5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Loewe Solo Loewe Pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml1 051,70 €/1l
105,17 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Ambre Noir od Adnan B. Toaletná voda pre mužov 100 ml440,00 €/1l
44,00 €
Predajca: Inaris_International

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Rocabar toaletná voda pre mužov 100 ml861,80 €/1l
86,18 €
Predajca: PerfumTraders

Mandarina Duck Vida Loca For Her toaletná voda pre ženy 100 ml
210,90 €/1l
21,09 €
Predajca: Glamperfeu

Mandarina Duck For Him toaletná voda pre mužov 100 ml
222,00 €/1l
22,20 €
Predajca: BRASTYGroup

Mandarina Duck Pure Black toaletná voda pre mužov 100 ml
213,60 €/1l
21,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Mandarina Duck Let's Travel To Paris For Man - toaletná voda pre mužov (100 ml)
162,40 €/1l
16,24 €
Predajca: Glamperfeu

Mandarina Duck The Duckers Freedomland toaletná voda unisex 100 ml
251,90 €/1l
25,19 €
Predajca: Parfumtoi

Nautica - Voyage EDT 100ml
220,20 €/1l
22,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

The Duckers Resort Lovers toaletná voda v spreji 100 ml
479,80 €/1l
72,99 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,98 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Mandarina Duck The Mandariners For Her toaletná voda pre ženy 100 ml
200,90 €/1l
20,09 €
Predajca: BRASTYGroup

Caldion By Hunca Toaletná voda pre mužov 50 ml
286,80 €/1l
14,34 €
Predajca: Inaris_International

Coach Coach for Men toaletná voda pre mužov 200 ml
338,85 €/1l
67,77 €
Predajca: BRASTYGroup

Naseem Tamim toaletná voda pre mužov 100 ml
114,90 €/1l
11,49 €
Predajca: NutraBestBG

Diptyque Vetyverio unisex toaletná voda 50 ml
2 376,20 €/1l
118,81 €
Predajca: BRASTYGroup

Kočovník Kočovník pre mužov, Toaletná voda, 40 ml
531,25 €/1l
21,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Rasasi Saher toaletná voda pre ženy 100 ml
240,40 €/1l
24,04 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Blue For Men toaletná voda pre mužov 100 ml
272,10 €/1l
27,21 €
Predajca: Inaris_International

Fcuk Men toaletná voda pre mužov 100 ml
127,20 €/1l
14,48 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,72 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mandarina Duck For Him Vida Loca Eau De Toilette Spray 100 ml – pánska toaletná voda, 100 ml
Mandarina Duck For Him Vida Loca Eau De Toilette Spray 100 ml je živá pánska vôňa, ktorá stelesňuje energiu a spontánnosť moderného muža. Táto vôňa ponúka dynamickú a povzbudzujúcu kompozíciu vďaka kombinácii sviežich, ovocných a aromatických tónov.
Vrchné tóny otvárajú sviežu kombináciu bergamotu a mandarínky, doplnenú o náznak pikantného kardamomu, ktorý vôni dodáva hĺbku a teplo. V srdci sa rozvíja kvetinová a aromatická zmes levandule, rozmarínu a šalvie muškátovej, ktorá vôni dodáva klasickú mužskú notu. Základné tóny dopĺňajú zážitok teplým, drevitým santalovým drevom, zmyselným pižmom a zemitým pačuli, čím vôni dodávajú trvalú prítomnosť.
Detaily produktu
- Značka: Mandarina Duck
- Produkt: Mandarina Duck For Him Vida Loca Eau De Toilette Spray 100 ml
- Určené pre: pánov
- Objem: 100 ml
- Vôňa: Svieža, pikantná, drevitá
- EAN: 8058045436935
Toaletná voda od značky Mandarina Duck bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Mandarina Duck For Him Vida Loca toaletná voda v spreji 100 ml
- Model
- Vida Loca For Him
- Hmotnosť
- 0.319 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Mandarina Duck
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 8058045436935
- Číslo od výrobcu
- I05ZA003
- Model
- Vida Loca For Him
- Hmotnosť
- 0.319 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- Mandarina Duck
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 8058045436935
- Číslo od výrobcu
- I05ZA003
Hodí sa k tomu

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Dark Door Sport Edp 100ml
276,40 €/1l
27,64 €
Predajca: FragraDE

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,40 €/1l
52,88 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Alhambra Glacier Ultra Edp 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ahmed Al Maghribi Kaaf Extrait de Parfum 100 ml (unisex)
388,60 €/1l
38,86 €
Predajca: somnia24

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa The Kingdom, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Mäta, Šalvia, Oranžový kvet, Tabak, Vanilka
267,60 €/1l
26,76 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 100ml
268,50 €/1l
26,85 €
Predajca: somnia24

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
161,00 €/1l
16,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Art Of Universe, Ženy, 100 ml
400,60 €/1l
40,06 €
Predajca: Glamperfeu

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
362,70 €/1l
36,27 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Mandarina Duck Pure Black toaletná voda pre mužov 100 ml
213,60 €/1l
21,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Alhambra Galatea parfémovaná voda pro ženy 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Jean Paul Gaultier Scandal, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Gardénia, Med, Pačuli
1 861,67 €/1l
55,85 €
Predajca: PerfumTraders

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
530,80 €/1l
53,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Aura Fresh parfémovaná voda pre mužov 100 ml
313,10 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Ishq Al Shuyukh Silver, Ženy, 100 ml
358,50 €/1l
35,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Armaf - Odyssey Limoni EDP 100ml
269,40 €/1l
26,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(587)Počet hodnotení: 587
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l