5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Omladzujúci očný krém11 783,33 €/1l
176,75 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
SEOUL 1988 Eye Cream: Retinal Liposome 4% + Fermented Bean očný krém s retinolom 30 ml533,00 €/1l
15,99 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Liftactiv Collagen Specialist Eye Care Krem pod oczy, 15 ml1 118 333,36 €/1kg
33,55 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

La Roche-Posay, Hyalu B5, Krem pod oczy, 15 ml
1 415 000,04 €/1kg
42,45 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay Pigmentclar rozjasňujúci očný krém Eyes Anti-Dark Circle Brightening Care 15 ml
1 723,33 €/1kg
25,85 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche Posay, Toleriane Dermallergo Okolice Oczu, 20 ml
801 333,35 €/1kg
24,04 €
Predajca: MANADA

Biovene Odmładzający krem pod oczy, 30ml
210,67 €/1l
8,47 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,32 €
Predajca: NutraBestBG

Biovene Nawilżający krem pod oczy, 30ml
91,00 €/1l
8,37 €
-67%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,73 €
Predajca: NutraBestBG

La Roche-Posay Pure Vitamin C Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy 15ml
34,43 €
Predajca: MANADA

CeraVe Odbudowujący Krem pod oczy, 14 ml
1 082,86 €/1l
15,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Filorga Pielęgnujący krem pod oczy, 15ml
2 675 333,40 €/1kg
80,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

StriVectin Advanced Retinol Nightly Renewal Moisturizer 30 ml
1 251,67 €/1l
37,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Uriage Łagodzący krem pod oczy, 15ml
1 221 500,03 €/1kg
24,43 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ziaja Yego Sensitiv Krem pod oczy, 15 ml
87 800,00 €/1kg
4,39 €
Predajca: MANADA

Dermalogica Biolumin-C Eye Serum pleťový gél na očné okolie 15 ml
9 868,67 €/1l
148,03 €
Predajca: somnia24

Bioderma Sensibio Eye+ pecilny on krm, 15 ml
23 000,00 €/1l
23,00 €
Predajca: Bugelo

Numbuzin No.9 NAD Retinol Volumetox Eye Cream 10 ml
1 373,00 €/1l
13,73 €
Predajca: NutraBestBG

Ziaja Krem pod oczy/na powieki z bławatkiem, 15 ml
68 750,00 €/1kg
2,75 €
Predajca: MANADA

Purito Odżywczy krem pod oczy z ekstraktem z wąkroty azjatyckiej, 30ml
324 000,01 €/1kg
12,96 €
Predajca: LaRoseCare
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ak patríte medzi nich, 100 % originálne produkty La Roche Posay sú určené práve vám.
- Typ: kozmetika
- Vlastnosti: - Vhodné na použitie v domácnostiach, kde je potrebné zabezpečiť, aby boli výrobky v súlade s požiadavkami na kvalitu:
- Proti vráskam
- Regeneračné sérum
- Ingredients:
- Kyselina hyalurónová
- Hyaluronát sodný
- Etyléndiamín disukcinát trisodný
- Voda (Aqua)
- Askorbylglukozid
- Kofeín
- Kaprylový glykol
- Kyselina citrónová
- Hydroxyacetofenón
- Kyselina hydroxyetylpiperazín etánsulfónová
- Niacínamid
- Pantenol
- Pentylénglykol
- Glycerín
- Vlastnosti: - je potrebné, aby sa v ňom nachádzali všetky zložky, ktoré sú potrebné na dosiahnutie cieľa: Dvojfázový
- Pohlavie: ženy
- Texturácia: sérum
- Odporúčané použitie:
- Denné/nočné použitie
- Všetky typy pleti
- Objem: 15 ml
Ak patríte medzi nich, 100 % originálne produkty La Roche Posay sú určené práve vám.
- Typ: kozmetika
- Features:
- Proti vráskam
- Regeneračné sérum
- Zloženie:
- Kyselina hyalurónová
- Hyaluronát sodný
- Etyléndiamín disukcinát trisodný
- Voda (Aqua)
- Askorbylglukozid
- Kofeín
- Kaprylový glykol
- Kyselina citrónová
- Hydroxyacetofenón
- Kyselina hydroxyetylpiperazín etánsulfónová
- Niacínamid
- Pantenol
- Pentylénglykol
- Glycerín
- Vlastnosti: Obsahuje viacero zložiek: Dvojfázový
- Pohlavie: ženy
- Texturácia: sérum
- Odporúčané použitie:
- Denné/nočné použitie
- Všetky typy pleti
- Objem: 15 ml
La Roche-Posay Hyalu B5 Eye Serum pod oczy, 15 ml
Roche Hyalu B5 Eyes SR 15 ml
Roche-Posay Hyalu B5 Eye Serum 15 ml - Téma: Starostlivosť o pleť a telo
- Hmotnosť
- 0.03 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- La Roche-Posay Hyalu B5 Eye Serum pod oczy, 15 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 333787580692303337875806923
- Číslo od výrobcu
- Hyalu B5
- Hmotnosť
- 0.03 g
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- La Roche-Posay Hyalu B5 Eye Serum pod oczy, 15 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 333787580692303337875806923
- Číslo od výrobcu
- Hyalu B5
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
843 000,02 €/1kg
42,15 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
662 500,02 €/1kg
66,25 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
183,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Azjasklep

Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Serum 30 ml
1 281,00 €/1l
38,43 €
Predajca: Parfumtoi

La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
890 200,02 €/1kg
44,51 €
Predajca: VISO

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
373,75 €/1l
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml
1 098,00 €/1l
32,94 €
Predajca: VISO

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Roche-Posay - C12 Pure Vitamin Serum - Koncentrované sérum proti vráskám 30ml
38,68 €/1kg
38,68 €
Predajca: VISO

vidaXL Jedálenský stôl 116 x 66 x 76 cm vysoký lesk biely
161,67 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Cream Lsf 30 50 ml
638,20 €/1l
31,91 €
Predajca: AbisZ-Markt

Flieks jedálenská stolička 6 čalúnená stolička 360° otočná, kuchynská stolička make-up stolička so zamatovým poťahom, obývacia stolička s podrúčkami a oceľovými nohami, béžová
736,99 €
-27,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Sony DualShock 4 V2, Gamepad, PlayStation 4, D-pad, Analógový/digitálny, Multi, Káblový a bezdrôtový
Generálne opravený
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: REFURBICA

Tefal Ingenio L897DS04, Zmiešaná súprava, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Čierna, Termo indikátor
182,61 €
Predajca: BalticVaris_DE

La Roche-Posay Effaclar tónovacia zjednocujúca korekčná starostlivosť Duo (+) Unifiant Medium 40 ml
33 840,00 €/1kg
33,84 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Roche Posay, Effaclar K+, Krem odnawiający do skóry tłustej, 40 ml
530,00 €/1l
21,20 €
Predajca: NutraBestBG

Philips 3000 series STH3000/20, Ručný parný čistič, 0,1 L, 0,5 min, Modrá, Reno Blue, 20 g/min
39,79 €
Predajca: Warehouse

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
379,00 €/1l
18,95 €
Predajca: Tersorte

5M rozprávkové svetlá Vonkajšie solárne žiarovky LED rozprávkové svetlá, vnútorné vonkajšie vianočné osvetlenie Vonkajšia záhradná balkónová párty dekorácia, teplá biela
18,06 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
602,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelov, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, sivá
Generálne opravený
277,07 €
Doprava zdarma
Predajca: iPaddy

Merax Hydraulická posteľ Boxspring 140x200 cm so zásuvkou na posteľ, výškovo nastaviteľným čelom a lamelovým rámom, čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom v ľanovej farbe, sivá
400,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Merax čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom a úložným priestorom, hydraulická posteľ so skrinkovými pružinami, zamatová posteľ so skrinkovými pružinami, funkčná posteľ v tvare ucha, sivá
436,99 €
-25,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
411,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
4% od 2 ks


5% od 2 ks




Doprava zdarma
2% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
2% od 2 ks

Juvena Zázračný očný krém 20ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,83 €
Predajca: PerfumTraders
1 491,50 €/1l

Inspira cosmetics med 4160 očný krém redukuje tmavé kruhy a opuchy 15 ml
58,00 €
Predajca: mk-tronic
3 866,67 €/1l

MARY KAY Očný krém Volu-Firm Eye Renewal Cream Očný krém proti vráskam, 14 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
54,48 €
Predajca: lithuaniashop
3 891,43 €/1kg

Mary Kay Rebuilding Volu-Firm TimeWise Repair Augencreme 14g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,65 €
Predajca: lithuaniashop
1 133 000,03 €/1l

Kofeínová tyčinka na očné okolie Aliver - 3 g
10,70 €
Predajca: Aliver
107,00 €/1kg

Intenzívny ošetrujúci koncentrát z bielej ryže pod oči - WHITE RICE
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
866,67 €/1l

Denné a nočné ošetrujúce očné sérum SAL & SAFFRON
25,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
833,33 €/1l

Valmont V-Firm Eye Cream zpevňující oční krém 15 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
189,88 €
Predajca: PerfumTraders
12 658,67 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
230,95 €/1l

La Mer Omladzujúci očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
176,75 €
Predajca: PerfumTraders
11 783,33 €/1l

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
76,28 €
Predajca: YourFragrance
2 542,67 €/1l

MARY KAY TimeWise očný krém 14 g
42,12 €
Predajca: lithuaniashop
3 008,57 €/1kg

Augencreme Valmont DetO2x očný krém



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
127,26 €
Predajca: PerfumTraders
10 605,00 €/1l

Dior Capture Totale Očný krém 15ml
101,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 733,33 €/1l

Babor SeaCreation Očný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
107,51 €
Predajca: PerfumTraders
7 167,33 €/1l

Hondroten – krém na starostlivosť o kĺby pre aktívny komfort kĺbov – 50 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1kg

Medik8 - C-Tetra Eye Radiance Serum - Oční sérum 7ml
52,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
52,60 €/1kg

Nivea, Korektor pre oči 3v1 03 tmavý, 4 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Predajca: SuperMerchant
5 997,50 €/1l

Powercell Skinmunity rozjasňujúci očný krém 15ml
89,89 €
Predajca: PerfumTraders
5 992,67 €/1l