4,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TEEKANNE 7666 TEEKANNE NamasTee® GlücksgefühleTee 15 Portionen4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Teekanne Tee Waldbeere 7035 80St68,17 €/1kg
12,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Teekanne Tee Darjeeling 5309 250g66,92 €/1kg
16,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ahmad Tea - čierny čaj Darjeeling 40gr, 20 vrecúšok448,50 €/1kg
17,94 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Teekanne Tee Ländertee Collection Box 7940 180St
134,65 €/1kg
51,57 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica 7503 Taliansky sladký čerešňový čaj - 20 vreciek
277,11 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 4009300074977 TEEKANNE Brennnesselmischung Tee 20 Portionen
10,16 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 069409 TEEKANNE Ingwer Tee 18 Portionen
322,22 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 7484 TEEKANNESchwarzer Tee KlassikTee 20 Portionen
101,71 €/1kg
3,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 7386 TEEKANNE PfefferminzeTee 18 Portionen
12,29 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 7992 TEEKANNE Basisch & VitalTee 18 Portionen
289,50 €/1kg
11,58 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 078470 TEEKANNE Herzkirsche Tee 20 Portionen
243,33 €/1kg
10,95 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 7482 TEEKANNESchwarzer Tee DarjeelingTee 20 Portionen
324,57 €/1kg
11,36 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 074984 TEEKANNE Minze Ingwer Tee 18 Portionen
11,60 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 8010 TEEKANNE Gesunde AbwehrTee 18 Portionen
289,50 €/1kg
11,58 €
Predajca: somnia24

Dallmayr 594025020 Alpenkräuter Tee 25 Portionen
213,00 €/1kg
10,65 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 7988 TEEKANNE MagenfeinTee 18 Portionen
289,50 €/1kg
11,58 €
Predajca: somnia24

Meßmer 291774 Meßmer KräuterTee 18 Portionen
3,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TEEKANNE 073642 TEEKANNE Ingwer Kurkuma Tee 18 Portionen
362,50 €/1kg
11,60 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 4009300080893 TEEKANNE Genussgarten HOLUNDER WALDBEERETee 18 Portionen
321,94 €/1kg
11,59 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Čajová kanvica ovocný čaj Sicílsky krvavý pomaranč 40,5 g
Povzbudzujúci aromatický sladký ovocný čaj s príchuťou sicílskeho krvavého pomaranča v 18 samostatne balených čajových vrecúškach.
TEEKANNE GmbH & Co KG Kevelaerer Str. 21-23 40526 Düsseldorf (D)
Chutná cesta v šálke na čaj – čaj Teekanne Ländertee pre výnimočné chvíle potešenia Čaj Teekanne Ländertee ťa s každou šálkou prenesie do rôznych chuťových svetov a ponúka pestrý výber aromatických zmesí. Inšpirované rôznymi krajinami a kultúrami, tieto druhy spájajú ovocné, korenisté a harmonické tóny. Značka Teekanne je synonymom dlhoročných skúseností, starostlivo vybraných surovín a moderných čajových kreácií. Každá odroda presvedčí vyváženou vôňou a vyváženým zložením. Praktická príprava robí z čaju nenáročného spoločníka v každodennom živote. Či už ide o chvíľku relaxu alebo malú prestávku v priebehu dňa – výber čajov Ländertee ponúka rozmanitosť pre každý vkus. Rôzne druhy umožňujú neustále objavovať nové chute. Ideálne pre všetkých, ktorí ocenia rozmanitosť a výnimočné čajové zážitky. Všestranné použitie – tak si vychutnáš Ländertee v každodennom živote Čaj Teekanne Ländertee sa výborne hodí ako klasický horúci nápoj pre chvíle relaxu. Dá sa tiež všestranne použiť ako základ pre chladené čajové nápoje alebo ľadový čaj. V kombinácii s čerstvým ovocím alebo korením je možné čaj individuálne vylepšiť. Rovnako sa hodí ako doplnok k jedlám alebo ako aromatický doplnok v každodennom živote. Flexibilné vychutnávanie – perfektné pre každú dennú dobu Príprava sa môže uskutočniť individuálne podľa vkusu a dá sa bez problémov integrovať do rôznych denných rutín. Vďaka veľkej rozmanitosti druhov sa čaj Ländertee hodí k najrôznejším momentom potešenia v priebehu dňa. Ideálne kombinovateľný – objavte ďalšie čajové a nápojové kreácie Podobné produkty, ako sú ovocné čaje, bylinné čaje alebo ochutené čajové zmesi, ponúkajú porovnateľné možnosti použitia a dajú sa dobre kombinovať. Aj prísady ako med, rastlinné nápoje alebo koreniny ideálne dopĺňajú chuťový zážitok. Kto rád experimentuje, môže kombinovať rôzne druhy čajov a objavovať tak nové varianty požitku.
Sicílsky čaj s krvavým pomarančomPolyuretán= 20 vrecúšok x 2,5 g
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Aróma ibišteka, jablká, aróma šípok, aróma krvavého pomaranča, sladké listy, aróma krvavého pomaranča Certifikát Rainforest Alliance.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 40.5 g
- Potravinársky podnik
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40526 Düsseldorf (D)
- Obchodný názov
- Ovocný čaj s príchuťou krvavého pomaranča
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 7882
- EAN kód
- 4009300019701
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Aróma ibišteka, jablká, aróma šípok, aróma krvavého pomaranča, sladké listy, aróma krvavého pomaranča Certifikát Rainforest Alliance.
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 40.5 g
- Potravinársky podnik
- TEEKANNE GmbH & Co. KGKevelaerer Str. 21-23 40526 Düsseldorf (D)
- Obchodný názov
- Ovocný čaj s príchuťou krvavého pomaranča
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 7882
- EAN kód
- 4009300019701
Hodí sa k tomu

Teekanne Tee Ländertee Collection Box 7940 180St
134,65 €/1kg
51,57 €
Predajca: somnia24

Čajová kanvica 7503 Taliansky sladký čerešňový čaj - 20 vreciek
277,11 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Teekanne Magic Winter kolekcia ovocných a zeleninových čajov (30ks), 103634
84,35 €/1kg
6,01 €
Predajca: Megasam24PL

Teekanne Thai Ingwer-Mango 7263 20 St./Pack.
78,44 €/1kg
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajník 6992 Čajník Pers.Granata. 20 Bt
277,11 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Teekanne 7262 Mediterraner Pfirsich Tee - 20 Beutel
249,40 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Čajový dom broskyňa mučenka exotický sladký ovocný čaj 38 vreciek 76g
2,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Tee Melisse 100527 25St
62,00 €/1kg
3,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čajová kanvica 6875 Čaj Chinese Sencha - 20 vreciek
356,29 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

TEEKANNE 6993 Čajník NewYorkChai 20 Bt
356,29 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Ovocný čaj, 20x2,5 g, TEEKANNE, sladká čerešňa
114,20 €/1kg
5,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Čajová kanvica 6576 Turecké jablko 20 ks / bal.
226,73 €/1kg
12,47 €
Predajca: somnia24

Lipton Zelený čaj malina a granátové jablko, balenie po 20 ks
212,50 €/1kg
5,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zelený čaj, 20x1,75 g, TEEKANNE, citrónový
43 333,33 €/1kg
2,60 €
Predajca: CORWELL

Zvarené víno korenie červené - ovocný koreninový čaj 18 vrecúšok 32,4g
114,72 €/1kg
4,13 €
Predajca: taleoo

Ashwagandha Balance – 17 vreciek, 34,0 g
102,65 €/1kg
3,49 €
Predajca: taleoo

English Tea Shop aj Mate, kakao a kokos, 20 sk
5 240,00 €/1kg
5,24 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Drevené debny 50 x 40 x 30 cm, , rustikálne a vintage
16,99 €
Predajca: Teramico

SELEN zelený čaj zázvor-citrón - 12 balení
26,28 €
Predajca: SelenFood

Yogi Tea - Happy Nature Organic Spice Tea | 17 x 1,9 g
112,81 €/1kg
5,63 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,61 €
Predajca: taleoo

pure 527771 pureDarjeelingTee 25 Portionen
217,94 €/1kg
13,73 €
Predajca: somnia24

Frauenmantel – 18 vrecúšok čaju, 21,6 g | SONNENTOR
148,61 €/1kg
3,21 €
Predajca: taleoo

Čajová kanvica lesné bobule ovocný a aromatický ovocný čaj 40 čajových vrecúšok 50g
45,80 €/1kg
4,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Salus Willowherb Mixture - 15 filtračných vrecúšok
74,89 €/1kg
3,37 €
Predajca: AbisZ-Markt

Organická zmes zeleného energetického čaju, 30,6 g
97 712,42 €/1kg
2,99 €
Predajca: taleoo

Vianočný čaj - 17 vrecúšok 35,7g
117,09 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Organická zmes čierneho čaju Chai, 37,4 g
7,98 €/1kg
2,85 €
Predajca: taleoo

Lipton - Čaj Lipton Refresh Lemon 25x1,5gr | Balenie 25 kusov | 6 kusov
31,01 €/1kg
62,01 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho vynikajúce
Jednoducho chutné
Hodnotenie z 16. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Meßmer Classic Moments ochutený ovocný čaj lesné plody 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
58,68 €/1kg

Čaj Yerba Mate Cocido Detox 25x3g
2,00 €
Predajca: Yerbamarket_
26,67 €/1kg

Mätový bylinný čaj Meßmer osviežujúci a korenistý 4 balenia



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,56 €/1kg

Meßmer Pražené mandle 20 čajových vrecúšok Čajová zmes Rooibos 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
114,00 €/1kg

Meßmer Apple Strudel sladkokyslý ovocný čaj 18 čajových vrecúšok 40g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
84,69 €/1kg

Meßmer 00215424 Čaj Meßmer „Rumanček“, jemne aromatický, balenie po 25 ks



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
125,33 €/1kg

Meßmer Organický harmančekový čaj s aromatickou príchuťou najjemnejší harmanček 27g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies