5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Skin CAVIAR hydratačná a spevňujúca emulzia 30 ml5 316,67 €/1l
159,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml220,00 €/1l
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Oriflame Novage+ Proceuticals 24h intenzívne hydratačné sérum 30 ml1 799,67 €/1l
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Hydratačná maska B51 181,60 €/1l
88,62 €
Predajca: PerfumTraders

More4Care Cryotherapy, Maska intensywna do włosów, 200 ml
36 500,00 €/1kg
8,03 €
Predajca: Katomix

Marion Szampon koloryzujący 96 Mahoń, 40 ml
174,75 €/1l
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Xpel Argánový olej na vlasy 100 ml
60,00 €/1l
6,00 €
Predajca: Glamperfeu

Nacomi Maska na włosy Migdał, 200 ml
54,60 €/1l
13,20 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,92 €
Predajca: Katomix

Sunsilk Balzam na suché vlasy, 200 ml
21,84 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Dermena, Intenzívna Starostlivosť o Vlasy, 200 ml
88,50 €/1l
17,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bezoplachová starostlivosť pre poškodené vlasy Elseve Bond Repair (bezoplachové sérum) 150 ml
15,05 €
Predajca: VISO

Farmona Radical Skrzypowa płukanka wzmacniająca do włosów, 400ml
55,20 €/1l
22,08 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Aveda Tulasara Renewing Radiance Creme
1 252,40 €/1l
62,62 €
Predajca: PerfumTraders

Eisenberg All-Over Moisturising Mask 75 ml
634,67 €/1l
47,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elseve Vyživujúci šampón (Extraordinary Oil Shampoo), 400 ml
17,65 €/1l
7,06 €
Predajca: LAVONIO

Pleťové sérum Glycolic Intense (15% Serum) 30 ml
28,86 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Inebrya Shecare Glazed Intense Treatment 250 ml
16,58 €
Predajca: NutraBestBG

Krém Babaria Hyaluronic Hydrafresh, 50 ml
285,00 €/1l
14,25 €
Predajca: somnia24

Weleda 009661, 50 ml
242,40 €/1l
12,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ducray Keracnyl Purifying Lotion
74,75 €/1l
14,95 €
Predajca: Friseurtotal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
OLAPLEX č. 8 Hĺbkovo hydratačná regeneračná maska 100 ml
Pokročilá regeneračná maska, ktorá kombinuje intenzívnu hydratáciu s patentovanou technológiou Bond Building, aby posilnila štruktúru vlasov zvnútra. Zaisťuje viditeľnú hebkosť, lesk a ľahšie česanie bezzaťaženiavlasov.
Výhody produktu
- Regenerácia a obnova – opravuje až 5 druhov poškodenia vlasov.
- Intenzívna hydratácia – vráti vlasom hebkosť a pružnosť.
- Redukuje krepatenie – vyhladzuje vlasy a zabraňuje statickej elektrike.
- Dodáva lesk – vlasy vyzerajú zdravo a leskle.
- Ľahká formula – intenzívna starostlivosť bez zaťaženia vlasov.
- Bezpečný pre farbené vlasy – neobsahuje sulfáty, parabény ani ftaláty.
- Jednoduché použitie – dávkovacie balenie umožňuje presné dávkovanie.
- Vegánska formula – bez krutosti, mikroplastov a gluténu.
Ako pôsobí OLAPLEX No.8?
Vďaka technológii Olaplex Bond Building maska hlboko preniká do štruktúry vlasov a opravuje poškodené disulfidové väzby. Obohatená o cenné oleje a aminokyseliny intenzívne vyživuje vlasy a chráni ich pred krepatením a statickou elektrinou.
Pre koho?
- Pre suché, krepovité vlasy, ktoré sú unavené zo stylingu a farbenia.
- Pre tých, ktorí si želajú profesionálnu regeneráciu v pohodlí domova.
- Všetkým, ktorí chcú svojim vlasom dodať vlhkosť a lesk bez toho, aby ich zaťažili.
Aplikácia
- Masku naneste na čisté, vlhké vlasy – od strednej dĺžky až po končeky. Malé množstvo môžete naniesť aj na korienky.
- Vmasírujte ju prstami, aby sa rovnomerne rozotierala.
- Nechajte pôsobiť 10 minút, aby sa účinné látky mohli vsiaknuť do vlasov.
- Vlasy dôkladne opláchnite a upravte ako zvyčajne.
- Pre vlasy po ramená začnite s 1 dávkou produktu. Pri dlhších a hustejších vlasoch množstvo zvýšte a pri krátkych alebo riedkych vlasoch dávku znížte.
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Nájdete ich v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8963640029300896364002930
- Číslo od výrobcu
- OL-20142947
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Nájdete ich v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8963640029300896364002930
- Číslo od výrobcu
- OL-20142947
Hodí sa k tomu

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostriedok na vyhladenie vlasov, 100 ml, Unisex, Kučeravé vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti krepovitosti, Vyhladenie, Flakón s pumpičkou
194,40 €/1l
19,44 €
Predajca: MANADA

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
19,10 €/1l
29,60 €
Predajca: Sykz

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilnenie, Fľaša
688,67 €/1l
20,66 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Hydratačné, Ochrana, Oprava, Zmäkčovadlo, 100 ml
211,30 €/1l
21,13 €
Predajca: Tersorte

Wolkenstein WMW720 SC, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Vstavaný displej, LED
129,90 €
-17,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
112,45 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Inteligentná obruč Hula Hoop nastaviteľná na tréning, fitness tréner brucha - SPINSLIM Pink
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Olaplex N°.5FINE Bond Maintenance, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Jemné vlasy, Všetky farby, Rozčesávanie, Hydratačné, Výživný, Oprava, Vyhladenie, Posilnenie, 250 ml
69,80 €/1l
17,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Bino Lokomotíva poháňaná batériami
17,53 €
Predajca: somnia24

Olaplex Salon Intro Kit sada pre veľmi poškodené vlasy 3 x 525 ml
72,51 €/1l
255,61 €
Predajca: PerfumTraders

Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierrablau
Generálne opravený
385,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X

Apple MHJE3ZM/A, Vnútorný, AC, Biela
23,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiffer 5413149750470
191,50 €/1m²
11,26 €
Predajca: Katomix

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Olaplex No.4P Blonde Enhancer - Vyživujúci šampón na vlasy pre blond, 250ml
89 777,78 €/1kg
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Nº.9 Bond Protector, Sérum na vlasy, 90 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Výživný, Ochrana, Lesk, Flakón s pumpičkou
231,11 €/1l
20,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Color Wow - Dream Coat Supernatural Spray - Sprej pro vyhlazení vlasů 200ml
142,25 €/1l
28,45 €
Predajca: Friseurtotal

Olaplex č.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum - Výživné sérum na vlasy, 90 ml
426 000,01 €/1kg
42,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Olaplex Nº.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Blonďavé vlasy, Šedé vlasy, Blond, Šedá, Biela, Proti žltnutiu, Ochrana farby, Lesk, Posilnenie, 250 ml
95,04 €/1l
23,76 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Maske Olaplex Bohatá hydratačná maska 200ml
151,50 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
1 721,33 €/1l
25,82 €
Predajca: PerfumTraders

SONGMICS Stojan na oblečenie 2 police kovový rám úspora miesta
69,42 €
Predajca: Lumarko
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vlasy
Veľmi príjemný a výdatný, Skvelý produkt
Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l