5,0



Na základe 2 hodnotení
Sol De Janeiro Brazílska pleťová krém na telo, 240 ml
46,44 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,40 €-4%
185,00 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Krémy proti celulitíde a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GUAM drenážny zábal s chladiacim účinkom 1000 g79,46 €/1kg
79,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Guam Algenfango 500 g – anticelulitídová kúra s morskými riasami, ílom a brečtanom – viditeľne pevnejšie tkanivo už za 45 minút (807)47 320,00 €/1l
47,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
GUAM Fangocrema Classic intenzívny FIR proti celulitíde na deň plechovka 300ml (813-2)35 430,00 €/1l
35,43 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Krém proti celulitíde227,96 €/1l
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sol De Janeiro Beija Flor, elastická pleťová masť, 75 ml
272,67 €/1l
20,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Spirulina, regeneračný a anti-aging krém na telo, 150 ml
180,00 €/1l
27,00 €
Predajca: 4Katharsis

Kolagénový krém 500 g
17,96 €/1l
8,98 €
Predajca: ADONIS

Postquam Modellierende Creme 1000Ml
53,99 €/1l
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

BiggerBust Serum 150 ml - 150 ml
10 720,00 €/1l
10,72 €
Predajca: MANADA

Fluff Superfood Śmietanka do ciała Mandarynki, 150 ml
28 941,18 €/1kg
4,92 €
Predajca: Katomix

Krém proti celulitíde, zoštíhľujúci THERMOcream 500 g
32,84 €/1l
16,42 €
Predajca: ADONIS

Postquam Straffende Creme 1000Ml
72,99 €/1l
72,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Postquam

Pressensa CELLULITE 5 ml
1 438,30 €/1l
143,83 €
Doprava zdarma
Predajca: EshopDrnek

MINUCELL INTENSIVE Anti-Cellulite-Ö l 100 ml
302,80 €/1l
31,74 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,28 €
Predajca: Parfumtoi

Farmona | Anticelulitídny krém Body Slim - 280 ml - pre vysokú postavu
42,50 €/1l
11,90 €
Predajca: AllYour

Equilibra, Čistá osviežujúca ružená voda - 200 ml
65,50 €/1l
13,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Emulzia Cetaphil na tvár a telo, bez parfumácie, objem 470 ml + hydratačný krém
2,64 €/1kg
36,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ryor Lipored Ultra emulzia na redukciu tuku a celulitídy 200 ml
144,45 €/1l
28,89 €
Predajca: LAVONIO

Helan - Tonka & Pepe Rosa – Regeneračný parfumovaný krém (200 ml)
51 900,00 €/1l
51,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Helan, Foglierare, Instinkt Puro – hydratačný telový krém pre suchú pokožku
38,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,66 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Cream – 240 ml
Krém Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum je ný krém na telo, ktorý pokožku ošetruje rýchlo sa vstrebávajúcou, ľahkou formulou. Obsahuje tóny pistácie, slaného karamelu a vanilky, ktoré vytvárajú teplú, sladkú vôňu. Je obohatený o extrakt z guarany z amazonského pralesa, ktorý podporuje mikrocirkuláciu a dodáva pokožke pevnejší vzhľad. Okrem toho obsahuje maslo cupuaçu, ktoré zadržiava vlhkosť a podporuje elasticitu pokožky.
Vôňové tóny
- Vrchné tóny: Pistácia, mandle
- Stredné tóny: Heliotrop, jasmínové kvety
- Základné tóny: Vanilka, slaný karamel, santalové drevo
Cieľovou skupinou tohto produktu sú ženy.
Vôňa je teplá a sladká.
Informácie o produkte
- Značka: Sol De Janeiro
- Produkt: Sol De Janeiro Brazilian Bum Bum Cream 240ml
- Objem: 240 ml
- EAN: 0810912032019
Tajomstvo krásnej a pevnej pleti brazílskych žien spočíva v účinnej starostlivosti o pleť. Teraz to môžete vyskúšať aj vy. Krém Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum viditeľne spevňuje a vypína pokožku. Zároveň zahalí telo do návykovej a ikonickej vône značky "Cheirosa '62" s tónmi pistácie, slaného karamelu a vanilky.
Vlastnosti:
viditeľne spevňuje a vypína pokožku
intenzívne hydratuje
zanecháva pokožku jemnú a žiarivú
podporuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky
šetrný k vegánom, z udržateľného pestovania
Zloženie:
Guarana - stimuluje mikrocirkuláciu, vypína a vyhladzuje pokožku
Maslo cupuaçu - uzamyká vlhkosť v pokožke a podporuje jej pružnosť
Kokosový olej - vyživuje, hydratuje a zjemňuje pokožku
Olej z açaí - bohatý na antioxidanty, chráni a udržuje mladistvý vzhľad pokožky
Brazílsky orech - bohatý na selén, posilňuje obranyschopnosť pokožky
bez umelých farbív, minerálnych olejov, gluténu a ftalátov
Typická vôňa brazílskeho krému Bum Bum:
Vrchné tóny - pistácie, mandle
Srdcové tóny - heliotrop, okvetné lístky jazmínu
Základné tóny - vanilka, slaný karamel, santalové drevo
Použitie: Vyhladzujúci krém Brazilian Bum Bum Cream naneste na vyčistenú pokožku. Krúživými pohybmi masírujte, aby ste vytvorili teplo a zlepšili vstrebávanie a cirkuláciu. Krém používajte podľa potreby na zadok, nohy, brucho a ruky.
Spevňujúci a vyhladzujúci krém na zadok a boky
Vynikajúci, ný
Sol de Janeiro Brazílsky krém na zadok 240ml
- Hmotnosť
- 240 g
- Objem
- 240 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Sol de Janeiro
- Rozsah dodávky
- Sol de Janeiro BRAZÍLSKY KRÉM NA BUM BUM - Hydratačný krém 240ml
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0810912032019810912032019
- Hmotnosť
- 240 g
- Objem
- 240 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Sol de Janeiro
- Rozsah dodávky
- Sol de Janeiro BRAZÍLSKY KRÉM NA BUM BUM - Hydratačný krém 240ml
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 0810912032019810912032019
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu
Bestseller




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1033)Počet hodnotení: 10335% od 2 ks




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(1005)Počet hodnotení: 1005




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(221)Počet hodnotení: 2215% od 2 ks




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(150)Počet hodnotení: 150




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(647)Počet hodnotení: 647




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(215)Počet hodnotení: 215




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(113)Počet hodnotení: 113




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(826)Počet hodnotení: 826




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(79)Počet hodnotení: 79




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(52)Počet hodnotení: 52




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(80)Počet hodnotení: 808% poukaz




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2421)Počet hodnotení: 24215% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(626)Počet hodnotení: 626




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(192)Počet hodnotení: 192




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(90)Počet hodnotení: 90




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(531)Počet hodnotení: 531




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 15005% od 2 ks




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(412)Počet hodnotení: 412




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2421)Počet hodnotení: 2421




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(984)Počet hodnotení: 984




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(281)Počet hodnotení: 281




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(2198)Počet hodnotení: 2198




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(2047)Počet hodnotení: 2047




4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist 90 ml
268,89 €/1l
24,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
10,11 €/1m
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

tonies 03-0012, Hudobná skrinka, 3 rok / roky, Modrá
223,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, Spojené štáty, 1 kusov
82,88 €/1l
20,72 €
Predajca: Tersorte

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 583,00 €/1l
158,30 €
Predajca: Sykz

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Apple AirTag, Položka, Sledovacie zariadenie, Strieborná, Biela, Prachuodolný, IP67, CR2032
50,48 €
Predajca: M_plus_L

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Sol de Janeiro Bum Bum Summer Jet Set - sprchový gél, telový krém a telová hmla
220,41 €/1l
37,47 €
Predajca: VISO

Kerastase Nutritive 8H Magic night: Nočné sérum pre intenzívnu výživu a regeneráciu vlasov počas spánku
841,56 €/1l
75,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
504,44 €/1l
45,40 €
Predajca: Sykz

Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
910,00 €/1l
91,00 €
Predajca: Novada-Shop

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
2 626,00 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nali

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Sol De Janeiro Brazílsky krém na telo "Brazilian Bum" – 75 ml
279,07 €/1l
20,93 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Brazilian Crush Smelly 71 Mgiełka Do Ciała 90ml
232,78 €/1l
20,95 €
Predajca: Friseurtotal
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. októbra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

GUAM cure pack cooling 1kg + 250ml gél na spevnenie pokožky (809)
98,00 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
392,00 €/1l

GUAM drenážny zábal s chladiacim účinkom 1000 g
79,46 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79,46 €/1kg

Guam Algenfango 500 g – anticelulitídová kúra s morskými riasami, ílom a brečtanom – viditeľne pevnejšie tkanivo už za 45 minút (807)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,32 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
47 320,00 €/1l

Krém proti celulitíde
56,99 €
Predajca: SuperMerchant
227,96 €/1l

GUAM Fangocrema Classic intenzívny FIR proti celulitíde na deň plechovka 300ml (813-2)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,43 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
35 430,00 €/1l

TOŁPA Mum – spevňujúci krém na brucho, stehná a zadok, 250 ml
22,18 €
Predajca: SuperMerchant
73,93 €/1kg

TOŁPA Dermo Body Sérum proti celulitíde "Off Turbo" s 3D efektom, 250 ml
26,22 €
Predajca: SuperMerchant
81,94 €/1kg

BiggerBust Capsules - 90 caps.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,39 €
Predajca: FEROTRADE
23 390,00 €/1l

KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna Anti-Cellulite Gel 200 ml
24,61 €
Predajca: lithuaniashop
123,05 €/1l

Osiris proti celulitíde a striám pre ženy 100 - Xpel



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,99 €
Predajca: Lemonbite
29,90 €/1l

#201 Kiko Milano Sculpting Touch Creamy Stick Contour
39,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 995,00 €/1kg

Guinot Slim Logic krém proti celulitíde 125ml
43,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
345,20 €/1l

Sol De Janeiro Brazílska pleťová krém na telo, 240 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
46,44 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
185,00 €/1l

Equilibra, Čistá osviežujúca ružená voda - 200 ml
13,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
65,50 €/1l

Sol De Janeiro Beija Flor, elastická pleťová masť, 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
272,67 €/1l