5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kolínska voda Brut 147 ml129,18 €/1l
18,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml780,60 €/1l
156,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage kolínska voda pre mužov 100 ml1 061,40 €/1l
106,14 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria EDP 30 ml W3 827,00 €/1l
117,76 €
-2,95 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
114,81 €
Predajca: PerfumTraders

Beverly Hills Polo Club, 90210 Just 2 Sexy, toaletná voda, pre mužov, 100 ml
95,70 €/1l
15,62 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,57 €
Predajca: NutraBestBG

Shalis Remy Marquis toaletná voda pre mužov 100 ml
241,40 €/1l
24,14 €
Predajca: FragrancesBg

Halston, Unbond, toaletná voda, pre mužov, 50 ml
754,40 €/1l
37,72 €
Predajca: NutraBestBG

Beverly Hills Polo Club Women Two Woda perfumowana, 100 ml
211,00 €/1l
21,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Baldessarini Baldessarini kolínska voda pre mužov 50 ml
630,80 €/1l
33,61 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Abercrombie & Fitch 100% Passion toaletná voda pre mužov 100 ml
628,70 €/1l
62,87 €
Predajca: somnia24

Evaflor Desir toaletná voda pre mužov, 50 ml
257,40 €/1l
12,87 €
Predajca: NutraBestBG

Naseem Ahmed toaletná voda pre mužov 100 ml
112,50 €/1l
11,25 €
Predajca: NutraBestBG

"F" Black Pour Homme toaletná voda v spreji 100ml
495,80 €/1l
49,58 €
Predajca: Parfumtoi

Bvlgari Man toaletná voda 10 ml
3 900,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Naseem Liali toaletná voda unisex 50 ml
325,60 €/1l
16,28 €
Predajca: NutraBestBG

Halston 1 - 12 kolínska voda pre mužov 125 ml
105,28 €/1l
13,16 €
Predajca: Glamperfeu

Jovan - Musk for Men EDT 88ml
167,39 €/1l
14,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Naseem Miraat toaletná voda pre mužov 100 ml
317,50 €/1l
31,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Allvernum Pepper&Lavender parfumovaná voda pre mužov, 100 ml
135,40 €/1l
13,54 €
Predajca: LaRoseCare

Naseem Nouf toaletná voda pre ženy 100 ml
127,60 €/1l
12,76 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Beverly Hills Polo Club Men Sport Two je orientálno-korenistá vôňa vytvorená pre aktívnych a dynamických mužov. /
Nóty vône:
Hlava: šafran, kardamón, muškátový oriešok, ružové korenie
Srdce : myrha, pelargónia
Základ : kadidlo, agar (oud), pačuli, koža
Toaletná voda od značky bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Toaletná voda od tejto značky bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Beverly Hills Polo Club Men Sport Two toaletná voda, 100 ml
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8718719850077
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8718719850077
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Beverly Hills Polo Club 8 Sport toaletná voda pre mužov 100 ml
128,20 €/1l
12,82 €
Predajca: NutraBestBG

Beverly Hills Polo Club Men Sport Nine Woda toaletowa, 100 ml
195,50 €/1l
19,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Beverly Hills Polo Club Men Sport One Woda toaletowa, 100 ml
174,00 €/1l
17,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Zimaya Sharaf Blend unisex parfumovaná voda 100 ml
265,60 €/1l
26,56 €
Predajca: MANADA

Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
390,20 €/1l
39,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Gucci - Rush EDT 75ml
683,60 €/1l
51,27 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 049,30 €/1l
104,93 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Hugo Reversed, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
356,27 €/1l
26,72 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin L'Homme Sport - Toaletná voda 100ml
245,70 €/1l
24,57 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Hugo Boss - Boss Selection EDT 100ml
319,80 €/1l
31,98 €
Predajca: PerfumTraders

Nautica - Voyage EDT 100ml
220,20 €/1l
22,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

HUGO BOSS Boss Bottled Elixir Perfumy 100ml
886,30 €/1l
88,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
490,00 €/1l
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy In Oud Woda perfumowana, 100ml
713,30 €/1l
71,33 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Terre D'Hermes Zestaw Woda toaletowa, 100ml + Żel pod prysznic 80ml
798,40 €/1l
79,84 €
Predajca: VISO

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
610,20 €/1l
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,90 €/1l
29,89 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Hugo Just Different Woda toaletowa 40ml - Osviežujúci a revitalizujúci vôňa
717,50 €/1l
28,70 €
Predajca: somnia24

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
368,90 €/1l
36,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme, Muži, 40 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
879,50 €/1l
35,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Coach - Green for Man EDT 100ml
534,50 €/1l
53,45 €
Predajca: somnia24

Ted Lapidus Pour Homme EDT 100 ml M
237,60 €/1l
23,76 €
Predajca: NutraBestBG
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l

Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
339,30 €
-29,71 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
309,59 €
Predajca: PerfumTraders
1 547,95 €/1l

Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l

Kolínska voda Brut 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l

Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
188,40 €
Predajca: PerfumTraders
1 884,00 €/1l

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l

Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l

Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l

Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
-15,02 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,61 €
Predajca: PerfumTraders
1 496,10 €/1l

Parfüm Agua Florida (221 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l

Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,52 €
Predajca: PerfumTraders
1 415,20 €/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,30 €
-13,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
134,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 349,40 €/1l

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,05 €
-7,78 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
140,27 €
Predajca: PerfumTraders
1 402,70 €/1l

Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Jo Malone Pomegranate Noir kolínska voda 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
113,60 €
-2,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
110,75 €
Predajca: PerfumTraders
1 107,50 €/1l

Prada Infusion De Fleur D'Oranger (2015) EDP 100 ml W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
136,35 €
Predajca: PerfumTraders
1 363,50 €/1l

Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 207,00 €/1l

Jo Malone - Orange Blossom EDC 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(9)Počet hodnotení: 9
118,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 185,00 €/1l

Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
101,00 €
-2,61 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
98,39 €
Predajca: PerfumTraders
546,61 €/1l