Už len 2 kusy za túto cenu
Clarins - Men After Shave Soothing Toner After Shave - Upokojujúci a osviežujúci krém po holení 100 ml
33,04 €
330,40 € / 1l
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Prípravky po holení a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
207 ml Brut - pleťová voda po holení62,75 €/1l
12,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Voda po holení Floid Aftershave The Genuine 400ml84,97 €/1l
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Sauvage After Shave Balsam 100ml644,40 €/1l
64,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Balzam na holenie, 100 ml626,20 €/1l
62,62 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml
300,80 €/1l
30,08 €
Predajca: BRASTYGroup

Proraso upokojujúci balzam po holení Moisturizing And Nourishing After Shave Lotion 400 ml
27,67 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Méthode For Men Upokojujúci a vyživujúci balzam po holení 100 ml
282,80 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Balzam na holenie FOR MEN 100 ml
27,65 €
Predajca: somnia24

Str8, Original, Calming, After-Shave Lotion, 100 ml
9,72 €/1kg
4,86 €
Predajca: NutraBestBG

Gillette AFTER SHAVE REVITALISING 100 ml
143,50 €/1l
14,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Depot upokojujúci balzam po holení No. 408 Moisturizing After Shave Balm Classic Cologne 100 ml
141,70 €/1l
14,17 €
Predajca: BRASTYGroup

Avene Men Balzam po holen 75 ml
342,27 €/1l
25,67 €
Predajca: NutraBestBG

Omorovicza Upokojujúci krém na holenie
250,93 €/1l
37,64 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Clinique For Men Aloe holiaci gél, 125ml
193,92 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Ziaja Yego Żel po goleniu intensywnie łagodzący, 75 ml
106,53 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml
48,64 €/1kg
16,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Nivea Men, ukludňujúci balzam po holení s harmančekom a vitamínom E, 100 ml
74,90 €/1l
39,00 €
-80%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,49 €
Predajca: Katomix

Proraso Osvežujúci balzam po holení, 400 ml
44 280,00 €/1kg
22,14 €
Predajca: barberkosmetik

Tabac Original Balsam do golenia, 150ml
249,13 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Nivea Men Sensitive After Shave Soothing Water, 100ml
78,10 €/1l
7,81 €
Predajca: LAVONIO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Clarins - Men After Shave Soothing Toner After Shave - Upokojujúci a osviežujúci krém po holení 100 ml Kozmetika. Pre mužov.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Tento výrobok značky Clarins je zaradený do kategórie holenie pokožky, odstraňovanie chĺpkov, depilácia a bol vytvorený špeciálne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraného výrobku. Starostlivosť o pleť je práve o krok jednoduchšia!
Vynikajúci, ný
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Tento výrobok značky Clarins je zaradený do kategórie holenie pokožky, odstraňovanie chĺpkov, depilácia a bol vytvorený špeciálne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraného výrobku. Starostlivosť o pleť je práve o krok jednoduchšia!
Vynikajúci, ný
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- EAN kód
- 3666057101946
- Číslo od výrobcu
- 80092561
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- EAN kód
- 3666057101946
- Číslo od výrobcu
- 80092561
Hodí sa k tomu

Clarins Pánsky ošetrujúci olej na holenie+olej na fúzy 30 ml
1 543,67 €/1l
46,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Braun Multigroomer MGK3225, Batérie, Čierna
199,00 €
Predajca: G-Electronics

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml
300,80 €/1l
30,08 €
Predajca: BRASTYGroup

Nanobrow Lamination Gel Gel na obočie béžový 7 ml
1 747,00 €/1kg
17,47 €
Predajca: MANADA

Krémové sérum s levanduľovým esenciálnym olejom Payot Herbier, 50ml
841 666,69 €/1kg
50,50 €
Predajca: PerfumTraders

Ahava, 24K Gold Mineral, Hydrating, Mud Mask, For Face, 50 ml
199,79 €/1kg
46,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pre hebkosť a lesk vlasov 300 ml
37,67 €/1l
11,30 €
Predajca: Tersorte

Clarins Eau Ressourcante telový krém Comforting Silky Body Cream 200 ml
196,65 €/1l
39,33 €
Predajca: VISO

TOM FORD Oud Wood, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
2 799,80 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Wella Invigo Color Maschera Fini 500 Ml, 500 ml, Ženy, Farebné vlasy, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Bis-Aminopropyl...
53,62 €/1l
26,81 €
Predajca: PerfumTraders

Cerruti 1881 Pour Homme voda po holení
282,80 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Hydra-Essentiel, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
1 564,33 €/1l
46,93 €
Predajca: VISO
![Obrázok produktu pre Clarins Hydra-Essentiel [HA²] hydratačný krém Hydratuje a hydratuje hodvábny krém 50 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/564c8f9d7f88e600273c4d14434a26d8.webp)
Clarins Hydra-Essentiel [HA²] hydratačný krém Hydratuje a hydratuje hodvábny krém 50 ml
819,60 €/1l
40,98 €
Predajca: VISO

Colgate Fresh Breath ústna voda proti baktériám a zubnému povlaku 500 ml
8,18 €/1l
4,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ponožky Nike SX4508-101 pre Pánske
24,71 €
Predajca: Pertemba

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
139,30 €/1l
13,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Kérastase Chroma Absolu Soin Acid Chroma Gloss - Povrchovo obnovujúca, oplachovacia lesklá starostlivosť pre farbené vlasy - 210 ml
285,14 €/1l
59,88 €
Predajca: VISO

Nesti Dante Il Frutteto Red Grapes & Blueberry (Handseife) 664106
0,03 €/1l
8,48 €
Predajca: MANADA

AHAVA 89715065, Krémová, Ženy, Univerzálna pleť, Hydratačné, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 100 ml, Kvetinový
161,60 €/1l
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Pianka Bioderma Pigmentbio, kremový gél 500ml - exfoliačný prostriedok proti pigmentáciám
37 483,33 €/1kg
22,49 €
Predajca: esiteo

PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer stylingový krém na vlnité a kučeravé vlasy 178 ml
272,36 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

CeraVe Odbudowujący Krem pod oczy, 14 ml
1 082,86 €/1l
15,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Clarins Lip Comfort Oil Intense, Balzam na pery, Ružová, Ženy, Univerzálne, Jojobový olej, Hydratačné, Výživný, Zmäkčovadlo
4 957,14 €/1l
34,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

AHAVA Overnight Deep Wrinkle Mask, Ženy, Spevňujúce, Hydratačné, Vyhladenie, Krémová, 1 kusov
1 204,60 €/1l
60,23 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Kérastase Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect (250 ml)
98,84 €/1l
24,71 €
Predajca: MarketX

CeraVe - SA Smoothing Cleanser (normal and dry skin) 236ml
15,44 €/1kg
15,44 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Homme Dermo System Pore Control zdokonaľujúca esencia 50 ml
1 434,20 €/1l
71,71 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Šampón na poškodené vlasy 250 ml
69,00 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aveda 18084998090, Ženy, Všetky farby, Výživný, Lesk, Hydratačný, 1000 ml, Fľaša, Silikón
70,95 €/1l
70,95 €
Predajca: Friseurtotal
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hermes Terre D'Hermes Woda po goleniu, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
49,49 €
Predajca: PerfumTraders
247 450,01 €/1kg

Giorgio Armani Balzam po holení Giorgio Armani Acqua di Gio 100ml



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
50,56 €
Predajca: PerfumTraders
194,46 €/1kg

MARBERT Man Classic, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(72)Počet hodnotení: 72
28,32 €
Predajca: PerfumTraders
283,20 €/1l

Brut | Voda po holení 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: Lemonbite
115,58 €/1l

207 ml Brut - pleťová voda po holení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,99 €
Predajca: Lemonbite
62,75 €/1l

Voda po holení Floid Aftershave The Genuine 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
84,97 €/1l

Guess Men AS 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
74,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
741,50 €/1l

Aramis Aramis for Men voda po holení 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
245,77 €/1kg

Armani Acqua Di Gio Pour Homme voda po holení



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
54,09 €
Predajca: PerfumTraders
416 076,92 €/1kg

Dior - Sauvage After Shave Balsam 100ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
64,44 €
Predajca: PerfumTraders
644,40 €/1l

Dior Homme Balzam na holenie, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
62,62 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
63,63 €
Predajca: PerfumTraders
353 499,99 €/1kg

Ženšen + Hydra Complex Rituals Homme Upokojujúci balzam po holení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
30,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
307,00 €/1l

Versace Man Eau Fraiche Woda po goleniu, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
40,14 €
Predajca: PerfumTraders
401 400,01 €/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue - Balzam na holenie, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
30,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
302,00 €/1l

Versace - Versace Pour Homme After Shave 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
40,44 €
Predajca: PerfumTraders
404,40 €/1l

Baldessarini Signature AS 90 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
315,00 €/1l

RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení Nach der Rasur 400ml Extreme



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care
22,02 €/1l

RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení 400 ml Zlatá



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care
22,02 €/1l

Rabanne Invictus, Voda po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, XYLITOL, HAMAMELIS..., 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
48,48 €
Predajca: PerfumTraders
484,80 €/1l