4,3



Na základe 6 hodnotení
TOM FORD Ombré Leather, Muži, 150 ml, Sprej, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol,...
228,76 €
1 525,07 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 250 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...1 974,40 €/1l
493,60 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...3 442,90 €/1l
344,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Tom Ford - Private Blend Ébene Fumé EDP 50ml3 677,40 €/1l
183,87 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat., Water\aqua\eau, Fragrance (parfum), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal,...3 636,00 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
1 376,20 €/1l
137,62 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
2 008,60 €/1l
100,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Ombre Leather Woda perfumowana, 100ml
1 635,10 €/1l
163,51 €
Predajca: PerfumTraders

Tom Ford Ombre Leather Woda perfumowana, 10 ml
3 271,00 €/1l
32,71 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Bitter Peach, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT. · FRAGRANCE (PARFUM) · WATER\AQUA\EAU · ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE · BUTYL...
4 774,00 €/1l
238,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

TOM FORD Bitter Peach EAU DE PARFUM 100 ml Gugita Vôňa
4 869,90 €/1l
486,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GUGITA

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
1 955,70 €/1l
195,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Rose de Chine Woda perfumowana, 50ml
3 191,40 €/1l
159,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Tom Ford Santal Blush Woda perfumowana, 30 ml
3 632,33 €/1l
108,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tom Ford Cherry Smoke Woda perfumowana, 50ml
4 253,80 €/1l
212,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD White Suede, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol Denat., Water Aqua Eau, Fragrance (parfum), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
3 883,33 €/1l
116,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 150 ml
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
UNISEX parfumovaná voda
kardamón
jazmín, koža
pačuli, ambra, slivková vetvička (dubový mach)
Parfémovaná voda Ombré Leather od značky Tom Ford bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 150 ml vami vybraté vône.
Nespútaná energická vôňa pre mužov a ženy založená na zvodných akordoch kože. Parfumovaná voda Tom Ford Ombré Leather je vôňa s hlbokou textúrou, ktorá ovládne vaše zmysly a dodá vám pocit výnimočnosti. Vôňa sa otvára korenistými tónmi kardamónu, ktoré po chvíli ustúpia dominantnej koži a zmyselnému jazmínu sambac. V základe sa rozvíjajú príťažlivé machové a živicové tóny, ktoré podčiarkuje uvoľňujúce pačuli.
Tom Ford Ombré Leather - parfumovaná voda v spreji. Táto kožená vôňa pre mužov a ženy je k dispozícii od roku 2018. Vrchnou nótou je kardamón. Srdcové tóny sú arabský jazmín a koža. Základné tóny sú pačuli, ambra a mach.
Tom Ford Ombre Leather Woda parfumovaná, 150ml
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 0888066117678888066117678
- Číslo od výrobcu
- T9C701000
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 150 ml
- Zloženie
- Alkohol denaturovaný, parfum (vôňa), voda, limonén, linalool, citrál, citronelol, geraniol, kumarín, benzylsalicylát, eugenol, alfa-izometyl
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 0888066117678888066117678
- Číslo od výrobcu
- T9C701000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
1 376,20 €/1l
137,62 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
3 442,90 €/1l
344,29 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tom Ford Ombre Leather Woda perfumowana, 100ml
1 635,10 €/1l
163,51 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Oud Wood, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
1 955,70 €/1l
195,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli
2 008,60 €/1l
100,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 340,33 €/1l
130,21 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Noir, Muži, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, TOM FORD MEN'S FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, BUTYL...
1 314,30 €/1l
131,43 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Modrá
936,53 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
2 822,60 €/1l
282,26 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Jean Paul Gaultier, Le Male Le Parfum, Eau De Parfum, For Men, 75 ml
929,20 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 100 ml
3 165,20 €/1l
316,52 €
Predajca: Sykz

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 726,00 €/1l
172,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
672,50 €/1l
67,25 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Prada - L´Homme Intense EDP 100ml
1 086,50 €/1l
108,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,...
2 000,00 €/1l
200,00 €
Predajca: LuxeLabels

Prada Luna Rossa Black Woda perfumowana, 100ml
500,00 €/1l
85,32 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,00 €
Predajca: Novada-Shop

Gisada Ambassador 100ml parfumovaná voda pre mužov
1 066,40 €/1l
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
1 059,50 €/1l
105,95 €
Predajca: PerfumTraders

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Použité
1 465,80 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: SIMPLETEK
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%17% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
17%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia vôňa na svete
Nie je nič lepšie
Hodnotenie z 22. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
U vás už nikdy nenakupujem a nikomu to neodporúčam!!!!
Celé balenie sa rozpadlo, doručili mi 100 ml balenie, hoci som si objednal a zaplatil 150 ml!
Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2413)Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l