La Roche-Posay - Hydraphase BB Cream SPF 15 - Hydratační BB krém 40 ml
22,57 €
22,57 € / 1kg
plus 19,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Hydratačný krém4 518,74 €/1l
2 259,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Hydratačný svieži krém5 080,33 €/1l
152,41 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml216,67 €/1l
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml1 207,00 €/1l
36,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml
564,25 €/1l
22,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche-Posay - Effeclar Duo+M Anti-Imperfection Care - Tónovací krém na tvár 40 ml
25 840,00 €/1kg
25,84 €
Predajca: Tersorte

La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR Treatment Intensywna kuracja dla skóry naczynkowej, 40 ml
493 500,01 €/1kg
29,61 €
Predajca: VISO
![Obrázok produktu pre La Roche Effaclar Duo[+] Korektívna starostlivosť na odstránenie upchatí](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/73f4f795b92611e5b33e42e7681d7b9e.webp)
La Roche Effaclar Duo[+] Korektívna starostlivosť na odstránenie upchatí
761,75 €/1l
30,47 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
392 400,01 €/1kg
19,62 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay Hyalu B5 Aquagel Żel ochronny do twarzy SPF30, 50 ml
444 142,85 €/1kg
31,09 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche-Posay Toleriane Sensitive upokojujúci, ochranný hydratačný krém, 40 ml
461,75 €/1l
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem, 40 ml
451 400,01 €/1kg
22,57 €
Predajca: MANADA

Roche-Posay Hydraphase HA výživný krém 40 ml
618,00 €/1l
30,90 €
Predajca: somnia24

Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Cream Nachfüllp. 50 ml
37 050,00 €/1l
37,05 €
Predajca: Parfumtoi

La Roche-Posay Toleriane sensitive rich cream, 40 ml krém
329,82 €/1kg
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche Posay, Effaclar K+, Krem odnawiający do skóry tłustej, 40 ml
530,00 €/1l
21,20 €
Predajca: NutraBestBG

Thalgo Éveil à la Mer Resurfacing Cream 50 ml
693,40 €/1l
34,67 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

La Roche-Posay Cicaplast B5 Serum, 30 ml
711 800,02 €/1kg
35,59 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
BB krém s minerálnymi pigmentmi sa dokonale prispôsobí vašej pleti a zanechá ju zjednotenú, sviežu a žiarivú. Zároveň intenzívne hydratuje počas 48 hodín.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky La Roche-Posay sa radí pod Tónovacie krémy a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 40 ml vámi vybraného produktu.
La Roche-Posay - Hydraphase BB Cream SPF 15 - Hydratační BB krém 40 ml Cosmetics. For women.
Roche-Posay Hydraphase BB Cream light 40 ml - Tematická oblasť: Starostlivosť o pleť, telo
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 15
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 333787579409103337875794091
- Číslo od výrobcu
- 58711
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 15
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 333787579409103337875794091
- Číslo od výrobcu
- 58711
Hodí sa k tomu

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml
564,25 €/1l
22,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche-Posay - Effeclar Duo+M Anti-Imperfection Care - Tónovací krém na tvár 40 ml
25 840,00 €/1kg
25,84 €
Predajca: Tersorte

La Roche-Posay Effaclar tónovacia zjednocujúca korekčná starostlivosť Duo (+) Unifiant Medium 40 ml
33 840,00 €/1kg
33,84 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR Treatment Intensywna kuracja dla skóry naczynkowej, 40 ml
493 500,01 €/1kg
29,61 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay Effaclar tónovacia zjednocujúca korekčná starostlivosť Duo (+) Unifiant Dark 40 ml
18 750,00 €/1kg
18,75 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
392 400,01 €/1kg
19,62 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Zjednocujúce médium
435,50 €/1l
18,13 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,42 €
Predajca: NutraBestBG

La Roche-Posay Toleriane Rosaliac AR Krem kojąco-nawilżający na dzień SPF30, 50 ml
415 142,85 €/1kg
29,06 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
325 333,34 €/1kg
19,52 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
101,87 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Roche anthelios age correct teinte spf50
22 080,00 €/1l
22,08 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Krem, 40 ml
451 400,01 €/1kg
22,57 €
Predajca: MANADA

La Roche Posay, Anthelios, Codzienna Fotoprotekcja przeciwstarzeniowa w kremie, SPF 50, 50 ml
459 666,68 €/1kg
27,58 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Toleriane Sensitive upokojujúci, ochranný hydratačný krém, 40 ml
461,75 €/1l
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche-Posay Nutritic Intense Krem odżywczo-regenerujący 50ml
379 333,32 €/1kg
28,45 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Nutritic Intense Riche, Krem odżywczo-regenerujący, skóra bardzo sucha, 50 ml
134 972,98 €/1kg
24,97 €
Predajca: BRASTYGroup

TEFAL Optigrill Optigrill Black GC7058
186,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Parfum-Free, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50 ml
18 570,00 €/1kg
18,57 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
1 207,00 €/1l
36,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Eucerin AntiREDNESS Upokojujúci krém Upokojujúca starostlivosť 50 ml
27 200,00 €/1l
27,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
183,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Azjasklep

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche-Posay Cicaplast B5 Serum, 30 ml
711 800,02 €/1kg
35,59 €
Predajca: Parfumtoi

La Roche Posay Serozinc Face Mist, 150 ml
76,20 €/1l
11,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
415,00 €/1l
20,75 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay Hyalu B5 Aquagel Żel ochronny do twarzy SPF30, 50 ml
444 142,85 €/1kg
31,09 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche Posay, Effaclar A.I. Punktowy krem na zmiany trądzikowe, 15 ml
826 500,02 €/1kg
16,53 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
370,00 €/1l
14,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l