5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Gin Drumshanbo Gunpowder Irish Gin California Orange 700 ml | vodka
72,98 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,23 €-5%
98,90 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 4,50 € poštovné
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Gin a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40 % obj. 1,75 l93,59 €/1l
163,79 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Monkey 47 Black Forest Dry Gin | 47 % obj. | 0,5 l196,64 €/1l
98,32 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Sipsmith London Dry Gin 41,6% obj. 700ml84,57 €/1l
59,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Bombay Sapphire Sunset Gin 43 % obj.61,84 €/1l
30,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gunpowder Gin (1 x 0.7 l)
49 857,14 €/1l
34,90 €
Predajca: artbook-service

Drumshanbo Gunpowder Irish Gin 43% obj. 0,05l
163,40 €/1l
8,17 €
Predajca: PitnemiodyPL

Drumshanbo Gunpowder Irish Gin so sardínskymi citrusmi 43% obj. 0,7l
98 900,00 €/1l
69,23 €
Predajca: PitnemiodyPL

Hendrick's Gin 700ml
54,57 €/1l
42,02 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,20 €
Predajca: AllYouNeed

Tanqueray Blackcurrant Royal 41,3%
37,57 €/1l
26,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

tanqueray degustačný set 4 Tanqueray London Dry Gin + Rangpur + Seville + No. Ten | 41,3 - 47,3 obj. % | 4 x 0,05 l
35,67 €/1l
24,97 €
Predajca: Ambiente-3000

Ukiyo Japanese Yuzu Gin 0,7l.
57,00 €/1l
39,90 €
Predajca: artbook-service

Drumshanbo Irish Gin 43%0,5
104,88 €/1l
52,44 €
Predajca: Store-Germany

Mermaid Gin | 37 % obj. | 0,7 l
90,57 €/1l
63,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

The Botanist Islay Dry Gin | 46 % obj. | 0,7 l
77,91 €/1l
54,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tanqueray Flor de Sevilla Destilovaný gin vyrobený z horkého sladkého sevillského pomaranča | 41,3 % obj. | 0,7 l
40,07 €/1l
28,05 €
Predajca: AllYouNeed

Gordon's Premium Pink Distilled Gin 37,5 % Vol. 0,7 L
23,79 €/1l
16,65 €
Predajca: AllYouNeed

Gin Dictador Colombian Black 0,7L | vodka
168,14 €/1l
117,70 €
Predajca: PitnemiodyPL

Tanqueray N° TEN Destilovaný gin 47,3% obj. 1l
83,98 €/1l
83,98 €
Predajca: Store-Germany

Gin Dictador Colombian White 0,7L | vodka
143,87 €/1l
100,71 €
Predajca: PitnemiodyPL

Tanqueray "RANGUR LIME" Gin alk. 41,3 % obj. 0,7 l
44,91 €/1l
31,44 €
Predajca: Store-Germany
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kapacita: 700 ml, obsah alkoholu: 43 %
Počas jednej z mnohých ciest P. J. Rigneyho ho jeho dobrodružstvá priviedli na slnkom pobozkané západné pobrežie Spojených štátov amerických, severne od zálivu San Francisco.
Miestni ľudia mu predstavili veľké množstvo unikátnych kalifornských pomarančov. P. J. okamžite videl ako sa tento jasný a farebný výbuch čerstvého kalifornského pomarančového citrusu spája s exotickými vrstvami sviežich citrusov, orientálnych byliniek a čaju Gunpowder.
Gin je pomaly ručne destilovaný v stredovekých medených kotlíkových destilačných prístrojoch v The Shed Distillery. Recept kombinuje 8 destilovaných látok a 4 parou napustené rastlinné látky. Z tohto kuriózneho zážitku autentickej Ameriky sa zrodil takýto osviežujúci unikát.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.7 l
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1340 g
- Obsah alkoholu
- 43 % vol.
- Potravinársky podnik
- Ami Honey Sp. z o.o. Brazylijska 16B/2 03-946 Warszawa
- Obchodný názov
- 700 ml
- Výrobca
- Ami Honey
- Pôvod
- Írsko
- EAN kód
- 5391530350556
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.7 l
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1340 g
- Obsah alkoholu
- 43 % vol.
- Potravinársky podnik
- Ami Honey Sp. z o.o. Brazylijska 16B/2 03-946 Warszawa
- Obchodný názov
- 700 ml
- Výrobca
- Ami Honey
- Pôvod
- Írsko
- EAN kód
- 5391530350556
Hodí sa k tomu

Drumshanbo Gunpowder Irish Gin so sardínskymi citrusmi 43% obj. 0,7l
98 900,00 €/1l
69,23 €
Predajca: PitnemiodyPL

Drumshanbo Gunpowder Irish Gin 43% obj. 0,05l
163,40 €/1l
8,17 €
Predajca: PitnemiodyPL

Gunpowder Gin (1 x 0.7 l)
49 857,14 €/1l
34,90 €
Predajca: artbook-service

Gordon's Premium Pink Distilled Gin 37,5 % Vol. 0,7 L
23,79 €/1l
16,65 €
Predajca: AllYouNeed

Hendrick's Gin 700ml
54,57 €/1l
42,02 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,20 €
Predajca: AllYouNeed

tanqueray degustačný set 4 Tanqueray London Dry Gin + Rangpur + Seville + No. Ten | 41,3 - 47,3 obj. % | 4 x 0,05 l
35,67 €/1l
24,97 €
Predajca: Ambiente-3000

Suntory Roku Gin, 43%
59,36 €/1l
41,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tanqueray Blackcurrant Royal 41,3%
37,57 €/1l
26,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ukiyo Japanese Yuzu Gin 0,7l.
57,00 €/1l
39,90 €
Predajca: artbook-service

Tanqueray Flor de Sevilla Destilovaný gin vyrobený z horkého sladkého sevillského pomaranča | 41,3 % obj. | 0,7 l
40,07 €/1l
28,05 €
Predajca: AllYouNeed

Mermaid Gin | 37 % obj. | 0,7 l
90,57 €/1l
63,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

The Botanist Islay Dry Gin | 46 % obj. | 0,7 l
77,91 €/1l
54,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

The London Gin Nr. 1 Original Blue Gin | 47 % obj. | 0,7 l
88 114,29 €/1l
63,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,68 €
Predajca: PitnemiodyPL

Bombay Sapphire London Dry Gin | 40 % obj. | 0,7 l
44,91 €/1l
31,44 €
Predajca: Store-Germany

Puerto de Indias Gin Strawberry
40,54 €/1l
28,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Le Tribute Gin 43% obj. 0,7l
89,97 €/1l
62,98 €
Predajca: Store-Germany

Gin Sul Dry Gin Saudade Destilovaný v Hamburgu Grapefruit Zitrone 500 ml
85,94 €/1l
42,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gordon's London Dry Gin | 37,5 % obj. | 0,7 l
28,27 €/1l
19,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Monkey 47 Black Forest Dry Gin | 47 % obj. | 0,5 l
196,64 €/1l
98,32 €
Predajca: AllYouNeed

Drumshanbo Irish Gin 43%0,5
104,88 €/1l
52,44 €
Predajca: Store-Germany

Bombay Dry Gin 37,5 % obj.
32,46 €/1l
22,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Roku Gin Japonský remeselný gin Sakura Bloom Edition 6 43 % obj. 0,7 l
90,81 €/1l
63,57 €
Predajca: PitnemiodyPL

Dirty Harry 21,5% Vol.
20,72 €/1l
10,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sipsmith London Dry Gin 41,6% obj. 700ml
84,57 €/1l
59,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Beefeater London Dry Gin 40% obj. 0,7l
51 242,86 €/1l
35,87 €
Predajca: PitnemiodyPL

Rum Bumbu XO 18 rokov 40% obj. 0,7l
110,34 €/1l
77,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pallini Limoncello, Citrón, 26%
35,30 €/1l
17,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BUD GIN 2 Fists for Dry Gin by Josef Bavarian 40% obj. 0,5l
104,88 €/1l
52,44 €
Predajca: Store-Germany

Beefeater London PINK STRAWBERRY Premium Gin 37,5% obj. 0,7l
51,24 €/1l
37,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,87 €
Predajca: PitnemiodyPL
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Balíček Gin Tonic – Roku Gin + 9 tonikov Fever-Tree Mediterranean – (70 cl + 9 x 20 cl) + nádoba s 20 sušenými plátkami limety
230,67 €
-33,38 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
197,29 €
Predajca: AllYouNeed
281,84 €/1l

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin 40 % obj. 1,75 l



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
163,79 €
Predajca: AllYouNeed
93,59 €/1l

Gin Roku - 70cl 43%
154,51 €
Predajca: AllYouNeed
220,73 €/1l

Knut Hansen Dry Gin 42 % 0,50 litra
150,65 €
-21,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
128,85 €
Predajca: AllYouNeed
257,70 €/1l

Bombay STAR OF BOMBAY Destilovaný londýnsky suchý gin 47,5 % obj. 1 l
112,89 €
Predajca: AllYouNeed
112,89 €/1l

Monkey 47 Black Forest Dry Gin | 47 % obj. | 0,5 l



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
98,32 €
Predajca: AllYouNeed
196,64 €/1l

Bombay SAPPHIRE London Dry Gin English Estate Limited Edition 41 % 0,70 litra
116,53 €
-16,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,67 €
Predajca: AllYouNeed
142,39 €/1l

Star of , 47,5%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
103,35 €
-14,95 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,40 €
Predajca: AllYouNeed
126,29 €/1l

TURM GIN Limited Edition 2022 – suchý gin zrejúci v sudoch – 0,7 l / 47 %
66,41 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
94,87 €/1l

TURM GIN Limited Edition 2021 – suchý gin zrejúci v sudoch – 0,7 l / 47 %
66,41 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
94,87 €/1l

TURM GIN, limitovaná edícia 2023,- 0,7l, zrenia v sudoch, suchý gin, organické botanické zložky, fľaša
66,41 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
94,87 €/1l

TURM GIN London Dry Gin – Skutočne severský, skutočne dobrý. | Prémiovýgin z Nemecka 47 % | Holsteiner Cox a 15 severských rastlinných prísad 0,7 litra
39,90 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
57,00 €/1l

Sipsmith London Dry Gin 41,6% obj. 700ml
59,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
84,57 €/1l

Gin Sul Laranjal Orange Limiterte Edition ovocný koláč 500ml
62,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
125,34 €/1l

Ungava Canadian Premium Gin | 43,1 % obj. | 0,7 litra



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
77,39 €/1l

Kaikyo 135°East Hyogo Dry Gin 42% obj
51,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
74,17 €/1l

VON HALLERS GIN Forest 44% 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
48,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
97,16 €/1l

Mermaid Gin | 37 % obj. | 0,7 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
63,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
90,57 €/1l

Nordes Gin Galician 40% obj.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
69,77 €/1l

The Botanist Islay Dry Gin | 46 % obj. | 0,7 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
54,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
77,91 €/1l