Monin ovocné pyré PASSIONSFRUCHT 1l PET

Jednorazový obal

33,42 €

33,42 € / 1l

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

pi 9. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Sirupy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 lJednorazový obal
28,57 €/1kg
153,11 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Riemerschmid Marakuja, 700 ml
Riemerschmid Marakuja, 700 mlJednorazový obal
38 628,57 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
27,04 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250ml
Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal
57,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
14,31 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Monin woodruff sirup 0,7 l
Monin woodruff sirup 0,7 lJednorazový obal
31,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
22,28 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre MONIN® 161260 MONIN®  Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 l
MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
20,70 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná zmes do koktailov
Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná zmes do koktailovJednorazový obal
20,49 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
20,49 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Monin levanduľový sirup
Monin levanduľový sirupJednorazový obal
20,99 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
20,99 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Monin Mango Sirup 1000 ml - Prémiová prírodná ovocná príchuť, všestranná
Monin Mango Sirup 1000 ml - Prémiová prírodná ovocná príchuť, všestrannáJednorazový obal
19,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,81 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktaily (1 balenie)
Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktaily (1 balenie)Jednorazový obal
35,91 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre YO SYRUP ovocný sirup malina 700ml
YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorazový obal
8,26 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mathieu Teisseire Nápojový sirup Trstinový cukor 0,25L (1er Pack)
Mathieu Teisseire Nápojový sirup Trstinový cukor 0,25L (1er Pack)Jednorazový obal
91,96 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Monin Framboos ovocný sirup 1000 ml - prémiová malinová príchuť, 1 liter
Monin Framboos ovocný sirup 1000 ml - prémiová malinová príchuť, 1 literJednorazový obal
24,38 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,38 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Le fruit de Monin Frucht Püree Mix Heidelbeer Geschmack 1000ml
Le fruit de Monin Frucht Püree Mix Heidelbeer Geschmack 1000mlJednorazový obal
72,95 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
72,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre MONIN® 161265 MONIN®  Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 l
MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20,59 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
20,59 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Monin Frucht Püree mix Yuzu Grapefruit Zitrone Mandarinen 1000ml
Monin Frucht Püree mix Yuzu Grapefruit Zitrone Mandarinen 1000mlJednorazový obal
15,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Le fruit de Monin ovocné pyré mix broskyňová príchuť 1000ml
Le fruit de Monin ovocné pyré mix broskyňová príchuť 1000mlJednorazový obal
17,40 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
17,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Le fruit de Monin ovocné pyré mix kokosová príchuť 1000ml
Le fruit de Monin ovocné pyré mix kokosová príchuť 1000mlJednorazový obal
15,66 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
20,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre MONIN® 166426 MONIN®  Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 l
MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,45 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
17,45 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre MONIN® 164631 MONIN®  Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 l
MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorazový obal
17,45 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
17,45 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Monin Elderflower 0.7L (čistá fľaša)
Monin Elderflower 0.7L (čistá fľaša)Jednorazový obal
31,40 €/1l
31,71 €
-30%
21,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Monin Ovocné pyré Mix Passion Fruit - kreatívny zvýrazňovač chuti

Vedeli ste, že existuje niekoľko stoviek odrôd mučenky? Najznámejšia mučenka je vám určite známa: mučenka. Je to jedno z najobľúbenejších druhov ovocia vôbec a používa sa v mnohých výrobkoch, od jogurtov a džúsov až po zmrzlinu. Charakteristická dužina mučenky s jamkami má svetlooranžovú farbu, nezameniteľnú vôňu a štipľavo-sladkú chuť. Mučenka v sebe spája trpký tón zrelej mučenky s osviežujúcou ovocnou chuťou a pikantným citrusovým nádychom. Presvedčivá nie je len chuť mučenky. Jej živiny sú tiež prospešné pre vaše zdravie, najmä vysoký obsah provitamínu A.

So zmesou Monin Passion Fruit Puree Mix môžete do svojej domácnosti vniesť nezameniteľnú vôňu a štipľavo-sladkú chuť mučenky. Monin Passion Fruit Puree Mix je všestranný zvýrazňovač chuti. S ovocným pyré od výrobcu sirupov Monin môžete svojim koktailom dodať exotický buket a sviežu tropickú textúru. Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit je ideálny na prípravu ovocných koktailov, nealkoholických nápojov a mrazených koktailov. Rovnako dobre sa však zmes pyré Monin Passion Fruit hodí aj na dezerty, zmrzlinové poháre a mrazené jogurty. Vašej kreativite sa medze nekladú, pokiaľ ide o obohatenie nápojov a pokrmov o úžasnú chuť marakuje s mixom pyré Monin Passion Fruit.

Široká škála receptov

Klasickým marakujovým kokteilom je Passion Fruit Sour. Zmiešajte 10 ml Monin Cloudy Lemonade s 10 ml Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit a 45 ml whisky. Potom ingrediencie pretrepte s kockami ľadu a nápoj preceďte do pohára na martini. Aby bol Passion Fruit Sour ešte vizuálne príťažlivejší, ozdobte ho tenkým plátkom marakuje na okraji pohára. Ďalším obľúbeným kokteilom na báze marakuje je Passion Whiskey Sour. Zmiešajte 30 ml ovocného pyré Monin Mix Passion Fruit s 20 ml koncentrátu Monin Rantcho Lemon a 40 ml whisky Bourbon. Potom zmes pretrepte v šejkri s kockami ľadu a preceďte do vychladeného vínneho pohára. Na ozdobu sa opäť odporúča plátok marakuje.

Nielen alkoholickým nápojom dodá zmes ovocného pyré Monin Passion Fruit nezameniteľnú tropickú ovocnú chuť. Ovocné pyré Monin Passion Fruit Mix je tiež vynikajúcim základom pre nealkoholické nápoje. Napríklad na prípravu ľadového čaju Passion Fruit Iced Tea. Na tento účel zmiešajte 30 ml ovocného pyré Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit so 150 ml ľadového čaju a potom nápoj nalejte do pohára s kockami ľadu. Pred podávaním opäť dobre premiešajte.

Súčasťou dodávky je:
Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit 1 liter






Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit 1 liter Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit kreatívny zvýrazňovač chuti Široká škála receptov na použitie ovocného pyré Monin Fruit Puree Mix Passion Fruit dodáva nápojom nezameniteľnú tropicko-ovocnú chuť Exotický buket a tropickú textúru

Nič nepripomína chuť trópov tak ako exotická chuť marakuje. Sladké, pikantné a voňavé ovocie. Je ,,dovolenkou“ pre chuťové bunky – koktejly, limonády, ľadové čaje a smoothies sa s Le Fruit de Monin Passion Fruit stávajú výletom do raja. Dodáva im exotické a šťavnaté marakujové arómy.
Skladovanie a použitie
Skladujte na chladnom mieste.
Objem
1 l
Zloženie
Cukor, voda, koncentrované marakujové pyré, prírodná aróma, okysľovač: citrát sodný, zahusťovadlo: pektín, konzervačná látka: sorban draselný, obsahuje 50,1 % marakujového pyré
Výživové údaje
Na 100 ml: Kcal - 265; kj - 1126; bielkoviny v g - 1,2; sacharidy v g - 64,6, z toho cukor - 64,6; tuk v g - 0,2; soľ v g - 0,38.
Alergény
Žiadne
Hmotnosť
1400 g
Potravinársky podnik
MONIN
Obchodný názov
Monin
Výrobca
Číslo od výrobcu
839897
EAN kód
3052910033064

Skladovanie a použitie
Skladujte na chladnom mieste.
Objem
1 l
Zloženie
Cukor, voda, koncentrované marakujové pyré, prírodná aróma, okysľovač: citrát sodný, zahusťovadlo: pektín, konzervačná látka: sorban draselný, obsahuje 50,1 % marakujového pyré
Výživové údaje
Na 100 ml: Kcal - 265; kj - 1126; bielkoviny v g - 1,2; sacharidy v g - 64,6, z toho cukor - 64,6; tuk v g - 0,2; soľ v g - 0,38.
Alergény
Žiadne
Hmotnosť
1400 g
Potravinársky podnik
MONIN
Obchodný názov
Monin
Výrobca
Číslo od výrobcu
839897
EAN kód
3052910033064
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná zmes do koktailov
Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná zmes do koktailovJednorazový obal
20,49 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
20,49 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre MONIN® 161260 MONIN®  Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 l
MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
20,70 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250ml
Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal
57,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
14,31 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Monin Mango Sirup 1000 ml - Prémiová prírodná ovocná príchuť, všestranná
Monin Mango Sirup 1000 ml - Prémiová prírodná ovocná príchuť, všestrannáJednorazový obal
19,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,81 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Monin Framboos ovocný sirup 1000 ml - prémiová malinová príchuť, 1 liter
Monin Framboos ovocný sirup 1000 ml - prémiová malinová príchuť, 1 literJednorazový obal
24,38 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,38 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Le fruit de Monin Frucht Püree Mix Heidelbeer Geschmack 1000ml
Le fruit de Monin Frucht Püree Mix Heidelbeer Geschmack 1000mlJednorazový obal
72,95 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
72,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre 6 kusov kokteilových pohárov, objem 480 ml, vhodné na kokteily, long drinky a iné nápoje
6 kusov kokteilových pohárov, objem 480 ml, vhodné na kokteily, long drinky a iné nápoje
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 136
19,99 €
Predajca: Sendez_GmbH
Obrázok produktu pre Malibu Original, 21%, Španielsko
Malibu Original, 21%, Španielsko
30,54 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mučenka prémiové pyré, ovocné pyré, dezerty, gastronómia, nápoje, koláče, zmrzlina, mučenka, mučenkové pyré, mučenkové koktaily
Mučenka prémiové pyré, ovocné pyré, dezerty, gastronómia, nápoje, koláče, zmrzlina, mučenka, mučenkové pyré, mučenkové koktaily
32,99 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
32,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Le fruit de Monin ovocné pyré mix príchuť marakuja 1000ml
Le fruit de Monin ovocné pyré mix príchuť marakuja 1000mlJednorazový obal
32,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
32,02 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Monin sirup Zimné korenie, vianočná edícia, ideálny na varené víno so škoricou, klinčekmi a korením, 0,7 l
Monin sirup Zimné korenie, vianočná edícia, ideálny na varené víno so škoricou, klinčekmi a korením, 0,7 lJednorazový obal
22,57 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
17,57 €
-10%
15,80 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou Ruhhy 22739
Zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou Ruhhy 22739
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 89
30,10 €
Predajca: Eoshop
Obrázok produktu pre Open Food 4008077744007, 250 ml, Water, Sugar, Disaccharide, E413, Natural flavouring, E414, Added sugar, Emulsifier, Flavouring, 316 kcal, 78,9 g, 0,012 g, 78,9 g
Open Food 4008077744007, 250 ml, Water, Sugar, Disaccharide, E413, Natural flavouring, E414, Added sugar, Emulsifier, Flavouring, 316 kcal, 78,9 g, 0,012 g, 78,9 gJednorazový obal
57,24 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
14,31 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 27
8,17 €
Predajca: Tradior
Obrázok produktu pre Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktaily (1 balenie)
Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktaily (1 balenie)Jednorazový obal
35,91 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Apple MYYJ3ZM/A, Ochranný obal, Apple, iPhone 16 Pro, 16 cm (6.3"), Čierna
Apple MYYJ3ZM/A, Ochranný obal, Apple, iPhone 16 Pro, 16 cm (6.3"), Čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 128
53,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk
Obrázok produktu pre Le fruit de Monin ovocné pyré mix broskyňová príchuť 1000ml
Le fruit de Monin ovocné pyré mix broskyňová príchuť 1000mlJednorazový obal
17,40 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
17,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Bacanha organický bazalkový sirup: Intenzívna chuť koktailov a dezertov, 100 % organický
Bacanha organický bazalkový sirup: Intenzívna chuť koktailov a dezertov, 100 % organickýJednorazový obal
34,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,96 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Monin 361172, Dezertný sirup, Zázvor, 700 ml, Fľaša, Fľaša, Francúzsko
Monin 361172, Dezertný sirup, Zázvor, 700 ml, Fľaša, Fľaša, FrancúzskoJednorazový obal
40,07 €/1l
28,05 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre MONIN® 161265 MONIN®  Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 l
MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20,59 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
20,59 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Roborock QV 35A Robotický vysávač s funkciou umývania a zdvíhacím mopom, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus),All-in-One Dock
Roborock QV 35A Robotický vysávač s funkciou umývania a zdvíhacím mopom, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus),All-in-One Dock
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 358
389,99 €
-10,00 €
379,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
Obrázok produktu pre VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
VASAGLE Toaletný stolík so zrkadlom 2 zásuvky 3 otvorené priehradky biely Moderné
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1158
64,80 €
Predajca: Jurhan
Obrázok produktu pre Absolut Vodka, 1 L, 40%, Švédsko, 70 kcal, 78 kcal, 35 ml
Absolut Vodka, 1 L, 40%, Švédsko, 70 kcal, 78 kcal, 35 ml
40,28 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
40,28 €
Predajca: PitnemiodyPL
Obrázok produktu pre YO SYRUP ovocný sirup malina 700ml
YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorazový obal
8,26 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Absolut Wild Berri 38% 0.7L (čistá fľaša)
Absolut Wild Berri 38% 0.7L (čistá fľaša)
41,34 €/1l
28,94 €
Predajca: PitnemiodyPL
Obrázok produktu pre Monin kokosový sirup na zjemnenie mnohých jedál 700ml
Monin kokosový sirup na zjemnenie mnohých jedál 700mlJednorazový obal
8,09 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
11,17 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 Liter
Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 LiterJednorazový obal
6,21 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
4,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Riemerschmid Marakuja, 700 ml
Riemerschmid Marakuja, 700 mlJednorazový obal
38 628,57 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
27,04 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Sierra Tequila Silver Elaborado De agave Azul aus Mexiko 700ml
Sierra Tequila Silver Elaborado De agave Azul aus Mexiko 700ml
32,67 €/1l
22,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Profesionálny sirup Monin s príchuťou čerstvých jahôd 250 ml
Profesionálny sirup Monin s príchuťou čerstvých jahôd 250 mlJednorazový obal
32,12 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,03 €
Predajca: AllYouNeed

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 28. septembra 2026 na
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 26. mája 2025 na
Overený nákup
Objem 1 l
Hodnotenie z 9. augusta 2024 na
Overený nákup
Objem 1 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
153,11 €
Jednorazový obal
Predajca: AllYouNeed
28,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat
Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu
Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup cola 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup cola 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat
Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu
Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu
Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje
Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu
Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup vodný melón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup vodný melón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát
Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l