5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Brut | Voda po holení 147 ml115,58 €/1l
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Voda po holení Floid Aftershave The Genuine 400ml84,97 €/1l
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Sauvage After Shave Balsam 100ml644,40 €/1l
64,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Reuzel voda po holení 100 ml67,50 €/1l
6,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Dermacol Men Agent Gentleman Touch Voda po holení 100 ml M
124,00 €/1l
12,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nivea Men Sensitive voda po holení 100 ml
171,80 €/1l
17,18 €
Predajca: VISO

Nivea Men Sensitive After Shave Soothing Water, 100ml
78,10 €/1l
7,81 €
Predajca: LAVONIO

Nivea Men Sensitive Cool voda po holení 100 ml
81,50 €/1l
8,15 €
Predajca: Glamperfeu

Proraso Osvežujúci balzam po holení, 400 ml
44 280,00 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Nishman voda po holení After Shave Cologne Nesly 400 ml
18,60 €/1l
7,44 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce & Gabbana The One Gentleman Voda po holení 100 ml
1 550,00 €/1l
155,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage voda po holení pre mužov 200 ml
398,88 €/1kg
99,72 €
Predajca: somnia24

Clinique For Men Aloe holiaci gél, 125ml
193,92 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Balzam na holenie FOR MEN 100 ml
27,65 €
Predajca: somnia24

Joolea, Osviežujúca voda po holení, 100 ml
52,00 €/1l
5,20 €
Predajca: MANADA

Gucci Made To Measure Voda po holení 90ml
2 433,33 €/1l
219,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml
48,64 €/1kg
16,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Tabac Original, Voda po holení, 200 ml
96,15 €/1l
19,23 €
Predajca: PerfumTraders

Nivea - After Shave Balm 100 ml 100ml
14,98 €/1kg
14,98 €
Predajca: Zeitburg

Carolina Herrera 212 Sexy Men Voda po holení 100 ml
1 090,00 €/1l
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Voda po holení eliminuje podráždenie pokožky. Vďaka svojej mužnej vôni podčiarkuje sexappeal a jedinečnosť každého muža.
Voda po holení Gentleman Touch Men Agent Voda po holení 100 ml
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Dermacol sa radí pod holenie pokožky, epilácia, depilácia a bol vytvorený špeciálne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vámi vybraného produktu.
Dermacol - (voda po holení) Gentleman Touch Men Agent (voda po holení) 100 ml 100ml Kozmetika. Pre mužov.
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- EAN kód
- 8590031105888
- Číslo od výrobcu
- 2004419
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- EAN kód
- 8590031105888
- Číslo od výrobcu
- 2004419
Hodí sa k tomu

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml
300,80 €/1l
30,08 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Terre D'Hermes Woda po goleniu, 100ml
247 450,01 €/1kg
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

City Breeze For Him voda po holení pre mužov 50 - Mexx
220,60 €/1l
11,03 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

MARBERT Man Classic, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml
283,20 €/1l
28,32 €
Predajca: PerfumTraders

Avene Men Balzam po holen 75 ml
342,27 €/1l
25,67 €
Predajca: NutraBestBG

Paco Rabanne - Pour Homme After Shave 100ml
319,70 €/1l
31,97 €
Predajca: PerfumTraders

Gillette AFTER SHAVE REVITALISING 100 ml
143,50 €/1l
14,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Brut Originál Holiaca Voda 100ml
113,30 €/1l
11,33 €
Predajca: Zeitburg

JOOP! Homme, Balzam po holení, Normálna pleť, 75 ml, Výživný, Upokojujúci, Alantoín, 36 mesiace
269,33 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Lacoste Style in Play pour Homme 75 ml Voda po holení
1 186,67 €/1l
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Karl Lagerfeld Classic Woda po goleniu, 100 ml
211,00 €/1l
21,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Voda po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, Osviežujúce, Upokojujúci, Fľaša, #16456 ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - LINALOOL - BUTYL...
770,40 €/1l
77,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Armani Acqua Di Gio Pour Homme voda po holení
416 076,92 €/1kg
54,09 €
Predajca: PerfumTraders

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
39 950,00 €/1kg
9,91 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Di-Life

Aramis Aramis for Men voda po holení 200 ml
245,77 €/1kg
73,73 €
Predajca: PerfumTraders

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
77,43 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Cerruti 1881 Pour Homme voda po holení
282,80 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení Nach der Rasur 400ml Extreme
22,02 €/1l
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Versace Man Eau Fraiche Woda po goleniu, 100ml
401 400,01 €/1kg
40,14 €
Predajca: PerfumTraders

Baldessarini Signature AS 90 ml M
316,67 €/1l
28,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Williams Expert Aqua Velva voda po holení 100ml
118,70 €/1l
11,87 €
Predajca: somnia24

Denim Black Woda po goleniu, 100ml
97,20 €/1l
9,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Osvežujúci balzam po holení, 400 ml
44 280,00 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Montblanc Explorer, Balzam po holení, Univerzálna pleť, 150 ml, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, Drevo, Water, Diisopropyl Adipate, Fragrance, Propylene Glycol, Cetereth 20, Dimethicone,...
131,73 €/1l
22,77 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,76 €
Predajca: somnia24

Jovan Musk For Men Woda po goleniu, 236 ml
79,49 €/1l
18,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Victor Pre Electric po holení 100ml
217,00 €/1l
21,70 €
Predajca: somnia24

Laura Biagiotti Roma Uomo, Voda po holení, Univerzálna pleť, 75 ml
396,53 €/1l
29,74 €
Predajca: somnia24

NISHMAN After Shave Cologne 400 ml - 07 Gold One
13,72 €/1l
5,49 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
139,30 €/1l
13,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hermes Terre D'Hermes Woda po goleniu, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
49,49 €
Predajca: PerfumTraders
247 450,01 €/1kg

Giorgio Armani Balzam po holení Giorgio Armani Acqua di Gio 100ml



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
50,56 €
Predajca: PerfumTraders
194,46 €/1kg

MARBERT Man Classic, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(72)Počet hodnotení: 72
28,32 €
Predajca: PerfumTraders
283,20 €/1l

Brut | Voda po holení 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: Lemonbite
115,58 €/1l

207 ml Brut - pleťová voda po holení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,99 €
Predajca: Lemonbite
62,75 €/1l

Voda po holení Floid Aftershave The Genuine 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
84,97 €/1l

Guess Men AS 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
73,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
739,00 €/1l

Aramis Aramis for Men voda po holení 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
245,77 €/1kg

Armani Acqua Di Gio Pour Homme voda po holení



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
54,09 €
Predajca: PerfumTraders
416 076,92 €/1kg

Dior - Sauvage After Shave Balsam 100ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
64,44 €
Predajca: PerfumTraders
644,40 €/1l

Dior Homme Balzam na holenie, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
62,62 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
63,63 €
Predajca: PerfumTraders
353 499,99 €/1kg

Ženšen + Hydra Complex Rituals Homme Upokojujúci balzam po holení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
30,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
309,00 €/1l

Versace Man Eau Fraiche Woda po goleniu, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
40,14 €
Predajca: PerfumTraders
401 400,01 €/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue - Balzam na holenie, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
30,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
305,00 €/1l

Versace - Versace Pour Homme After Shave 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
40,44 €
Predajca: PerfumTraders
404,40 €/1l

Baldessarini Signature AS 90 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
316,67 €/1l

RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení Nach der Rasur 400ml Extreme



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care
22,02 €/1l

RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení 400 ml Zlatá



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care
22,02 €/1l

Rabanne Invictus, Voda po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, XYLITOL, HAMAMELIS..., 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
48,48 €
Predajca: PerfumTraders
484,80 €/1l