5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek451,00 €/1kg
18,04 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Meßmer 00218232 Čierny čaj "Darjeeling" 25 balení109,30 €/1kg
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Horeca Loyd čierny čaj Cejlón 500 vrecúšok74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Čierny čaj Loyd s citrónovou príchuťou 20 vrecúšok18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Čierny čaj Lipton Forest Fruits, balenie po 25 ks x 6
28,70 €/1kg
57,39 €
Predajca: Kleinkantoor

Lipton Zelený čaj s mätou, balenie po 25 ks x 6
132,50 €/1kg
62,01 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Čierny čaj, 20x1,5 g, PICKWICK, jahoda
44,67 €/1kg
2,68 €
Predajca: CORWELL

Ovocný čaj Lipton Mango a čierne ríbezle, balenie po 20 ks
62,00 €/1kg
3,10 €
Predajca: LAVONIO

Dankeschön Tee - 18 Beutel 27g 6er Pack
166,30 €/1kg
26,94 €
Predajca: taleoo

Čierny čaj Minutka s citrónovou príchuťou 80 vrecúšok
18,36 €/1kg
3,57 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,57 €
Predajca: Katomix

Čierny čaj Minutka 40 vrecúšok
21,38 €/1kg
1,71 €
Predajca: LAVONIO

Bylinný čaj Lipton s mätou – Relax, balenie po 25 ks
75,22 €/1kg
6,77 €
Predajca: Katomix

Čierny čaj Dilmah s príchuťou ananásu, 20 vrecúšok
13,56 €/1kg
4,11 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,39 €
Predajca: Katomix

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou jahôd 40 g , 20 vreciek
74,75 €/1kg
2,99 €
Predajca: orientbazar24

Lipton Malinový a brusnicový ovocný čaj, 20 čajových vrecúšok
163,40 €/1kg
8,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Čaj zelený 20 ks
48,50 €/1kg
3,60 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,91 €
Predajca: Katomix

Lipton Zelený čaj malina a granátové jablko, balenie po 20 ks
4,15 €/1kg
4,15 €
Predajca: Katomix

Lipton Zelený čaj malina a granátové jablko, balenie po 20 ks
212,86 €/1kg
5,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ovocný čaj s jablkom, 25 vrecúšok
45,00 €/1kg
5,74 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,50 €
Predajca: Katomix

Čierny čaj Dilmah s príchuťou maliny, 20 vrecúšok
62,83 €/1kg
4,48 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,77 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Čierny čaj Lipton s príchuťou jahôd
Čierny čaj Lipton s príchuťou jahôd z kolekcie Feel Good Selection ponúka lahodnú zmes silného čierneho čaju a sladkej, šťavnaté chuti zrelých jahôd. Každá šálka má jemnú, ovocnú chuť, ktorá je ideálna na osviežujúcu prestávku. S 25 vrecúškami čaju v balení je ideálny na každodenné vychutnávanie a zdieľanie.
Či už horúci alebo vychladený, tento čierny čaj s príchuťou jahôd vnesie do vašej čajovej rutiny živú notu. Jednotlivo balené vrecúška zaručujú čerstvosť a pohodlie, takže si ho môžete vychutnať kdekoľvek. značky Lipton zaručuje konzistentnú chuť pri každom náleve.
- Čaj Lipton v mnohých príchutiach. *Lipton Tea, najchutnejší čaj. *Nádherne sýta, ale stále jemná chuť. *Perfektná šálka čaju na začiatok dňa, ale príjemná aj na pitie počas dňa. *Aby ste si ho naozaj vychutnali!
- vo vrecúškach po 1,5gr. *25 vrecúšok (jednotlivo balených) v škatuli. *Fóliové obaly poskytujú optimálnu ochranu čaju. To zaručuje, že chuť a aróma sú dobre zachované. *Lipton Feel Good Strawberry je čierny čaj s jahodami. *Tento čaj patrí do kategórie osviežujúcich čajov, ktoré pomáhajú nájsť chvíľku osvieženia.
Lipton Feel Good Strawberry Tea je lahodný čierny čaj s jahodovou príchuťou.
- Zloženie
- Čierny čaj, arómy (13%), maltodextrín, jahody (1,3%)
- Hmotnosť
- 90 g
- Potravinársky podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Obchodný názov
- Tričko
- Výrobca
- Počet kusov
- 82
- Číslo od výrobcu
- {{ Vorgang.Allgemein.Stammdaten.HAN }}
- EAN kód
- 8720608022380
- Zloženie
- Čierny čaj, arómy (13%), maltodextrín, jahody (1,3%)
- Hmotnosť
- 90 g
- Potravinársky podnik
- MEGASAM24.PL PSA
- Obchodný názov
- Tričko
- Výrobca
- Počet kusov
- 82
- Číslo od výrobcu
- {{ Vorgang.Allgemein.Stammdaten.HAN }}
- EAN kód
- 8720608022380
Hodí sa k tomu

Pure 509962 Tee Himbeere Hibiskus 509962 25St.
208,93 €/1kg
15,67 €
Predajca: somnia24

Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g
36,50 €/1kg
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bylinný čaj Catherine s listami senny a chryzantémou x3
358,47 €/1kg
53,77 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE

Čierny čaj Lipton Earl Grey, 92 čajových vrecúšok
51,27 €/1kg
11,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SELEN Bylinný čaj Form & Purifying – 40 g
62,25 €/1kg
2,49 €
Predajca: SelenFood

pure 509821 pure KAMILLETee 20 Portionen
489,69 €/1kg
15,67 €
Predajca: somnia24

HERBA Tee Früchte-Mischung 7673 25 St./Pack.
0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok
168,23 €/1kg
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE

Samahan bylinný čaj 25x4g
70,75 €/1kg
8,49 €
Predajca: Polanatea

Bünting Tea Winter Warmth 50g
1,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ahmad Tea - Anglické raňajky 200gr - 100 vrecúšok
54,42 €/1kg
13,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Marco Polo bylinný zmesový čaj Bylinný čaj osviežujúco svieži 30g
58,33 €/1kg
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Loyd Grzaniec Kozacki Med Zimný zahrievací čaj Svarené víno Med 10 vreciek 30g
180,33 €/1kg
5,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Čierny čaj "Variácie", čerešňa, tropické ovocie, mango, melón, 20x 1,5 g, PICKWICK 4060131
0,08 €/1kg
2,40 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,31 €
Predajca: CORWELL

SELEN Bylinný čaj Form & Purifying - 40 g – 12 balení
27,16 €/1kg
29,88 €
Predajca: SelenFood

Dallmayr 594025020 Alpenkräuter Tee 25 Portionen
213,00 €/1kg
10,65 €
Predajca: somnia24

Moringa čaj 15 čajových vrecúšok 21g
97,95 €/1kg
3,82 €
Predajca: taleoo

YORKSHIRE TEA čierny čaj, 80 čajových vrecúšok 250g
1 141,36 €/1kg
285,34 €
Predajca: SpiritsFlavour

Niederegger Čaj Rooibos s príchuťou marcipánu s mandľovou príchuťou 44g
143,31 €/1kg
6,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Twinings Black Tea Red Fruits, 25 vrecúšok, 50 g
198,00 €/1kg
9,90 €
Predajca: Pantry_Intl

Celestial Seasonings - Bylinný čaj Begal Spice - 20 čajových vrecúšok
11,94 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Ruhhy 23841 Vrecko na sypaný čaj / kávu 100ks
41,43 €/1kg
2,90 €
Predajca: Velizo

MITRA Prírodný čistiaci čaj 30*2g
72,61 €/1kg
6,39 €
Predajca: BRAT_PL

Samahan bylinný čaj 25x4g
79,80 €/1kg
7,98 €
Predajca: BioCare

Salus Willowherb Mixture - 15 filtračných vrecúšok
74,89 €/1kg
3,37 €
Predajca: AbisZ-Markt

Salus VOLLMERS Zelený ovsený čaj, 40 kapsúl Filtračné vrecko
55,00 €/1l
5,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

Čaj na močový mechúr a obličky Bad Heilbrunner – močopudný a proti kŕčom, 8 ks vrecúšok
187,86 €/1kg
2,63 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vianočný čaj - 17 vrecúšok 35,7g
117,09 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Sonnentor 02582, Bylinkový čaj, 30,6 g, Green oat, Kardamon, Škorica, fenikel, Žihľava, 1,7 g, 18 kusov, papierová škatuľa
228,39 €/1kg
7,08 €
Predajca: taleoo

HELLMA 70101477 Tyčinky s citrónovou šťavou HELLMA, v kartónovej krabici
30,42 €/1kg
15,09 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Čierny čaj s jahodami je vynikajúci
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thajský bylinný čaj, 100 % prírodná zmes, 50 čajových vrecúšok



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
168,23 €/1kg

FITNE Herbal Tea - 40 čajových vrecúšok - Tradičná thajská zmes
21,87 €
Predajca: SIAM_MARKETPLACE
218,70 €/1kg

Fohow Liuwei Cha



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,43 €
Predajca: lithuaniashop
368,60 €/1kg

HepaFar bylinný čaj – 20 čajových vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: WR-Products
374,75 €/1kg

Čajová kanvica Čaj Wellbeing Collection 7784 180 ks / bal.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Meßmer Mild Rosehip Blend Ovocný čaj Hibiscus 75g 12 balení
37,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
495,73 €/1kg

Čajová kanvica 2781464008 Selection Box - 12 čajov, 180 vrecúšok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
119,77 €/1kg

Sada paraguajského čaju yerba maté EL PAJARO 10x50g - Rôzne odrody paraguajského yerba maté - silný čaj yerba maté



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,00 €
Predajca: Yerbamarket_
18,00 €/1kg

Ahmad Tea- Fruitytea 6 rôznych ovocných čajov ako darčeková krabička



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
324,92 €/1kg

Ahmad Tea - Mango a liči 30g, 20 vrecúšok
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
601,33 €/1kg

Ahmad Tea - čierny čaj s príchuťou maliny 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,57 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
225,50 €/1kg

Ahmad Tea - príchuť jabĺk 40g, 20 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Ahmad Tea - Čierny čaj s príchuťou broskyne 40g, 20 vreciek



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,04 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
451,00 €/1kg

Open Food 4009300013075, 2 kcal, 0,3 g, 0,1 g, 0,1 g, 0,2 g, 0,2 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,50 €/1kg

Čajník Glühfix



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1,59 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
106,00 €/1kg

Čajová kanvica 7593 frio® - rebarbora-višňa - 18 vreciek



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,10 €/1kg

Open Food 4009300012733, 3 kcal, 1 g, 1 g, 1 g, 0,004 g, 1 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
122,29 €/1kg

HERBA Tee Früchte-Mischung 7673 25 St./Pack.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
0,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Teekanne Tee Fenchel Anis Kümmel 6166 20 St./Pack.
2,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
47,33 €/1kg

Čajová kanvica Šalvia prírodný šalviový čaj 20 dvojkomorových vrecúšok 30g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
86,67 €/1kg