Perle di Sole tvrdé cukríky s citrónovou príchuťou 500 g

10,95 €

21,90 € / 1kg

plus 6,95 € poštovné

Doprava k vám domov

st 11. – po 16. novembra
Naše najlepšieponuky
Bonbóny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Barkleys Wintergreen pastilky s príchuťou eukalyptu 50g
Barkleys Wintergreen pastilky s príchuťou eukalyptu 50g
65,31 €/1kg
7,32 €
-14%
6,27 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre BEZCUKOROVÉ ŽELÉ S CITRONOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKU 14 g - CELIKO
BEZCUKOROVÉ ŽELÉ S CITRONOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKU 14 g - CELIKO
0,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
0,89 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Küfa malinové ovocné cukríky s lahodnou malinovou príchuťou 200g
Küfa malinové ovocné cukríky s lahodnou malinovou príchuťou 200g
16,15 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Küfa A a C plátky ovocné sladkosti s pomarančom a citrónom 2000g
Küfa A a C plátky ovocné sladkosti s pomarančom a citrónom 2000g
8,34 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Perle di Sole želé cukríky s citrónovou príchuťou 200 g
Perle di Sole želé cukríky s citrónovou príchuťou 200 g
29,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Perle di Sole tvrdé cukríky s príchuťou ostružiny 200 g
Perle di Sole tvrdé cukríky s príchuťou ostružiny 200 g
29,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Perle di Sole želé cukríky s príchuťou kávy 150 g
Perle di Sole želé cukríky s príchuťou kávy 150 g
33,00 €/1kg
4,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
42,88 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Cukierki twarde Roshen Bim Bom 1 kg
Cukierki twarde Roshen Bim Bom 1 kg
5,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
5,14 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Tvrdé karamelky Cool Rocks s ovocnou príchuťou vo vrecku 1000g
Tvrdé karamelky Cool Rocks s ovocnou príchuťou vo vrecku 1000g
15,38 €/1kg
15,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
11,93 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
11,93 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre nimm2® 360509 nimm2® Bonbons 429,0 g
nimm2® 360509 nimm2® Bonbons 429,0 g
8,58 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
3,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 3360102300017, Palmový olej, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
Open Food 3360102300017, Palmový olej, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
83,60 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Zott želé s príchuťou pomaranča 175 g
Zott želé s príchuťou pomaranča 175 g
4,40 €/1kg
0,88 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Cukríky s príchuťou citróna a pomaranča 175g
Cukríky s príchuťou citróna a pomaranča 175g
45,66 €/1kg
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre plnené cukríky - rakytník-pomaranč 75g
plnené cukríky - rakytník-pomaranč 75g
18,27 €/1kg
1,37 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Küfa A a C plátky ovocné cukríky s pomarančom a citrónom 200g
Küfa A a C plátky ovocné cukríky s pomarančom a citrónom 200g
15,60 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Ricola o.Z.Beutel Zázvor Pomaranč Mäta Cukríky 75 g
Ricola o.Z.Beutel Zázvor Pomaranč Mäta Cukríky 75 g
33,60 €/1kg
2,89 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Anízové pastilky mäta NFP 250g
Anízové pastilky mäta NFP 250g
50,32 €/1kg
12,58 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Waldbeer-Bonbons, 200 g
Waldbeer-Bonbons, 200 g
12,30 €/1kg
2,46 €
Predajca: Katomix

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Zloženie:

  • Cukor
  • Glukózový sirup
  • Dextróza
  • Okysľovač: (E330)
  • prírodná citrónová aróma s inými prírodnými arómami
  • Farbivo: E100

Obsah:

  • 65 kusov
Zloženie
cukor, glukózový sirup, dextróza, okysľujúce činidlo: kyselina citrónová, 0,1 % prírodná citrónová aróma s ďalšími prírodnými arómami, kurkuma pridaná na zafarbenie
Výživové údaje
EÚ - VÝŽIVOVÉ INFORMÁCIE 100 g: energia 1640 kJ/365 kcal, tuk 0 g, vláknina 0 g, bielkoviny 0 g, soľ 0,007 g, sacharidy 94,5 g
Hmotnosť
500 g
Potravinársky podnik
Perle di Sole
Obchodný názov
TVRDÉ VARENÉ CUKRÍKY S CITRÓNOVOU PRÍCHUŤOU A PLNENÉ KYSLÝM PRÁŠKOM
Výrobca
Číslo od výrobcu
PAP0607
EAN kód
8010746109860

Zloženie
cukor, glukózový sirup, dextróza, okysľujúce činidlo: kyselina citrónová, 0,1 % prírodná citrónová aróma s ďalšími prírodnými arómami, kurkuma pridaná na zafarbenie
Výživové údaje
EÚ - VÝŽIVOVÉ INFORMÁCIE 100 g: energia 1640 kJ/365 kcal, tuk 0 g, vláknina 0 g, bielkoviny 0 g, soľ 0,007 g, sacharidy 94,5 g
Hmotnosť
500 g
Potravinársky podnik
Perle di Sole
Obchodný názov
TVRDÉ VARENÉ CUKRÍKY S CITRÓNOVOU PRÍCHUŤOU A PLNENÉ KYSLÝM PRÁŠKOM
Výrobca
Číslo od výrobcu
PAP0607
EAN kód
8010746109860
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Perle di Sole tvrdé cukríky s príchuťou pomaranča 500 g
Perle di Sole tvrdé cukríky s príchuťou pomaranča 500 g
21,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 15
10,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Perle di Sole tvrdé cukríky s príchuťou citróna a pomaranča 500 g
Perle di Sole tvrdé cukríky s príchuťou citróna a pomaranča 500 g
21,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 15
10,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Perle di Sole tvrdé cukríky s príchuťou čučoriedok 200 g
Perle di Sole tvrdé cukríky s príchuťou čučoriedok 200 g
29,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 15
5,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Perle di Sole tvrdé cukríky s citrónovou príchuťou 200 g
Perle di Sole tvrdé cukríky s citrónovou príchuťou 200 g
29,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 15
5,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Perle di Sole želé cukríky s príchuťou pomaranča 200 g
Perle di Sole želé cukríky s príchuťou pomaranča 200 g
29,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Perle di Sole tvrdé cukríky s príchuťou ostružiny 200 g
Perle di Sole tvrdé cukríky s príchuťou ostružiny 200 g
29,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Perle di Sole želé cukríky s citrónovou príchuťou 200 g
Perle di Sole želé cukríky s citrónovou príchuťou 200 g
29,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Perle di Sole biele čokoládové guľôčky plnené limoncellom 150 g
Perle di Sole biele čokoládové guľôčky plnené limoncellom 150 g
39,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Perle di Sole tvrdé cukríky s príchuťou pomaranča 1000 g
Perle di Sole tvrdé cukríky s príchuťou pomaranča 1000 g
21,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 15
21,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Perle di Sole sušienky s citrónovou príchuťou 200 g
Perle di Sole sušienky s citrónovou príchuťou 200 g
25,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,14 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Perle di Sole tvrdé cukríky s citrónovou príchuťou 1000 g
Perle di Sole tvrdé cukríky s citrónovou príchuťou 1000 g
19,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 15
Použité
19,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Vlhkomer Teplomer, teplomer Digitálny, izbový teplomer Elektronický budík Vnútorné meranie teploty Celzia Fahrenheita Meteostanica Retoo
Vlhkomer Teplomer, teplomer Digitálny, izbový teplomer Elektronický budík Vnútorné meranie teploty Celzia Fahrenheita Meteostanica Retoo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 242
52,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre 2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2121
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Obrázok produktu pre COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
42,88 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Perle di Sole želé cukríky s príchuťou kávy 150 g
Perle di Sole želé cukríky s príchuťou kávy 150 g
33,00 €/1kg
4,95 €
Predajca: SolarCosa
Obrázok produktu pre Küfa malinové ovocné cukríky s malinovou príchuťou 700 kusov 2000g
Küfa malinové ovocné cukríky s malinovou príchuťou 700 kusov 2000g
8,18 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
16,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Küfa Euka mentolové cukríky s eukalyptom cca 400 ks 2000g
Küfa Euka mentolové cukríky s eukalyptom cca 400 ks 2000g
10,46 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
20,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Storck Mint Choc mätové cukríky s čokoládovým krémom 425g
Storck Mint Choc mätové cukríky s čokoládovým krémom 425g
6,87 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
2,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
11,93 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
11,93 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Cukierki twarde Roshen Bim Bom 1 kg
Cukierki twarde Roshen Bim Bom 1 kg
5,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
5,14 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 76
47,23 €
Predajca: Schramas
Obrázok produktu pre STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
8,25 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chladné sladké srdcia ovocné sladkosti vrecko 1000g hádzanie materiálu
Chladné sladké srdcia ovocné sladkosti vrecko 1000g hádzanie materiálu
15,38 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Tvrdé karamelky Cool Rocks s ovocnou príchuťou vo vrecku 1000g
Tvrdé karamelky Cool Rocks s ovocnou príchuťou vo vrecku 1000g
15,38 €/1kg
15,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 29
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop
Obrázok produktu pre STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
STORCK 232219 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 325,0 g
8,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Obrázok produktu pre Akumulátorový snehový pluh EINHELL GE-ST 36/40 Li E, pracovná šírka 40,00 cm, maximálna hĺbka snehu 20 cm
Akumulátorový snehový pluh EINHELL GE-ST 36/40 Li E, pracovná šírka 40,00 cm, maximálna hĺbka snehu 20 cm
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 25
240,79 €
-72,58 €
168,21 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger
Obrázok produktu pre Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 311
84,92 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre STORCK Nimm2 soft Cola, 195 g, Kola, 1589 kJ, 375 kcal, 3,4 g, 2 g
STORCK Nimm2 soft Cola, 195 g, Kola, 1589 kJ, 375 kcal, 3,4 g, 2 g
43,44 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
8,47 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Perle di Sole mandľové dražé obalené pistáciovou čokoládou 150 g
Perle di Sole mandľové dražé obalené pistáciovou čokoládou 150 g
39,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,95 €
Predajca: SolarCosa

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 15 hodnotení
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Intenzívna chuť, nie umelá
Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Taliansko
Hodnotenie z 14. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Lahodné
Hodnotenie z 13. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Sladkosti
Hodnotenie z 13. augusta 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Lahodné citrónové sladkosti
Hodnotenie z 13. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Sladkosti
Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Amo kávové cukrovinky 1 kg
Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Mampfi jedlý papier karamel 290g
Mampfi jedlý papier karamel 290g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g
Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg
Obrázok produktu pre Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
12,11 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
0,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg
Obrázok produktu pre VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
VIVIL® 2363 VIVIL® Kräuter-Mint Bonbons 120,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg
Obrázok produktu pre Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)
Kiosk Box - Fisherman's Friend - Mint - S cukrom - 24 x 25g (tyrkysová)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
44,67 €
Predajca: AllYouNeed
74,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg
Obrázok produktu pre Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg
Obrázok produktu pre Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g
Fisherman's Friend Lemon bez cukru 24 x 25 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
33,93 €
Predajca: AllYouNeed
56,55 €/1kg
Obrázok produktu pre Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g
Cavendish and Harvey Fruit Candies pohár s lahodnými ovocnými cukríkmi 966g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
10,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,45 €/1kg
Obrázok produktu pre Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg
Obrázok produktu pre Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g
Fisherman's Freind Salmiak-Raspberry 4pcs 100g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,16 €
Predajca: AllYouNeed
25,16 €/1kg