5,0



Na základe 9 hodnotení
Nivea Cellular Luminous 630 Serum na przebarwienia po trądziku, 30ml
24,08 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,91 €-42%
463,67 € / 1l
plus 9,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Hydratačné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml1 333,20 €/1l
199,98 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Univerzálny pleťový krém Egyptian Magic 118 ml205,97 €/1kg
31,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Pyunkang Yul Zvlhčujúca ampulka99,95 €/1kg
19,99 €
Predajca: LaRoseCare

Ďalšie informácie o reklame
Medik8 Total Moisture denný krém na tvár 50 ml1 217,00 €/1l
60,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nivea Cellular Luminous 630 Serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki, 30ml
680,00 €/1l
20,40 €
Predajca: TR8

Ziaja 40+ Krem nawilżający przeciwzmarszczkowy, 50 ml
75 400,00 €/1kg
7,54 €
Predajca: VISO

Cosrx Nawilżające serum z kwasem hialuronowym i ceramidami, 20ml
381 000,01 €/1kg
19,05 €
Predajca: LaRoseCare

Holika Holika Łagodząca ampułka do skóry wrażliwej, 30ml
329 714,28 €/1kg
23,08 €
Predajca: NutraBestBG

Uriage Roseliane, Krem, 40 ml
290 800,01 €/1kg
16,80 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,54 €
Predajca: VISO

Nivea Hydratan a regeneran krm, 400 ml
22,60 €/1kg
10,17 €
Predajca: LAVONIO

Nivea Luminous630 Olejek-serum do ciała przeciw rozstępom, 100ml
124 866,66 €/1kg
18,73 €
Predajca: LAVONIO

Esfolio Łagodząca ampułka do twarzy, 30ml
216,33 €/1l
6,49 €
Predajca: medpak_shop

NIVEA 89583 NIVEA VITAL STRAHLENDER TEINT Gesichtscreme 50,0 ml
307,40 €/1l
15,37 €
Predajca: somnia24

Murad Superactive SPF: Brightening – Rozjasňujúci krém s SPF 50, 50 ml
62,12 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Caudalie VinoHydra Intensiv Feuchtigkeitscreme 50ml
415,83 €/1l
24,95 €
Predajca: Friseurtotal

Ziaja Nawilżający płyn micelarny, 390 ml
6,37 €
Predajca: MANADA

Bielenda Maseczka do twarzy z prebiotykami 50 ml
95,10 €/1kg
9,51 €
Predajca: Megasam24PL

Nivea Baby Krem kojący przeciw odparzeniom, 100ml
72 133,33 €/1kg
10,82 €
Predajca: MANADA

Sesderma Azelac hydratačný gél 50ml
559,80 €/1l
27,99 €
Predajca: somnia24

Cerave Intenzívny hydratačný krém 340 g
74,76 €/1kg
25,42 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ľahké gélové zloženie séra poskytuje trojitý účinok. Viditeľne redukuje škvrny po akné, vyhladzuje pleť a dodáva jej rovnomernú štruktúru, reguluje vylučovanie kožného mazu a zmatňuje pleť. Prvé viditeľné výsledky viditeľné už za 2 týždne. Pre rovnomernú, hladkú a žiarivú pleť. Viditeľne zosvetľuje hyperpigmentáciu už po 2 týždňoch a redukuje farebné zmeny po 12 týždňoch, čo potvrdilo 100 % žien*.
Vedci spoločnosti NIVEA počas 10 rokov intenzívneho výskumu skúmali viac ako 50 000 zložiek, aby našli LUMINOUS630, ktorý vyrovnáva pigmentáciu na bunkovej úrovni, redukuje zafarbenie a zabraňuje jeho opakovanému výskytu.
Dermatologicky preukázaná znášanlivosť pokožky.
*Samohodnotiaci test so 46 ženami, 12 týždňov, 2022
Výhody:
- Redukuje škvrny po akné
- Vyhladzuje pleť
- Zmatňuje pleť
- Zjednocuje, vyhladzuje a rozjasňuje pleť
- Dermatologicky preukázaná tolerancia pleti
Ľahké gélové sérum je pripravené bojovať proti následkom akné! Má na ne trojitý účinok, vďaka ktorému bude vaša tvár opäť rozjasnená. Vysoko účinná patentovaná zložka LUMINOUS630® viditeľne redukuje a zosvetľuje tmavé škvrny po akné už za 2 týždne. Zloženie je špeciálne navrhnuté pre potreby mastnej a zmiešanej pleti so sklonom k akné.
Zloženie
Aqua, Alcohol Denat., Glycerín, tapiokový škrob, kyselina salicylová, karbomér, izobutylamido tiazolyl rezorcinol, hyaluronát sodný, extrakt z listov kamélie sinensis, panthenol, pantolaktón, izokvercitrín, glukozylrutín, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Decylene Glycol, Citric Acid, Trisodium EDTA, Sodium Chloride, Sodium Sulfate, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Parfum, CI 42090, CI 16035
- Vyrovnaná pleť - NIVEA Pleťové sérum viditeľne redukuje škvrny za 2 týždne* a pomáha vyhladiť a zmatniť pleť. Zabraňuje tvorbe nových pigmentových škvŕn.
- Patentovaná účinná látka - Po 10 rokoch intenzívneho výskumu vyvinula NIVEA vysoko účinnú účinnú látku tiamidol, ktorá redukuje a zosvetľuje pigmentové škvrny.
- Vysoko účinné zloženie - Vďaka kyseline salicylovej, ktorá je známa svojimi exfoliačnými vlastnosťami, sérum na mastnú pleť jemne vyrovnáva nedokonalosti a zabezpečuje zdokonalenú štruktúru pleti.
- Zmatnená štruktúra pleti - Výťažok zo zeleného čaju pomáha vyrovnávať prirodzenú produkciu kožného mazu a zmatňuje pleť, zatiaľ čo kyselina hyalurónová pleť hydratuje.
- Rozsah dodávky a podrobnosti - NIVEA Luminous Sérum proti pigmentovým škvrnám, 30 ml, šetrné k pleti a vhodné pre všetky typy a tóny pleti, vyhladzuje a zmatňuje pleť.
Nivea Cellular Luminous 630 Serum na przebarwienia po trądziku, 30ml
- Model
- 98710-01000-32
- Hmotnosť
- 0.08 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Nivea Cellular Luminous 630 Serum na przebarwienia po trądziku, 30ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4006000018041
- Model
- 98710-01000-32
- Hmotnosť
- 0.08 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Nivea Cellular Luminous 630 Serum na przebarwienia po trądziku, 30ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 4006000018041
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Nivea Cellular Luminous Intenzívne Sérum Na Vyhladenie Škvŕn Na Koži 30ml
726,67 €/1l
21,80 €
Predajca: TR8

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Nivea Cellular Luminous 630 - Nočný krém proti pigmentovým škvrnám, 50ml - Pokročilá Nočná Formula
397,80 €/1l
19,89 €
Predajca: LAVONIO

Záhradný box na vankúše 310 litrový úložný box ratanového vzhľadu Uzamykateľný s kolieskami Rukoväte čierne
63,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,27 €/1l
43,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Roche-Posay Effaclar oczyszczający żel do skóry tłustej i wrażliwej 200ml
15,37 €
Predajca: Tersorte

Vibračný trenažér Gymtek® s vibračnou doskou - do 180 kg - 5 tréningových programov, 99 úrovní - 2 rozširujúce pásy - Bluetooth, diaľkové ovládanie, LCD displej, reproduktor
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group

LG InstaView GSXV91MCAE, Voľne stojaci, Americké dvere, Čierna, Dotyk, LED, Vnútri
1 699,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Gastromark

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Guľovitý, Biela, Nemčina, Angličtina, Španielčina, Francúzština, Taliančina, Android, Fire OS, 4,4 cm
51,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Breros_

Sada vankúšov na sedenie z palety 3 ks
Použité
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Sada príslušenstva (náhradné diely) pre Roborock S7 (2x filter, 2x utierka, 2x bočná kefa s 5 ramenami – čierna, 1x hlavná kefa)
30,99 €
Predajca: Roboter-Deals

(DE) Nivea, Denný krém proti pigmentovým škvrnám, SPF 50, 40ml
386 500,01 €/1kg
29,69 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,19 €
Predajca: TR8

Drevená kuchyňa XXL s LED osvetlením, zásterou a príslušenstvom
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

Samsung Galaxy Note20 SM-N980F, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 12 MP, Android 10, Bronzová
1 099,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics

4ks 84L úložná taška Skladacie skladovanie oblečenia - čierna
47,98 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

WACA Kunterbunt Kuchynská lyžica Dĺžka: 310 mm, biela
11,13 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

CANDeal Punching Bag dospelí 160 cm, stojace boxovacie vrece Stojace nafukovacie boxovacie vrecia Tumbler Dospelí Fitness dekompresné vrecia Sandbags Kick Fighting Training, s manuálnou vzduchovou pumpou a boxerskými rukavicami (čierna)
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

Apple MKHT3FD/A Apple Watch S7 Alu 41mm Green (Bracelet Clover) LTE iOS
Generálne opravený
192,90 €
Predajca: JANADO

Detský bicykel Volare Sportivo - chlapci - 24 palcov - čierno-zelený
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Amazon Fire TV Stick HD, Full HD, Fire OS, MediaTek, ARM Cortex-A53, Amazon Alexa, HDMI
57,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nivea Cellular Luminous 630 Serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki, 30ml
680,00 €/1l
20,40 €
Predajca: TR8

Licorne Bike Strong 2D Prémiový horský bicykel vo veľkosti 26, 27,5 a 29 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, dámy a mužov - predné a zadné kotúčové brzdy - 21-rýchlostné prevody Shimano -
299,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Televízor Hisense QLED 50E78HQ
2 250,63 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Apple MagSafe, Vnútorný, Bezdrôtové nabíjanie, Strieborná, Biela
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

Apple MW2R3ZM/A, 2 m, USB C, Lightning, Samec, Samec, Biela
9,79 €/1m
19,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Veľmi dobré a tvár je veľmi pekná
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 21. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
12,99 €
Predajca: Lemonbite
64,95 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Normálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
105,04 €
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Krémová, Ženy, Proti striám, Pružnosť, Univerzálna pleť, 125 g, Rúra
6,49 €
Predajca: Lemonbite
51,92 €/1l

Medik8 Total Moisture denný krém na tvár 50 ml
60,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 217,00 €/1l

Thierry Mugler Alien, Krem do ciała, 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
66,66 €
Predajca: PerfumTraders
333,30 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l