Vodotesné puzdro pre DJI Osmo Action 3 Telesin OA-WTP-003
Zachyťte krásy podvodného sveta. Vodotesné puzdro Telesin, vytvorené s ohľadom na kameru DJI Osmo Action 3, vám umožní bezpečne ponoriť kameru do hĺbky až 45 m a ochrániť ju pred poškodením. Príslušenstvo sa dokonale prispôsobí tvaru zariadenia a vďaka priloženým kazetám proti zahmlievaniu zabráni hromadeniu pary na objektíve. Teraz môžete ľahko dosiahnuť dokonalé výsledky!
Spoľahlivá ochrana
Puzdro Telesin OA-WTP-003 je takmer nevyhnutným príslušenstvom pre milovníkov potápania alebo surfovania. Umožňuje ponoriť kameru DJI Osmo Action 3 do hĺbky až 45 m, takže môžete voľne preskúmavať podvodný svet a nahrávať úžasné videá. Produkt bol navyše vyrobený z vysokej kvality materiálov, takže je veľmi odolný a dokáže poskytnúť zariadeniu v ňom umiestnenému účinnú ochranu pred poškodením.
Pohodlné používanie kamery
Vďaka premyslenému dizajnu puzdra dokonale padne na tvar fotoaparátu a umožní vám pohodlne používať jeho tlačidlá. K...
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12%
3,98 €
Predajca: AllYour
TAGARID parfumovaná voda 100ml
465,30 €/1l
46,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
FAME LOTE 3 kusy
1 512,00 €/1l
120,96 €
Predajca: Glamperfeu
Chloé | Chloé Signature |
104,75 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-6,90 €
97,85 €
Predajca: Parfumtoi
Valentino Very Valentino toaletná voda, 50 ml
3 580,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
179,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
GYLDA, osviežovač do vzduchu, sprej, 500 ml
46,24 €/1l
23,12 €
Predajca: Parfumtoi
SHADAI EDT, parfum, 500 ml
46,24 €/1l
23,12 €
Predajca: Parfumtoi
Jadore Intense – parfum
2,26 €/1l
124,23 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-11,30 €
112,93 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vodotesné puzdro pre DJI Osmo Action 3 Telesin OA-WTP-003
Zachyťte krásy podvodného sveta. Vodotesné puzdro Telesin, vytvorené s ohľadom na kameru DJI Osmo Action 3, vám umožní bezpečne ponoriť kameru do hĺbky až 45 m a ochrániť ju pred poškodením. Príslušenstvo sa dokonale prispôsobí tvaru zariadenia a vďaka priloženým kazetám proti zahmlievaniu zabráni hromadeniu pary na objektíve. Teraz môžete ľahko dosiahnuť dokonalé výsledky!
Spoľahlivá ochrana
Puzdro Telesin OA-WTP-003 je takmer nevyhnutným príslušenstvom pre milovníkov potápania alebo surfovania. Umožňuje ponoriť kameru DJI Osmo Action 3 do hĺbky až 45 m, takže môžete voľne preskúmavať podvodný svet a nahrávať úžasné videá. Produkt bol navyše vyrobený z vysokej kvality materiálov, takže je veľmi odolný a dokáže poskytnúť zariadeniu v ňom umiestnenému účinnú ochranu pred poškodením.
Pohodlné používanie kamery
Vďaka premyslenému dizajnu puzdra dokonale padne na tvar fotoaparátu a umožní vám pohodlne používať jeho tlačidlá. Kryty obrazovky sú navyše vyrobené z kvalitného PC plastu, ktorý sa vyznačuje priepustnosťou svetla 95 % a poskytuje jasný a čistý obraz takmer za akýchkoľvek podmienok. Príslušenstvo sa tiež veľmi ľahko inštaluje.
Vytvárajte úžasné zábery
Nemusíte sa obávať zhoršenia kvality obrazu, keď je fotoaparát umiestnený v kryte. Kryt objektívu bol vytvorený z vysokej kvality tvrdeného skla, ktoré sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškriabaniu a umožňuje dosiahnuť fantastické efekty záznamu. Súčasťou sady sú tiež špeciálne vložky proti zahmlievaniu, ktoré zabránia usadzovaniu vodných pár. Svoje podvodné dobrodružstvo tak môžete zachytiť na fantastických záberoch!
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(177)Počet hodnotení: 177
13,99 €
15% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
TELESIN Plávajúca rukoväť pre športové kamery s diaľkovým spúšťačom, 15 m vodotesná tyč s remienkom na ruku, náhradný diel pre akčné kamery GoPro Hero 12/11/10/9/8, podvodná tyč
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
40,40 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: elezone
Zavinovacia deka deka do kočíka deka 90x90cm - univerzálna detská deka do autosedačky buginy celoročne bavlnená minky sovička svetlo šedá
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
21,79 €
Predajca: Amazinggirl
Originální nůž pro Oneblade QP220/55 QP220/50 2 kusy
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(41)Počet hodnotení: 41
19,99 €
Predajca: esiteo
Samsung Galaxy Tab A9, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 px, 64 GB, 4 GB, 2,2 GHz, Grafit
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(138)Počet hodnotení: 138
276,70 €
Predajca: evomag
Samsung Galaxy Chromebook Go, Intel® Celeron® N, 1,1 GHz, 35,6 cm (14"), 1366 x 768 px, 4 GB, 64 GB
450,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_
DJI CP.RN.00000431.01, Vysielač na telo, 100 - 20000 Hz, Čierna, 400 m, Lithium-ion (Li-ion), 3,87 V
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12,85 €
127,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
127 049,99 €/1l
Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1