Čekankový originál 1 200 g

14,99 €

9,99 € / 1kg

plus 5,00 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

št 1. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Instantné kávy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA
ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA
12 570,00 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Stachelbeeren Kaffeepulver 500g
Stachelbeeren Kaffeepulver 500g
39,98 €/1kg
25,18 €
-20%
19,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Limetten Kaffeepulver 200g
Limetten Kaffeepulver 200g
64,95 €/1kg
17,83 €
-27%
12,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Birnen Kaffeepulver 200g
Birnen Kaffeepulver 200g
64,95 €/1kg
17,83 €
-27%
12,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Nektarinen Kaffeepulver 200g
Nektarinen Kaffeepulver 200g
64,95 €/1kg
17,83 €
-27%
12,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Mandarinen Kaffeepulver 200g
Mandarinen Kaffeepulver 200g
64,95 €/1kg
17,83 €
-27%
12,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Honigmelonen Kaffeepulver 500g
Honigmelonen Kaffeepulver 500g
0,04 €/1kg
25,18 €
-20%
19,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Kokosmilch Kaffeepulver 200g
Kokosmilch Kaffeepulver 200g
64,95 €/1kg
17,83 €
-27%
12,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Birnen Kaffeepulver 500g
Birnen Kaffeepulver 500g
39,98 €/1kg
25,18 €
-20%
19,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Blendea SUPERCOFFEE 100 g
Blendea SUPERCOFFEE 100 g
104,93 €/1kg
15,74 €
Predajca: Blendea
Obrázok produktu pre Bananen Kaffeepulver 200g
Bananen Kaffeepulver 200g
64,95 €/1kg
17,83 €
-27%
12,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Nektarinen Kaffeepulver 500g
Nektarinen Kaffeepulver 500g
39,98 €/1kg
25,18 €
-20%
19,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Honigmelonen Kaffeepulver 200g
Honigmelonen Kaffeepulver 200g
0,03 €/1kg
17,83 €
-27%
12,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Bananen Kaffeepulver 500g
Bananen Kaffeepulver 500g
39,98 €/1kg
25,18 €
-20%
19,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Stachelbeeren Kaffeepulver 200g
Stachelbeeren Kaffeepulver 200g
64,95 €/1kg
17,83 €
-27%
12,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Kokosmilch Kaffeepulver 500g
Kokosmilch Kaffeepulver 500g
39,98 €/1kg
25,18 €
-20%
19,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Zabielacz do kawy Cerolka 200 g
Zabielacz do kawy Cerolka 200 g
10,24 €/1kg
3,70 €
-41%
2,15 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Bananen Kaffeepulver 1kg
Bananen Kaffeepulver 1kg
25,99 €/1kg
31,48 €
-17%
25,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Wassermelonen Kaffeepulver 200g
Wassermelonen Kaffeepulver 200g
64,95 €/1kg
17,83 €
-27%
12,99 €
Predajca: Crownseller
Obrázok produktu pre Nektarinen Kaffeepulver 1kg
Nektarinen Kaffeepulver 1kg
25,99 €/1kg
31,48 €
-17%
25,99 €
Predajca: Crownseller

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Čakankový sirup je novinkou na trhu so sladidlami. Je to sladidlo novej generácie vyrábané jedinečnou patentovanou metódou z koreňa čakanky. Má výnimočne vysoký obsah prospešnej vlákniny a veľmi nízky glykemický index. Neobsahuje lepok, laktózu, konzervačné látky ani arómy.

Čakankový sirup obsahuje až o 95 % menej cukru a o 45 % menej kalórií v porovnaní s inými prírodnými sladidlami (med, javorový sirup, sirup z agáve atď.), vďaka čomu je veľmi vhodný na použitie pri redukčných diétach. Jedlá pripravené s použitím pôvodného čakankového sirupu majú výrazne nižšiu energetickú hodnotu a pri pravidelnom používaní dochádza k prirodzenému úbytku tukových zásob.

Balenie

1 200 g

Náš tip

V našej ponuke nájdete aj ďalšie sirupy.

Ako používať

Čakankový sirup môžete použiť na sladenie teplých a studených nápojov, dezertov, sušienok, keksov, zmrzliny, palaciniek a jogurtov.

Sirup možno použiť aj do teplých pokrmov na pečenie všetkých druhov sladkého pečiva a koláčov. A je tu ešte jedna úplne jedinečná vlastnosť - sirup dokáže čiastočne nahradiť aj tuk na varenie! Sirup teda nielenže kalorickú hodnotu pečiva tým, že nahrádza cukor, ale aj energetickú hodnotu jedla tým, že nahrádza tuk na varenie až o sto percent!

Dávkovanie na sladenie je rovnaké ako pri mede, pričom 1 g sirupu nahradí približne 4 g tuku v jedle.

Výživové hodnoty

Výživové údaje na 100 g :

Energetická hodnota 650 kJ / 161 kcal
Sacharidy 4,7 g
- z toho cukry 4,7 g
Vláknina 71,3 g

Zloženie

Extrakt z koreňa čakanky (min. 98 %), zvlhčovadlo glycerol, karamel, sukralóza (0,01 %).



Sirup - na prípravu koktailov, horúcich nápojov, domácej limonády, jogurtu a kávy, čakanková príchuť, bez umelých farbív a konzervačných látok, bez laktózy, bez lepku a vegánsky, 161 kcal na 100 g
Objem
1 l
Zloženie
Extrakt z koreňa čakanky (min. 98 %), zvlhčujúca látka glycerol, karamel, sukralóza (0,1 %)
Výživové údaje
Energetická hodnota: 161 kcal, Tuky: 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g, Sacharidy: 4,7 g, z toho cukry: 4,7 g, Bielkoviny: 0 g, Soľ: 0 g.
Hmotnosť
1500 g
Potravinársky podnik
Low Carb Market s.r.o., Plzeňská 3352/156, Praha 150 00
Obchodný názov
4Slim Čekanka, originálna verzia, 1200 g
Výrobca
4slim
Počet kusov
1
EAN kód
8595245311322

Objem
1 l
Zloženie
Extrakt z koreňa čakanky (min. 98 %), zvlhčujúca látka glycerol, karamel, sukralóza (0,1 %)
Výživové údaje
Energetická hodnota: 161 kcal, Tuky: 0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g, Sacharidy: 4,7 g, z toho cukry: 4,7 g, Bielkoviny: 0 g, Soľ: 0 g.
Hmotnosť
1500 g
Potravinársky podnik
Low Carb Market s.r.o., Plzeňská 3352/156, Praha 150 00
Obchodný názov
4Slim Čekanka, originálna verzia, 1200 g
Výrobca
4slim
Počet kusov
1
EAN kód
8595245311322
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 137
90,28 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Jacobs Gold – 500 g instantnej kávy pre automaty
Jacobs Gold – 500 g instantnej kávy pre automaty
51,36 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
26,90 €
-4%
25,68 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
64,48 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
30,95 €
Predajca: HerbsHelp
Obrázok produktu pre HEARTS Cappuccino s jemným nádychom kakaa 10 x 1kg balenie, čokoládová príchuť s jemnou penou
HEARTS Cappuccino s jemným nádychom kakaa 10 x 1kg balenie, čokoládová príchuť s jemnou penou
5,50 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 100
55,00 €
Predajca: Euroshare
Obrázok produktu pre Krüger Cappuccino Fein & Cremig 350g
Krüger Cappuccino Fein & Cremig 350g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 19
5,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dallmayr Gold instantná zrnková káva aromatická jemná v nádobe 200g
Dallmayr Gold instantná zrnková káva aromatická jemná v nádobe 200g
72,35 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
14,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre ORGANO Instant Gourmet Čierna káva s pridaním Ganoderma Lucidum
ORGANO Instant Gourmet Čierna káva s pridaním Ganoderma Lucidum
304,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
31,99 €
Predajca: OrganoEurope
Bestseller
Obrázok produktu pre Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g
Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g
36,56 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 14
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Rodina Tchibo – 6 x 200 gramov
Rodina Tchibo – 6 x 200 gramov
66,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
80,20 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Instantná káva GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
Instantná káva GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
45,10 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 26
4,51 €
Predajca: Zyrafka
Obrázok produktu pre Káva Inka zrná 200 g
Káva Inka zrná 200 g
3,24 €/1kg
5,46 €
-28%
3,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre SCO No 306 Cappuccino Original s jemným nádychom kakaa 1000g
SCO No 306 Cappuccino Original s jemným nádychom kakaa 1000g
7,06 €/1kg
7,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Melitta 7215 Gastro Topping – smotana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
Melitta 7215 Gastro Topping – smotana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
18,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,52 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Instantná zrnková káva - škorica a kardamón 125g
Instantná zrnková káva - škorica a kardamón 125g
25,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,21 €
-31%
6,29 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g
Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g
139,73 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 24
83,84 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre Nescafe Gold Espresso Intense Aroma rozpustná káva Arabica 100g
Nescafe Gold Espresso Intense Aroma rozpustná káva Arabica 100g
87,10 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA
ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA
12 570,00 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg instantnej kávy v prášku
HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg instantnej kávy v prášku
7,54 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 26
7,54 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Niederegger Mliečna káva s príchuťou marcipánu 10 sáčkov 200g
Niederegger Mliečna káva s príchuťou marcipánu 10 sáčkov 200g
29,15 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
5,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre KRÜGER FAMILY Káva 3v1 10028621 Karamel 10ks
KRÜGER FAMILY Káva 3v1 10028621 Karamel 10ks
23,43 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
3,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Idea Coffee Gold Express
Idea Coffee Gold Express
67,45 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
13,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Instantné cappuccino - vegánske 225g plechovka
Instantné cappuccino - vegánske 225g plechovka
26,62 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
9,91 €
-39%
5,99 €
Predajca: taleoo
Bestseller
Obrázok produktu pre Jacobs Crema Instantná káva 200 g x 2 kusy
Jacobs Crema Instantná káva 200 g x 2 kusy
19,85 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,09 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre JACOBS Kaffeeplus bielidlo do kávy 4031683 1kg
JACOBS Kaffeeplus bielidlo do kávy 4031683 1kg
61,76 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
61,76 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru
Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
25,90 €
35% poukaz
Predajca: Exporgin
Obrázok produktu pre Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack
Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Venessa Coffee Creamer VCC 35 - 1 kg instantnej kávovej smotany
Venessa Coffee Creamer VCC 35 - 1 kg instantnej kávovej smotany
5,39 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
5,39 €
Predajca: Euroshare
Obrázok produktu pre Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g vrecko) + usy blok
Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g vrecko) + usy blok
12,38 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
44,68 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Instantná káva G7 (Coffeemix 3 v 1)
Instantná káva G7 (Coffeemix 3 v 1)
29,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
9,52 €
Predajca: LAVONIO

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack
Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)
Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg
Obrázok produktu pre Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia
Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru
Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
25,90 €
35% poukaz
Predajca: Exporgin
Obrázok produktu pre Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
35% poukaz
Predajca: Exporgin
Obrázok produktu pre Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok
Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg
Obrázok produktu pre Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
35% poukaz
Predajca: Exporgin
Obrázok produktu pre Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
35% poukaz
Predajca: Exporgin
Obrázok produktu pre Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack
Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack
Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 8
47,03 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)
Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg
Obrázok produktu pre Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba
Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
18,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
92,50 €/1kg
Obrázok produktu pre KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY
KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg
Obrázok produktu pre ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA
ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg
Obrázok produktu pre OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA
OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l
Obrázok produktu pre Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g
Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg
Obrázok produktu pre KRÜGER Family Cappuccino Karamelizované pistácie (1x500g.), Obrázok generovaný UI
KRÜGER Family Cappuccino Karamelizované pistácie (1x500g.)
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
14,28 €
-4%
13,58 €
Predajca: AllYouNeed
27,16 €/1kg
Obrázok produktu pre KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St
KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
14,42 €
Predajca: AllYouNeed
57,68 €/1kg
Obrázok produktu pre Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g
Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
11,84 €
-21%
9,33 €
Predajca: AllYouNeed
37,32 €/1kg
Obrázok produktu pre Krüger Iced Typ Matcha Latte s mangom, balenie 8 kusov
Krüger Iced Typ Matcha Latte s mangom, balenie 8 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,44 €
Predajca: AllYouNeed
65,25 €/1kg