4,8



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Amouage Reasons čistý parfém unisex 100 ml3 706,70 €/1l
370,67 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Isola Verde Parfém 50 ml UNISEX5 400,20 €/1l
270,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh čistý parfém unisex 100 ml1 191,80 €/1l
119,18 €
Predajca: PerfumTraders

Hamidi Maison Luxe Intimate Musc čistý parfém pre mužov 110 ml
167,73 €/1l
18,45 €
Predajca: Glamperfeu

Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
196,00 €/1l
19,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hamidi - Prestige Esteem EDP 80ml
232,13 €/1l
18,57 €
Predajca: Glamperfeu

Hamidi - Addicted Madame EDP 120ml
214,55 €/1l
25,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hamidi Junoon parfémovaná voda pre mužov 100 ml
201,70 €/1l
20,17 €
Predajca: Glamperfeu

Parfumovaná voda Opulent Mirage 100 ml - Volare
250,00 €/1l
27,00 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hamidi Ishq Forever parfémovaná voda pre ženy 100 ml
201,00 €/1l
20,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hamidi Fusion Concord parfémovaná voda pre ženy 85 ml
237,65 €/1l
20,20 €
Predajca: Glamperfeu

Al Wataniah Special Oud unisex parfumovaná voda 100 ml
213,50 €/1l
21,35 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Hamidi Maison Luxe Patchouli Imperial čistý parfém unisex 110 ml
243,73 €/1l
31,94 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,81 €
Predajca: somnia24

Hamidi Majestic Royal Amber parfémovaná voda unisex 85 ml
262,59 €/1l
22,32 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ste milovníkom výnimočných orientálnych vôní? Potom vás nenechá chladnými parfumovaná voda Maison Luxe Midnight Amber, ktorá patrí medzi unisex parfumy, takže je určená pre mužov aj ženy.
Čistý parfém od značky Hamidi bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 110 ml vami vybraté vône.
- Rozmery
- 110 ml
- Hmotnosť
- 0.11 kg
- Objem
- 110 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Hamidi
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6294015156102
- Číslo od výrobcu
- 2043803
- Rozmery
- 110 ml
- Hmotnosť
- 0.11 kg
- Objem
- 110 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Hamidi
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6294015156102
- Číslo od výrobcu
- 2043803
Hodí sa k tomu

Hamidi Maison Luxe Elixir Parfém 110ml
392,27 €/1l
43,15 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Ahmed Al Maghribi Eau de Parfum EDP 60ml
956,17 €/1l
57,37 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Sada mramorovaných, nepriľnavých hrncov a panvíc s pokrievkami a nástrojmi, Burgundy Metalic Line Berlinger Haus BH 1226N
124,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Masa, Ženy, 100 ml
275,60 €/1l
27,56 €
Predajca: Glamperfeu

Jacques Bogart One Man Show Oud Edition toaletná voda pre mužov 100 ml
239,20 €/1l
23,92 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,40 €/1l
36,34 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rayhaan – Terra 100 ml
580,00 €/1l
58,00 €
Predajca: etparadisecom

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
164,50 €/1l
16,45 €
Predajca: NutraBestBG

Maison Asrar Legacy Eau de Parfum 100ml
577,60 €/1l
57,76 €
Predajca: somnia24

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
483,13 €/1l
38,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
581,00 €/1l
58,10 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Ahmed Al Maghribi Summer Oud Extrait de Parfum 60 ml (unisex)
738,33 €/1l
44,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Royal Blend Nero čistý parfém unisex 100 ml
309,60 €/1l
30,96 €
Predajca: Glamperfeu

Luminous Waves 100ml Volaré Eau de Parfum - Herren
229,00 €/1l
22,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Parfumovaná voda Opulent Mirage 100 ml - Volare
250,00 €/1l
27,00 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
266,17 €/1l
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neprekonateľné!
Cena a kvalita sú jednoducho bezkonkurenčné! Tip od znalcov. Špičkové produkty
Hodnotenie z 9. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Vhodná aj na nákup naslepo. Prináša komplimenty!
Hodnotenie z 13. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l