5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Farmona Professional Anti-Aging sérum na ruky, 200 ml44,45 €/1l
8,89 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Sinoz - Hydrapro Intensive Moisturizing Hand Cream, 50ml - Intenzívne hydratačný krém na ruky250,00 €/1l
12,50 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
Elemis Superfood Midnight krém na tvár 50ml708,00 €/1l
35,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Ahava Deadsea Water Mineral Hand Cream 100 ml171,70 €/1l
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Kneipp Kneipp Handcreme 75 ml
55,33 €/1l
4,15 €
Predajca: AbisZ-Markt

Eucerin Atopicontrol Hand Intensiv-Creme 75 ml
17 050,00 €/1l
17,05 €
Predajca: PerfumTraders

Kneipp Kneipp Handcreme 75 ml
56 500,00 €/1kg
4,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Výživný balzam na ruky s drevitou vôňou (Reverence Aromatique Hand Balm), 75 ml
333,33 €/1l
38,00 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,00 €
Predajca: Bugelo

Cetaphil Repair Handcreme, 50 ml
146,00 €/1l
7,30 €
Predajca: AbisZ-Markt

Fenjal, Intensive, Krem do rąk, 75 ml
42 333,33 €/1kg
3,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Xpel Argan Oil Hand & Nail Cream 100 ml
26,30 €/1l
2,63 €
Predajca: NutraBestBG

Thalgo vyživujúci balzám Cold Cream Marine Deeply Nourishing Hand Cream 50 ml
406,80 €/1l
20,34 €
Predajca: VISO

Rituals Rituál Sakura Recovery balzam na ruky (70 ml)
228,93 €/1kg
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Vaseline, Intensive Care, Krem do rąk, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
105,95 €/1l
21,19 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

atrix 82020 atrix INTENSIVE Handcreme 100,0 ml
96,00 €/1l
9,60 €
Predajca: somnia24

Molton Brown, Orange & Bergamot, Replenishing, Hand Cream, 10 ml
236,00 €/1l
2,36 €
Predajca: NutraBestBG

Mediskin Obnovujúci krém na ruky 75 ml
50,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Rituals The Ritual of Karma Instant Care Hand Lotion (70 ml)
343,40 €/1kg
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin pH5 krém na ruky, 75 ml
108,40 €/1l
8,13 €
Predajca: Glamperfeu

CeraVe Regenerujący krem do rąk, 50ml
233,00 €/1l
11,65 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tento krém na ruky bol špeciálne vyvinutý na zjemnenie a hydratáciu suchých rúk. Vaše ruky budú vyživené a hebké ako hodváb vďaka výživnému oleju zo sladkých mandlí a upokojujúcej indickej ruže. Aktívne zložky, ktoré sú priateľské k mikrobiómu, posilňujú ochrannú bariéru a zároveň udržiavajú zdravý vzhľad a rovnováhu pokožky. Krém na ruky sa rýchlo vstrebáva a môžete ho používať kedykoľvek počas dňa.
Krém na ruky obsahuje 97 % zložiek prírodného pôvodu, ktoré poskytujú optimálnu starostlivosť o pokožku. Zvyšné 3 % tvoria zložky, ktoré sú zodpovedné za účinnosť a bezpečnosť zloženia.
Použitie: /Dennejemne vmasírujte mlieko do pokožky rúk a kožičky, aby ste ich hydratovali a vyživili.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Rituals sa radí pod krémy na ruky a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 70 ml vámi vybraného produktu.
Na suchú pokožku Rituals Ayurveda Recovery balzam na ruky
Rituály Rituál ajurvédy, krém na ruky, 70 ml
- Hmotnosť
- 70 g
- Objem
- 70 ml
- Zloženie
- Rituály Rituál ajurvédy, krém na ruky, 70 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8719134143348
- Číslo od výrobcu
- 1114334
- Hmotnosť
- 70 g
- Objem
- 70 ml
- Zloženie
- Rituály Rituál ajurvédy, krém na ruky, 70 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8719134143348
- Číslo od výrobcu
- 1114334
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Rituals Foaming Shower Gel, Sprchovací gél, 220 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Univerzálna pleť
132,05 €/1l
29,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

COSTWAY 3-dielna LED rodina sobov, vianočná dekorácia, osvetlená vianočná postava soba s 255 teplými bielymi svetlami, vianočné svetlá Vianočná dekorácia pre exteriér a interiér
143,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Girlanda so 70 integrovanými teplými LED svetlami - dĺžka 540 cm
18,32 €/1m
109,44 €
-10,49 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
98,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Yellow-Webshop

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends

Rituály Skúšobná sada Rituál ajurvédy
314,00 €/1kg
39,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zipro One S Cvičebný bicykel pre domácnosť Magnetický bicykel do 110 kg Magnety Cvičebný bicykel Fitness bicykel Fitness bicykel Domáci trenažér Kardio bicykel Počítač Fitness vybavenie na doma
119,00 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SONGMICS Stojan na oblečenie 2 police kovový rám úspora miesta
69,42 €
Predajca: Lumarko

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazuľa
26,48 €/1kg
13,24 €
Predajca: Zyrafka

Canon PIXMA TS3350, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
325,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

vidaXL sob a sane Vianočná dekorácia 160 LED 130 cm Akryl
43,35 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Pavilón ochranný kryt 3x3m Vodotesný priehľadný
105,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ferrero 60116462 Orieškový nugátový krém nutella 40-bal
34,43 €/1kg
20,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krups XL1008, Automatický napeňovač/zohrievač mlieka, Čierna, Nerezová oceľ, 150 ml, 0,3 L, 100 s
52,04 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Grilovací vozík BBQ-Toro na drevené uhlie | Ø 42 x (D) 80 cm | Prémiová údiareň na drevené uhlie mobilná
109,95 €
Predajca: CS-Trading

Electronic Arts FC 24, PS5, PlayStation 5, E (bez obmedzenia)
19,05 €
Predajca: ak-trade

Stoličky Alightup do jedálne (4 kusy), kuchynská stolička s vysokým operadlom, umelá koža, kovové nohy, čierna farba
88,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Sada 3 kamélií - Camellia japonica 'Kramer's Supreme', 'Lady Campbell', 'Bonomiana' - výška 30 cm - 9 cm kvetináč
26,23 €
Predajca: Schramas

Batoh Dámske batohy Škola Univerzita Cestovanie Voľný čas Práca s priehradkou na notebook Taška proti krádeži Taška cez rameno (čierna)
21,01 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,96 €
Predajca: odsellingaaa

HDeye Profesionálny prenosný ústny irigátor 6 nástavcov 300ml nádrž IPX7 5 úrovní
54,97 €/1kg
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Prikrývka 135 x 200 cm, celoročná prikrývka, 100 % mikrovlákno, vhodná pre alergikov, sleepling Basic 100
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sleepling

etérea Renforcé bavlnené posteľné prádlo, žlté, obliečka na vankúš 80 x 80 cm
10,48 €
Predajca: magita

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
25,47 €
Predajca: FANEO

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

Harms 305319 Sonnenliege Naxos
119,00 €
Predajca: artbook-service

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Vianočný stromček - španielska jedľa - elegantný a tradičný tvar - kovový stojan - 2,20 m
13,33 €/1kg
138,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Krmivo na podstielku | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo po celý rok | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo 4 ročné obdobia | krmivo na podstielku pre voľne žijúce vtáctvo (10 kg)
25,99 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,58 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Jednoducho super Skvelé Taká skvelá vôňa Tak príjemná a hladká
Hodnotenie z 25. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Super ručná brzda, používam ju už roky
Hodnotenie z 29. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý krém na ruky
Veľmi rýchlo sa vstrebáva. Vytvára skutočné detské ruky.
Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Byredo Gypsy Water krém na ruky 30 ml UNISEX
39,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 329,33 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s keratínom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Vazelína | Intenzívna starostlivosť 100ml - krém na ruky, s ovsom, hydratácia, silné nechty, jemné ruky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Sisley Sisleya L'Integral Anti-Aging Hand Cream, 75ml
106,24 €
Predajca: PerfumTraders
1 416,53 €/1l

Farmona Professional Anti-Aging sérum na ruky, 200 ml
8,89 €
Predajca: Lemonbite
44,45 €/1l

Farmona Perfumowany krem do rąk i ciała, 300ml
7,99 €
Predajca: Lemonbite
26,63 €/1l

Dr. Hauschka Hydratačný krém na ruky 50ml
66,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 325,00 €/1l

Sinoz - Hydrapro Intensive Moisturizing Hand Cream, 50ml - Intenzívne hydratačný krém na ruky
12,50 €
Predajca: Exporgin
250,00 €/1l

Sisley Reparatice regeneračný krém na ruky
63,63 €
Predajca: PerfumTraders
848,40 €/1l

WEIHRAUCH KAFFERLIMETTE Intenzívny krém na ruky
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky CARDAMOM ROSE
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - grapefruit a kokos - GRAPEFRUIT COCONUT
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - santalové drevo - SANDALWOOD SPICE
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Intenzívny krém na ruky - lotos a mandle - PINK LOTUS ALMOND
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky LEMONGRASS MANDARIN
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky YLANG LAVENDER
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Krém na ruky CEYLON TEA YLANG
9,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
300,00 €/1l

Ziaja Kozie Mleko Zestaw świąteczny Mydło 500 ml + Mleczko 400 ml + Krem 50 ml + Krem do rąk 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
15 445,45 €/1kg

CeraVe Reparačný krém na ruky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,66 €
Predajca: Serica
17 660,00 €/1l