5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bravčová pečienka s omáčkou Knorr Delicatessen46,05 €/1kg
46,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka salsa Homann8,84 €/1l
26,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hamkerova poľovnícka omáčka6,81 €/1kg
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Texicana salsa omáčka na namáčanie a dochucovanie 500ml
10,62 €/1l
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr omáčka na šašlík pikantná a paradajková, ideálna k mäsu 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Parika omáčka maďarská pikantná ovocná príchuť 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
18,35 €/1l
8,35 €
Predajca: LAVONIO

Macarico Portugalská pálivá chilli omáčka ideálna na grilovanie 100g
22,30 €/1kg
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Hot Chili, Chilli omáčka, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cholimex chilli a ananásová omáčka ostrá na namáčanie a dochutenie 250ml
7,28 €/1l
1,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Händlmaier Chilli omáčka s feferónkami Vegan 200ml
9,65 €/1l
1,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Barbecue omáčka 250ml
7,64 €/1l
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey sladkokyslá omáčka 875ml
7,30 €/1l
6,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ostrá chilli omáčka 250ml
16,72 €/1l
4,18 €
Predajca: taleoo

Tomatensauce - Arrabbiata 340g | ZWERGENWIESE
9,82 €/1l
3,34 €
Predajca: taleoo

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantná s jemnou pálivosťou 500ml
9,40 €/1l
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ostrá omáčka - 145 ml - La Costena Würzsauce
6,00 €/1kg
2,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Knorr Chilli omáčka ostrá a chrumkavá, ideálna k mäsu 250ml
Knorr Chilli omáčka je veľmi pikantná a pálivá vďaka paprike a kúskom chilli. Chilli omáčka Knorr Schlemmersauce je vynikajúcou prílohou ku grilovaným a pečeným mäsovým pokrmom, ako aj na hamburgery a toasty. Knorr Schlemmersauce Chilli navyše neobsahuje konzervačné látky a umelé farbivá, a preto chutí dvakrát lepšie.
Unilever Deutschland Holding GmbH Am Strandkai 1 20457 Hamburg Nemecko
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Zloženie
- 60% paradajkový pretlak, cukor, 12% cibuľa, liehový ocot, 5% paprika, modifikovaný škrob, kuchynská soľ, chilli, korenie, aróma, petržlenová vňať.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 398 kJ Kalorická hodnota v kcal 95 kcal Tuky 0,5 g Nasýtené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 21 g Cukor 18 g Bielkoviny 1,2 g Soľ 2 g Vláknina 0,9 g
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Obchodný názov
- Chilli omáčka
- Výrobca
- Unilever Deutschland
- Číslo od výrobcu
- 31542
- EAN kód
- 4251753779118
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.25 l
- Zloženie
- 60% paradajkový pretlak, cukor, 12% cibuľa, liehový ocot, 5% paprika, modifikovaný škrob, kuchynská soľ, chilli, korenie, aróma, petržlenová vňať.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota v kJ 398 kJ Kalorická hodnota v kcal 95 kcal Tuky 0,5 g Nasýtené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 21 g Cukor 18 g Bielkoviny 1,2 g Soľ 2 g Vláknina 0,9 g
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- Unilever Deutschland Holding GmbHAm Strandkai 1 20457 Hamburg Deutschland
- Obchodný názov
- Chilli omáčka
- Výrobca
- Unilever Deutschland
- Číslo od výrobcu
- 31542
- EAN kód
- 4251753779118
Hodí sa k tomu

Knorr omáčka na šašlík pikantná a paradajková, ideálna k mäsu 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr cesnaková omáčka jemná krémová ideálna na grilovanie 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Parika omáčka maďarská pikantná ovocná príchuť 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Texicana salsa omáčka na namáčanie a dochucovanie 500ml
10,62 €/1l
5,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne zelerový šalát sladká a pikantná príchuť 370ml 6-pack
42,35 €/1l
15,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chilli-Sriracha-Sauce 455ml - Flying Goose
18,35 €/1l
8,35 €
Predajca: LAVONIO

Knorr Kari omáčka ovocná svieža ideálna k hydine a ryži 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Medová horčicová omáčka jemná s kôprom ideálna k hydine 250ml
8,84 €/1l
2,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Macarico Portugalská pálivá chilli omáčka ideálna na grilovanie 100g
22,30 €/1kg
2,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Hot Chili, Chilli omáčka, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sladkokyslá omáčka 240g od Lee Kum Kee Sladkokyslá omáčka Asia Sauce Sweet & Sour
822,00 €/1kg
197,28 €
Predajca: SpiritsFlavour

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml
23,13 €/1l
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cholimex chilli a ananásová omáčka ostrá na namáčanie a dochutenie 250ml
7,28 €/1l
1,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann pálivá papriková omáčka
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BEZLEPKOVÝČILI PEPER SAUCE 250 ml - BYODO
13,88 €/1l
3,47 €
Predajca: taleoo

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantná s jemnou pálivosťou 500ml
9,40 €/1l
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Barbecue omáčka 250ml
7,64 €/1l
1,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml
14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Curry Mango, Kari, 220 ml, Zeler, Mlieko, Horčicová, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
17,41 €/1l
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml
10,20 €/1l
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sýrové tyčinky 100g | DE RIT
40,30 €/1kg
4,03 €
Predajca: taleoo

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

HEINZ 3078825003 HEINZ American Style Burgersauce 220,0 ml, 1 St.
41,55 €/1l
9,14 €
Predajca: somnia24

Súprava elektrických zubných kefiek na cestovanie so svorkou, nástenným držiakom, 3 ks, vhodná na cestovanie
34,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kávovar na kapsule Nespresso Lattissima One EN510.W, biely
221,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tabasco Habanero Sauce Jamajská pálivá omáčka 60ml
48,78 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl

BBQUE Barbecue omáčka zo slaniny a čerešní 400ml
14,50 €/1l
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

COSTWAY 180cm umelý vianočný stromček so snehom vrátane 600 PVC ihličiek, 250 teplých bielych LED svetiel a kovového stojana, vianočný stromček, vianočný stromček, biely
13,27 €/1kg
Použité
76,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Maggi Guten Appetit cibuľová polievka s prírodnými prísadami 55g
24,55 €/1kg
1,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BBQUE Grilovacia omáčka z medu a horčice 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Develey BBQUE Chilli a chrenová omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

BBQUE Barbecue Pôvodná klasická grilovacia omáčka 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,50 €/1l

Zahusťovadlo do omáčok Mondamin, svetlé
125,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Hamkerova poľovnícka omáčka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
34,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,81 €/1kg

Pinata Jalapeno Cheese Sauce krémová, pikantná a všestranná 3000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,60 €/1kg

Schwartau dezertná omáčka s lahodnou karamelovou príchuťou 1530ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,64 €/1l

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 1000ml
31,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,43 €/1l

Heinz Frites omáčka s dávkovačom svetlá krémová 3 x 2500ml 7500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,47 €/1l

Wiberg Dip Sauce Smoked Honey Squeeze Bottle ovocný dymový 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Wiberg Dip Sauce Barbecue Fľaša na stláčanie ovocné chilli 850g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,25 €/1kg

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,10 €/1l

Homann Burger omáčka s jemnými kúskami uhorky stlačiteľná fľaša 875ml
6,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Basilico, 400 g, CE, Plechovka, 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,34 €/1l

Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantná omáčka s chilli 2000ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
20,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,13 €/1l

The Real Burger Sauce Sladkokyslá omáčka s kúskami uhorky 2000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,51 €/1l

Omáčka Nando's Peri-Peri s citrónom a bylinkami, 125 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,69 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,53 €
Predajca: AllYouNeed
18,28 €/1kg

Old Texas Ghost Pepper BBQ Sauce 455ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,33 €
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
99,63 €/1l

Originálna austrálska pálivá a korenistá omáčka na grilovanie mit Raucharoma 355ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,45 €/1l

Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná ochucovacia omáčka 150 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,13 €/1l