5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller





4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
3% od 2 ks






5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2% od 2 ks





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1






5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12



Ďalšie informácie o reklame
MARY KAY Nočný krém TimeWise Nighttime Recovery Night Care 29 ml1 523,45 €/1l
44,18 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml5 402,17 €/1l
324,13 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Farmasi Dr. C. Tuna – Nočný krém na omladzovanie, 50 ml1 027,80 €/1l
51,39 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)2 504,80 €/1l
125,24 €
Predajca: PerfumTraders

Omorovicza Omladzujúci nočný krém
2 060,60 €/1l
103,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte

Missha Nočný regeneračný krém 50ml
708,00 €/1l
35,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Guinot, Newhite, Brightening, Night, Cream, For Face, 50 ml
1 066,00 €/1l
53,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nočný krém Isdin Eryfotona 50 ml
376,53 €/1kg
28,24 €
Predajca: AbisZ-Markt

Avon Anew Platinum Nočný liftingový krém s protinolom - 50 ml
319,80 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

CeraVe Skin Renewing nočný krém Night Cream 48 g
611,67 €/1kg
29,36 €
Predajca: VISO

Filorga Time-Filler Night 5XP Nočný krém 50 ml
56 660,00 €/1l
56,66 €
Predajca: VISO

Vichy Minéral 89 nočný krém Moisture Recovery Night Cream 50 ml
29 470,00 €/1kg
29,47 €
Predajca: VISO

Ryor Nočný krém s koenzýmom Q10 50 ml
194,80 €/1l
9,74 €
Predajca: Glamperfeu

Murad Retinol Youth Renewal nočný krém
1 516,20 €/1l
75,81 €
Predajca: MANADA

Hyaluron Specialist Hydratačný nočný krém 50 ml
27,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

DENSITIUM Nočný krém 50 ml
709,80 €/1l
35,49 €
Predajca: Parfumtoi

Xpel Argan Oil Night Repair Serum 50 ml
102,40 €/1l
5,12 €
Predajca: Glamperfeu

Eucerin Hyaluron Filler nočný krém 50ml
868,80 €/1l
43,44 €
Predajca: Parfumtoi

Intenzívny omladzujúci nočný krém s kolagénom (nočný krém) 50 ml
258,60 €/1l
12,93 €
Predajca: VISO

Garnier Skinactive Aloe Hyalurónový nočný krém 50ml
391,00 €/1l
19,55 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Rozjasňujúci nočný krém intenzívne obnovuje kožnú bariéru a redukuje pigmentové škvrny. Toto výnimočné zloženie s rozjasňujúcou kyselinou glykolovou a antioxidačným vitamínom E pomáha bojovať s unavenou pleťou počas celej noci a zanecháva ju viditeľne rozjasnenú. Kyselina glykolová preniká hlboko do pokožky a účinne urýchľuje obnovu vlastných buniek pleti.
Nočný krém
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- L'Oréal Paris Excellence
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3600524072087
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- L'Oréal Paris Excellence
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3600524072087
Hodí sa k tomu

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
397,52 €/1l
41,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
32,49 €
Predajca: esiteo

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

HERBAMEDICUS Aloe Vera Gel 250ml (Schmees)
9,72 €/1l
2,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vysávač na pranie kobercov Olvy 17 000 PA - Výkonný mokrý vysávač na pohovku, auto a koberce vrátane príslušenstva a čistiaceho prostriedku
175,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Poschodová posteľ Flieks s ochranou proti vypadnutiu, podkrovná posteľ so schodmi, detská posteľ so zásuvkami a doskou, poschodová posteľ z masívneho dreva 90x200cm / 140x200cm
812,99 €
-126,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
686,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Merax Čalúnená posteľ 140x200 cm Dvojlôžková posteľ, rám postele s lamelovým roštom a čalúneným čelom, sivá
206,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MERAX

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Casaria Umelý vianočný stromček 150 cm s kovovým stojanom 310 tipov Rýchla montáž Vianočná dekorácia Vianočný stromček Vianočný stromček PVC Zelený
23,90 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,80 €
Predajca: Jurhan

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Biela
84,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

Aga Domáci ventilátor 41 cm Biely
63,50 €
Predajca: Aga24

Posuvné dvere ILAS III. biele
124,00 €
-25,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Originálny kábel Samsung USB C EP-DG950CBE 1,2 m čierny robustný nabíjací kábel Rýchlonabíjací kábel typu C dátový kábel S20 S10 S9 S8 Note 9 Note 8 P30 P20 P10 P9 a mnoho ďalších.
9,11 €/1m
10,93 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,2 m - biela
12,97 €
Predajca: Mobileking

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Leifheit Rotaro PowerVac 2in1, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, Biela, Obdĺžnikový, Suchý, EPA
161,59 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko super
TOVAR V PORIADKU
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Pure Gold La Prairie 60ml
845,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
14 086,67 €/1l

MARY KAY Nočný krém TimeWise Nighttime Recovery Night Care 29 ml
44,18 €
Predajca: lithuaniashop
1 523,45 €/1l

La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
324,13 €
Predajca: PerfumTraders
5 402,17 €/1l

Helena Rubinstein Prodigy Cell Glow Nočný krém
255,09 €
Predajca: PerfumTraders
5 101,80 €/1l

La Mer Omladzujúci nočný krém



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
176,71 €
Predajca: PerfumTraders
5 890,33 €/1l

KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna Resurface Nachtcreme - 50 ml
64,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,14 €
Predajca: lithuaniashop
1 102,80 €/1l

Farmasi Dr. C. Tuna – Nočný krém na omladzovanie, 50 ml
51,39 €
Predajca: lithuaniashop
1 027,80 €/1l

ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
2 504,80 €/1l

Oriflame Novage+ Multi-Active Rich Anti-Aging Night Cream 50 ml
55,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 119,80 €/1l

Oriflame Novage+ Multiactive Light Anti-Aging Nachtcreme 50 ml
55,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 119,80 €/1l

Balmain Overnight Repair Serum intenzívne nočné sérum pre veľmi suché a poškodené vlasy 30 ml
103,74 €
Predajca: PerfumTraders
3 458,00 €/1l

44QE01 La Mer Omladzujúci nočný krém
103,11 €
Predajca: PerfumTraders
6 874,00 €/1l

Nočný krém Lancaster Golden Lift (50 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
84,84 €
Predajca: PerfumTraders
1 696,80 €/1l

Lierac Lift Integral Regenerujący krem na noc, 50ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
528 428,56 €/1kg

Regeneračný nočný krém s prebiotikami
40,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Predajca: SuperMerchant
759,80 €/1l

MARY KAY Nočný krém Extra zvláčňujúci nočný krém 60 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
496,00 €/1kg

Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream 50ml
80,80 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,74 €
Predajca: PerfumTraders
1 494,80 €/1l

StriVectin Advanced Retinol Nightly Renewal Moisturizer 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 178,00 €/1l

Mary Kay Extra zvláčňujúci nočný krém 60 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
30,79 €
Predajca: lithuaniashop
513,17 €/1l

5 x Balea MED - Nočný krém / krém na tvár Ultra Sensitive (5 x 50 ml)
34,95 €
Predajca: Kpictiah
139,80 €/1l