5,0



Na základe 1 hodnotenia
Clarins Hydra-Essentiel [HA²] hydratačný krém Hydratuje a hydratuje hodvábny krém 50 ml
40,85 €
817,00 € / 1l
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Skin CAVIAR hydratačná a spevňujúca emulzia 30 ml5 316,67 €/1l
159,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

Ďalšie informácie o reklame
CeraVe hydratačný krém Moisturising Cream Refill 454 g23 970,00 €/1l
23,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Lierac Hydragenist Nawilżający krem rozświetlający, 50ml562 714,27 €/1kg
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Multi-Active denný krém 50 ml
1 046,40 €/1l
52,32 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
![Obrázok produktu pre Clarins Hydra-Essentiel [HA2] Silky Cream SPF15 Denný krém 50ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/00764be20da3dc024dd12d71fb9b354c.webp)
Clarins Hydra-Essentiel [HA2] Silky Cream SPF15 Denný krém 50ml
833,60 €/1l
41,68 €
Predajca: EasoMagno

Clarins pleťové olejové sérum Huile Lotus, vhodné pre zmiešanú a mastnú pleť, 30 ml
336,25 €/1kg
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clarins Extra-Firming Phyto-Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 440,00 €/1l
122,00 €
Predajca: BeautyShop

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
325 333,34 €/1kg
19,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Uriage Hyséac Hydra Soothing Cream Upokojujúci krém 40 ml
355,00 €/1l
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bielenda Kokosový hydratačný krém 50 ml
143,40 €/1l
7,17 €
Predajca: Visage

WELEDA Sensitiv hydratačný krém, bez parfumácie, 10 ml
220,00 €/1l
2,20 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cerave, Nawilżający Krem do twarzy SPF 50, 52 ml
339,23 €/1l
17,64 €
Predajca: Glamperfeu

Ahava Osmoter Concetrate vyhladzujúci krém
709,80 €/1l
35,49 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Hydratačný krém Elaimei Advanced Hyaluronic - 50 ml
272,00 €/1l
13,60 €
Predajca: Aliver

Krém Babaria Hyaluronic Hydrafresh, 50 ml
285,00 €/1l
14,25 €
Predajca: somnia24

Ziaja Remodeling 60+ - Hyaluronový liftingový gélový krém, 30 ml
333,00 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Payot Essentiel, peelingový balzam na nohy, 100 ml
191,90 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Guinot, Hydra Sumum, Moisturizing, Cream, For Face, 50 ml
1 616,40 €/1l
94,64 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,82 €
Predajca: Denpoli-Venda

Murad regeneračný krém Hydro-Hyaluronic
1 460,80 €/1l
73,04 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tento hydratačný krém obohatený o kyselinu hyalurónovú a organickú živicu je vhodný pre všetky typy pleti od normálnej po suchú a pre všetky vekové kategórie. Vďaka sviežej a hodvábnej textúre je pleť tváre pružná, hydratovaná a žiarivá.
Tento hydratačný krém bohatý na kyselinu hyalurónovú a extrakt z organickej živice intenzívne hydratuje a vypĺňa pleť. Srdcom jeho zloženia je komplex Hyaluronic Power, duo kyseliny hyalurónovej a výťažku z organickej živice vyvinuté laboratóriami Clarins, ktoré pomáha posilňovať prirodzené samohydratačné mechanizmy pleti a zachovávať jej zásoby vody. Toto hydratačné ošetrenie tváre je vhodné pre všetky ženy, všetky vekové kategórie a všetky typy pleti. Normálna až suchá pleť ocení sviežu a hodvábnu textúru tohto prípravku, ktorý sa okamžite rozplýva v pleti ako voda. Uhasená pleť získa späť žiarivosť, hydratáciu a celkovú krásu.
Výrobok ako žiadny iný
Hydratovaná a vypnutá pleť.
Inovácia
Hyaluron Power Complex - pre trojitý hydratačný a vypĺňajúci účinok laboratóriá Clarins po prvýkrát skombinovali exkluzívne duo nízko a vysokomolekulárnych kyselín hyalurónových [HA2] s extraktom z organickej živice.
Vypnutá pleť za 60 sekúnd*.
* Spotrebiteľský test, hydratačný krém, 107 žien, po 60 sekundách.
Výsledky
98 %* žien uviedlo, že ich pleť sa cíti príjemnejšie.
96 %** žien uvádza, že textúra krému sa rýchlo vstrebáva.
* Spotrebiteľský test, hydratačný krém, 107 žien, ihneď po aplikácii.
** Spotrebiteľský test, hydratačný krém, 107 žien, 28 dní.
Ako používať: Po aplikácii séra naneste hydratačný krém na tvár a krk pre ešte väčšiu hydratáciu.
Clarins Hydra-Essentiel Hydratačný krém 50 ml
Hydratačný krém Hydra-Essentiel [HA²] od spoločnosti Clarins je pleťový krém, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre normálnu až suchú pleť. Obsahuje kyselinu hyalurónovú a extrakt z biologickej kalanchoe, ktoré pleť intenzívne hydratujú a robia ju pružnou a jemnou. Textúra krému je ľahká a hodvábna, vďaka čomu pleť okamžite pôsobí pružnejšie a komfortnejšie.
Podrobnosti o produkte
- Značka: Clarins
- Produkt: Clarins Hydra-Essentiel Hydratačný krém 50 ml
- Objem: 50 ml
- EAN: 3666057097980
- Kapacita: 50 ml
- Určené použitie: Pre ženy
- Typ: Denný krém na tvár
- Problematická pleť: Suchá pleť
- Prírodný: Áno
- Typ pleti: Normálna pleť, Suchá pleť
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Tento výrobok značky Clarins je zaradený medzi pleťové krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraného výrobku. Starostlivosť o pleť je práve o krok jednoduchšia!
Vynikajúci, ný
Clarins Hydra-Essentiel Silky Cream 50ml
Clarins Hydra-Essentiel Hydratačný krém 50 ml
- Model
- Hydra-Essentiel
- Hmotnosť
- 217 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3666057097980
- Číslo od výrobcu
- 80092154
- Model
- Hydra-Essentiel
- Hmotnosť
- 217 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyUnisex
- EAN kód
- 3666057097980
- Číslo od výrobcu
- 80092154
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Clarins Hydra-Essentiel, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
1 560,00 €/1l
46,80 €
Predajca: VISO

Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
96,35 €/1l
38,54 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 083,00 €/1l
104,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
![Obrázok produktu pre Clarins - Hydra-Essentiel [HA2] Silky Cream (normal to dry skin) 30ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/6bf9986bcebcd6bc2e9f825e509d5f10.webp)
Clarins - Hydra-Essentiel [HA2] Silky Cream (normal to dry skin) 30ml
736,00 €/1l
22,08 €
Predajca: VISO

Clarins Youth-protecting SPF 30, Opaľovací krém, Tvár, Rúra, Hydratačný, Ochrana, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, 50 ml
531,80 €/1l
26,59 €
Predajca: VISO

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
452,67 €/1l
40,74 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
4 389,33 €/1l
131,68 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Hydra-Essentiel hydratačná hmla na tvár (hydratačná hmla s viacnásobnou ochranou) 75 ml
172,64 €/1kg
40,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Clarins Multi-Active denný krém 50 ml
1 046,40 €/1l
52,32 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
![Obrázok produktu pre Clarins Hydra-Essentiel [HA2] Silky Cream SPF15 Denný krém 50ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/00764be20da3dc024dd12d71fb9b354c.webp)
Clarins Hydra-Essentiel [HA2] Silky Cream SPF15 Denný krém 50ml
833,60 €/1l
41,68 €
Predajca: EasoMagno

Clarins - Double Eye Serum 20ml
89,95 €/1kg
89,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clarins pleťové olejové sérum Huile Lotus, vhodné pre zmiešanú a mastnú pleť, 30 ml
336,25 €/1kg
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clarins Multi-Intenzívny koncentrát na omladzovanie dekoltu a krku, 75 ml
827,20 €/1l
62,04 €
Predajca: EasoMagno

Clarins Gentle Foaming Soothing Cleanser, Čistiaca pena, Ženy, Citlivá pokožka, Veľmi suchá koža, Čistiace, Upokojujúci, Rúra, AQUA/WATER/EAU. GLYCERIN. SODIUM COCOYL ISETHIONATE. SQUALANE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE....
202,64 €/1l
25,33 €
Predajca: VISO

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Clarins Super Restorative Night Cream, Nočný krém, Ženy, Veľmi suchá koža, Tvár, Proti tmavým škvrnám, Hydratačné, Lifting, Hydratačný, Výživný, Vyživujúce, Lesk, 50+ rok / roky
1 983,40 €/1l
99,17 €
Predajca: BRASTYGroup

Clarins Hydra-Essentiel Emulzia 75ml
562,00 €/1l
42,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Clarins Moisture-Rich, Mlieko, Ženy, Hydratačné, Výživný, Univerzálna pleť, 200 ml, Ovsené vločky, Bambucké maslo
161,50 €/1l
32,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clarins Double Serum Light Texture, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 058,20 €/1l
102,91 €
Predajca: Denpoli-Venda

Clarins V-Shaping Facial Lift, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 307,40 €/1l
65,37 €
Predajca: VISO

Clarins - Eau Extraordinaire 100ml
507,90 €/1l
50,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Clarins Hand And Nail Treatment Cream 100 ml
99 750,00 €/1kg
19,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
944,10 €/1l
94,41 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
2 541,67 €/1l
76,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Clarins Tonic Hydrating Oil-Balm, Balzam, Ženy, Hydratačné, Výživný, Univerzálna pleť, 200 ml, Aloe vera
191,75 €/1l
38,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MFETradeShop

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l