HARIBO 10052259 HARIBO Riesen Tannen Fruchtgummi 200,0 g

9,00 €

8,72 €-3%

43,60 € / 1kg

plus 3,45 € poštovné

Doprava k vám domov

st 30. septembra – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Ovocné gumené cukríky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Open Food 4001686327692, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ
Open Food 4001686327692, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ
8,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686329351, 160 g, B, 345 kcal, 53 g, 0,5 g, 0,1 g
9,81 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4000512013341, 85 g, B, e428, 1525 kJ, 359 kcal, 69 g
Open Food 4000512013341, 85 g, B, e428, 1525 kJ, 359 kcal, 69 g
13,88 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4001686805138, 250 g, B, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g
Open Food 4001686805138, 250 g, B, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g
41,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,25 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HARIBO 10052055 HARIBO Süße Waffeln Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10052055 HARIBO Süße Waffeln Fruchtgummi 175,0 g
51,43 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO 10052003 HARIBO Perl-Kugeln Fruchtgummi 200,0 g
HARIBO 10052003 HARIBO Perl-Kugeln Fruchtgummi 200,0 g
43,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,00 €
-3%
8,72 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 26
20,35 €
Predajca: somnia24
Bestseller
Obrázok produktu pre Haribo 4001686003039, Mäkké cukríky, 230 g, Dary, Viacfarebný, 1525 kJ, 360 kcal
Haribo 4001686003039, Mäkké cukríky, 230 g, Dary, Viacfarebný, 1525 kJ, 360 kcal
15,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo 39185, Tvrdé gumové cukríky, 45 g, Dary, Viacfarebný, 1452 kJ, 342 kcal
Haribo 39185, Tvrdé gumové cukríky, 45 g, Dary, Viacfarebný, 1452 kJ, 342 kcal
24,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
61,95 €
-29%
43,49 €
Predajca: Candyspot
Obrázok produktu pre Open Food 9002975378840, Palmový olej, 160 g, A, e330, e428, 1433 kJ, 337 kcal
Open Food 9002975378840, Palmový olej, 160 g, A, e330, e428, 1433 kJ, 337 kcal
12,19 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,65 €
-26%
1,95 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
17,87 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,40 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 72
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo 4001686376829, Jelly bean, 160 g, Viacfarebný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Jelly bean, 160 g, Viacfarebný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
9,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10051161 HARIBO die SCHLÜMPFE Fruchtgummi 175,0 g
56,97 €/1kg
9,97 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo Ovocné plody so sladkokyslými ovocnými kombináciami 160g
Haribo Ovocné plody so sladkokyslými ovocnými kombináciami 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4001686120279, 160 g, B, 363 kcal, 57 g, 2,3 g, 1,3 g
Open Food 4001686120279, 160 g, B, 363 kcal, 57 g, 2,3 g, 1,3 g
9,46 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo Farebné kvety Ovocné kvety s cukrárskou náplňou 1020g
Haribo Farebné kvety Ovocné kvety s cukrárskou náplňou 1020g
10,23 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Haribo obrie jedľové žuvačky s jahodovou príchuťou veggie 200g

O' jedlička, O' jedlička, aké lahodné sú tvoje listy. Aj takto by mohol znieť váš Štedrý večer s lahodnými jedličkami Haribo giant fir trees. Veľké jedličky sú 100 % vegetariánske a majú veľmi ovocnú jahodovú príchuť. Nalaďte sa na sviatočnú atmosféru a podeľte sa o Haribo Obrovské jedličky so svojou rodinou.



HARIBO GmbH & Co KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)


Zložky
Glukózový sirup, cukor, škrob, okysľovač: kyselina citrónová, ovocné a rastlinné koncentráty: spirulina, svetlica farbiarska, baza čierna, čierne ríbezle, pomaranč, arónia, hrozno, citrón, slnečnicový olej, karamelový sirup, glazúra: včelí vosk biely a žltý, extrakt z bazy čiernej, aróma
Priemerné výživové hodnoty na 100 g
Kalorická hodnota:hodnoty: 334,00 kilokalórií (kcal) / 1 421,00 kilojoulov (kJ)
Tuk:0,50 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:0,10 g
Carbohydrates:82,00 g
z toho cukor:42,00 g
Soľ:0,01 g
Bielkoviny: 0,01 g:0,50 g
Informácie o alergiách
Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.
Skladovanie a použitie
chladné a suché
Zloženie
Glukózový sirup; cukor; škrob; okysľujúca látka: kyselina citrónová; ovocné a rastlinné koncentráty: spirulina, svetlica farbiarska, baza čierna, čierne ríbezle, pomaranč, aronia, hrozno, citrón; slnečnicový olej; karamelový sirup; glazúra: včelí vosk biely a žltý; extrakt z bazy čiernej; aróma. Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.
Výživové údaje
Kalorická hodnota: 334,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 421,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 82,00 Sacharidy, z toho cukor: 42,00 Soľ: 0,01 Bielkoviny: 0,50
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
Obchodný názov
Ovocné želé
Výrobca
Číslo od výrobcu
10052259
EAN kód
4001686806142

Skladovanie a použitie
chladné a suché
Zloženie
Glukózový sirup; cukor; škrob; okysľujúca látka: kyselina citrónová; ovocné a rastlinné koncentráty: spirulina, svetlica farbiarska, baza čierna, čierne ríbezle, pomaranč, aronia, hrozno, citrón; slnečnicový olej; karamelový sirup; glazúra: včelí vosk biely a žltý; extrakt z bazy čiernej; aróma. Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.
Výživové údaje
Kalorická hodnota: 334,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 421,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 82,00 Sacharidy, z toho cukor: 42,00 Soľ: 0,01 Bielkoviny: 0,50
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
Obchodný názov
Ovocné želé
Výrobca
Číslo od výrobcu
10052259
EAN kód
4001686806142
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Open Food 4001686805138, 250 g, B, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g
Open Food 4001686805138, 250 g, B, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g
41,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,25 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HARIBO 10052055 HARIBO Süße Waffeln Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10052055 HARIBO Süße Waffeln Fruchtgummi 175,0 g
51,43 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 816
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24
Obrázok produktu pre Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 10
3,28 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 9002975378840, Palmový olej, 160 g, A, e330, e428, 1433 kJ, 337 kcal
Open Food 9002975378840, Palmový olej, 160 g, A, e330, e428, 1433 kJ, 337 kcal
12,19 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,65 €
-26%
1,95 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
18,20 €
Predajca: Anteros
Obrázok produktu pre Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
54,80 €/1kg
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 4
9,59 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
16,96 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 26
20,35 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
9,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO 10052003 HARIBO Perl-Kugeln Fruchtgummi 200,0 g
HARIBO 10052003 HARIBO Perl-Kugeln Fruchtgummi 200,0 g
43,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,00 €
-3%
8,72 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
2,13 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Open Food 4001686327692, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ
Open Food 4001686327692, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ
8,97 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Haribo 4001686003039, Mäkké cukríky, 230 g, Dary, Viacfarebný, 1525 kJ, 360 kcal
Haribo 4001686003039, Mäkké cukríky, 230 g, Dary, Viacfarebný, 1525 kJ, 360 kcal
15,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Open Food 9002975378895, Palmový olej, 160 g, A, e296, e330, e428, e903, 1424 kJ, 340 kcal
Open Food 9002975378895, Palmový olej, 160 g, A, e296, e330, e428, e903, 1424 kJ, 340 kcal
9,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ritter Sport Sladké a slané Duo s karamelom a maslovými sušienkami 218g
Ritter Sport Sladké a slané Duo s karamelom a maslovými sušienkami 218g
26,19 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 11
5,40 €
Predajca: Heartforcards
Obrázok produktu pre Haribo Fruitmania Berry s ovocnou šťavou a bobuľami Veggie 160g
Haribo Fruitmania Berry s ovocnou šťavou a bobuľami Veggie 160g
9,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 30
24,65 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo Love Hearts sladké ovocné žuvačky s penovým cukrom 1200g
Haribo Love Hearts sladké ovocné žuvačky s penovým cukrom 1200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
10,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO 10051152 HARIBO QUAXI Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10051152 HARIBO QUAXI Fruchtgummi 175,0 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
Ovocné gumené cukrovinky Haribo – Happy Cola, 150 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 20
10,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo Pfirsiche 175g
Haribo Pfirsiche 175g
8,63 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 8426617119584, D, 381 kcal, 61 g, 4,9 g, 3,4 g, 1,7 g
Open Food 8426617119584, D, 381 kcal, 61 g, 4,9 g, 3,4 g, 1,7 g
448,38 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
30,49 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Haribo 980235 Ovocná žuvačka Pico-Balla 160g Vegan
Haribo 980235 Ovocná žuvačka Pico-Balla 160g Vegan
88,50 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
14,16 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Niederegger marcipán klasický obalený v horkej čokoláde 71 % 200 g
Niederegger marcipán klasický obalený v horkej čokoláde 71 % 200 g
51,50 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
10,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
21,30 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
2,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Haribo ovocné želé Vampis, 1,2 kg
Haribo ovocné želé Vampis, 1,2 kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
19,26 €
Predajca: somnia24

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g
Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g
Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g
Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg
Obrázok produktu pre Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g
Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g
Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g
Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g
Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g
Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg
Obrázok produktu pre Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg