4,7



Na základe 3 hodnotení
Armani Acqua Di Gio Pour Homme parfémový sprej s možnosťou opakovaného plnenia
63,63 €
1 590,75 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Parfémový sprej s náplňou 200ml665,85 €/1l
133,17 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Perfume - P (2025) - objem: 50 ml2 266,60 €/1l
113,33 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme Edp Spray 100ml833,80 €/1l
83,38 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Parfumovaná voda Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense Refill 100ml652,90 €/1l
65,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Armani - Acqua Di Gio Parfum 100ml
1 028,60 €/1l
102,86 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Acqua Di Gio Profondo Eau de Parfum 75ml
1 825,20 €/1l
136,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Giorgio Armani Acqua di Giò Parfum 2024 – náplň, 50 ml (pre mužov)
1 737,20 €/1l
86,86 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani Acqua Di Gio Pour Homme parfémový sprej s možnosťou opakovaného plnenia
790,80 €/1l
158,16 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani Acqua Di Gio Eau de Parfum Rechargeable 75ml
1 075,33 €/1l
80,65 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
672,50 €/1l
67,25 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani, Acqua di Gio Profondo, Eau de Parfum, Für Männer, 50 ml
1 431,80 €/1l
71,59 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani, Acqua di Gio Elixir, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
1 422,00 €/1l
71,10 €
Predajca: Novada-Shop

Giorgio Armani Acqua di Gio Pour Homme Woda perfumowana, 200ml
689,20 €/1l
137,84 €
Predajca: Glamperfeu

Armani Stronger With You Intensely Pour Homme Edp Spray
1 338,00 €/1l
66,90 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Acqua of Gio Profondo EDP 200ml
717,10 €/1l
143,42 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
105,95 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani Acqua Di Gio Eau de Parfum Rechargeable
2 015,75 €/1l
80,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Acqua di Gio Intense, parfémová voda, 100 ml
1 108,10 €/1l
110,81 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Armani Acqua Di Gio Pour Homme parfémový sprej s možnosťou opakovaného plnenia
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM / VÔŇA, AQUA / VODA / EAU, LINALOOL, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN LIMONÉN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, BENZYLSALICYLÁT, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYLALKOHOL, EUGENOL, CITRAL, ŠKORICOVÝ ALKOHOL, CI 60730 / EXT VIOLET 2, ( F.I.L N70018135/1)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614273906487
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM / VÔŇA, AQUA / VODA / EAU, LINALOOL, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN LIMONÉN, ALFA-IZOMETYLIONÓN, BENZYLSALICYLÁT, GERANIOL, CITRONELLOL, BENZYLALKOHOL, EUGENOL, CITRAL, ŠKORICOVÝ ALKOHOL, CI 60730 / EXT VIOLET 2, ( F.I.L N70018135/1)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3614273906487
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Versace - Eros Energy EDP 100ml
673,60 €/1l
67,36 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent Y Pour Homme - Toaletná voda, 100ml
996,30 €/1l
99,63 €
Predajca: PerfumTraders

Honor Magic5 Pro, 17,3 cm (6.81"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 13, Zelená
1 454,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Giorgio Armani, Acqua di Gio, Eau de Toilette, Für Männer, 100 ml
652,70 €/1l
65,27 €
Predajca: Novada-Shop

Smartfón XIAOMI Redmi Note 14 Pro 5G 8/256GB fialový (levanduľovo fialový)
249,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: CoreTechni

Giorgio Armani Acqua di Gio parfumový sprej 125ml
1 160,40 €/1l
145,05 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Giorgio Armani Acqua Di Gio Parfum Refillable 100 ml
1 226,53 €/1l
91,99 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani Acqua Di Gio Eau de Parfum Rechargeable 75ml
1 075,33 €/1l
80,65 €
Predajca: PerfumTraders

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Piesková
Generálne opravený
809,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani - Acqua Di Gio Parfum 100ml
1 028,60 €/1l
102,86 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Acqua di Gio Parfumová náplň 150ml
919,67 €/1l
137,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Giorgio Armani Acqua di Giò Parfum 2024 – náplň, 50 ml (pre mužov)
1 737,20 €/1l
86,86 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Acqua of Gio Profondo EDP 125ml
812,24 €/1l
101,53 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
672,50 €/1l
67,25 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Acqua Di Gio Pour Homme parfémový sprej s možnosťou opakovaného plnenia
790,80 €/1l
158,16 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Armani Stronger With You Intensely Pour Homme Edp Spray
1 338,00 €/1l
66,90 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage - Parfémovaná voda, 60ml - Elegantný a sofistikovaný pánsky vôňový zážitok pre každú príležitosť. Sinné tóny kože a ambry z ďalekej divočiny. Pridajte charizmu k vášmu štýlu!
944,67 €/1l
64,49 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Objem 0,04 l
Vôňa podľa očakávania. Dobrá hodnota. S radosťou znova.
Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,04 l
Hodnotenie z 16. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,15 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,97 €
Predajca: PerfumTraders
537,13 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1494)Počet hodnotení: 1494
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l