5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml132,50 €/1l
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Upokojujúce čistiace mlieko 200 ml105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser čisticí pěna 150 ml58,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Roche Posay, Effaclar Płyn micelarny, 400 ml
24,18 €
Predajca: somnia24

La Roche Posay Toleriane Mleczko do demakijażu twarzy i oczu, 400 ml
22,33 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Toleriane Výživný ochranný čistiaci krém Caring-Wash 400 ml
30,55 €
Predajca: somnia24

Fyziologické upokojujúce tonikum La Roche
21,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche-Posay Effaclar oczyszczający żel do skóry tłustej i wrażliwej 200ml
15,37 €
Predajca: Tersorte

La Roche Posay Effaclar Gel Micro Peel 400 ml
76,37 €/1l
30,55 €
Predajca: somnia24

CeraVe - Čistiaci penivý gél pre normálnu až mastnú pleť (penivý čistiaci prípravok) 1000ml
27,91 €
Predajca: Glamperfeu

Avene Cleanance Reinigungsgel, Sprchovací gél, 400 ml, Dospelí, Unisex, Telo a tvár, Pokožka so sklonom k akné
21,89 €
Predajca: Glamperfeu

Vichy Normaderm Phytosolution żel głęboko oczyszczający 400ml
19,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Čistiaci gél s kyselinou salicylovou CeraVe Porentiefe Reinigung, 236 ml
65,85 €/1l
15,54 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay Vitamin C čistiaci gél Brightening Cleanser 200 ml
20,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Toleriane Čistiaci balzam Dermo-Cleanser 200 ml
17,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Bioderma Sébium čistiaci gél Purifying Cleansing Foaming Gel 400 ml
17,64 €
Predajca: Glamperfeu

La Roche-Posay Rosaliac čistiaci gél Micellar Makeup Removal Gel 195 ml
26,44 €
Predajca: somnia24

Effaclar Čistiaci penivý gél bez mydla (Purifying Foaming Gel), 300 ml
25,15 €
Predajca: somnia24

CeraVe Penivý čistiaci gél Penivý čistiaci gél pre normálnu až mastnú pleť 88ml
8,94 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Čistiaci gél na tvár La Roche Posay Toleriane 400 ml je určený pre náročných ľudí, ktorí dbajú o svoj imidž a hľadajú tú najlepšiu kozmetiku na posilnenie svojej krásy. Ak patríte medzi nich, 100 % originálne výrobky La Roche Posay sú určené práve vám.
- Vlastnosti: Čistenie pleti
- Charakteristiky: Vlastnosti, ktoré sú súčasťou balenia, sú vhodné na použitie v domácnostiach:
- Mravenčenie
- Hypoalergénny
- Nekomedogénny
- Typ:
- Čistiaci gél na tvár
- Dermocosmetics
- Parapharmacy
- Pohlavie: Unisex
- Formát: Dávkovacie zariadenie
- Odporúčané použitie: Citlivá pokožka
- Zloženie: - Prípravok pre citlivú pokožku:
- Propándiol
- Hydroxid sodný
- Voda (Aqua)
- Akrylátový kopolymér
- Kapryloylglycín
- Kaprylyl glykol
- Ceramid np
- Kyselina citrónová
- Coco-betaine
- Edta disodná
- Niacínamid
- Glycerín
- Objem: 400 ml
Penivý čistiaci gél je prispôsobený potrebám citlivej až veľmi citlivej pleti a je vhodný na každodenné použitie. Gél vytvára bohatú penu s dvojitým čistiacim účinkom, ktorá dôkladne odstraňuje nečistoty, látky upchávajúce póry a kožný maz. Zároveň pleť nevysušuje a odstraňuje make-up, pričom zachováva prirodzenú hydratačnú bariéru pleti a prirodzené pH. Zloženie je obohatené o glycerín, ktorý dodáva pleti hydratáciu a chráni ju pred stratou vlhkosti. Gél zanecháva pleť čistú, sviežu a jemnú.
Jemný čistiaci gél na tvár určený pre normálnu, mastnú a citlivú pleť. Vďaka zloženiu obohatenému o prebiotickú termálnu vodu La Roche-Posay, niacínamid a ceramid-3 účinne odstraňuje nečistoty a make-up a zároveň podporuje prirodzenú ochrannú bariéru pleti a udržiava jej správne pH. Jeho ľahká penivá textúra zanecháva pleť čistú, osvieženú a primerane hydratovanú bez akéhokoľvek sťahujúceho účinku.
Ako používať: Naneste na vlhkú pleť, jemne vmasírujte a dôkladne opláchnite.
.Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky La Roche-Posay sa radí pod čistiace gély, peny a bol vytvorený špeciálne unisex. Toto balenie obsahuje 400 ml vámi vybraného produktu.
LRP Toleriane Čistiaci penivý gél
Roche-Posay Toleriane Gel-to-Foam Cleanser 400 ml - Téma: Čistenie pleti
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- AQUA / WATER / EAU GLYCERÍN, COCO-BETAINE, PROPANEDIOL, COCOYL GLYCINÁT SODNÝ, PEG-120 METYL GLUKÓZA DIOLEÁT HYDROXID SODNÝ, CHLORID SODNÝ, KYSELINA CITRÓNOVÁ, CERAMID NP, NIACINAMID, HYDROXYACETOFENÓN EDTA DISODNÁ, KAPRYLOYLGLYCÍN, KAPRYLYLGLYKOL, ETYLÉNDIAMÍN DISUKCINÁT TRISODNÝ, PENTYLÉNGLYKOL, AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR, TOKOFEROL, (KÓD F.I.L N70042172/1)
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 333787554582203337875545822
- Číslo od výrobcu
- MB532200
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- AQUA / WATER / EAU GLYCERÍN, COCO-BETAINE, PROPANEDIOL, COCOYL GLYCINÁT SODNÝ, PEG-120 METYL GLUKÓZA DIOLEÁT HYDROXID SODNÝ, CHLORID SODNÝ, KYSELINA CITRÓNOVÁ, CERAMID NP, NIACINAMID, HYDROXYACETOFENÓN EDTA DISODNÁ, KAPRYLOYLGLYCÍN, KAPRYLYLGLYKOL, ETYLÉNDIAMÍN DISUKCINÁT TRISODNÝ, PENTYLÉNGLYKOL, AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR, TOKOFEROL, (KÓD F.I.L N70042172/1)
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 333787554582203337875545822
- Číslo od výrobcu
- MB532200
Hodí sa k tomu

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem, 40 ml
451 400,01 €/1kg
22,57 €
Predajca: MANADA

BRUBAKER Cosmetics - Danke Mama - 7-dielna luxusná súprava do kúpeľa a sprchy ku Dňu matiek - vôňa ruže a vanilky - darčeková súprava v dekoratívnej vaničke
50,83 €/1l
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
370,00 €/1l
14,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Mela B3 Żel mikro-peelingujący, oczyszczający, 200 ml
22,19 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
521 800,01 €/1kg
52,18 €
Predajca: Denpoli-Venda

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

NIVEA Kakaové telové mlieko 625 ml – hydratujúce a vyživujúce
21,00 €/1kg
14,70 €
Predajca: MANADA

La Roche Posay Toleriane Mleczko do demakijażu twarzy i oczu, 400 ml
22,33 €
Predajca: BRASTYGroup

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
1 207,00 €/1l
36,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Lattafa Angham Second Song parfémovaná voda pre ženy 100 ml
271,30 €/1l
27,13 €
Predajca: Glamperfeu

La Roche-Posay Toleriane sensitive Fluid, 40 ml roztok
260,14 €/1kg
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

ISO Depilačné Fleece pásiky 100 kusov
40,62 €/1kg
3,90 €
Predajca: Velizo

La Roche-Posay Effaclar oczyszczający żel do skóry tłustej i wrażliwej 200ml
15,37 €
Predajca: Tersorte

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
843 000,02 €/1kg
42,15 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem na noc, 40 ml
627 600,02 €/1kg
31,38 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
887 600,02 €/1kg
44,38 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - Opaľovací fluid s vysokou UV ochranou 50 ml
389,20 €/1l
19,46 €
Predajca: Azjasklep

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
183,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Azjasklep

La Roche-Posay, Nutritic Intense Riche, Krem odżywczo-regenerujący, skóra bardzo sucha, 50 ml
134 972,98 €/1kg
24,97 €
Predajca: BRASTYGroup

Súprava na epiláciu voskom NEOMANN Waxer II, ohrievač vosku na epiláciu s elektrickým ohrievacím hrncom | Profesionálna sada s 300 g guličkami, 20 špachtlí
0,03 €/1l
31,99 €
Predajca: neoruby

Bioderma, Sensibio H20, Płyn micelarny do mycia twarzy, 500 ml
25 153,85 €/1kg
13,08 €
Predajca: Glamperfeu

Merax Manželská posteľ 140 x 200 cm Posteľ z masívneho dreva s čelom a lamelovým roštom, vysokokvalitná klasická posteľ Drevená posteľ Borovicový rošt, biela
173,99 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
167,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 350 cm záhradný slnečník Pavilón - krémový
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Roborock QV 35A Robotický vysávač s funkciou umývania a zdvíhacím mopom, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus),All-in-One Dock
389,99 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
379,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

La Roche Posay, Effaclar Płyn micelarny, 400 ml
24,18 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1
Hodnotenie z 23. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 5
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
5% od 2 ks

2% od 2 ks
2% od 2 ks
2% od 2 ks



3% od 2 ks



4% od 2 ks
5% od 2 ks

Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR
132,50 €/1l

Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Chladivý micelárny čistiaci prípravok



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
479,75 €/1l

Mary Kay Čistiace mlieko TimeWise 4 v 1 127g Normálna/suchá pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,70 €
Predajca: lithuaniashop

Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml
91,64 €
Predajca: PerfumTraders
458,20 €/1l

TimeWise Repair Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok 127g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,88 €
Predajca: lithuaniashop

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: Azjasklep
40,17 €/1l

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR
203,80 €/1l

Dior La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser čisticí pěna 150 ml
58,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
145,44 €/1kg

Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medicube Zero Pore Blackhead Deep Cleansing Oil 205 ml
14,83 €
Predajca: Azjasklep

Medicube ZERO Foam Cleanser - jemná čistiaca pena, 120g
13,67 €
Predajca: Azjasklep

Kiehl's Calendula Hĺbkovo čistiaca pena na tvár 500 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Dermalogica, Precleanse, Eliminates Impurities, Oil, For Face, 150 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Anua 8 Hydratačný jemný čistiaci gél s kyselinou hyalurónovou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Azjasklep
91,13 €/1l

Vyrovnávajúce tonikum Doctor Microbiomic (Bylinné vyrovnávajúce tonikum) 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,33 €
Predajca: PerfumTraders