5,0



Na základe 2 hodnotení
Objem:
118 ml- 50 ml
- 100 ml
- 118 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Detská bublifuková pištoľ so 69 otvormi a farebnými LED svetlami, Bublifuky (ružová farba + roztok, nádoba, batéria s nabíjačkou) - BUBBLEPUFF Ružová2 818,00 €/1l
14,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
Bublifuk – stroj na výrobu mydlových bublín so zvukovými efektmi, Opakovane použiteľný LED hudobný ohňostroj, Bublifuky - BUBBLEXPLODER48,05 €/1l
12,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
Detská bublifuková pištoľ so 69 otvormi a farebnými LED svetlami, Bublifuky (ružová farba + roztok, nádoba, batéria s nabíjačkou) - BUBBLEPUFF čierna2 818,00 €/1l
14,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
Fúkač bublín MalPlay | sekací stroj pre interiér aj exteriér | s hudbou | bubliny pre deti od 3 rokov161,86 €/1l
19,10 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

FRU BLU Traktor + náplň 0,4 l
19,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,18 €
Predajca: MATFEL

Bavytoy stroj na bubliny - beruška, nabíjanie cez USB
124,00 €/1l
12,40 €
Predajca: Easytoys

PUSTEFIX Bubble-Mower kosačka na trávu modrá/červená vrátane 250 ml. Bublinkovej kvapaliny a nálepiek
26,08 €
Predajca: somnia24

Tg57809 Tvorca Mydlových Bublín Žaba Mydlové Bubliny + Kvapalina
94,80 €/1l
9,48 €
Predajca: Martom

Mydlový bublifuk jednorožec
49,60 €/1l
4,96 €
Predajca: Ennyroom_SK

Bubblez stroj na výrobu bublín a kosačka vrátane bublinkovej kvapaliny - vonkajšia hračka pre deti od 3 rokov - modrá/zelená/oranžová
53,64 €/1l
13,44 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,66 €
Predajca: MATFEL

Bavytoy stroj na bubliny - Dino
103,85 €/1l
13,50 €
Predajca: Easytoys

Náplň do fľaše Pustefix Maxi1000ml
14,04 €/1l
14,04 €
Predajca: somnia24

Hračka s mydlovými bublinami COIL, kosačka na mydlové bubliny pre deti, stroj na mydlové bubliny, 13 otvorov, 35 000 bublín za minútu, tekutina na mydlové bubliny 80 ml, zelená
249,88 €/1l
19,99 €
Predajca: Seleo

Großhandel GmbH – tovar OA Kvetina z mydlových bublín, 50 ml
17,41 €
Predajca: Di-Life

Grill do puszczania baniek mydlanych Bubble BBQ
8,85 €
Predajca: MATFEL

Kosačka na trávu SIMBA so žiarovkami 728-6006
143,25 €/1l
17,19 €
Predajca: Kidero

KIK Detský stroj na mydlové bubliny Kvetina s tanečnými svetlami
11,37 €
Predajca: Ennyroom_SK

Kosačka na mydlové bubliny KIK
144,58 €/1l
17,06 €
Predajca: Dareknaklik

Nádoba na mydlové bubliny Pustefix 2,5 l
8,25 €/1l
20,63 €
Predajca: M_plus_L

Bavytoy Party stroj na bubliny
98,33 €/1l
23,60 €
Predajca: Easytoys
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bublinový stroj, ktorý môžete ťahať alebo tlačiť pred sebou. Jednoducho nasypte bubliny do úst žaby, otočte tlačidlom na rukoväti, aby ste aktivovali mlynček, ktorý pri otáčaní uvoľňuje čarovné dúhové bubliny. Tisíce bublín bez námahy. Tento nezvyčajný stroj na bubliny v tvare žabky povzbudí vaše batoľa k pohybu a aktivite. Skvelý nápad na oživenie prechádzky alebo hry v záhrade. Vhodný na vonkajšie použitie. Vek: 3+ Rozmery: 18x13 cm (žaba) a cca 46,5 cm (tyč) Rozmery balenia: 16x16x25 cm Batérie: 3xAA (nie sú súčasťou balenia) Balené vo farebnej kartónovej krabici Hračka rozvíja: koordináciu oko-ruka predstavivosť manuálne zručnosti tvorivé schopnosti zvedavosť Vedeli ste, že bubliny sú nielen zábavné, ale aj dobré pre rozvoj vašich detí? Fúkanie bublín rozvíja celý rad zručností, jemnú a hrubú motoriku.
- Výrobca
- Bavytoy
- Vekové odporúčanie
- od 3 rokov
- EAN kód
- 7460200449060746020044906
- Objem
- 118 ml
- Výrobca
- Bavytoy
- Vekové odporúčanie
- od 3 rokov
- EAN kód
- 7460200449060746020044906
- Objem
- 118 ml
Bezpečnostné pokyny
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Bestway 32176, Modrá, Ružová, Plávacia vesta, Obrázok, Textil, 1 rok / roky, Chlapec / dievča
17,98 €
Predajca: Katomix

FRU BLU Traktor + náplň 0,4 l
19,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,18 €
Predajca: MATFEL

Drevená kuchyňa XXL s LED osvetlením, zásterou a príslušenstvom
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

Mydlový bublifuk jednorožec
49,60 €/1l
4,96 €
Predajca: Ennyroom_SK

prebaľovací pult roba s prebaľovacou podložkou, univerzálna prebaľovacia podložka, nástavec na práčku
48,85 €
Predajca: conquestgmbh

Penová podložka pre deti PUZZLE, 86ks, viacfarebná
29,30 €
Predajca: Jurhan

Flieks Sedacia súprava 5-dielna, jedálenský stôl so 4 stoličkami, čalúnené stoličky, sada 4 stoličiek Velvet, jedálenský stôl obdĺžnikový, 117 cm, sivá
338,99 €
-39,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Náplň do fľaše Pustefix Maxi1000ml
14,04 €/1l
14,04 €
Predajca: somnia24

Tg57809 Tvorca Mydlových Bublín Žaba Mydlové Bubliny + Kvapalina
94,80 €/1l
9,48 €
Predajca: Martom

Bubblez stroj na výrobu bublín a kosačka vrátane bublinkovej kvapaliny - vonkajšia hračka pre deti od 3 rokov - modrá/zelená/oranžová
53,64 €/1l
13,44 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,66 €
Predajca: MATFEL

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bavytoy bublinkový stroj - ťahanie
270,00 €/1l
13,50 €
Predajca: Easytoys

Bavytoy stroj na bubliny - vláčik s pieskom
176,00 €/1l
17,60 €
Predajca: Easytoys

PUSTEFIX Bubble-Mower kosačka na trávu modrá/červená vrátane 250 ml. Bublinkovej kvapaliny a nálepiek
26,08 €
Predajca: somnia24

Bavytoy stroj na bubliny - beruška, nabíjanie cez USB
124,00 €/1l
12,40 €
Predajca: Easytoys

Detská bublifuková pištoľ so 69 otvormi a farebnými LED svetlami, Bublifuky (ružová farba + roztok, nádoba, batéria s nabíjačkou) - BUBBLEPUFF čierna
2 818,00 €/1l
14,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Detská ohrádka Detská ohrádka 150 x 150 cm Bezpečnostná detská postieľka Brána na preliezanie Brána s priedušnou sieťovinou
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop

Fiqops detská šmykľavka 4 v 1 detské ihrisko skladacie s basketbalovým košom hádzací kruh Anglické učebné zariadenie zelené
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Babynest cocoon novorodenec 90 x 50 cm - Ručne vyrobené hniezdočko na maznanie hniezdočko z bavlnených sovičiek svetlošedá
101,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Hračka s mydlovými bublinami COIL, kosačka na mydlové bubliny pre deti, stroj na mydlové bubliny, 13 otvorov, 35 000 bublín za minútu, tekutina na mydlové bubliny 80 ml, zelená
249,88 €/1l
19,99 €
Predajca: Seleo

Stroj na výrobu bublín Bavytoy - Autobus
96,61 €/1l
11,40 €
Predajca: Easytoys

Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Fiqops súkromie obrazovka mat PVC súkromie obrazovka plot záhrada balkón plot vetrací balkón obloženie antracit 80x300cm
9,63 €/1m
28,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

COIL detské chodítko 4 v 1, učiaca hračka, hudobná hračka, detské chodítko pre deti, detské chodítko so svetlom a hudbou, kolobežka, hrací stolík, výškovo nastaviteľné, od 12 mesiacov, ružová
39,99 €
Predajca: Seleo

Bavytoy stroj na bubliny - Dino
103,85 €/1l
13,50 €
Predajca: Easytoys

ISO 7487 Mlynček do vane s prísavkou chobotnice
13,99 €
Predajca: esol

Tuban TU3062, Pumpička na detské lopty, Viacfarebný, Obrázok, Nevhodné pre deti do 36 mesiacov, Malé časti. Nebezpečenstvo zadusenia, 1 kusov, Poľsko
10,94 €
Predajca: MATFEL

Detská kuchynka z dreva + príslušenstvo Hračky do kuchyne
100,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Martom
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veselá fúkačka na bubliny
Objem 0,118 l
Kúpili sme ho synovi ako darček a veľmi sa mu páčil. Miluje žaby, takže ho táto hračka veľmi potešila. Produkt spĺňa očakávania.
Hodnotenie z 15. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,118 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fru Blu Kvet + tekutina 2x40ml
24,21 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
302,63 €/1l

Kiddygo odvoz vozidla s osvetlením a zvukovými efektmi, 19,5 cm
21,72 €
Predajca: Bambule

Detský fotoaparát bublinový stroj šľapky dizajn vonkajšie bublina hračka so svetlom hudba
19,99 €
Predajca: Zanjo24
499,75 €/1l

Kosačka na mydlové bubliny KIK
17,06 €
Predajca: Dareknaklik
144,58 €/1l

Sada 12 x 1 liter tekutiny na bubliny, náhradná fľaša, pre stroj na bubliny, pištoľ na bubliny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,99 €
Predajca: Relaxdays
42,99 €/1l

Balíček 240 ks na svadbu, s rukoväťou v tvare srdca, tekutina na bubliny, darček pre hostí, drobný darček, pre deti, biela
44,99 €
Predajca: Relaxdays
37,49 €/1l

Fúkač bublín MalPlay | sekací stroj pre interiér aj exteriér | s hudbou | bubliny pre deti od 3 rokov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11
19,10 €
Predajca: MALIS
161,86 €/1l

Ricokids stroj na výrobu bublín RK-903
9,53 €
Predajca: Ennyroom_SK

MalPlay Bubble Machine s 2x tekutou bublinkovou pištoľou Bubble Machine pre detské hračky
17,60 €
Predajca: MALIS
176,00 €/1l

MalPlay bublifuk s tekutinou, vnútorná a vonkajšia bublifuková pištoľ, ružová
13,20 €
Predajca: MALIS
132,00 €/1l

Orbico Bing Sa Pritúlil
25,89 €
Predajca: 3DToys

Gabbyina bublinková pištoľ pre bábiky, 59 ml tekutina, na batérie
13,39 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
226,95 €/1l

Tuban TU3611, Bubble wand, 3 rok / roky
15,58 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Sada 6 x 1 liter tekutiny na bubliny, náhradná fľaša, pre stroj na bubliny, pištoľ na bubliny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,99 €
Predajca: Relaxdays
5,50 €/1l

Balíček 96 ks na svadbu s bublinami, rukoväť v tvare srdca, tekutina na bubliny, darček pre hostí, drobný darček, deti, biela
31,99 €
Predajca: Relaxdays
66,65 €/1l

2 x náhradná náplň na bubliny, 2 litre tekutiny na bubliny, mydlový roztok do stroja na bubliny, oranžová
29,99 €
Predajca: Relaxdays
15,00 €/1l

LED hudobná mydlová bublinková mašina s efektom ohňostroja, opakovane použiteľná



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
13,59 €
Predajca: Mormark
0,05 €/1l

Stroj na bublinky s hudbou a svetlami, 12-kanálová bublinková mašina



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(11)Počet hodnotení: 11
15,09 €
Predajca: Mormark
0,06 €/1l

Detská bublifuková pištoľ so 69 otvormi a farebnými LED svetlami, Bublifuky (ružová farba + roztok, nádoba, batéria s nabíjačkou) - BUBBLEPUFF Ružová



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(26)Počet hodnotení: 26
14,09 €
Predajca: Mormark
2 818,00 €/1l

LED pištoľ na bublinky s 69 otvormi, stroj na bublinky s farebným svetlom



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
19,09 €
Predajca: Mormark
0,15 €/1l