5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Miss Dior Blooming Bouquet Woda toaletowa, 50 ml1 914,40 €/1l
95,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Homme EDT 50ml1 592,20 €/1l
79,61 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Escada Sentiment Pour Homme Woda toaletowa, 100ml450,00 €/1l
45,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Chamade, Woda toaletowa, 75ml1 131,20 €/1l
84,84 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be My Avatar toaletná voda pre mužov 125 ml
172,32 €/1l
21,54 €
Predajca: Glamperfeu

Lacoste - Touch of Pink EDT 50ml
557,40 €/1l
27,87 €
Predajca: PerfumTraders

Police Passion Woman Woda toaletowa, 100ml
161,60 €/1l
16,16 €
Predajca: PerfumTraders
![Obrázok produktu pre Police To Be [Or Not To Be] Woda toaletowa, 75ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/0a72d1953f8f650b04d72647843fc857.webp)
Police To Be [Or Not To Be] Woda toaletowa, 75ml
254,80 €/1l
19,11 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be #Freetodare For Man Woda toaletowa, 40ml
296,00 €/1l
11,84 €
Predajca: Glamperfeu

Police To Be #Freetodare For Man Woda toaletowa, 75 ml
1 039,87 €/1l
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Police To Be Bad Guy Woda toaletowa, 125ml
185,84 €/1l
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy - Ysatis EDT 100ml
633,70 €/1l
63,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police To Be Goodvibes For Man Woda toaletowa, 40ml
276,25 €/1l
11,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Police - To Be My Avatar EDT 75ml
226,67 €/1l
17,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Police To Be Green Woda toaletowa, 40ml
369,50 €/1l
14,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police To Be Camouflage Woda toaletowa, 40ml
415,75 €/1l
16,63 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Miss Dior Blooming Bouquet Woda toaletowa, 150 ml
1 137,13 €/1l
170,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

s.Oliver For Him Woda toaletowa, 50ml
747,40 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Annayake Shoku For Him, Woda toaletowa, 100ml
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be Super Woda toaletowa, 125ml
151,04 €/1l
18,88 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Police Miss Bouquet Eau de Toilette 100 ml sprej pre dámy – 100 ml
Police Miss Bouquet Eau de Toilette je kvetinovo-ovocná vôňa, ktorá predstavuje mnohostrannú ženskosť slobodnej a energickej ženy. Táto parfumová voda ponúka osviežujúci a zmyselný zážitok vďaka kombinácii citrusových a kvetinových tónov.
Vôňa:
- Vrchné tóny: Bergamot, pomaranč, čierna jarabina
- Stredné tóny: Ruža, alpínsky fialka, jazmín
- Základné tóny: Pižmo, vanilka, pačuli
Podrobnosti o produkte
- Značka: Police
- Produkt: Police Miss Bouquet Eau de Toilette 100 ml sprej
- Určené pre: Dámy
- Objem: 100 ml
- Vôňový profil: Čerstvá, kvetinová, ovocná
- EAN: 0679602501101
Dámska toaletná voda
bergamot, čierne ríbezle, čučoriedky, pomaranč
zemiak, kladivo, ruža
pižmo, pačuli, vanilka
Police Miss Bouquet Woda toaletowa, 100ml
Toaletná voda Police bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Police Miss Bouquet Dámska toaletná voda 100 mlDodávané v originálnej krabici
- Model
- Miss Bouquet
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Police Miss Bouquet Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámyUnisex
- EAN kód
- 6796025011010679602501101
- Číslo od výrobcu
- MA501101
- Model
- Miss Bouquet
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Police Miss Bouquet Woda toaletowa, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDámyUnisex
- EAN kód
- 6796025011010679602501101
- Číslo od výrobcu
- MA501101
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Police To Be My Avatar toaletná voda pre mužov 125 ml
172,32 €/1l
21,54 €
Predajca: Glamperfeu

Lacoste - Touch of Pink EDT 50ml
557,40 €/1l
27,87 €
Predajca: PerfumTraders

Police Passion Woman Woda toaletowa, 100ml
161,60 €/1l
16,16 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be My Avatar parfémovaná voda pre ženy 125 ml
186,96 €/1l
23,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tréningové ponožky Erima žltá/čierna 0 - 140
25,79 €
Doprava zdarma
Predajca: kustom-kult_de

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Police To Be #Freetodare For Man Woda toaletowa, 40ml
296,00 €/1l
11,84 €
Predajca: Glamperfeu

Police - To Be for Women EDP 125ml
152,24 €/1l
19,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Polícia Dark Toaletná Voda 100 ml - Majstrovstvo elegance s tmavým akcentom
105,80 €/1l
10,58 €
Predajca: MANADA

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Police To Be Sweet Girl Woda perfumowana, 40ml
421,25 €/1l
16,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Hugo Boss Orange Parfém, 30ml.
745,67 €/1l
22,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Police To Be #Freetodare For Man Woda toaletowa, 125ml
172,48 €/1l
21,56 €
Predajca: Glamperfeu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz
![Obrázok produktu pre Police To Be Super[Pure] Woda toaletowa, 40ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/6d1c1f6c6fe73afa60e1dee4a9c6ca5b.webp)
Police To Be Super[Pure] Woda toaletowa, 40ml
368,75 €/1l
14,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kuchynská polica Kesper biela plastová MDF doska 24 cm x 36 cm x 94 cm
111,83 €
-6,93 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
104,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 100 ml
554,60 €/1l
55,46 €
Predajca: PerfumTraders

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Victoria's Secret Rush 2019 telový sprej pre ženy 250 ml
99,96 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Silit Alicante, sada hrncov, 3 kusy, kód: 3201019675, EAN: 4004633305385
177,23 €
-25,24 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,99 €
Predajca: NeuertsShop

Samonivelačný krížový laser Wiltec so statívom 1,2 m, presnosť ±0,5 mm/m, rotačný laser na meranie uhlov a povrchov, nivelačné zariadenie
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Sergio Tacchini Pacific Blue toaletná voda pre mužov 100 ml
107,40 €/1l
10,74 €
Predajca: Glamperfeu

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 30 ml, Sprej, 1 kusov
1 851,67 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,25 €/1l
52,85 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,00 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l