové mlieko 250 ml.
48,83 €/1kg
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Merax Konzolové stoličky do jedálne 4ks Kuchynská otočná stolička Čalúnené kreslo z umelej kože, sada 4 stoličiek do obývačky s kovovým rámom, sivá
345,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

Modulárna Šatná Skriňa Xxl Šatná Skriňa Biela
57,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Fodymski

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Toaletné zrkadlo AIORBER v celej dĺžke, stojace zrkadlo, 45*155 cm, montáž na stenu a stojan na podlahu
57,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: OrberStore

Makari Naturalle Multi-Action Extreme Glow Renewing Spf15 telové mlieko 500 ml
71,98 €/1l
35,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Kuchynská batéria SCHÜTTE LONDON, nízkotlaková kuchynská batéria, vyťahovacia kuchynská batéria, kuchynská batéria nerezového vzhľadu
134,50 €
Predajca: TR8

Skye Decor, Luxe - Travertín, zlatá, TV skrinky, travertín, 180 x 50 x 30 cm
140,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

vidaXL Jedálenský stôl 116 x 66 x 76 cm vysoký lesk biely
161,67 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Kesper 89170, Obdĺžnikový, Plast, Polyester, Šedá, 750 mm, 350 mm, 600 mm
25,80 €
Predajca: EDAXO_cz

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Bomann mraznička malá 100 litrov | mraznička so spotrebou energie 135 kWh | 40 dB | 4 hviezdičky | vyberateľný mraziaci kôš | GT 7355
361,80 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: _Haushaltsparadies_

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Mydlo proti akné Makari - Mydlo - Čierna perla a kaviár
0,09 €/1l
17,98 €
Predajca: GTWorldofBeauty

vidaXL Jedálenské stoličky 6 ks. Krémovo sivá látka
1 033,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

Skye Decor, Gold Line - antracit, čierna, TV skrinky, antracit, 180 x 48 x 30 cm
169,00 €
Predajca: NovyNabytok

Priestranná šatníková skriňa so zrkadlom Taurus - šírka 250 cm, biela
440,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
184,97 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

Tristar RK-6117, Čierna, Biela, 0,6 L, 300 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 245 mm
160,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Electronic Arts FC 24, PS5, PlayStation 5, E (bez obmedzenia)
19,05 €
Predajca: ak-trade

BELINI Obývacia stena MILANO 1 Obývačka 300 cm – biela lesklá/sivá matná, moderná zostava obývacích skríň, prístavná stena s TV skrinkou, bezúchytkový systém
699,00 €
Predajca: Belini

MINIO go for it, nástenná skrinka "AMY", 4-dielna, nástenná, biely mat/ dub wotan/ biely lesk
252,00 €
Predajca: VenetiPL

vidaXL Príborník biely 88x30x65 cm Materiál dreva
92,00 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,99 €
Predajca: Lemonbite
64,95 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Normálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
105,04 €
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striám, Pružnosť, Univerzálna pleť, 125 g, Rúra
6,49 €
Predajca: Lemonbite
51,92 €/1l

Medik8 Total Moisture denný krém na tvár 50 ml
60,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 217,00 €/1l

Thierry Mugler Alien, Krem do ciała, 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
66,66 €
Predajca: PerfumTraders
333,30 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l