4,4



Na základe 9 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Objem:
80 ml- 60 ml
- 80 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolce & Gabbana Dolce Rose toaletná voda 75 ml (pre ženy)707,07 €/1l
54,60 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,03 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M840,50 €/1l
84,05 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Eau Rose EDT 100 ml W1 349,90 €/1l
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Benetton Sisterland Green Jasmine toaletná voda v spreji 80ml
690,25 €/1l
55,22 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Naseem Leen toaletná voda pre ženy 100 ml
317,40 €/1l
31,74 €
Predajca: NutraBestBG

Rasasi Blue For Men toaletná voda pre mužov 100 ml
272,10 €/1l
27,21 €
Predajca: Inaris_International

Aquolina Pink Sugar Lollilove toaletná voda pre ženy 100 ml
171,90 €/1l
17,19 €
Predajca: BRASTYGroup

Burberry Her toaletná voda pre ženy 30 ml
1 138,33 €/1l
34,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Saher toaletná voda pre ženy 100 ml
240,40 €/1l
24,04 €
Predajca: Glamperfeu

Banderas Blue Seduction pre ženy Toaletná voda 80 ml (žena)
235,63 €/1l
18,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Benetton Colors de Benetton Blue toaletná voda pre ženy 50 ml
339,80 €/1l
45,09 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Perfektni_Retro

Emanuel Ungaro Ungaro for Her toaletná voda pre ženy 100 ml
277,10 €/1l
27,71 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Loewe I Loewe Me toaletná voda pre ženy 100 ml
764,20 €/1l
99,00 €
-22,58 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Diptyque Ofresia toaletná voda pre ženy 100 ml
1 703,00 €/1l
170,30 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Pí toaletná voda pre mužov 100 ml
487,60 €/1l
55,59 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,76 €
Predajca: BRASTYGroup

Naseem Laeqa toaletná voda unisex 80 ml
139,50 €/1l
11,16 €
Predajca: NutraBestBG

Nautica Blue toaletná voda pre mužov 50 ml
246,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Toaletná voda Benetton bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 80 ml vybranej vône.
Benetton Sisterland Blue 80ml -D
Benetton Sisterland Blue 80ml -D
- Model
- Sisterland Blue Neroli
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8433982018701
- Číslo od výrobcu
- Benetton Sisterland Blue 80ml -D
- Model
- Sisterland Blue Neroli
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8433982018701
- Číslo od výrobcu
- Benetton Sisterland Blue 80ml -D
Hodí sa k tomu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Benetton Tribu Acqua Fresca Light toaletná voda v spreji 50 ml
283,80 €/1l
14,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Benetton Sisterland Green Jasmine toaletná voda v spreji 80ml
690,25 €/1l
55,22 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Benetton Colors de Benetton Man Blue toaletná voda pre mužov 60 ml
231,67 €/1l
13,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Ylang-ylang, Ylang-ylang, Ruže
2 105,00 €/1l
105,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Emir Voux Zeste parfumovaná voda pre ženy 100 ml
223,20 €/1l
22,32 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
298,30 €/1l
29,83 €
Predajca: somnia24

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
282,90 €/1l
28,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Lanvin Marry Me Woda perfumowana, 30ml
834,67 €/1l
25,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Abyed Royal Bavlna Collection 100ml parfumovaná voda Mamlakat Al Oud - dámska
299,50 €/1l
29,95 €
Predajca: Ramadan24_de

LED zrkadlo do kúpeľne EMKE s 3-násobným zväčšením, dotykovým ovládaním, studeným bielym svetlom, rozmery 80 x 60 cm, s funkciou proti zahmlievaniu a s hodinovým displejom
190,39 €
Doprava zdarma
Predajca: EMKE

SONNI kúpeľňové zrkadlo s LED osvetlením energeticky úsporné IP44 medené/bezolovnaté zrkadlo matný svetelný pás (okraje) nástenné zrkadlo 60 x 50 cm
76,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sonni24

Afnan - Violet Bouquet EDP 80ml
487,75 €/1l
39,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Vulcan Sable EDP 100 ml UNISEX
336,50 €/1l
33,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Off-White SOLUTION No. 9, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE...
1 314,20 €/1l
65,71 €
Predajca: somnia24

Marina de Bourbon Classique Eau De Parfum 100 ml (žena)
460,80 €/1l
46,08 €
Predajca: Denpoli-Venda

Paris Corner - Voux Patisserie EDP 100ml
203,00 €/1l
20,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
![Obrázok produktu pre [en.casa] Kunstrasen Fliesen Wiesloch 11er Set 1m²](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/833b3266dda5aa72ee108ecedf26216e.webp)
[en.casa] Kunstrasen Fliesen Wiesloch 11er Set 1m²
38,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

Lanvin Marry Me! parfémovaná voda pre ženy 50 ml
617,80 €/1l
30,89 €
Predajca: BRASTYGroup

Elysia Vanilla By Fragrance World - 100ml parfumovaná voda
222,50 €/1l
22,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Trussardi Le Vie Di Milano Walking On Via Fiori Oscuri EDP 100 ml UNISEX
916,00 €/1l
91,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
78% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
78%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%11% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
11%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy Benetton
Objem 0,1 l
Milujem túto vôňu. Bohužiaľ sa dá zohnať len v internetovom obchode. Ďakujem Kauflandu, že je u vás stále dostupná.
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vonia ako kvetina.
Objem 0,1 l
Vonia príjemne, ľahko a kvetinovo.
Hodnotenie z 7. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 17. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 17. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 6. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 5. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,58 €
Predajca: PerfumTraders
611,60 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(312)Počet hodnotení: 312
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(591)Počet hodnotení: 591
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
96,45 €
Predajca: PerfumTraders
771,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(72)Počet hodnotení: 72
103,92 €
Predajca: PerfumTraders
519,60 €/1l

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
76,32 €
Predajca: PerfumTraders
763,20 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
840,50 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,26 €
Predajca: PerfumTraders
892,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,88 €
Predajca: PerfumTraders
399,40 €/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(21)Počet hodnotení: 21
87,59 €
Predajca: PerfumTraders
875,90 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Gucci Rush Edt 75ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
42,71 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,61 €
Predajca: PerfumTraders
554,80 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l