5,0



Na základe 20 hodnotení
Dolce&Gabbana Pour Femme, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Aldehyd, Mandarínka, rozmarín, Konvalinka, Oranžový kvet, Cypress, Vetiver
60,07 €
600,70 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Cardamom seeds, Iris, Vetiver1 286,50 €/1l
128,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dior Poison Girl, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Citrón, Neroli, turecká ruža, Tonka, Vanilka1 212,00 €/1l
121,20 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'adore, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Neroli, Ruže2 046,80 €/1l
102,34 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Fraiche, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Petitgrain olej, Pačuli1 393,80 €/1l
139,38 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Pour Femme Edt Spray
648,70 €/1l
64,87 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
822,00 €/1l
41,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
701,80 €/1l
70,18 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Dolce&Gabbana K, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Borievky, Citrón, Oranžová, Jantár, Čili paprička, šalviový olej, Geranium, Levanduľa, Cédrové drevo, Pačuli, Vetiver
384,00 €/1l
84,36 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
76,80 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 25 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, White rose
1 320,00 €/1l
33,00 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana Dolce Lily, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Bergamot, Citrón, marakuja, ľalia, Ylang-ylang, Santalové drevo, Vanilka
721,87 €/1l
54,14 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce & Gabbana, Dolce Violet, Eau de Toilette, Für Frauen, 50 ml
868,60 €/1l
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Dolce Lily toaletná voda 50ml
940,80 €/1l
47,04 €
Predajca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jablko, Citrón, hyacint, Bamboo, Jazmín, White rose, Jantár, Cédrové drevo, White oakmoss, Sprej
454,90 €/1l
90,98 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
416,70 €/1l
41,67 €
Predajca: Sykz

Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
683,60 €/1l
51,27 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 50 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...
1 049,40 €/1l
52,47 €
Predajca: somnia24

Dolce & Gabbana K By Dolce y Gabbana Edt Spray 100ml
570,20 €/1l
57,02 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana, Pour Homme, Eau de Toilette, Für Männer, 75 ml
646,40 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The One For Men Woda toaletowa 100ml
553,40 €/1l
55,34 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Aldehyd, Mandarínka, rozmarín
- Poznámky k srdcu vône:
- Konvalinka, Oranžový kvet
- Poznámky k základu vône:
- Cypress, Vetiver
- Zloženie:
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, CITRAL, EUGENOL, AMYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, CINNAMYL ALCOHOL, CI 14700 (RED 4), CI 60730 (EXT. VIOLET 2), BHT, CI 19140 (YELLOW 5).
Zo stredomorskej krajiny, epicentra harmónie a kontrastov, sa zrodila klasická vôňa, ktorá stelesňuje podstatu ženy Dolce & amp; Gabbana - vášnivej, zmyselnej a materskej. Dolce &; Gabbana Pour Femme je zážitok kontrastov, ktorý obklopuje zmysly a pretrváva vo vzduchu: hojný, podmanivý, úderný s kombináciou sily a jemnosti.
Nóty vône:
Nóty hlavy: nerolka, mandarínka, horký pomaranč, frézia, bazalka, aldehydy
Nóty srdca: snipka, pomarančový kvet, konvalinka, jazmín, červená ruža
Základná nóta: vanilka, pižmo, fazuľa tonka, santalové drevo
.
Dolce Gabbana - Femme EDT 100ml Standard package. For women.
Dolce & Gabbana Spray Dolce & Gabbana Pour Femme Original Eau de Toilette 100ml teraz na Beauty Plaza.
- Model
- Pour Femme Eau de Toilette
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8057971180394
- Číslo od výrobcu
- I30206250
- Model
- Pour Femme Eau de Toilette
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8057971180394
- Číslo od výrobcu
- I30206250
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dolce & Gabbana Pour Femme Edt Spray
648,70 €/1l
64,87 €
Predajca: Glamperfeu

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Lionelo Emma buggy malý skladací kočík s polohou na ležanie Beige Latte
142,01 €
Predajca: T3S_Shop

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Edp Spray 100ml
1 019,40 €/1l
101,94 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Silikónová forma na čokoládu AVANA na 6 tabuliek čokolády Forma na čokoládu s nepriľnavým povrchom bez BPA Silikónová forma na čokoládu hnedá (forma 2)
9,95 €
Predajca: AVANA-Shop

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
108,90 €/1m
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
683,60 €/1l
51,27 €
Predajca: Glamperfeu

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 024,40 €/1l
51,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
822,00 €/1l
41,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Santorini Sunrise Limited Edition toaletná voda pre ženy 100 ml
341,70 €/1l
34,17 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Pour Femme, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
971,30 €/1l
97,13 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ard Al Zaafaran Ana Al Malikah I Am The Queen Parfumovaná voda 100ml
208,00 €/1l
20,80 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Pour Femme Edp Spray
889,80 €/1l
88,98 €
Predajca: somnia24

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Dolce & Gabbana, Q, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
625,10 €/1l
62,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

Hugo Boss Woman Extreme - Parfumovaná Voda 75ml - Exkluzívna Vôňa pre Ženy
394,93 €/1l
30,67 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,62 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Amouage The Odyssey Collection Odyssey Escape Collection Guidance parfumovaná voda 100ml
3 560,00 €/1l
356,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
95% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
95%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Moja obľúbená vôňa!
Už roky som túto toaletnú vodu v obchodoch nevidela! Som takááá rada, že ste ju mali! Ďakujem!
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Klasika Mega
Viac než spokojná, úplne úžasná vôňa, a predovšetkým vydrží naozaj dlho. Sprevádza ma už roky
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, vôňa podľa očakávania
Dobrý pomer cena/výkon, približne o 40 % lacnejší ako v drogériách a parfumériách.
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie. Super služby
Zatiaľ nemôžem posúdiť kvalitu, pretože je to darček pre niekoho.
Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásna vôňa
Elegantná, hrejivá vôňa, ktorá dlho vydrží a prináša veľa komplimentov.
Hodnotenie z 4. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchlo a podľa očakávania.
Známa vôňa, ktorá nie je na sklade, takže som vďačný za dostupnosť online.
Hodnotenie z 15. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spokojný
Som spokojný s nákupom v KAUFLANDE……Ďakujem
Hodnotenie z 18. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Áno, som spokojná, parfém používam už dlho.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,50 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l