4,9



Na základe 23 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový1 049,30 €/1l
104,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada - L´Homme EDT 150ml809,60 €/1l
132,31 €
-10,87 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
121,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M840,50 €/1l
84,05 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY - DKNY Man EDT 100ml
284,50 €/1l
28,45 €
Predajca: BRASTYGroup

DKNY Energizing Woman toaletná voda pre ženy 100 ml
350,90 €/1l
35,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

DKNY - Be Delicious Coconuts About Summer EDT 50ml
585,80 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Donna Karan New York Ženy Toaletná Voda, 50ml
754,20 €/1l
37,71 €
Predajca: somnia24

Kenzo L'eau Pour Homme - Mužská toaletná voda 100ml
515,60 €/1l
51,56 €
Predajca: Glamperfeu

Avon, Individuálny Blue pre neho Toaletná voda, 100 ml.
164,90 €/1l
16,49 €
Predajca: Zeitburg

Dámsky parfum Alyssa Ashley 652685683117 EDC 100 ml
138,70 €/1l
15,15 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,87 €
Predajca: PerfumTraders

DENIM MUSK toaletná voda 1x 100ml sprej
131,00 €/1l
13,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rochas L'Homme Aromatic Touch - Toaletná voda, 100ml
291,50 €/1l
29,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

DKNY Be Delicious toaletná voda 100ml
1 390,00 €/1l
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Antonio Puig Sportman toaletná voda pre mužov 250 ml
65,00 €/1l
16,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rabanne XS 100ml, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Wild mint, Bergamot, Koriander, Geranium
408,20 €/1l
40,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Avon Perceive For Men 100 ml EDT
162,00 €/1l
16,20 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

DKNY Be Delicious toaletná voda pre ženy 30 ml
741,33 €/1l
22,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Boucheron, Boucheron, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
376,00 €/1l
37,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Eau De Rochas Homme, toaletná voda, sprej, 100 ml
447,90 €/1l
44,79 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ak hľadáte nové trendy na trhu, predstavujeme vám pánsky parfém Donna Karan DKNY MEN EDT 100 ml!
- Pohlavie:
- Muži
- Unisex
- Objem: 100 ml
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Typ vône: EDT
- Zloženie: - toaletná voda (EDT), ktorá je súčasťou balenia: Sandalové drevo
Vôňa, ktorá čerpá z energie mesta - spája dynamiku centra, eleganciu uptownu a autentickosť pulzu ulice. Kompozícia je založená na harmonických akordoch, ktoré odrážajú charakter a charizmu moderného muža, ktorý ju nosí.
Vôňové tóny:
Hlavové tóny: imbier, mandarínka
Srdcové tóny: modrý buk, borievka
Základná nóta: sandalové drevo, javor
.
Ľahká, svieža, ale nezameniteľná. Toaletná voda pre mužov DKNY Men vás úplne obklopí svojou jemnou, sofistikovanou kompozíciou vône, ktorá je ideálna na každodenné nosenie.
- aromatická vôňa s korenistými akordmi
- citrusová vôňa
- drevitá vôňa
- pre aktívneho muža plného energie
- svieža vôňa, ideálna do horúceho počasia
Vonné tóny:
Vrchné tóny: Ananás, citrusy, džin
Srdcové tóny: Vôňa: jantár, májová orchidea, mandle
Základné tóny: Levanduľa, pižmo, santalové drevo
Pánska toaletná voda
zázvor, mandarínka
brečtan, borievka
santalové drevo, javor
DKNY DKNY Men.
Toaletná voda pre mužov.
100 ml
[b]Smer vône:[/b] Drevitá[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] Jalovec, citrusové plody, ananás[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] Mandle, jantár, májový kvet[br][br][b]Základné tóny:[/b] Levanduľa, pižmo, santalové drevo[br][br][br]Toaletnú vodu DKNY Men vytvorila módna návrhárka Donna Karen. Vzrušujúce podtóny citrusových plodov, borievky a ananásu vytvárajú modernú aromatickú citrusovú vôňu.
- Model
- Energizing for Men
- Hmotnosť
- 0.32 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 857159503210857159503210085715950321
- Číslo od výrobcu
- JTI-110744308
- Model
- Energizing for Men
- Hmotnosť
- 0.32 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániPáni
- EAN kód
- 857159503210857159503210085715950321
- Číslo od výrobcu
- JTI-110744308
Hodí sa k tomu

DKNY - DKNY Man EDT 100ml
284,50 €/1l
28,45 €
Predajca: BRASTYGroup

DKNY Energizing Woman parfumovaná voda pre ženy 100 ml
382,20 €/1l
38,22 €
Predajca: PerfumTraders

DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
352,70 €/1l
35,27 €
Predajca: Denpoli-Venda

Blink B086DK2N5F, IP bezpečnostná kamera, Vonkajší, Bezdrôtový, Strop, Čierna, Biela, Kocka
276,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

EASYmaxx solárny generátor 4500mAh 2 režimy nabíjania solárny panel USB nabíjanie mobilného telefónu power banka a oveľa viac. Integrované FM rádio Reproduktor čierny/oranžový
49,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Philips Hue White and colour ambience 8719514339880A, Inteligentná žiarovka, Bluetooth/Zigbee, Biela, LED, GU10, GU10
90,69 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: KupZarovky

Elektrická kolobežka 700 W Escooter s APP a Bluetooth Scooter Skladacia hliníková kolobežka E-Scooter - čierna
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Prosperplast Aqua Tower, 450 L, Antracit, Dažďová voda, 573 mm, 775 mm, 1150 mm
151,09 €
Predajca: Eoshop

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Šedá, Titán
2 138,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-System

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Lacoste Red toaletná voda pre mužov 125 ml
292,32 €/1l
39,61 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,85 €/1l
27,37 €
Predajca: PerfumTraders

AVANA iPhone XR / iPhone 11 Armoured Glass Privacy Protective Film Display Protective Glass 9H Anti-Spy Armour Film 2 ks
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
54,19 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Originálny 2m kábel Apple Lightning USB na nabíjanie dát MD819ZM/A pre iPhone iPod iPad
12,72 €
Predajca: NamdarStore

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
590,70 €/1l
59,07 €
Predajca: Tersorte

Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
29,71 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
1 049,30 €/1l
104,93 €
Predajca: PerfumTraders

1.09 Sada vonkajších LED sviečok s časovačom - Sada 3 LED sviečok do exteriéru
17,06 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Special-trends

DKNY Energizing Woman toaletná voda pre ženy 100 ml
350,90 €/1l
35,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

DKNY Women Energizing 2011 parfémovaná voda pre ženy 30 ml
1 045,00 €/1l
31,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Goobay 49216, 8000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Modrá
22,97 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,74 €
Predajca: AkkuShop

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Klasické a vždy dobré, nikdy príliš dotieravé
Tento parfém si kupujem už roky a nikdy nie je príliš výrazný. Má svieži a príjemný nádych, veľmi ľahký. Ak hľadáte niečo na každodenné nosenie bez toho, aby ste boli cítiť ako celý kočovný cirkus zo vzdialenosti 10 km, budete spokojní. Rozhodne nie je pre fanúšikov ťažkých olejov, ktorí voňajú ako celý obchod.
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!
Perfektné!
Hodnotenie z 30. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
DKNY
Všetko super, ako vždy
Hodnotenie z 6. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
DKNY MEN
Veľmi dobré ! A dobrá hodnota
Hodnotenie z 17. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Letná vôňa
Osviežujúci
Hodnotenie z 10. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Všetko v poriadku
Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hodnotenie z 17. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,58 €
Predajca: PerfumTraders
611,60 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(313)Počet hodnotení: 313
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(593)Počet hodnotení: 593
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Yves Saint Laurent Parfumovaná voda Paris



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(73)Počet hodnotení: 73
158,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 269,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
93,93 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,07 €
Predajca: PerfumTraders
890,70 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,31 €
Predajca: PerfumTraders
893,10 €/1l

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
76,32 €
Predajca: PerfumTraders
763,20 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(20)Počet hodnotení: 20
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
840,50 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
96,45 €
Predajca: PerfumTraders
771,60 €/1l

Gucci Rush Edt 75ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
42,71 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,61 €
Predajca: PerfumTraders
554,80 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
24,70 €
Predajca: Pharmacygreek
494,00 €/1l